Jarosław Rokicki

Mienie zabużańskie, rekompensaty, reprywatyzacja

Majątki ziemskie- woj. wileńskie.

NAZWA MAJĄTKUPOWIATGMINANAZWISKO WŁAŚCICIELA
ANNOWILwileńsko- trockiPodbrzezieERDNIENOWA
ANULISZKIwileńsko- trockiSolecznikiMARIA CIERPIŃSKA
AUGUSTÓWwileńsko- trockiRzeszaJANINA DOWNAROWICZÓWNA
ANGLENIKIwileńsko- trockiRudziszkiJAROSŁAW PRÓSZYŃSKI
ANIELINwileńsko- trockiSzumskCZESŁAWA DOWNAR-ZAPOLSKA
AUGUSTOWOwileńsko- trockiRzeszaWŁADYSŁAW RADZIEWICZ
ANCUNYwileńsko- trockiTurgieleKAZIMIERZ UŁANOWSKI
Antoninowo vel Antoninówwileńsko- trockiMejszagołaANTONI I HELENA GIEDROJĆ
ALTERACJAwileńsko- trockiSolecznikiJÓZEF 2 CZEPULONIS
ANGLENIKIwileńsko- trockiRudziszkiWŁADYSŁAW OKUNIEWICZ
ANDRZEJOWOwileńsko- trockiTurgieleGENERAŁ LUCJAN ŻELIGOWSKI
ANTONISZKIwileńsko- trockiPodbrzezieMARIA DAUKSZO
BORYSOWSZCZYZNAwileńsko- trockiRzeszaPIOTR PINŁONOW?
BOBRYKOWSZCZYZNAwileńsko- trockiMejszagołaJANUSZ MACULEWICZ
BIAŁA-WAKAwileńsko- trockiSolecznikiWŁODZIMIERZ ŁĘSKI
BORTKUSZKIwileńsko- trockiMejszagołaGUSTAW WOYNIŁŁOWICZ
BEDNARYwileńsko- trockiRzeszaBERNARD CHWOJNICKI
BYKÓWKA Iwileńsko- trockiSzumskSPADKOBIERCY JÓZEFA ŁUKASZEWICZA
BYKÓWKA IIwileńsko- trockiSzumskIGNACY ŁUKASZEWICZ
BYKÓWKA IIIwileńsko- trockiSzumskANNA ŁUKASZEWICZ
BIAŁOZORYSZKIwileńsko- trockiRzeszaZYGMUNT ŁAWIŃSKI
BUDAwileńsko- trockiRzeszaEWA KOWALEWSKA
BURBISZKIwileńsko- trockiTrokiADAM MARKOWSKI
BIAŁA WODAwileńsko- trockiWornianyWŁADYSŁAW I FRANC.MASOJĆ
BUJWIDZEwileńsko- trockiMickunyMARIA MAKOWSKA
BIAŁY DWÓRwileńsko- trockiTurgieleAGŁAJA MAJEWSKA
BUJWIDZEwileńsko- trockiMickunyANTONI SZALKIEWICZ
Brzozowiszki vel Brzeczowiczkiwileńsko- trockiMejszagołaPAWEŁ SOSNOWSKI
BENEDYKTOWOwileńsko- trockiRudominoWACŁAW ANTONIEWICZ
BRZEGIwileńsko- trockiGierwiatyJÓZEFA ZAWISZ
BRUSZWICAwileńsko- trockiSolecznikiHELENA SOLANKO
Bujkiwileńsko- trockiMałe SolecznikiWłodzimierz Konter?
BRUSZWICAwileńsko- trockiSolecznikiZOFIA GRĄDZKA
BOHUNDZIELISZKI VEL BOGUMILISZKIwileńsko- trockiSolecznikiMIECZYSŁAW SIELANKO
BŁUŻNIEwileńsko- trockiSolecznikiMARIAN SILKO
BORKUSZKIwileńsko- trockiSolecznikiANTONINA MACIULEWICZ
BĘKARTYwileńsko- trockiSolecznikiJAN NOWOSZYŃSKI
BOGUCISZKIwileńsko- trockiRzeszaJAN MAJOR
BORKOWSZCZYZNAwileńsko- trockiRzeszaSZMUL PŁOTNIK-SMORGOŃSKI?
BOGUMIŁÓWwileńsko- trockiMejszagołaANNA HOUWALT
BOHATEKwileńsko- trockiMejszagołaMICHAŁ TOŁLONKO ANTONI SIDOROWICZ
BEZDANY- GORZELNIAwileńsko- trockiNiemenczynWINCENTY Gojdź GOJDŻ
BYKÓWKAwileńsko- trockiSzumskEMILIA SZABONIEWICZ
BALIMPOLwileńsko- trockiNiemenczynWANDA FALEWICZ
BUJWIDZISZKIwileńsko- trockiRzeszaMARIA BATURBINOWA
CZERWONY DWÓRwileńsko- trockiRzeszaAMELIA SIENKIEWICZ
Czepiełuny vel CZEPIETUNYwileńsko- trockiOranyJAN KAMIENSKI
CHORĄŻYCEwileńsko- trockiOranyDOMINIK JAZUKIEWICZ
CZERNISZKIwileńsko- trockiWornianyWŁODZIMIERZ SZMIDT
CZERNISZKIwileńsko- trockiWornianyWŁADYSŁAW REWKIEWICZ
CZUBEJKIwileńsko- trockiWornianyALINA KOWALEWSKA
CZERWONY BÓRwileńsko- trockiSzumskPIOTR KUKAŁOWICZ
CZARNOBYLwileńsko- trockiTrokiWACŁAW ŻUKOWSKI
CZERKASÓWKAwileńsko- trockiWornianyJÓZEF MORZEJKO
CIECHANOWISZKIwileńsko- trockiRzeszaMARIAN ROGIŃSKI
CZERWIECwileńsko- trockiRudominoPIOTR PEKSZA
CZARNY BÓRwileńsko- trockiRudominoWITOSŁAW WRÓBLEWSKI
CZERNIEWOwileńsko- trockiGierwiatyANTONI WASILONEK
CZERELEwileńsko- trockiMickunyANTONI PIETKIEWICZ
CZARNAwileńsko- trockiWornianySTANISŁAWA WOŁEJSZA
DUBNIKIwileńsko- trockiWornianyJÓZEFA MINEYKO
DZIPISZKIwileńsko- trockiOranyADAM WOJEWÓDZKI
DREWIENISZKIwileńsko- trockiWornianyJADWIGA ALIBEKOWA
DĘBÓWKA WEL DEMBÓWKAwileńsko- trockiWornianySPADKOBIERCY JULI BRZOZOWSKIEJ
DUBNICZKIwileńsko- trockiWornianyJÓZEF OLĘDZKI
DUBROWALEwileńsko- trockiTrokiPELAGIA DYCZKO-KOWALEWSKA
DEGINIEwileńsko- trockiTrokiMAREK SADOWSKI
DUBIENICZKIwileńsko- trockiWornianyANTONI LISOWSKI
DZIKIE JOCZEwileńsko- trockiOranyJULIAN BIENKIEWICZ
Dziechciarywileńsko- trockiOlkienikiMACIEJ BIEKSZA
DĄBROWSZCZYZNAwileńsko- trockiRudominoJULIAN SZCZĘSNOWICZ
DWORCYwileńsko- trockiTurgieleJAN SATNIKOW
Dobrowola vel DOBROWOLEwileńsko- trockiMejszagołaWINCENTY KOROWAJCZYK
DŁUGA WYSPAwileńsko- trockiSolecznikiALEKSANDER SZULC
DAWCZUNYwileńsko- trockiSolecznikiABEL KOTLER; DAWID OSTRYŃSKI
DAWCZUNYwileńsko- trockiSolecznikiADAM AKSAMIT
DUKSYwileńsko- trockiTurgieleBRONISŁAWA BUKOWSKA
DWORZYSZCZEwileńsko- trockiRudominoALEKSANDER PRZEGALIŃSKI
DOŁKITANYwileńsko- trockiRudziszkiSTEFANIA KUNCEWICZ
DWORZECwileńsko- trockiRudziszkiSTANISŁAW GINIEWICZ
DWORZECwileńsko- trockiRudziszkiFRANCISZEK BYCHOWSKI
DOLNICAwileńsko- trockiPodbrzezieFRANCISZEK KOZŁOWSKI
ELIZABELINwileńsko- trockiMejszagołaCHAIM TAJC SZMUL RÓŻAŃSKI
ELŻBIETKAwileńsko- trockiSolecznikiSTEFAN CIERPIŃSKI
ELŻBIETOWOwileńsko- trockiRudominoERAZM MIKULSKI
GALINwileńsko- trockiRzeszaMARIA I HELENA I ZOFIA WĘCŁAWOWICZOWA
GLIŃCISZKIwileńsko- trockiPodbrzezieKAZIMIERZ JELUICKI
GUDEŁKIwileńsko- trockiSolecznikiDAWID SZAPIRO
GIERWIATYwileńsko- trockiGierwiatyMARIA ZOSIEYKOWA
GIERAŁAwileńsko- trockiRzeszaFRANCISZEK KUROWSKI
Gierajciewileńsko- trockiOlkienikiWANYWIA MISZKINIS?
Gierajciewileńsko- trockiOlkienikiJAKÓB KIARNYS
Gierajciewileńsko- trockiOlkienikiJÓZEF MACZONIS
GAJLUTYSZKIBracławSmołwyBLUMOWA
GIRAŁAKAwileńsko- trockiMejszagołaLEONARD ŁAWIŃSKI
GRUDZISZKIwileńsko- trockiMejszagołaDAWID BEJRAK
GUDEŁKIwileńsko- trockiSolecznikiMICHAŁ WRÓBLEWSKI
GUDEŁKIwileńsko- trockiSolecznikiDAWID SZAPIRO I INNI
Gudolino vel GUDULINwileńsko- trockiMejszagołaNOCHIM KAC?
GOŚCIEWICZEwileńsko- trockiSolecznikiSTANISŁAW BRZOZOWSKI
Gierajciewileńsko- trockiOlkienikiKAZIMIERZ MACZONIS
Gierajciewileńsko- trockiOlkienikiPIOTR JURGIELEWICZ
Gierajciewileńsko- trockiOlkienikiANNA JURGIELEWIS
GUDEŁKIwileńsko- trockiSolecznikiFAJWUK BARANOWSKI
Gierajciewileńsko- trockiOlkienikiWALENTY DYDYK
GUDEŁKIwileńsko- trockiSolecznikiHELENA WAGNER
GUDEŁKIwileńsko- trockiSolecznikiHELENA DOWGIAŁŁOWA
GUDEŁKIwileńsko- trockiSolecznikiDAWID BORUŁOWSKI
GOŚCIEWICZEwileńsko- trockiSolecznikiANTONI I JAN OŻAROWSKI
GUDZIENIKIwileńsko- trockiGierwiatyFRANCISZEK GUDZIŃSKI I BRONISŁAW SIECZYŃSKI
GIEJŁASZEwileńsko- trockiRzeszaJAN SZWARCEWICZ
GIERWIATYwileńsko- trockiPodbrzezieWITOLD RUTKOWSKI
GUDEŁKI-OZERELIAwileńsko- trockiSolecznikiSTANISŁAW MACKIEWICZ
GUDEŁKIwileńsko- trockiSolecznikiS-CY WITOLD WAGNER
GUDEŁKIwileńsko- trockiRudziszkiJERZY KOZŁOWSKI
GAWEJKIwileńsko- trockiPodbrzezieWOJCIECH JANKOWSKI
GRUCAwileńsko- trockiSolecznikiMACIEJ SZCZERBA
HOŁODZISZKIwileńsko- trockiOranyANTONI ŻYZNIEWSKI
HOŁODÓWKAwileńsko- trockiOranyAUGUSTYN KOZAKOWSKI
HRYSZANISZKI IIwileńsko- trockiOranyADAM MAKSYZŁOWICZ
HUPIEwileńsko- trockiSzumskEMILIA WIERZBICKA
HARABURDZISZKIwileńsko- trockiTurgieleIGNACY KLUKOWSKI
HARABURDZISZKIwileńsko- trockiTurgieleANNA KLUKOWSKA
HARABURDZISZKIwileńsko- trockiTurgieleADAM REWKOWSKI; ADOLF ESZE
HARABURDZISZKIwileńsko- trockiTurgieleADOLF ESZE
HANUTAwileńsko- trockiGierwiatyJÓZEF KONDRATOWICZ
HIPOLITOWOwileńsko- trockiGierwiatyARTUR WAŃKOWICZ
HIPOLITOWOwileńsko- trockiGierwiatyWŁODZIMIERZ I PIOTR RYNKIEWICZ
HUTKAwileńsko- trockiOranyIDALIA BARTOSZEWICZ
HAMERNIAwileńsko- trockiRudominoHELENA ROUCK
HUPIEwileńsko- trockiSzumskBRONISŁAW TUROWSKI
JANULISZKIwileńsko- trockiMickunyALFONS HERZYŃSKI
JULIANOWOwileńsko- trockiWornianyMICHAŁ KRUKOWSKI
JADOKŁANIEwileńsko- trockiWornianyMICHAŁ WASILONEK
JADOKŁANIE STAREwileńsko- trockiWornianyANTONI ŁUPIŃSKI
JADOKŁANIE STAREwileńsko- trockiWornianyWACŁAW BOBROWSKI
JATELUNYwileńsko- trockiTrokiJADWIGA BOHUSZEWICZ
JUSTYNOWOwileńsko- trockiSzumskJÓZEF KONDRATOWICZ
JADOKŁANIEwileńsko- trockiWornianyKAZIMIERZ SOŁDYKIEWICZ
JADOKŁANIEwileńsko- trockiWornianyJANINA AUMACKA
JURCZUKIwileńsko- trockiRudominoMICHAŁ CZECH
JEZIERSZCZYZNAwileńsko- trockiRudominoPAWEŁ DZICZKANIEC
JAWNIUNKAwileńsko- trockiMejszagołaWŁADYSŁAW WACHMISTROWICZ
JUNDZIELISZKIwileńsko- trockiSolecznikiS-CY KAZIMIERZ BIELIŃSKI
JUNDZIELISZKIwileńsko- trockiSolecznikiJÓZEF BOHDANICZ
JASZUNYwileńsko- trockiSolecznikiANNA PEREŚWIET-SOŁTANOWA
Jurkiliszki vel JURKISZKIwileńsko- trockiMejszagołaZYGMUNT JUNDZIŁŁ
JUSINOwileńsko- trockiNiemenczynWALENTY PARCZEWSKI
JANISZKIwileńsko- trockiPodbrzezieNARUNIN GASZKIEWICZ?
JANÓWEKwileńsko- trockiPodbrzezieAMURAT JASIŃSKI
JANÓWEKwileńsko- trockiPodbrzezieANTONI KOWALEWSKI
JÓZEFOWO-POSOLERwileńsko- trockiSolecznikiPIOTR ZAWISZA
JANINOWOwileńsko- trockiNiemenczynJANINA FALEWICZ
KASIELISZKIwileńsko- trockiRudziszkiWILHELM LAZZARINI KPT.S.S
KAMIENNY MOSTwileńsko- trockiNiemenczynJERZY PANUSZOWSKI
KORWIEwileńsko- trockiMejszagołaJUSTYN STRUMIŁŁO
KAZIMIERZOWOwileńsko- trockiPodbrzezieBOHDAN FALEŃSKI
KOJRANYwileńsko- trockiMickunyKOLONIA ROLNICZA DLA NIEULECZALNIE UMYSŁOWO CHORYCH
KAMIENNY ŁUGwileńsko- trockiSzumskALEKSANDER GUNDERIN
Korycino vel KORECINO-SĘKI?wileńsko- trockiNiemenczynSAMUEL ZELIKSON
KARŁOWSZCZYZNAwileńsko- trockiGierwiatyALEKSANDER ŁOKUCJEWSKI FRANCISZEK KMIECIAK
KUDRAwileńsko- trockiWornianyPAWEŁ MAŁACHOWICZ
KARKLINISZKIwileńsko- trockiWornianyFRANCISZEK GOJŻEWSKI
KAMIONKAwileńsko- trockiWornianyLUDMIŁA MATWIEJEWOWA
KUDRAwileńsko- trockiWornianyFRANCISZEK LACHOWICZ
KOŚCIELISZNAwileńsko- trockiSzumskBRONISŁAW MISIEWICZ
KRĘTOGŁÓWKAwileńsko- trockiMickunyHELENA MAŁYSZCZYCKA
KUCZKURYSZKIwileńsko- trockiNowa WilejkaHr. Ksawery Pusłowski
KARACISZKIwileńsko- trockiTrokiMICHAŁ ŁUKASZEWICZ
KŁĄCIEwileńsko- trockiOranyMICHAŁ SIEWRUK
KOWALCZUKIwileńsko- trockiSzumskIZAAK PISIUK
KISIELOWSZCZYZNAwileńsko- trockiRudominoJÓZEF MOUKIEWICZ
KORZYŚĆ IIwileńsko- trockiRudominoWŁADYSŁAW CZAPLIŃSKI
KIENA SŁAWIŃSKIEGOwileńsko- trockiRudominoEDWARD SADOWSKI
KORZYŚĆ Iwileńsko- trockiRudominoOLIMPIA TURSKA
KARCZÓWKAwileńsko- trockiRudominoADAM TURZYŃSKI
KOWALKI Iwileńsko- trockiRudominoMARIA WEYSE
KIERCHIEJEWCEwileńsko- trockiTurgieleIRENA WAŁYŃSKA
Kosmorowszczyzna vel KOZUŁOWSZCZYZNAwileńsko- trockiMejszagołaJULIUSZ SIENKIEWICZ
KONCYSTAWwileńsko- trockiMejszagołaS-CY MICHAŁA JANKOWSKIEGO
KOZAKLARYwileńsko- trockiRudominoMACIEJ BARJASZEWSKI I JÓZEF GODLEJEWSKI
KOTŁÓWKAwileńsko- trockiWornianyFRANCISZEK BIAŁKOWSKI
KWIETNIEWwileńsko- trockiRudominoJANINA BOCHWIC
KASACISZKIwileńsko- trockiSolecznikiJÓZEF GRABSZTUNOWICZ
KACZANKIwileńsko- trockiSolecznikiWIKTOR GIEDROJĆ
KACZANKIwileńsko- trockiSolecznikiALODIA GIEDROJĆ
KIEMIELISZKIwileńsko- trockiSolecznikiS-CY ALEKSANDRA LKAWIŃSKIEGO
KOMAROWSZCZYZNAwileńsko- trockiWornianyZYGMUNT SZYMCZYŃSKI
KIEMIELISZKIwileńsko- trockiSolecznikiWINCENTY PIETRULOWICZ
KOWALKI IIwileńsko- trockiRudominoJAN RODOWICZ
KUPRELEWSZCZYZNAwileńsko- trockiSzumskPAULINA USZAŁKOWSKA
KAMIONKAwileńsko- trockiSolecznikiHELENA RENIGER
KIEJDZIEwileńsko- trockiSolecznikiNATALIA WIERZYŃSKA
KRZYWYwileńsko- trockiRzeszaFELIKS BODNER
KUNYwileńsko- trockiRudominoADOLF I JANINA PRZEGALIŃSKI
KŁANIAŃCEwileńsko- trockiMejszagołaKONSTANTY TOMKOWSKI
KIERNÓWEKwileńsko- trockiMejszagołaFELIKS ZAWADZKI I ZOFIA ZAWADZKA
KOREJWISZKIwileńsko- trockiNiemenczynGENOWEFA MARKIEWICZOWA
KAMIONKAwileńsko- trockiMickunyIGNACY PILAR
KONIUCHYwileńsko- trockiPodbrzezieANTONI DOWGIAŁŁO
Klamiele vel KIEMIELEwileńsko- trockiMejszagołaBOGUSŁAW PEŻARSKI
KRAŚNY BÓRwileńsko- trockiSzumskWANDA MARUSZEWSKA
KRZYŻANOWOwileńsko- trockiRudziszkiPIOTR ROZWADOWSKI
KORYCINOwileńsko- trockiSzumskANTONI SIEKIERZYCKI
LAS OLANYwileńsko- trockiPodbrzezieKAZIMIERZ BURBA
LANDWARÓWwileńsko- trockiTrokiMARIA I KRYSTYNA TYSZKIEWICZ
LANDWARÓWwileńsko- trockiTrokiB.OSTROWSKI
ŁAWIENCISZKIwileńsko- trockiRzeszaWITOLD I MARIA KIEŁCZEWSKI
ŁUCZKAwileńsko- trockiWornianyEDWARD I HILARY ARCINOWICZ
Likańcewileńsko- trockiOranySTANISŁAW JOCZ
Likańcewileńsko- trockiOranyJAROSŁAW JOCZ
LEŚNICZÓWKAwileńsko- trockiTrokiANASTAZJA BRZOZOWSKA
Likańcewileńsko- trockiOranyPAULINA PIETRASZKIEWICZ
Likańcewileńsko- trockiOranyMELANIA PIETKIEWICZ
ŁAWRZEwileńsko- trockiTurgieleFRANCISZKA DZIENGIELEWSKA
ŁAJGISZKIwileńsko- trockiTurgieleJÓZEF SAKOWICZ
LEONISZKIwileńsko- trockiMejszagołaS-CY JÓZEFA JAWUISZKO
LAS RUDNICKIwileńsko- trockiSolecznikiJÓZEFA BOKUSZEWICZ
ŁOPUJEwileńsko- trockiSolecznikiBONIFACY POCZOBUT
LAS RUDNICKIwileńsko- trockiSolecznikiJÓZEF RAKOWSKI
Likańcewileńsko- trockiOranyBRONISŁAW JOCZ
LAS RUDNICKIwileńsko- trockiSolecznikiIGNACY SADOWSKI
ŁAMANA BUDKA?wileńsko- trocki?PRUSKI?
Łoźniki vel ŁOZNIKIwileńsko- trockiMickunyALEKSANDER MARKIEWICZ
MAJÓWKAwileńsko- trockiRudominoBENEDYKT WŁADYSŁAW TYSZKIEWICZ
MERECZ-MICHNOWOwileńsko- trockiTurgieleANASTAZJA KORECKA
MERECZ-GAJwileńsko- trockiTurgieleBARBARA KORECKA
MERECZ-KROSZAwileńsko- trockiTurgieleMARIA SZAFAŁOWICZ
Małe Solecznikiwileńsko- trockiMałe SolecznikiStanisław Plater- Zyberk
MESYNAwileńsko- trockiNiemenczynZBIGNIEW JASIŃSKI
MAKOWSZCZYZNAwileńsko- trockiWornianyKAROL BUBLEWICZ
MALE-NOWEwileńsko- trockiWornianyS-CY MICHAŁA JANUSZEWICZA
MALE-NOWEwileńsko- trockiWornianyADAM JANUSZEWICZ
Malukiwileńsko- trockiOlkienikiPIOTR JURGIELONIS
MAGAZYNEKwileńsko- trockiRzeszaTYTUS STANISŁAW HRYNIEWICZ
MALISZKIwileńsko- trockiTurgieleJAKÓB PODWORSKI
MIELKIwileńsko- trockiMejszagołaBENEDYKT TOCZYŁOWSKI
MICHALISZKIwileńsko- trockiGierwiatyWIKTOR BARTOSZEWICZ
MUCZYNISZKIwileńsko- trockiPodbrzezieWITOLD CHMIELEWSKI
MICHALISZKIwileńsko- trockiGierwiatyDAWID AJZYK ŚWIRSKI I INNI
MIERZYSZKIwileńsko- trockiSolecznikiJÓZEF I STANISŁAW ZNISZCZYŃSKI
MONTWIŁOWSZCZYZNAwileńsko- trockiSolecznikiFELIKS POREDKO
MIEDZIAKOLEwileńsko- trockiRzeszaMACIEJ ROMAŃCZYK
MARIAMPOLwileńsko- trockiRzeszaMICHAŁ GULBINOWICZ
Malukiwileńsko- trockiOlkienikiANTONI KORKLINIEWSKI
Malukiwileńsko- trockiOlkienikiKLEMENS GARNIEWICZ
Mejszagoła, Pasieki, Gładkiszki I, IIwileńsko- trockiMejszagołaWitold Houwalt
MERECZ-WILKISZKIwileńsko- trockiTurgieleTEODOR I MARIA GERITZ
MISIUCZANYwileńsko- trockiTurgieleS-CY ROBERT RAJCEWICZ
MARKOWSZCZYZNAwileńsko- trockiRudziszkiKAZIMIERZ SZAREJKO
MIĘDZYRZECZEwileńsko- trockiRudziszkiKAZIMIERZ ZDANOWICZ
MICKUNYwileńsko- trockiMickunyALEKSANDER PILAR
MEDYNAwileńsko- trockiPodbrzezieBRONISŁAW HAUWALT
MAGAZYNEKwileńsko- trockiRzeszaTOMASZ GASIŃSKI
MERECZ-WILKISZKIwileńsko- trockiTurgieleANDRZEJ MAKSIMOW
MARIAMPOLwileńsko- trockiPodbrzezieJÓZEF BOLCEWICZ
MAZURYSZKIwileńsko- trockiRzeszaPŁK JERZY DĄBROWSKI
NOWY DWÓRwileńsko- trockiRzeszaBORYS PIMONOW PIOTR PIMONOW
NOSKAŃCE WIELKIEwileńsko- trockiSzumskMARCIN TRZASKOWSKI
Naszkuńcewileńsko- trockiOranyGRAŻYNA WILCZYŃSKA
NOWOSIADYwileńsko- trockiWornianyJÓZEF KRYNIEWSKI
NOWOSIADYwileńsko- trockiWornianyJANINA PIOTROWICZOWA
Naszkuńcewileńsko- trockiOranyJÓZEF LONKIEWICZ
Naszkuńcewileńsko- trockiOranyJAN BADER
Naszkuńcewileńsko- trockiOranyJÓZEF HANIS
NOWINKAwileńsko- trockiSzumskBRONISŁAW RAWDO
NIEMIEŻwileńsko- trockiRudominoSTEFAN CHAZBIJEWICZ
Nowosiółki NOWOZIOŁKIwileńsko- trockiMejszagołaS-CY PIOTR DROZDOWSKI
NIEMIEŻwileńsko- trockiRudominoMICHAŁ BOCHWIC
NOWE-RAKAŃCEwileńsko- trockiRudominoZygmunt Węckowicz; Jan Węckowicz
NUGARYwileńsko- trockiPodbrzezieADOLF LEBIONKO
OLGIENIANYwileńsko- trockiGierwiatyGUSTAW RUDZKI MICHAŁ I ADOLF KOHARK
OSTROWIECwileńsko- trockiWornianyKAZIMIERZ SYCIANKO
OSTROWIECwileńsko- trockiWornianyCZESŁAW SYCIANKO
OBAŁYwileńsko- trockiSolecznikiALFONS I ANNA BOHDZIEWICZ
OKOLONIA IIIwileńsko- trockiRzeszaSOTER ABRAMOWICZ
OLGIENIANY IIwileńsko- trockiGierwiatyMICHAŁ I ADOLF KOHARKI
ORANYwileńsko- trockiOranyZYGMUNT SZUKIEWICZ
OBMANKAwileńsko- trockiSzumskALEKSANDER BOJAREWICZ
OŁONAwileńsko- trockiRudziszkiLUCYNA ORŁOWSKA
OŁONAwileńsko- trockiRudziszkiLAURA CZARNECKA
OLANYwileńsko- trockiPodbrzezieJÓZEF MARECKI
OŻYSZKIwileńsko- trockiPodbrzezieWITOLD JASIEŃSKI
OŁONA-ANDREISZKIwileńsko- trockiRudziszkiS-CY JAN ORŁOWSKI
OŁONA-DWÓRwileńsko- trockiRudziszkiS-CY JÓZEFA KUNCEWICZ
PODKRZYŻwileńsko- trockiNiemenczynSTANISŁAW PŁAWSKI S-CY ANNY PŁAWSKIEJ
PETESZAwileńsko- trockiRudominoSTANISŁAW WAŃKOWICZ S-CA HENRYK WAŃKOWICZ
PIKIELISZKIwileńsko- trockiPodbrzezieJÓZEF PIŁSUDSKI 1 MARSZ.POLSKI ADMINISTRACJA MAJĄTKU
POŁUKNIAwileńsko- trockiRudziszkiMICHALINA RÓŻAŃSKA
PUKSZTANY I KUCZKURYSZKIwileńsko- trockiMickunyHr. Ksawery Pusłowski
PODBRZESKwileńsko- trockiPodbrzezieSTANISŁAWA HURCZYNOWA
POKONIAWKAwileńsko- trockiOranyKAZIMIERA GOTTOWTOWA
PAWŁOWOwileńsko- trockiTrokiS-CY PAWEŁ NIJAŁOW
POZGRYNDAwileńsko- trockiOranyBRONISŁAW KONOPACKI
POGIRYwileńsko- trockiRudominoBOLESŁAW BUKOWSKI - dzierżawca
PORUDOMINO-RUKOWOwileńsko- trockiRudominoWANDA I ERNEST KORFF
PODKAWIERNISZKIwileńsko- trockiRudominoWINCENTY WASILEWSKI
POŁUKNIAwileńsko- trockiRudziszkiKAROL KORKOZOWICZ
PIOTROWSZCZYZNA Iwileńsko- trockiMejszagołaFRANCISZEK SIENKIEWICZ
POJODZIEwileńsko- trockiMejszagołaS-CY JÓZEF GULBINOWICZ
PIEKULEwileńsko- trockiSolecznikiANNA DZIUZOWA
PODDĘBIEwileńsko- trockiSolecznikiZOFIA KRYNIEWICZ
POLCIEwileńsko- trockiGierwiatyWINCENTY CZAPUKOJĆ
PLIKISZKIwileńsko- trockiMejszagołaKAROL KLUKOWSKI
PUCIATOWSZCZYZNAwileńsko- trockiSolecznikiMELCHIOR BORTKIEWICZ
PIEPIE-KAWDZIENNIKwileńsko- trockiSolecznikiSTANISŁAW I JAN KOZYR
PASKIELEWSZCZYZNAwileńsko- trockiSolecznikiANNA POLONIS
POBIEŃwileńsko- trockiTurgieleALEKSANDER SOTNIKÓW
PRUDZISZKIwileńsko- trockiRzeszaJÓZEF GODLEWSKI
PIERUŃCEwileńsko- trockiPodbrzezieSTANISŁAW FRĄCKIEWICZ
PURWISZKIwileńsko- trockiMejszagołaJÓZEF WOŁEJKO
PODCZARNA Iwileńsko- trockiRudominoLIDIA WĘGLIŃSKA
PODCZARNA Iwileńsko- trockiRudominoPELAGIA FRĄCKIEWICZOWA
PIENKIENIKIwileńsko- trockiRudziszkiMARIA JURCHEWINOWA
POPASKAwileńsko- trockiMickunyMATEUSZ OBERLAN
PIŁAJCISZKIwileńsko- trockiPodbrzezieMARIA MESŁOWSKA
PUSTOWSZCZYZNAwileńsko- trockiPodbrzezieADOLF KUZMIECKI
POGRUNDAwileńsko- trockiRzeszaS-CY ADELA HURCZYNOWA
POSOLCZ MAŁAwileńsko- trockiSolecznikiANTONI POCZOBUT
PRUDOLAwileńsko- trockiSzumskANTONI KLEBEKO
PUNŻANYwileńsko- trockiNiemenczynPIOTR STABROWSKI
PAWŁOWO I OLEANDRIA-LASwileńsko- trockiTurgieleŁUCJA WAGNER; A.KRAUZE
PASIEKIwileńsko- trockiSolecznikiJERZY PEREŚWIET-SOŁTAN
PONIEMENCZEwileńsko- trockiNiemenczynS-CY STANISŁAW MACULEWICZ JAN SZRIBER
PARAFIANOWOwileńsko- trockiRudominoANTONI PARAFIANOWICZ
RZESZA GÓRNA RUSKAwileńsko- trockiRzeszaOLGA MARKOWA
RAKAŃCEwileńsko- trockiRudominoBOLESŁAW WĘCKOWICZ
RAKISZKIwileńsko- trockiMejszagołaGABRIEL SZYSZKO
ROKITA IIwileńsko- trockiWornianyFRANCISZEK IWANOWSKI
RZESZA WIELKAwileńsko- trockiRzeszaMARIA RUSZCZYC
ROMANYwileńsko- trockiOranyJAN WOŁOWICZ
ROJEWOwileńsko- trockiTrokiKONSTANTY SADZEWICZ
RUDOMINKAwileńsko- trockiMejszagołaMARIA TOCZYŁOWSKA
RUDOWSZCZYZNAwileńsko- trockiSolecznikiKAROL WĘDZIAGOLSKI; JAN KONDRACKI
ROJSTANISZKIwileńsko- trockiRzeszaEDWARD WASILEWSKI
RUDZISZKIwileńsko- trockiRudziszkiARON RADUŃSKI
ROPIEJEwileńsko- trockiSolecznikiSTEFAN DOWNAR-ZAPOLSKI
RYMSZYNKIwileńsko- trockiPodbrzezieEDWARD KRZYWIEĆ
RYNDZIUNY Iwileńsko- trockiGierwiatyPEKSZYNA
SUDERWA R.Lwileńsko- trockiRzeszaMARIA ZDZIECHOWSKA
SAWKISZKIwileńsko- trockiMejszagołaBOLESŁAW SUTOCKI
ŚWIENIECwileńsko- trockiSolecznikiGEN.DANIEL KONARZEWSKI; RYSZARD KONARZEWSKI
SUŻANYwileńsko- trockiNiemenczynHR.JADWIGA TYSZKIEWICZ ANDRZEJ TYSZKIEWICZ
SZWAJCARY NOWEwileńsko- trockiRudominoS-CY WITOLD WORTMAN
Smolnikiwileńsko- trockiOlkienikiALEKSANDER BIELEWICZ
SZARKISZKIwileńsko- trockiPodbrzezieADOLF ŁATWIS
SMOLENIKI Iwileńsko- trockiSzumskKAZIMIERZ JANUSZKIEWICZ
SŁOBÓDKAwileńsko- trockiGierwiatySTANISŁAW MALINOWSKI BOLESŁAW MALINOWSKI
SIELAWISZKIwileńsko- trockiTrokiTERESA SIELAWOWA
Szarkiszkiwileńsko- trockiOlkienikiMACIEJ BIEKSZA
STEFANISZKIwileńsko- trockiRudominoEUGENIA DUMNICKA
SOROK-TATARYwileńsko- trockiRudominoSTANISŁAW JARMOŁOWICZ
SOROK-TATARYwileńsko- trockiRudominoJÓZEF MACIEJEWSKI
SOROK-TATARYwileńsko- trockiRudominoS-CY ROZALIA SOBOLEWSKA
SKIERDZIMYwileńsko- trockiTurgieleWŁADYSŁAW BIERNACKI
SŁOBODZISZKIwileńsko- trockiMejszagołaJAN SUROTKOWICZ
SIBIRÓWKAwileńsko- trockiMejszagołaEUSTACHY RZEWUSKI
SAWKISZKIwileńsko- trockiMejszagołaSTEFAN BUKOWSKI
Sawiczuny vel Sawiczanywileńsko- trockiGierwiatyANTONI KOWALEWSKI
Sokołojciewileńsko- trockiGierwiatyJÓZEF I BRONISŁAW STRUCKI
SKUTIATYwileńsko- trockiSolecznikiALEKSANDER ARCISZEWSKI
SZULNIKIwileńsko- trockiGierwiatyPELAGIA BRYNK
SZWAJCARYwileńsko- trockiRudominoJÓZEF I MIECZYSŁAW KULESZA
SOŁDENIE GÓRNEwileńsko- trockiRzeszaJAN SZWARCEWICZ
SOŁDENIE-BLUEwileńsko- trockiRzeszaWACŁAW MACKIEWICZ
SKOPISZKIwileńsko- trockiRzeszaJAN BATRANIEC
Szyłele vel SZYTELEwileńsko- trockiMejszagołaJERZY ŁOPATTO
STOKIwileńsko- trockiSolecznikiMARIA UMIASTOWSKA
SOLENIKIwileńsko- trockiRudominoWŁADYSŁAW WRÓBLEWSKI
SKIBOŁUCZKAwileńsko- trockiSolecznikiJÓZEF DZISIEWICZ
SIDORAŃCEwileńsko- trockiMejszagołaANDRZEJ TABERO
SAMOŁÓWKAwileńsko- trockiRudominoJÓZEF I BERNARD SZCZESNOWICZ
SZUKISZKIwileńsko- trockiNiemenczynALEKSANDER MIKUTEL
SZUKISZKIwileńsko- trockiNiemenczynIZYDOR MIKUTEL
ŚMILGINIAwileńsko- trockiPodbrzezieALEKSY LEONTIEW
Szarkiszki? SZUKISZKIwileńsko- trockiNiemenczynLEON KULIKOWSKI
SALUTYNwileńsko- trockiPodbrzezieJÓZEFA HOUWALT
SKAŁKÓWKA OSADA FABR.GRZEGORZEWOwileńsko- trockiRzeszaGRZEGORZ KUREC
SOKOLEWSZCZYZNA I POGIRYwileńsko- trockiSolecznikiKAROL WAGNER
SKIBISZKI IIIwileńsko- trockiRudominoJADWIGA ZOFIA OSTROWIEC
TRYBAŃCEwileńsko- trockiSolecznikiPAULINA BOROWSKA
TRYBAŃCE-KAROLINwileńsko- trockiSolecznikiJÓZEF BOROWSKI
TABORYSZKIwileńsko- trockiTurgieleWACŁAW BIAŁYNIAK-BIRULA
TROKIENIKIwileńsko- trockiWornianyJAN MASOJĆ
TOCZYŁOWOwileńsko- trockiMejszagołaS-CY LEOPOLD TOCZYŁOWSKI
TURŁOWISZKIwileńsko- trockiMejszagołaWINCENTY BUTKIEWICZ
TROKIENIEwileńsko- trockiSolecznikiSTANISŁAW MIANOWSKI
TATARYSZKIwileńsko- trockiSolecznikiBRONISŁAWA MICHAŁOWSKA
TATARYSZKIwileńsko- trockiSolecznikiANTONI SIELANKO
TARTAK-RZESZAwileńsko- trockiRzeszaFELIKS SYRWIŃSKI
TROFIMOWSZCZYZNAwileńsko- trockiRzeszaJADWIGA RODKIEWICZ
TROFIMOWSZCZYZNAwileńsko- trockiRzeszaANTONINA MACKIEWICZ
TURŁYwileńsko- trockiGierwiatyJAN KOTWICZ
UPIEwileńsko- trockiWornianyBRONISŁAW TUROWSKI
UŚCIZIERZEwileńsko- trockiGierwiatyWALERIAN RYPIŃSKI
WIELUCIANYwileńsko- trockiMickunyZAKŁAD ZYCH.POPRAWY?
WILIANÓWwileńsko- trockiRzeszaBRONISŁAW LASOCKI
WIELKIE SOLECZNIKI IF.HUTAwileńsko- trockiSolecznikiKAROL WAGNER
WOŁCZUNY DOLNE,CZARNY BÓRwileńsko- trockiRudominoJADWIGA KIERSZOWSKA
WAKAwileńsko- trockiTrokiHR. JAN TYSZKIEWICZ
WIERSZUBAwileńsko- trockiMickunyMAGDALENA,JADWIGA I ANNA ALEKSANDROWICZ
WERKIwileńsko- trockiRzeszaKAZIMIERZ SPINEK
WORNIANYwileńsko- trockiWornianyZYGMUNT CHOMIŃSKI
WORONAwileńsko- trockiWornianySTEFAN DUBICKI
WORONA,LIPNISZKI,DANYSZKIwileńsko- trockiWornianyJÓZEF DUBICKI
WASILEWSZCZYZNAwileńsko- trockiRudominoBOLESŁAW TUNKIEWICZ
Wiktorynowileńsko- trockiGierwiatyWERONIKA MACIEWICZ
WISZNIPIEwileńsko- trockiSolecznikiMARIA CIERPIŃSKA; KONSTANTY SZOSTAK
WITKIwileńsko- trockiGierwiatyBOLESŁAW DZIAKOŃSKI
WOJCISZKIwileńsko- trockiGierwiatyFELICJA DRABAT
WYGODKAwileńsko- trockiRzeszaONUFRY KACZANOWSKI
WOJDATYwileńsko- trockiRudominoArtemin NIedźwiedzki, Arsemion Niedźwiedzki, Jerzy Niedźwiedzki
WERUSÓWwileńsko- trockiNiemenczynKONSTANTY MACKIEWICZ
WOŁKARABISZKIwileńsko- trockiRudominoSZYMIEL ORZECHOWSKI; JOCZ KAURAD
WIŻULANYwileńsko- trockiPodbrzeziePIOTR WRÓBLEWSKI
WILCZY BRÓDwileńsko- trockiMickunyEDWARD KISIEL
ZACHARYSZKI WIELKIEwileńsko- trockiSolecznikiKAZIMIERA CIERPIŃSKA; STEFAN CIERPIŃSKI
ZATROCZE I BARKIwileńsko- trockiTrokiHR. ANDRZEJ TYSZKIEWICZ
ZAJEZIERSZCZYZNAwileńsko- trockiRudominoS-CY CZESŁAW KOZIEŁŁO
Żarozkosznia vel ZAROSZKOSZNIAwileńsko- trockiMejszagołaANTONI CHMIEL
ZABŁOĆwileńsko- trockiMejszagołaADAM DROZDOWSKI
ZAKUŃCEwileńsko- trockiGierwiatyJAN PUJSZO
ZAWISZÓWKAwileńsko- trockiSolecznikiADAM ŁUSZCZYK
ZACHARYSZKIwileńsko- trockiSolecznikiZOFIA RENIGER; MARIA ORSZEW
ZABRAŃCEwileńsko- trockiRzeszaJUSTYNA TOMKOWSKA
ŻAŁOSAwileńsko- trockiRzeszaJÓZEF SZUKIEWICZ
ŻUDZISZKIwileńsko- trockiRzeszaJAN SZWARCEWICZ
ŻUKANYwileńsko- trockiOranyMARIA MICKIEWICZ
ŻYNGI Iwileńsko- trockiNiemenczynEDMUND ROKIĆ
ŻUKINKAwileńsko- trockiPodbrzezieALFONS KOWALEWSKI
ŻEMOJTELEwileńsko- trockiPodbrzezieADAM ADAMOWICZ
ZAMECZEK IIwileńsko- trockiRzeszaPIOTR PIMONOW; STEFANIA PIMONOW
ZAMECZEK Iwileńsko- trockiRzeszaSTEFANIA PIMONOW
ZACISZEwileńsko- trockiRzeszaSTANISŁAW BAGIŃSKI
ZARZECZANYwileńsko- trockiRudominoMICHAŁ DYMSZA
ANULINMołodecznoGródekS-CY WŁADYSŁAW KONARZEWSKI
ANDRZEJCZUKIMołodecznoRadoszkowiceNOEBIN GOLDSZTAJN
ALEKSIEJEWSKI PIRAWOZMołodecznoLebiedziewKONSTANTY JASIŃSKI
ANDRZEJÓWKAMołodecznoRadoszkowiceELŻBIETA SNITKOWA
ANTONOPOLMołodecznoRadoszkowiceANTONI SZALKIEWICZ WŁ.SASINOWICZ
BAKSZTY WIELKIEMołodecznoRadoszkowiceELŻBIETA JANISZEWSKA
BIENICA-DWÓRMołodecznoBienicaJANINA KISKAŃSKA
BIELEWOMołodecznoGródekRYSZARD ODYNIEC
BOREKMołodecznoRakówKAROL IGNACY KUCZEWSKI
BIELEWOMołodecznoGródekLEONARD GŁUSZKOWSKI
BIENIAWSZCZYZNAMołodecznoBienicaS-CY ANTONI ŁUKOWSKI
BIELEWOMołodecznoGródekCZESŁAW KUROWSKI
BALCERYMołodecznoGródekADAM KORSAK
BIELEWOMołodecznoGródekDE CZOŚĆ MARIA ROKICKA
BRZOZOWOMołodecznoMołodecznoEUSTACHY NIECHWIADOWICZ
BŁUDOWOMołodecznoLebiedziewWINCENTY HOROSZKIEWICZ
CZEREMOWOMołodecznoLebiedziewKATARZYNA CYWIŃSKA
CIELATKIMołodecznoBienicaANTONI I JÓZEF HOROSZKIEWICZ
CHOTOKŁOMołodecznoGródekOLGA CZAJKINOWA
CHOŻÓWMołodecznoMołodecznoEUGENIUSZ CHEŁEBOWSKI
CHMARZYSZKIMołodecznoGródekJADWIGA MOROSS-MROS
CHOCIMMołodecznoPołoczanyLEON MIEŁGAJ
CIEMIENICAMołodecznoLebiedziewMARCIN MAMAJ
DUSZKÓWMołodecznoRakówS-CY EMIL BUŁBAK
DUSZCZYCEMołodecznoGródekSTANISŁAW PIETROWSKI
DZIERAKIMołodecznoBienicaS-CY HELENA BAJRASZEWSKA; DANIEL CZAMSKI JANOWICZ
DASZKOWSZCZYZNAMołodecznoGródekCZESŁAW ODYNIEC
DOWCEWICZE I PRUDACZEMołodecznoGródekWANDA SZYMKIEWICZ
DUSZCZYCEMołodecznoGródekKSAWERY SZYDŁOWSKI
DWORZECMołodecznoGródekWANDA PIETRASZKIEWICZ
DWORZECMołodecznoGródekS-CY WACŁAW PIETRASZKIEWICZ
DWORZECMołodecznoGródekS-CY IGNACY PIETRASZKIEWICZ
DUSZCZYCEMołodecznoGródekREGINA PIOTROWSKA
DWORZECMołodecznoKraśneSZYMON SONS
GIERDUCISZKIMołodecznoGródekWITOLD I JAN BOHAROWICZ
GAJMołodecznoRakówANTONI WISZNIEWSKI
GIERDUCISZKIMołodecznoGródekJÓZEF ELJASZEWICZ
HUDOWSZCZYZNA I ZALESIEMołodecznoRakówJAN GODYCKI-ĆWIRKO
HERMANISZKIMołodecznoGródekMIECZYSŁAW HRUSZWICKI
HOLANDIAMołodecznoRakówJAN GÓRSKI
HURNOWICZEMołodecznoRadoszkowiceIRENA WOLAŃSKA
HORADZIŁÓWMołodecznoPołoczanyFRANCISZEK LOUKOWSKI-dzierżawca; B.ARKMATOWICZ-właściciel
JODZIMOWSZCZYZNAMołodecznoPołoczanyZOFIA ŚWIĘTORZECKA I KAROL ŚWIĘTORZECKI
JUCHNOWICZEMołodecznoRadoszkowiceZOFIA ŚWIDOWA
JÓZEFPOLMołodecznoBienicaZOFIA MIRONOWICZ
IZABELINMołodecznoMołodecznoHR. ZDZISŁAW TYSZKIEWICZ
KRUSZYŃSZCZYZNAMołodecznoGródekKAROL KARNICKI
KOŚCIERZE MołodecznoGródekS-CY EUGENIUSZ KARNICKI
KORZEWNIKIMołodecznoKraśneJADWIGA DMOCHOWSKA
KAŚKIEWICZE GÓRNEMołodecznoBienicaTEODOR TRAPIELNIKOW
KAZIMIERZOWOMołodecznoBienicaJANINA CIUNDZIEWICKA
KIZIEŁOWOMołodecznoPołoczanyANTONI I WŁADYSŁAW JABŁONOWSKI
KIJOWIECMołodecznoRakówADELAJDA JEŚKOWA
KRZYWICZE VEL BEKACZEMołodecznoRakówBOLESŁAW GÓRSKI
KACPEROWSZCZYZNAMołodecznoGródekGUSTAW GNATOWSKI
KARNICZMołodecznoGródekWLADYSŁAW AUCIELEWSKI
KOPCIOWSZCZYZNAMołodecznoGródekMELENIA ŻELICHOWSKA-dzierżawca; WALDEMAR KALINOWSKI- właściciel
KORSAKOWICZEMołodecznoKraśneMICHAŁ KUCZYŃSKI
KLINEKMołodecznoKraśneHILARY ŚWIRSKI
Koszewniki z folwarkiem KłajducieKMołodecznoKraśneWŁADYSŁAW OSIECIMSKI
KAŚKIEWICZE DOLNEMołodecznoBienicaSTANISŁAW MIKULSKI
KASYNOWOMołodecznoBienicaROMAN TALKOWSKI
KUKIELEMołodecznoGródekJÓZEF I JULIAN SZYMKIEWICZ
KRAŚNEMołodecznoKraśneELŻBIETA SMITKOWA
KUCHARYMołodecznoGródekJAN PRAŁAT
KRZYWICZE WIELKIEMołodecznoRakówA I W ŚWIĘTORZECKI
KRECZOWCEMołodecznoRakówFLORIAN BOCZKOWSKI
KUŁAKOWSZCZYZNAMołodecznoRakówMARIA HRYSZCZYKOWA HILARY CIECHANOWICZ
KOLENDZINMołodecznoLebiedziewHELENA PIETKIEWICZ
KRZYWICZEMołodecznoRakówKAZIMIERZ ZDZIECHOWSKI
KRZYWICZE VEL BEKACZEMołodecznoRakówALEKSANDER GÓRSKI
KUCZKIMołodecznoLebiedziewMARIA ŚWIĘTORZECKA
LESZNOMołodecznoLebiedziewTOMASZ SAKOWICZ
ŁOŻANY -ŁUŻKIMołodecznoPołoczanyWANDA JANKOWSKA
LONKOWSZCZYZNAMołodecznoBienicaSTANISŁAWA STRUTYŃSKA
ŁAZAWIECMołodecznoMołodecznoSTANISŁAW PRONIEWICZ
LECHACZEMołodecznoRakówMELANIA GÓRSKA
Lucyno z folwarkiem IgnatowoMołodecznoGródekZOFIA ZELLÓWNA
LENKOWSZCZYZNAMołodecznoBienicaFRANCISZEK WIERCIŃSKI
LECHACZEMołodecznoRakówJÓZEF MIRONOWICZ I INNI
LEBIEDZIEWMołodecznoLebiedziewKATARZYNA CYWIŃSKA
MALINOWSZCZYZNAMołodecznoLebiedziewZYGMUNT ŚWIĘTORZECKI
MANIUSZCZYCEMołodecznoBienicaPAWEŁ, AGATA I MARIA OSIPOWICZ
MAŁE BORKIMołodecznoPołoczanyAKSELROD BERKO
MOSZEWKIMołodecznoGródekADOLF DUBOWIK
MOSENINOMołodecznoBienicaS-CY WIESŁAW ŁUKOWSKI; MICHAŁ STANILEWICZ
MIECHOWSZCZYZNAMołodecznoGródekDOMINIK JUREWICZ
MOŚCISZCZEMołodecznoMołodecznoDANIELA ORAŃSKA-ŁABĘDZ
Międzyrzecze z folwarkiem FranciszkowoMołodecznoRakówMARIA MASŁOWSKA
MIASOTA LEŚNAMołodecznoKraśneS-CY Kazimierz Tyszyński; Leon Tyszyński
MIGÓWKAMołodecznoRadoszkowiceALEKSANDER AWŁASOW
MAŁE HRANICZEMołodecznoKraśneOSKAR ŚWIDA
MAŃKOWSZCZYZNAMołodecznoGródekKONSTANTY PRZELASKOWSKI
MIECZYSŁAWOWOMołodecznoGródekJÓZEF PAROLUĆ
MARKÓWMołodecznoBienicaWŁODZIMIERZ STRASZYŃSKI
MAŁASZKIMołodecznoKraśneZOFIA SEIFERTOWA
NOWE POLEMołodecznoGródekEMIL GNATOWSKI
NOWY BÓRMołodecznoKraśneANNA DAWIDOWICZ
NOWY DWÓRMołodecznoRakówJ.KOZUBOWSKI I ST.BOGUSZEWSKI
OLSZANKAMołodecznoRakówTOMASZ GAYNY
OBOROKMołodecznoPołoczanyWANDA EJNAROWICZ
OLECHNOWICZEMołodecznoKraśneSTEFAN OSIPOWICZ
OLECHNOWICZEMołodecznoKraśneS-CY WINCENTY BORKOWSKI
OSTRÓWMołodecznoGródekS-CY WŁADYSŁAW WĘCŁAWOWICZ
POŁUJKIMołodecznoGródekSTANISŁAW BOBAREWICZ
PIOTROWSZCZYZNAMołodecznoGródekALFRED SZTYLLER- dzierżawca
PORZECZEMołodecznoPołoczanyJAN PUCIATA
PONIZIEMołodecznoBienicaGUSTAW ANTUSZEWICZ
PONIZIEMołodecznoBienicaANTONI OGANOWSKI
PONIZIEMołodecznoBienicaZOFIA KOZŁOWSKA
PIETRYŁÓWKAMołodecznoGródekANTONI MARTUSEWICZ
PUNISZCZEMołodecznoGródekLEON SOPOĆKO
POMORSZCZYZNA i KRZYWICZEMołodecznoRakówKAZIMIERZ ZDZIECHOWSKI
Pereżyry z folwarkiem JacewszczyznaMołodecznoRakówEUGENIUSZ RATYŃSKI
PONIATOWSZCZYZNAMołodecznoGródekJ. Kodź
PRUDYMołodecznoLebiedziewLEON BUTAREWICZ
RAKÓWMołodecznoRakówKAZIMIERZ ZDZIECHOWSKI
RYMELEMołodecznoBienicaSAMUEL LEBIEDZ
REKUCIOWSZCZYZNAMołodecznoKraśneZOFIA SEIFERTOWA
REKUCIOWSZCZYZNAMołodecznoKraśneZYGMUNT BUCHOWIECKI; ABEL KAPŁAN
REKUCIOWSZCZYZNAMołodecznoKraśneJÓZEF ULCZYC
REKUCIOWSZCZYZNAMołodecznoKraśneANDRZEJ GRYSZEL
RYDYMołodecznoGródekALEKSANDRA KARNICKA ; K. SOŁOHUB
ROKONOWO I SAWŁOWOMołodecznoPołoczanyJAN PUCIATA
RADOSZKOWICZEMołodecznoRadoszkowiceELŻBIETA SNITKOWA
RACZKÓWMołodecznoPołoczanyZOFIA ŚWIĘTORZECKA
ŚWIECZKIMołodecznoGródekCZESŁAW I REJNOLD KUROWSKI
SIENKOWSZCZYZNAMołodecznoPołoczanyHENRYK BOHUSZEWICZ
STARZYNKIMołodecznoGródekBRONISŁAW BORYSEWICZ
SIENKOWSZCZYZNA I ŁOSTAJSZCZYZNAMołodecznoPołoczanyZINAIDA KUCZUK
STARZYNKIMołodecznoGródekPAWEŁ RYMASZEWSKI
SZAPOWAŁYMołodecznoRakówMARIA PRACHIMOWA
SOROCZYNMołodecznoGródekSTANISŁAW PIOTROWSKI
ST.RAKÓWMołodecznoRakówSTANISŁAW RAWA
TYSZYNMołodecznoKraśneANTONI TYSZYŃSKI
USZAMołodecznoKraśneALEKSANDER ŁUPUCH
USZAMołodecznoKraśneADELA TALIKOWA
USZAMołodecznoKraśneANDRZEJ KOROBKOW
USZAMołodecznoKraśneMICHAŁ I PIOTR WITKOWSKI
USZAMołodecznoKraśneNIKITA UŁASOWICZ
WIELKIE BORKIMołodecznoPołoczanySTANISŁAW PAWŁOWICZ
WIELKIE SIOŁOMołodecznoPołoczanyJAN SZPILEWSKI
WIAZYŃMołodecznoRadoszkowiceJÓZEF ZAMBRZYCKI
WYHONICZEMołodecznoRakówBOHDAN HRUSZWICKI
WIERZCHÓWKAMołodecznoLebiedziewKONSTANCJA PILECKA
WIDAWSZCZYZNAMołodecznoPołoczanyJAN PILECKI
WIELKI BÓRMołodecznoKraśneWIKTOR ŚWIDA
WYDRYCZE-DOŃKIMołodecznoGródekANTONI CZERNIAWSKI
WIAŁORUCZMołodecznoGródekBOLESŁAW BOHAREWICZ
WIĄZOWIECMołodecznoMołodecznoCZESŁAW ODYNIEC
WIELKIE SIOŁOMołodecznoGródekFRANCISZEK MINIUTKO I INNI
WIEREDOWOMołodecznoKraśneEUGENIUSZ ANCUTA
WOJCIERZEMołodecznoKraśneRYSZARD KNOBELSDORF
WIELKIE HRANICZEMołodecznoKraśneZOFIA ŚWIDOWA
WOZGIENISZKIMołodecznoGródekJÓZEF TARNOLICKI
WIELKIE POLEMołodecznoKraśneJULIAN CIMOCHOWICZ
WYSOKIEMołodecznoLebiedziewHELENA KOŻUCHOWSKA
WIERZGOŁÓWKAMołodecznoLebiedziewIGNACY KOZIEŁŁO
WILCZY ŁUG, KAZIMIEROWOMołodecznoGródekKAZIMIERA GŁUSZKOWSKA
WIDZIEROWSZCZYZNAMołodecznoKraśneKAZIMIERA SOBOLEWSKA I INNI
WOJTELEMołodecznoKraśneMARIA ZIENKIEWICZ
WYSOKOWSZCZYZNAMołodecznoLebiedziewMARIA MIERZEJEWSKA
ZWIERZYNIECMołodecznoBienicaJÓZEFA PAROWICZ
ZALESIE AMołodecznoBienicaMARIA ŻEBROWSKA; JAN URBANOWICZ
ZYGMUNTOWOMołodecznoKraśneWINCENTY SMOŁOWSKI
ZALESIE BMołodecznoBienicaKOPCZYŃSCY
ADAMKOWOWilejkaWojstomADAM SZAFKOWSKI
BOBRÓWKAWilejkaIljaPIOTR CZECHOWSKI
BUDSŁAW I WEREBJEWilejkaBudsławZYGMUNT MARIAN OSKIERKA
BIERKOWSZCZYZNA vel BerkowszczyznaWilejkaKrzywiczeFORTUNAT POKLEWSKI-KOZIEŁŁ
BORSUCZYNOWilejkaKrzywiczeALEKSANDER ANIKA
BŁOTNIKIWilejkaWiszniewS-CY ZOFIA BOCZKOWSKA
BRYDZIEWilejkaIljaEUFROZYNA KRASOWSKA
BORKOWSZCZYZNAWilejkaBudsławANTONI DOBRJAN; IGNACY RZECZYCKI
BOHDANOWOWilejkaKurzeniecJÓZEF HRANICKI /PLENIPOTENT/
BORODZINO IWilejkaKurzeniecJ.BEDNARZOWA; KLEMENS PERKOWSKI
BUJLEWilejkaWiazyńMIECZYSŁAW SKOBIEJ
BUDZISZCZEWilejkaKrzywiczeWŁADYSŁAW CYWIŃSKI
BORSUCZYNOWilejkaKrzywiczeSTANISŁAW SMOLEŃSKI
BORKI IWilejkaIljaSTANISŁAW HOSZKIEWICZ
CZERWIAKIWilejkaChocieńczyceIGNACY BOROWSKI
CZARNORUCZWilejkaIljaJÓZEF KOWARSKI
CZURLONYWilejkaWiszniewMICHALINA KRASICKA
CZURLONYWilejkaWiszniewANTONI WOJNOWSKI
CZURLONYWilejkaWiszniewMICHALINA KRASICKA
CZERWONY DWÓRWilejkaKościeniewiczeELJASZ SZUPIENKO
CZERWONY DWÓRWilejkaKościeniewiczePAWEŁ WOŁCZEK
CZARNORUCZWilejkaIljaJÓZEF BIRULA
CZARNY BÓRWilejkaŻodziszkiALEKSANDER ALEKSANDROW
CHODNIEWilejkaKurzeniecEDWARD BIELEWICZ
CYRYLJANOWOWilejkaWiazyńALEKSANDER RADZIWINOWICZ
CIAPIŃCEWilejkaWiazyńALEKSANDER SONICZ I INNI
CHAMISTRÓWKAWilejkaKrzywiczeJADWIGA DMOCHOWSKA
CZARNOCHWOSTOWOWilejkaWilejkaALEKSANDRA RODZIEWICZ
CUDWilejkaWilejkaLEONARDA WOŁŁOWICZOWA
CZERNIĘTAWilejkaŻodziszkiZYGMUNT KIZIK
CZERNIĘTAWilejkaŻodziszkiMalwina Kizik
CHOCIEŃCZYCEWilejkaChocieńczyceHELENA WOJTKIEWICZ
CHARKIWilejkaKościeniewiczeBRONISŁAWA BOROWSKA
DZIEWIĘTNEWilejkaWojstomANNA OBUCHOWICZ
DWOREKWilejkaChocieńczyceLEON BOROWSKI
DUDZINWilejkaIljaMICHAŁ HOSZKIEWICZ I INNI
DUDZINWilejkaIljaHELENA BOHDANOWICZ
DUBATÓWKAWilejkaWojstomDYMITR KAPCIUK
DANICZEWWilejkaŻodziszkiMARIA KIERSNOWSKA
DZIEWIĘTNEWilejkaWojstomHIPOLIT ROSOSZKO
DZIAKOWSZCZYZNAWilejkaKurzeniecKAZIMIERA KLECZKOWSKA
DĄBRÓWKAWilejkaDołhinówTEODOZJA OFFENBERG
DĄBRÓWKAWilejkaDołhinówKAMILA MOROZ
DZIAŁTOWOWilejkaKrzywiczeMARIA TOMASZEWSKA
DUDZINWilejkaIljaHELENA BOHDANOWICZ
GŁĘBOWICZE-KOWALEWilejkaKrzywiczeELEONORA PETELICKA; EDWARD BIELEWICZ
GŁĘBOWICZEWilejkaKrzywiczeJAN NIEWIERSKI
GŁĘBOWICZEWilejkaKrzywiczeSTEFAN WASILEWICZ
GAJWilejkaIljaJADWIGA RODZIEWICZÓWNA
HELJANOWOWilejkaChocieńczyceS-CY KONRAD BOROWSKI
HRUZDZIENICAWilejkaWojstomS-CY JAN STEFANOWSKI
HIPOLITOWOWilejkaWiszniewMELANIA CZAJKOWA
HAĆWilejkaWiszniewWERONIKA RODZIEWICZÓWNA
MUMNICZEWilejkaWiazyńMIKOŁAJ SKOBIEJ
HORODYSZCZEWilejkaWilejkaFELICJAN ŻAKIEWICZ
HIPOLITOWOWilejkaWiszniewJÓZEF MUSZYŃSKI
HUMNICZEWilejkaWiazyńMIKOŁAJ SKOBIEJ
HANUTAWilejkaKołowiczeLEONARDA WOŁŁOWICZOWA
IZABELINWilejkaDołhinówMAGDALENA POKLEWSKA-KOZIEŁŁ
IŁOWOWilejkaBudsławALEKSANDER OKUSZKO
JUNCEWICZEWilejkaIljaKAZIMIERZ BOROWSKI
IWONCEWICZEWilejkaKurzeniecZOFIA ZALESKA; ALEKSY ŚMIETANKO
JANOWOWilejkaWiszniewSTANISŁAW GAŻELARD
JURKOWOWilejkaIljaALEKSY MANDRYK
IWANCEWICZEWilejkaKurzeniecZOFIA I MARIA ZALESKA
JUNCEWICZEWilejkaIljaJÓZEF I MICHAŁ BOROWSKI
JACKIEWICZEWilejkaWilejkaKRYSTYNA ROZAŃCEWA
JACKIEWICZEWilejkaWilejkaZYGMUNT SUCHORZEWSKI
KOSTYKIWilejkaKościeniewiczeTADEUSZ POKLEWSKI-KOZIEŁŁ
KNIAHININWilejkaKościeniewiczeJÓZEFA POKLEWSKA-KOZIEŁŁ
KURZENICEWilejkaKurzeniecOLGA KOZAKIEWICZ
KRYSTYNOPOLWilejkaWiszniewJAN HURYNOWICZ
KAZIMIERZOWOWilejkaIljaLEON I LAMPRECHT RODZIEWICZ
KRYNICAWilejkaIljaLEON KRETOWICZ
KOZINIĘTAWilejkaŻodziszkiJADWIGA ENGEL
KOINIĘTAWilejkaŻodziszkiJÓZEF SOBOL
KULIKOWOWilejkaBudsławJAN MICKIEWICZ
KULIKOWOWilejkaBudsławWŁADYSŁAW KOPCZYŃSKI
KULIKOWOWilejkaBudsławALEKSANDER KRUSZYŃSKI
KULIKOWOWilejkaBudsławNINA MATOSZKO; STEFAN MATOSZKO
KAZIMIERÓWKAWilejkaBudsławNIKODEM DUBOWIK
KASUTAWilejkaKurzeniecMIECZYSŁAW BOHDANOWICZ
KULBACZYNOWilejkaKurzeniecWACŁAW TERLECKI
KRZYWICZEWilejkaKrzywiczeNIKODEM SIEMASZKIEWICZ
KOWALEWilejkaKrzywiczeMARIA, LUDWIK I KAZIMIERZ TOMASZEWSCY
KOŚCIEWICZEWilejkaKrzywiczeSTANISŁAW ŻAKIEWICZ
KOŚCIEWICZEWilejkaKrzywiczeALINA USSAKOWSKA
KLARJANÓWWilejkaKrzywiczeALEKSANDER RODZIEWICZ
KLARJANÓWWilejkaKrzywiczeSZYMON ROTSZTAJN
KURCZEWilejkaWiszniewALEKSANDER BROWKO
KAROLINWilejkaDołhinówKonstanty Niezabytowski
KRÓLEWSZCZYZNA IWilejkaChocieńczyceS-CY GIERŁOWICZ
KRÓLEWSZCZYZNA IIWilejkaChocieńczyceALINA HRYKOROWICZ
ŁUKAWIECWilejkaChocieńczyceJAN BOROWSKI
ŁUNISZKIWilejkaKołowiczeWANDA SKIRMUNTT
LIBERJUSZOWOWilejkaWiazyńANNA CHRUSZCZOWA
LUDWINOWOWilejkaKościeniewiczeWINCENTY POKLEWSKI-KOZIEŁŁ
LEWINÓWKAWilejkaBudsławZYGMUNT PATOLSKI
LEONOWOWilejkaKrzywiczeADAM ZAWOJD
MICHALINOWOWilejkaWiszniewZOFIA I KAIMIERZ RUNOWICZ
MARIAMPOLWilejkaKościeniewiczeEDMUND KAZIMIRSKI
MAŁY SERWECZWilejkaKościeniewiczeFRANCISZKA RODZIEWICZ
MARSUNOWOWilejkaKościeniewiczeMICHAŁ BUHAJEWICZ
MARIAMPOLWilejkaIljaADAM KUCZYŃSKI
MIKULINWilejkaDołhinówIZAAK LEWINSON
MOTYKIWilejkaKrzywiczeSTANISŁAW, WŁADYSŁAW I ALINA CYWIŃSCY
MYLINKIWilejkaKrzywiczeKAZIMIERZ KAMIENICKI
MICHALINOWOWilejkaWiszniewBAZYLI NALIWAJKO
MOTYKIWilejkaKrzywiczeAL..ANDRZEJ I MIKOŁAJ FIEDZIUKOWICZ
MAĆKOWCEWilejkaIljaMARIA BOHDANOWICZ
MAKOWOWilejkaIljaMARIA LAMPRECHT
NOWA STRACZAWilejkaWiszniewFRANCISZEK SUPKO
NIESTANISZKIWilejkaWiszniewJÓZEF I WŁADYSŁAW CIEJKO
OSTASZKOWOWilejkaKościeniewiczeJAN CIECHANOWICZ; ZOFIA BUJNOWICZ
OŚCIUKOWICZEWilejkaIljaZOFIA TUKAŁŁO
ORPAWilejkaKościeniewiczeEDWARD WORONKOWICZ
ORPAWilejkaKościeniewiczeIGNACY BOHDANOWICZ
OSTROWIECWilejkaBudsławFELIKS KAZIMIERSKI
OBODOWCEWilejkaIljaMIECZYSŁAW BOHDANOWICZ
PASZKOWSZCZYZNAWilejkaKościeniewiczeKAZIMIERZ WYSOCKI
POLANYWilejkaIljaWITOLD WAŚNIEWSKI
POLANY IIIWilejkaIljaZOFIA WAŚNIEWSKA
PUCILICHAWilejkaWiszniewWANDA STĘPOWSKA
POLANY IWilejkaIljaBOHDAN JANOWSKI
POLANY II WilejkaIljaANNA KURNOSOWA
PIEREKALJEWilejkaKościeniewiczeMAKSYM LITWINOWICZ
POHRABISZCZEWilejkaIljaMIKOŁAJ HAJŁO
PIŁOWAJCEWilejkaŻodziszkiJULI.,BOL.,IZABELA SIDOROWICZ
PLEBAŃCEWilejkaDołhinówSTEFANIA KOWALEWSKA
POGÓRZEWilejkaDołhinówOTYLIA DOBORZYŃSKA
PANKRATYWilejkaKrzywiczePAWŁOWSKA; PERKOWSKA
PIOTROWSZCZYZNAWilejkaKrzywiczeNIKODEM DUBOWIK
POKUCIEWilejkaKrzywiczeADELAIDA LENIEWICZ-KAMIEŃSKA
PŁASZYNOWilejkaKrzywiczeADELAIDA KAMIENIECKA
PORSAWilejkaKołowiczeANNA DOKAŃSKA
PORSAWilejkaKołowiczeRadziwiłłowicz Robert; Radziwiłłowicz Irena
PLEBAŃCEWilejkaDołhinówZENAIDA SAWICZ; MARIA GRIGORIEWA
POLANAWilejkaIljaJÓZEF HOSZKIEWICZ
RUSKIE SIOŁOWilejkaWojstomSTANISŁAWA MIERZEJEWSKA
RUDAKIWilejkaWiszniewKONSTANTY WOJSZKUN I INNI
RUDAKIWilejkaWiszniewMIKOŁAJ MOSIEWICZ
RUDNIA UROCZYSKOWilejkaŻodziszkiJAN STANKIEWICZ
RUDNIAWilejkaŻodziszkiJUSTYN MURASZKO
REPUĆWilejkaKrzywiczeSTEFAN SIELEWICZ
RYŻOWSZCZYZNAWilejkaKołowiczeIZABELA NOWAKOWSKA
STARY KNIAHININWilejkaKościeniewiczeHALINA PRUSIŃSKA
STAJKIWilejkaIljaMARIA, KRYSTYNA I MICHAŁ BOHDANOWICZ
SKOBIERZECWilejkaChocieńczyceS-CY IZABELA RODZIEWICZ
SIENNEWilejkaKołowiczeROMANA KORSAKÓWNA
SŁOBÓDKA IIIWilejkaKrzywiczeANNA CISZAŃSKA; M.SZUD
SŁOBÓDKA II WilejkaKrzywiczeIRENA GLEBOWA
STRUMIEŃWilejkaWojstomZOFIA MUCHLIŃSKA
SAMISZKIWilejkaWiszniewJERZY KAMIENIECKI
SWINKAWilejkaWiszniewJAN ŁASTOWSKI
SPIAHLICAWilejkaWiszniewIABELLA KIERSNOWSKA
SITNIKIWilejkaIljaJÓZEF JANOWSKI
SŁOBÓDKA IWilejkaKrzywiczeEUGENIA AUGUSTYNOWICZ
SAKOWICZEWilejkaKurzeniecOLGA ŁOPURZYŃSKA
SUCHY BÓRWilejkaDołhinówJANINA HELMERSE
SOSNOWSZCZYZNAWilejkaDołhinówLEONTYNA NIEWIAROWICZ
SOCZYNIĘTAWilejkaŻodziszkiSTANISŁAW GRZYB
SWINKAWilejkaWiszniewJAN RODZIEWICZ
SIWCEWilejkaKrzywiczemieszkańcy wsi Siwce
STARZYNKIWilejkaIljaMIECZYSŁAW BOHDANOWICZ
SZYBKI WIELKIEWilejkaChocieńczyceWITOLD KOPEĆ
TUPALSZCZYZNAWilejkaŻodziszkiWŁODZIMIERZ BOKRZAŃSKI
TEKLINOPOLWilejkaKołowiczeFELICJA STASZEWICZ
TEKLOMIRWilejkaWiszniewHELENA FOSTOWICZ-ZABORSKA
USTROŃWilejkaWiazyńPIOTR SAWICZ
USTROŃWilejkaKrzywiczeHELENA PADMO
USTROŃWilejkaKrzywiczeKONSTANTY SOKOŁOWSKI
WIĄZOWSZCZYZNAWilejkaIljaWINCENTY BORSUK
WIAZYŃ I DOMANOWOWilejkaWiazyńZOFIA HORODYŃSKA
WOŁCZKIWilejkaKościeniewiczeADAM SKURATOWICZ
WIELKI SERWECZWilejkaKościeniewiczeJÓZEF POKLEWSKI-KOZIEŁŁ
WINCENTOWOWilejkaIljaJULIAN KAMIŃSKI I INNI
WIĄZOWSZCZYZNAWilejkaIljaBORZUKOWIE I MAJEWSCY
WINCENTOWOWilejkaIljaDOMINIK KAMIŃSKI
WINCENTOWOWilejkaIljaKAZIMIERZ JACYNO
WRZOSYWilejkaDołhinówAMELIA BUSZOWA
WASILEWOWilejkaKrzywiczeADOLF SIELEWICZ
WYHOLENIĘTA IWilejkaWiszniewJÓZEFA ABRAMOWICZ
WYHOLENIĘTA IIWilejkaWiszniewGIEDYMIN NIEWIAROWICZ
WINCENTOWOWilejkaIljaMICHAŁ HOSZKIEWICZ
WISZNIEWWilejkaWiszniewJAN BORKOWSKI
WIERKOWLANY IWilejkaChocieńczyceS-CY IGNACY SIEŃKO
WIERKOWLANY IIWilejkaChocieńczyceTICHON KRZYCIEWICZ
ZACZERWIENIE R.F.MANIEJEWilejkaKołowiczeALFRED STASZEWICZ
ZACIEMIEŃWilejkaIljaKAROL BOHDANOWICZ
ZABORZEWilejkaChocieńczyceWŁADYSŁAW KUZMIŃSKI
ZABOŁOCIEWilejkaDołhinówJÓZEF JORDAN
ZACZERWIENIE R.L. GOŚCIWIŁOWOWilejkaKołowiczeALEKSANDER STARZEWICZ
ZACZERWIENIE R.L. GOŚCIŁOWOWilejkaKołowiczeJAN STARZEWICZ
ZALESIEWilejkaIljaHELENA I JADWIGA WAŚNIEWSKA
ZAWODNY BÓRWilejkaKościeniewiczeMIKOŁAJ OSIPIUK-OSIPOW
ZABORZEWilejkaIljaSTANISŁAW KAPUŚCIŃSKI
ZARUBINOWilejkaBudsławMUSTAFA BAZANOWICZ
ZOSINWilejkaBudsławANTONI WENCKIEWICZ
ZAOZIERZEWilejkaWiazyńCHRYSTOFOR POKŁADOK
ŻYDOWSKIE POLEWilejkaWiazyńNELSON I MARCIN IDELSON
ŻARYWilejkaDołhinówANDRZEJ BONDDARENKO
ŻARYWilejkaDołhinówDOMINIK HORODECKI
ZABORZEWilejkaIljaMIECZYSŁAW JANISZEWSKI
ZABŁOTCZYZNAWilejkaKościeniewiczeWACŁAW KORYBUT-DASZKIEWICZ
ZACISZEWilejkaChocieńczycePAWEŁ WOŁCZEK
ANTOPOLEDzisnaZalesieANNA WASZKIEL
ANTONINOWODzisnaSzarkowszczyznaJ.JUDYCKI JUSTYN; MIKOŁAJ KIREJEWIC
ASANOWICZEDzisnaPorpliszczeKONSTANTY DROZDOWICZ
ASANOWICZEDzisnaPorpliszczeWINCENTY SZUNIEWICZ
ADAMOWODzisnaMikołajówMICHAŁ KOKAREW
ALEKSANDRIADzisnaMikołajówWINCENTY ANANICZ?
AZARYDzisnaParafianówHIPOLIT HRYBOWICZ
ALEKSANDROWODzisnaŁużkiS-CY TEODOR HRYNIEWSKI
ANKUDOWODzisnaParafianówALBERT KOROTKIEWICZ
ANKUDOWODzisnaParafianówWILHELM JARYNOWSKI
AMBROSOWICZEDzisnaHołubiczeJAN MALECKI
ALOIZBERGDzisnaHołubiczeANIELA MACHIEWICZ
BŁONIEDzisnaDokszyceWŁADYSŁAW PRÓSZYŃSKI
BIAŁOKORZEDzisnaHołubiczeBOLESŁAW SULIMA-SAMUJŁŁO
BABULINODzisnaProzorokiPIOTR JURCZONEK
BAŁBIECZYNODzisnaHermanowiczeADAM KOTLER; SZLOMA WAŁK
BALNOWODzisnaHermanowiczeS-CY IGNACY DRAGUNA
BOBROWSZCZYZNADzisnaPlissaFERDYNAND ARAMOWICZ
BUŁACHYDzisnaPorpliszczeSEWERYN RUDOMINA
BAJDANYDzisnaMikołajówSTEFAN JAKOWICKI
BORSUKIDzisnaDokszyceSTANISŁAW CYBULSKI
BEKIESZADzisnaMikołajówZYGMUNT JAKOWICKI
BUCZYSZCZYZNADzisnaDzisnaKAZIMIERZ ONOSZKO
BARTOSZEWO-ZŁOTORUŃDzisnaMikołajówKONSTANTY ZUBKO
BOKIDzisnaSzarkowszczyznaEWELINA ZIENKIEWICZ
BOKIDzisnaSzarkowszczyznaADAM ZIENKIEWICZ
BAZYLPOLDzisnaSzarkowszczyznaJÓZEF FIEDOROWICZ
BORSUCZYNODzisnaHermanowiczeWILHELM ŚWIDERSKI
BOHDANOWODzisnaGłębokieBARBARA TAŁAN
BOREK IIDzisnaGłębokieWAWRZYNIEC GIGOŁO
BERCZÓWKADzisnaParafianówKAZIMIERZ NADOLSKI
BOHUSZEWICZEDzisnaPlissaJADWIGA PERKOWSKA
BOREK IDzisnaGłębokieS-CY DANIEL MICHACKI
BOROWSZCZYZNADzisnaJaznoANTONI MAKARSKI
BŁOSZNIKIDzisnaJaznoBAZYLI GŁIŃSKI
BORYSKOWICZEDzisnaPlissaIRENEUSZ DOBOSZYŃSKI
BORYSEWSZCZYZNADzisnaPlissaWILHELM CHRZCZANOWICZ
BÓRDzisnaJaznoSYCJUSZ BUJWID
BOBROWSZCZYZNADzisnaPlissaSTANISŁAW LASOCKI
BOROWEDzisnaProzorokiJÓZEF JÓZEFOWICZ
BYKOWSZCZYZNADzisnaHołubiczeJAN JANUSZ
BOŻKIDzisnaHołubiczeALEKSANDER BRACZKOWSKI
BOŻKIDzisnaHołubiczeMICHAŁ BRACZKOWSKI
BOREKDzisnaProzorokiBRONISŁAWA ANTIPOROWICZ
CZERONKADzisnaZalesieZOFIA NOSOWICZ
CHODORÓWKADzisnaParafianówALEKSANDER SŁAWIŃSKI
CIEKIELOWODzisnaMikołajówWINCENTY ŚWIDERSKI
CIMANOWSZCZYZNADzisnaMikołajówJAN KULIKOWSKI I INNI
CZARNOKIDzisnaGłębokieUCHMANOWICZ? I INNI
CZARONKADzisnaMikołajówPAWEŁ MISZUTO
CZERMICADzisnaDokszyceOSWALD RODKIEWICZ
CIELESZEDzisnaProzorokiSIOSTRY KRYWIEŃKO
CHINYDzisnaSzarkowszczyznaAPOLONIA PENIKÓWNA
CZERNIEWICZEDzisnaProzorokiJAN DUDARONOK
CEGIELNIADzisnaParafianówMARIA DUBIAGO
CHIŁOWSZCZYZNADzisnaParafianówFELICJA CHĄDZYŃSKA
CHONIOKOWODzisnaPlissaEDWARD KAMIEŃSKI
ĆWIECINODzisnaJaznoMARIA WOJNO-ORAŃSKA
CZARNA GÓRADzisnaProzorokiWACŁAW MIERZWIŃSKI
ĆWIECINODzisnaJaznoJOANNA MATUSEWICZ
CZOŁNICZYNODzisnaJaznoWACŁAW DOWMONT
CZERKASOWODzisnaJaznoHENRYK BUJWID
CHIROSZCZOWODzisnaProzorokiEUGENIA GIMŻEWSKA
CHWASTOWODzisnaSzarkowszczyznaMARIA BAGIEŃSKA; ALINA KARPIŃSKA I INNI
DOKSZYCEDzisnaDokszyceKAROL MIKULSKI
DOKSZYCEDzisnaDokszyceZENON MIKULSKI
DOROSZKOWICZEDzisnaMikołajówADRIAN KOPYŁOW
DOROSZKOWICZEDzisnaMikołajówWŁADYSŁAW ZAJĄC I INNI
DUBRÓWKADzisnaPorpliszczeJULIAN MATASZKO
DRYHUCZEDzisnaMikołajówZOFIA KORZENIEWSKA
DUBROWODzisnaDubrowoWITOLD KRUPKO; ANDRZEJ WOŁYNIEC
DZIEMIDOWODzisnaMikołajówRADZISZEWSCY
DZIERBIŁOWODzisnaMikołajówJAN JAKOWICKI
DĘBOWE IDzisnaSzarkowszczyznaJÓZEF SOPIEL
DMITROWSZCZYZNADzisnaSzarkowszczyznaWALERIA WASILEWSKA; EMILIA JAKOWICKA
DUBNIKIDzisnaSzarkowszczyznaJÓZEF KOWALEWSKI
DAJLIDOWODzisnaPlissaMARIAN DOBOSZYŃSKI
DUBOWIECDzisnaHołubiczeFELIKS KOSOBUCKI
DWORNOWODzisnaŁużkiJAN SZKLENNIK
DAWIDÓWKADzisnaParafianówZOFIA BOGUCKA
DUBOWOJEDzisnaParafianówJÓZEF PASZKOWSKI
DWORZECDzisnaPlissaS-CY JÓZEF HREKOROWICZ
DUBKIDzisnaJaznoPAWEŁ LIPSKI
DĄBROWADzisnaHołubiczeARTUR TRAPRZO
DĄBROWADzisnaProzorokiANTONI SZAUTER
DZIWNIKIDzisnaProzorokiS-CY ARKADIUSZ RUSIECKI
DZIWNIKIDzisnaProzorokiS-CY BRONISŁAW RUSIECKI
DZIWNIKIDzisnaProzorokiS-CY JAN RUSIECKI
DZIWNIKIDzisnaProzorokiS-CY JÓZEF RUSIECKI
FLORIANOWODzisnaParafianówJAN BOROWY
FILIPOWSZCZYZNADzisnaHołubiczeJÓZEF I BRONISŁAW ŁOKUCIJEWSCY
GOJGOŁOWODzisnaPorpliszczeSTEFANIA RUDOMINO I ELEONORA CYBULSKA
GNIŁE-BŁOTADzisnaSzarkowszczyznaGRZEGORZ PIEĆKO
GROCHOWJEDzisnaPlissaLEON DOBOSZYŃSKI
GLEJADzisnaProzorokiJ.I BR.DĘBSCY I MARIA NIEDZWIEDZKA
GRZYBOWSZCZYZNADzisnaSzarkowszczyznaJAN PRONKO
GARNODzisnaDokszyceJÓZEF MICHALEWICZ
HORANIEDzisnaPlissaWŁADYSŁAW ŚMIECHOWSKI
HATOWSZCZYZNADzisnaProzorokiSTANIEWICZ
HOŁABOWODzisnaGłębokieWACŁAW SZYREJ
HORODEKDzisnaProzorokiZACHARIUSZ SAWICKI
HORNOWO VIIDzisnaHołubiczeFRANCISZEK NOWICKI
HORNOWO VIIDzisnaHołubiczeJAN NOWICKI
HORNOWO IVDzisnaHołubiczeZYGMUNT OSKIERKO
HOŁUBICZEDzisnaHołubiczePINKUS-GRAUBARD
HRUCZÓWKA-LEANÓWKADzisnaProzorokiMICHAŁ DĄBROWA
HORODYSZCZEDzisnaSzarkowszczyznaJUSTYN OLSZEWSKI
HORODZIEC ŁUŻKI I F.FABIJANÓWDzisnaŁużkiHR. JAN PLATER ZYBERK
HELINOWODzisnaProzorokiJAN JACYNA
Hniezdziłów z folwarkiem DziedzinDzisnaDokszyceMIROSŁAW SŁOTWIŃSKI
HORANIEDzisnaProzorokiG.PILIMON I INNI
HELENOWODzisnaHermanowiczeBONIFACY MARCINKIEWICZ
HERMANOWICZEDzisnaHermanowiczeJOZEL KOŁMANOWICZ
HORKIDzisnaMikołajówALOJZY NOSKOWSKI
HORANIEDzisnaZalesieCZESŁAW CZECHOWICZ
HELENPOLDzisnaMikołajówS-CY GOGOLIŃSCY
HANUSOWODzisnaMikołajówLEOPOLD OSTROWSKI
HOŁOMYŚLDzisnaMikołajówMARIA TORUŃSKA
HRYHOROWICZE IDzisnaMikołajówGOGOLIŃSCY
HRYHOROWICZE IIDzisnaMikołajówANTONINA PACKIEWICZ; JANKIEL KOCZYN
HULKIDzisnaMikołajówBAZYLI ŻOŁUDOWICZ
HAŁOWODzisnaSzarkowszczyznaJAN GABRYAŁOWICZ; JANINA CZERKOWSKA
HORODZISZCZEDzisnaSzarkowszczyznaALEKSANDER MICHALONEK; NATUS NONKIN
IŁÓWKADzisnaŁużkiFELIKS PIERZCHALSKI- dzierżawca; HR. JAN PLATER ZYBERK- właściciel
JANOWADzisnaDokszyceJÓZEF ULMER
IWANOWSZCZYZNADzisnaHołubiczeS-CY WALERIAN WĘCŁAWOWICZ
JASIEWSZCZYZNADzisnaParafianówFELICJA CHĄDZYŃSKA; JULIA BUDNAŻOWA
JEZIORYDzisnaHermanowiczeEDWARD MATECZ
JABŁONKADzisnaHermanowiczeHENRYKA KLIMECZYCKA; JAN ŚWIDERSKI
JAMNODzisnaHermanowiczeWINCENTY JASIŃSKI
IHUMIENOWODzisnaHermanowiczePAWEŁ STASZKIEWICZ
JANUSZEWKA MAŁADzisnaHołubiczeJAN SZMITKO
JANUSZEWODzisnaPorpliszczeFRANCISZEK RUDOMINO
IZABELINODzisnaMikołajówJASIŃSCY
JAZINDzisnaMikołajówJAKOWICCY LEJLA KOCYN I TOMASZ SZEUDE
JAKUBOWODzisnaMikołajówWINCENTY RUTKIEWICZ
JÓZEFOWO IDzisnaMikołajówANNA ALEKŚMOWICZ
JULIANOWODzisnaSzarkowszczyznaLEOKADJA POŁUPANOWA
JÓZEFOWO i CZ.DWÓRDzisnaMikołajówBOHDAN BOGUCKI; ZAŁMAN CYMERY
JAKUBOWODzisnaSzarkowszczyznaJAN BURTOWICZ
IMOŚCIÓWDzisnaSzarkowszczyznaBRONISŁAW ZDROJEWSKI
JÓZEFOWODzisnaPlissaZYGMUNT OSKIERKO
JÓZEFOWO I UR.JELEŃSKIE WYSPYDzisnaHermanowiczeRYSZARD SZTERN
JEZULINODzisnaPlissaJAN IGUATRWIN
JANOWODzisnaParafianówS-CY JAN CHOCIANORICZ
IGNAPOLDzisnaParafianówSTANISŁAW ARAMOWICZ
IGNAPOLDzisnaParafianówHELENA ARAMOWICZ
IWANOWODzisnaParafianówWŁADYSŁAW LEWKOWICZ
IWANOWODzisnaParafianówTEOFIL LEWKOWICZ
IWANOWODzisnaParafianówS-CY JAN LEŚNIEWSKI
IWANOWODzisnaParafianówIGNACY LEŚNIEWSKI
IRENPOLDzisnaPlissaMARIA WRÓBLEWSKA
IST IDzisnaJaznoPIOTR GOJEWSKI
IST IIDzisnaJaznoLEON GOJEWSKI
JAROSZCZYZNADzisnaJaznoEWA DOBOSZYŃSKA
JAZNODzisnaJaznoZOFIA BORTKIEWICZ
JULIANÓWDzisnaGłębokieANIELA MACKIEWICZ FRYDKIN
IWANOWSZCZYZNADzisnaHołubiczeALEKSANDER FILIPOWICZ
JÓZEFOWODzisnaProzorokiPIOTR ZUBKO
JASNA-GÓRKADzisnaProzorokiBRONISŁAW PAWŁOWICZ
JANOPOLDzisnaProzorokiS-CY ALEKSANDER JAKUTOWICZ
JAMPOLDzisnaProzorokiMICHAŁ KANDYBO
JUSTIANOWODzisnaProzorokiS-CY KATARZYNA BUJNICKA-URBANOWICZ
KOTOWICZEDzisnaJaznoJÓZEF POTRYKOWSKI
KIJAKÓWDzisnaParafianówBOHDAN KIJAKOWSKI
KURYŁOWICZEDzisnaJaznoEUGENIUSZ MURASZEW
KLEMENSÓWDzisnaParafianówJANUSZ ŻONGOŁŁOWICZ
KONTORYSZCZEDzisnaHermanowiczeLEONIDA SZEWCZYK
KASZTELANOWSZCZYZNADzisnaGłębokieBOLESŁAW BYCHOWIEC
KOPCIOWODzisnaDzisnaADAM SMOLIŃSKI
KURCZANYDzisnaMikołajówALEKSY MOROZOWSKI
KOŻANYDzisnaSzarkowszczyznaMICHAŁ ŁABUĆ
KISIELÓWKADzisnaSzarkowszczyznaJADWIGA BIESIEKIERSKA
KRZYWDADzisnaSzarkowszczyznaIGNACY WANGIN; JERZY PIERCHUROWICZ
KRASOWSZCZYZNADzisnaHermanowiczeJERZY SZTERN
KRASNA GÓRADzisnaHermanowiczeOLGIERD WAZGIRD
KLETENBURGDzisnaParafianówWŁADYSŁAW STELMASIEWICZ
KARCZEDzisnaPlissaIGNACY KAMIEŃSKI
KOLANODzisnaPlissaEDMUND DOBOSZYŃSKI
KISIELÓWKADzisnaParafianówBRONISŁAW BUDIKO
KNIAZYNDzisnaJaznoHELENA OLECHNOWICZ
KMITYDzisnaPlissaLUDWIK PIASTUN
KUCZYŃSZCZYZNADzisnaPlissaANIELA KARCZEWSKA
KURACZYNODzisnaPlissaADAM ZAREMBA
KRUKIDzisnaParafianówBAZYLI SZMITKO
KRASNOPOLDzisnaJaznoALEKSANDER MIŁASZEWICZ
KAPONOWODzisnaJaznoANNA MACKIEWICZ
KOPOROWICZEDzisnaJaznoMICHAŁ ŁABUDZ
KRUPIENIEDzisnaHołubiczeMIECZYSŁAW SZKLENNIK
KRUPIENIEDzisnaHołubiczeSTANISŁAW WASILEWSKI
KONSTANTYNÓWDzisnaGłębokieJÓZEF LUSAŁKO
KUROWSZCZYZNADzisnaHołubiczeEDWARD MISSUNA
KOPOWISZCZEDzisnaHołubiczeWACŁAW CZECHOWICZ
KATARZYNOWODzisnaGłębokieWŁADYSŁAW ZADWOJEC
KULHAJEDzisnaProzorokiEMILIA DROZDOWICZ
LUDWINÓWDzisnaHermanowiczeKAZIMIERZ CZAPLIŃSKI
LUDWINOWODzisnaDokszyceFELICJA GIERŁOWICZ
LEBIEDZINIECDzisnaŁużkiPIOTR KRACKO- dzierżawca
LIPOWY-OSTRÓWDzisnaHermanowiczeGRZEGORZ KOLEGO; PIOTR RABIZO
LIMANOWCEDzisnaMikołajówMIKOŁAJ HLASKO
LIPONTYDzisnaMikołajówANTONI DANIŁOWICZ- dzierżawca
LIPÓWKI IDzisnaMikołajówMIKOŁAJ HLASKO
LIPÓWKI IIDzisnaMikołajówGERSZMANOWIE
ŁYSKADzisnaProzorokiJASZUNIEC
LINJADzisnaSzarkowszczyznaJÓZEF FIEDOROWICZ
LIPOWODzisnaSzarkowszczyznaALEKSANDER PROSZKO
LULKADzisnaSzarkowszczyznaS-CY BERNARD FIEDOROWICZ
LINJADzisnaSzarkowszczyznaZYGMUNT FIEDOROWICZ
ŁOŃSKDzisnaSzarkowszczyznaIGNACY MILEWSKI
LIPNIAGIDzisnaSzarkowszczyznaEUFEMIUSZ POŁUPIANÓW
ŁOTYSZE IDzisnaŁużkiCZESŁAW SZYSZKO
LUDWINOWODzisnaHermanowiczeMICHAŁ TORASIEWICZ
LISPOLDzisnaJaznoWŁADYSŁAW JANOWSKI
LITOWSZCZYZNADzisnaGłębokieJULIAN SZYSZKO
LUDWINOWODzisnaGłębokieS-CY MARIA TOŁOCZKO
ŁAWKIDzisnaHołubiczeANNA BIELECKA
Lipówka IDzisnaMikołajówSZYMON KORSAK
LIMANOWCEDzisnaMikołajówPUCHALSKI I KOWALEWSKI
KIESAROWSZCZYZNA VEL KISAREWSZCZYZNADzisnaZalesieANATOL CZERNIAWSKI
KIESAROWSZCZYZNA VEL KISAREWSZCZYZNADzisnaZalesieS-CY EMILA CZERNIAWSKA
KIESAROWSZCZYZNA VEL KISAREWSZCZYZNADzisnaZalesieWŁODZIMIERZ CZERNIAWSKI
KONSTANTYNÓW-DWÓRDzisnaGłębokieMAJER GITELZON
KSAWERYNÓWDzisnaSzarkowszczyznaWERONIKA LAUDAŃSKA; ALEKSANDER DOMBROWSKI
MIECZYSŁAWOWODzisnaPlissaANDRZEJ ANCAN
MAŁOIĆ IIDzisnaProzorokiOTTON GUTTOWSKI
MURZYNDzisnaMikołajówWACŁAW I KAZIMIERZ MAKARSKI
MAŁOIĆ IIDzisnaProzorokiSZYMON RAZMUCZYK
MUINCINODzisnaHermanowiczeROZALIA ROWEZYNA
MISZELMONTYDzisnaHermanowiczeRACHELA TOMASZEWSKA
MARUBELINDzisnaGłębokieIGNACY ZRYNYI-SZYRYN S-CY MARII SZYRYNOWEJ
MIADNIELNICZEDzisnaMikołajówKAZIMIERZ SZANTYR
MIKOLCZYKIDzisnaMikołajówHALINA CHWALIBOGOWA
MUSZYNODzisnaMikołajówKSAWERY MAŁKIEWICZ
MARIANOWODzisnaMikołajówMAŁKIEWICZE
MODELDzisnaDokszyceADOCHOWSCY- dzierżawcy
MITROFANOWODzisnaSzarkowszczyznaMITROFAN SIEDZIKIEWICZ
MARIAMPOLDzisnaSzarkowszczyznaJULIA KORUJŁOWICZ
MARIAMPOLDzisnaSzarkowszczyznaHELENA KOCELLO
MONAZYL-USTROŃDzisnaMikołajówMARIAN MIENICKI
MNIUTA IIDzisnaPlissaWŁADYSŁAW BRZOSTOWSKI
MIKULINY-BUSKIDzisnaHołubiczeSTEFAN PRACIUKIEWICZ
MALINÓWKADzisnaParafianówOLGA BŁAŻEJEWICZ
MNIUTA IDzisnaPlissaNAPOLEON PERKOWSKI
MAMONÓWKA IDzisnaŁużkiJULIAN SZPILLO
MOCZURYNODzisnaJaznoGABRIELA BIESIEKIERSKA
MALINÓWKADzisnaParafianówANTONI MALINOWSKI
MAMONÓWKA-LEJMNÓWKADzisnaŁużkiFRANCISZEK KORZENIOWSKI
MALINÓWKADzisnaHołubiczeKRYSTYNA KRYWIEC
MALINOWSZCZYZNADzisnaGłębokieJÓZEF HRYNIEWICZ
MICHALINODzisnaGłębokieMAJER GITELZON
MOJSIEJÓWKIDzisnaProzorokiJAN SZPIŁŁO
MAŁOŚĆ IDzisnaProzorokiBAZYLI ANKUDO
NORWIDPOLDzisnaDokszyceZYGMUNT WĘCŁAWOWICZ
NOWY-DWÓRDzisnaProzorokiS-CY WIERA KORSAK WŁAŚCICIEL ADAM KORSAK
NOWA-WIEŚDzisnaPorpliszczeJÓZEF ZEMBRZYCKI
NOWOSZYŃCEDzisnaMikołajówROZALIA RUTKIEWICZ
NADDATKIDzisnaDokszyceHELENA STANKIEWICZ
NOWOPOLDzisnaDokszyceFERDYNAND JACYNO
NAROWYDzisnaJaznoSTEFAN NIEMIRO
NIEWIERANIEDzisnaParafianówJAN WOJNICZ
NIEDZWIECHOWODzisnaJaznoJAN MAKARSKI
NAKOŁ IDzisnaHołubiczeJÓZEF MACKIEWICZ
NOWOPOLDzisnaGłębokieMIECZYSŁAW FILMANOWICZ
NIEŻOWSZCZYZNA IDzisnaHołubiczeMICHAŁ DOBRAŃSKI; BENJAMIN DOBRAŃSKI
NIWJEDzisnaHołubiczePIOTR BOROWSKI
NAKOŁ IDzisnaHołubiczeWIKTOR ZABŁOCKI- dzierżawca
NOWINKI IDzisnaProzorokiWANDA ANKUDO
NOWE JANOWODzisnaDokszyceL.POCZOBUTT-ODLANICKI
OJCZYZNADzisnaPlissaJANINA DROZDOWICZ
OJCZYZNADzisnaPlissaBRONISŁAW DROZDOWICZ
DZIKIEWODzisnaHermanowiczeZMARŁ IGNACY MIRSKI
OLCHNÓWKADzisnaHermanowiczeKUZMA KOLAGO
OŚCIEWICZEDzisnaDzisnaSTEFANIA WACHOWSKA
OŚCIEWICZE IDzisnaDzisnaRAFAŁ SZAPAKOWSKI
OLSZANY CZERWONY DWÓRDzisnaSzarkowszczyznaCZESŁAW ANANIN
OLCHÓWKADzisnaHołubiczeIGNACY PRACUHIEWICZ
OSTRÓWDzisnaPlissaMARIA RAUBO
OKUNIEWODzisnaPlissaS-CY GRZEGORZ GRAUZY
OZIORKIDzisnaPlissaJAN KARNICKI- dzierżawca
OLESIOWODzisnaHołubiczeBOLESŁAW SZYMAKOWSKI
OSINÓWKADzisnaGłębokieKAZIMIERZ RUDOMINO
OTWAŁOWSZCZYZNADzisnaHołubiczeSALOMON I WIKTOR KOCOWIE
OSIENSZCZEDzisnaHołubiczeWITOLD KORSAK
OZIERCEDzisnaGłębokieZYGMUNT OSKIERKO
PORZECZEDzisnaDokszycePIOTR JÓZEFOWICZ
PARAFIANÓWDzisnaParafianówLUDWIK SŁOTWIŃSKI
POWIANÓWKADzisnaDzisnaALBINA PRONIEWSKA
PLISSADzisnaPlissaJAN KORWIN-PAWŁOWSKI
PRZEMYSŁDzisnaSzarkowszczyznaEDWARD RUTKIEWICZ
PONJADzisnaProzorokiOTTON KOSSOW
PONJADzisnaProzorokiALEKSANDER NAWOJCZYK
PISZCZELÓWKADzisnaHermanowiczeJÓZEF CZERNIAWSKI
PROZOROKIDzisnaProzorokiWALERIAN STOPNICKI; ADAM RZEWSKI
PAWŁOWICZEDzisnaPorpliszczeWŁADYSŁAW KUL
PIETRÓWKADzisnaPorpliszczePIOTR PŁYGAWKO
PIOTRKÓWDzisnaDzisnaSZYMON ROBAKO- dzierżawca
PISTONÓWKADzisnaMikołajówALEKSY PROTAS
PODZISIENICE VEL PODDZISIENIEDzisnaMikołajówWŁADYSŁAW SOBOLEWSKI
PLYSZCZYNO VEL MYSZCZYNODzisnaMikołajówARTUR LIMANOWSKI
PONIZOWODzisnaMikołajówJANKIEL KOCZYN- dzierżawca
PODOLSZCZYZNA Z.F KROPIWNIKIDzisnaHermanowiczeMARIA SZYRYNOWA
PLIGAWKIDzisnaJaznoTEODOR SOCZYWKO
PRZEMYSŁAWICEDzisnaPlissaIRENA SOKOŁOWA; STEFAN PORAY-GROBELNY
PASZUKIDzisnaPlissaJÓZEF KONAN
PUSTY-UGOŁDzisnaPlissaSZAWELI SZYBKO
PROSIAŁKOWICZEDzisnaJaznoELLA DOBORZYŃSKA
PORADNIEDzisnaJaznoTADEUSZ BUJWID
PUCIACINODzisnaJaznoBOLESŁAW KOSIUSKI
PUZYRYDzisnaHołubiczeJAN PASZKIEWICZ
PUNISZCZEDzisnaHołubiczeSAMSON NIESZCZORTOW
PUSZCZA HOŁABICKADzisnaHołubiczeROMAN OSIECIMSKI I ZOFIA PIOTROWSKA
PUSZCZA HOŁABICKADzisnaHołubiczeANTONI LIGIER
PIECZYSZCZEDzisnaHołubiczeJÓZEF BARYŁO
POPOWSZCZYZNADzisnaHołubiczeKS.ANTONI ZUBOWICZ
PIERESIECZYNODzisnaHołubiczeZYGMUNT ZDROJEWSKI
PROLEWODzisnaGłębokieANTONINA WIŃCZI
POLEWACZEDzisnaProzorokiKATARZYNA URBANOWICZ
PCZELNIK VEL PSZCZELNIKIDzisnaProzorokiSTEFAN CZARNY
PSUJA-NOWADzisnaProzorokiWŁADYSŁAW BRZOSTOWSKI
POTOKDzisnaHołubiczeJÓZEF PACZKOWSKI
POLANKADzisnaJaznoJERZY SAKOWICZ
PORZECZE STARE I BORYSÓWKADzisnaPlissaOSKAR RAPP
RUĆMONTYDzisnaDzisnaSTEFAN KRUPKO
RASZKÓWKADzisnaDokszyceWITOLD PROSZYŃSKI; WŁADYSŁAW BOHDANOWICZ- dzierżawca
RASZKÓWKADzisnaDokszyceWŁADYSŁAW BOHDANOWICZ
REJENPOLDzisnaHermanowiczeSTANISŁAW LUTYŃSKI
REDZKOWODzisnaMikołajówJAN SZOUTYR
REKUNY IDzisnaMikołajówJÓZEF WASILEWSKI
ROZHARYDzisnaMikołajówWINCENTY RUTKIEWICZ
RYŻMONTYDzisnaMikołajówPONIŻNIKOWIE
RULAKIDzisnaDokszyceHELENA BOBIOWSKA
RODZIEWSZCZYZNADzisnaProzorokiKAZIMIERZ TARŁOWSKI
RZECZKIDzisnaSzarkowszczyznaJAN FIODOROW
RAKOWCEDzisnaSzarkowszczyznaFILAT FIODOROW
RAĆKIDzisnaSzarkowszczyznaJÓZEF KOWALEWSKI; KURATOR MAJĄTKÓW ZIEMSKICH
RZECZKIDzisnaSzarkowszczyznaSZYMON, MIKOŁAJ, JUST CYTOWICZ
RADZINKIDzisnaSzarkowszczyznaMIKOŁAJ ZADNEJKO
RADZINKI IDzisnaSzarkowszczyznaWANDA NEJMANOWA
RÓŻANPOLDzisnaJaznoNIKODEM RUTKIEWICZ
RÓŻAMPOLDzisnaParafianówADAM BUSZ
RAJPOLDzisnaJaznoJULIAN ŻOŁKOWSKI
RÓWNE-POLEDzisnaHołubiczeDOMINIK KORSAK
RUDNIKIDzisnaProzorokiIGANCY SZYRYN
SIEMJAZYNDzisnaJaznoMARIA BOHDANOWA
STAROSIELDzisnaProzorokiWITOLD KULESZA
ŚWIŁADzisnaPlissaOTTON MISSUNA
SZENDZINDzisnaHermanowiczeJÓZEFA ŚMIGIELSKA
SZKIELEDzisnaSzarkowszczyznaWŁADYSŁAW OBUCHOWICZ
SZMIEJNO VEL ŚMIEJNODzisnaHermanowiczeRENATA MAKOWIECKA
SIEMAŻYNDzisnaJaznoJERZY RÓŻYŃSKI
SAWCZONKIDzisnaMikołajówRÓŻNOWSKI- dzierżawca
SIEĆKÓWDzisnaMikołajówGORYNIEWSKI
SOROCZYNODzisnaMikołajówS-CY IDA WIGRAB
STANISŁAWOWODzisnaMikołajówSTANISŁAW JAKOWICKI
STRAPCZYZNADzisnaMikołajówIRENA BUCZYŃSKA
STAWZIELE IIDzisnaDokszyceMIECZYSŁAW SZADZIEWSKI
SURDRYKIDzisnaSzarkowszczyznaJÓZEF FIEDEROWICZ
SUTOKIDzisnaHermanowiczeBAZYLI ROLICZ
SZARKOWSZCZYZNA A.STARADzisnaSzarkowszczyznaWANDA BOHDANOWICZ
SEBASTIANOWODzisnaSzarkowszczyznaJAN ZDROJEWSKI; dzierżawcy JÓZEF RABKO I INNI
SOROCZYNODzisnaMikołajówALEKSANDER MARKIEWICZ- dzierżawca
SZENDZINDzisnaHermanowiczeADRIAN ŚMIGIELSKI
STRYCHANÓWKADzisnaParafianówEDMUND SIENIAWSKI
STANOSŁAWOWODzisnaParafianówS-CY ZOFIA KIJAKOWSKA
ŚWIŁADzisnaPlissaWANDA FALKOWSKA
SZEPIELOWODzisnaPlissaWŁADYSŁAW BRZOSTOWSKI
ŚWIŁKADzisnaPlissaJERZY BARAN
SZERSTNICEDzisnaPlissaPIOTR BORTKIEWICZ
SZERSTNICEDzisnaPlissaJÓZEF OLKOWICZ
STARZYNKADzisnaMikołajówMARIA NOWICKA
SIELECDzisnaPlissaEDMUND KOŁŁĄTAJ
STARZYNODzisnaPlissaSTEFAN HRYSZKIEWICZ
STODOLNIKIDzisnaParafianówS-CY KONSTANTY WOŁODZKI
SONINODzisnaParafianówLIDIA TURSKA
SOROKIDzisnaGłębokieWACŁAW RUDOMINO
LUBOTOWO I F.HORANIEDzisnaGłębokieCZESŁAW CZECHOWICZ
STELMACHOWO MAŁEDzisnaProzorokiFRANCISZEK URBAŃSKI
ŚWIADOWODzisnaProzorokiADAM RUDOMINO
SANNICZKI VEL SANNICKIDzisnaProzorokiZYGMUNT MATTOSZKO
STARZYNKADzisnaProzorokiBRONISŁAW JARMOŁOWICZ
SANNIKIDzisnaProzorokiMARIA JACEWICZ
SZODzisnaProzorokiLUDWIK WŁADYSŁAW GRYGIANIEC
SANNIKIDzisnaProzorokiROMUALD BOROWSKI
SITCE WIELKIE z folwarkiem WIANNCINODzisnaParafianówLEONIA POPŁAWSKA
TURKOWODzisnaMikołajówDANIEL KONOPKO- dzierżawca
TRUSYDzisnaDokszyceHENRYK WĘCŁAWOWICZ
TURULKADzisnaDokszyceSTEFAN SZNITKO
TERESPOLDzisnaŁużkiWITOLD WASILEWSKI
TERESPOLDzisnaProzorokiANDRZEJ ZAWORONOK
TRUCHNOWODzisnaProzorokiJÓZEF RYBCZYŃSKI
TERESDWÓRDzisnaProzorokiWITOLD OCZEPOWSKI
TOŁKANOWODzisnaProzorokiJAN BOJCZONOK
URZECZEDzisnaZalesieKONSTANTY KORSAK
UZHARELICADzisnaMikołajówBENJAMIN KAŁMANOWICZ
UZHARELICADzisnaMikołajówMAŁKA KAŁMANOWICZ
UZHARELICADzisnaMikołajówDON KAŁMANOWICZ
UJŚCIEDzisnaPlissaBOLESŁAW SZWENGRUBEN
WIANUŻADzisnaDzisnaMICHAŁ FIEDEROWICZ
WAŃKOWSZCZYZNADzisnaZalesieBOLESŁAW GINTOWT
WINCENTOWODzisnaHermanowiczeWINCENTY BURZYŃSKI
WOŁYŃDzisnaGłębokieTEODOR JACEWSKI
WINCENTOWODzisnaPorpliszczeMARIA PACZKOWSKA
WINCENTOWODzisnaPorpliszczeWŁADYSŁAW ROMAROWSKI
WIANUCINODzisnaPorpliszczeLEONIA POPŁAWSKA
WERKIDzisnaMikołajówSTANISŁAW MALINOWSKI- dzierżawca
WIEKOWSZCZYZNADzisnaParafianówJANINA STELMASIEWICZ
WYLICZYNODzisnaPlissaSTANISŁAW DOBORZYŃSKI
WORONOWODzisnaPlissaPIOTR PIETRASZKIEWICZ
WORONOWODzisnaPlissaJAN SZYBKO
WORONINO-DZICEDzisnaJaznoADELA JERMAŁOWICZ
WITÓWKADzisnaHołubiczeKALISTRAT SZYPKO
WITKIDzisnaGłębokieWINCENTY SABYNIEC
WITKIDzisnaGłębokieJAN JANOWSKI
WAŚKOWO IIDzisnaProzorokiSTEFANIA MIENICKA
WAŚKOWICZEDzisnaProzorokiOTTON KOZARYN
ZAJELNIAKIDzisnaParafianówJAN SOKOŁOWSKI
ZARUCZEDzisnaDokszyceALEKSANDER ŻEGOTTA I INNI
ZALESIEDzisnaZalesieHR. MARIA MOHL
ZAGRODADzisnaMikołajówKAZIMIERZ RUSIECKI
ZŁOTY BOREKDzisnaHermanowiczeJUSTYN PUNAWKO
ZARECZNOJEDzisnaŁużkiEICHEN PINSKIER
ZAGRODADzisnaDzisnaANTONI KABLICKI- dzierżawca
ZACISZEDzisnaMikołajówOTTON BOBIATYŃSKI
ZDANOWODzisnaMikołajówCHMIELEWSCY
ZAHORANYDzisnaDokszyceLUDWIK HREKOROWICZ
ŻMIGOŁADzisnaSzarkowszczyznaS-CY ADAM ŁAGUNIONEK
ZIELONA ŁĄKADzisnaSzarkowszczyznaKONSTANTY BOGUCKI
ZBIEDADzisnaSzarkowszczyznaNOCHIM FEJGELMAN , PIOTR ORDYŃSKI- dzierżawca
ZOPUSZCZANYDzisnaSzarkowszczyznaWŁADYSŁAW TOMASZEWSKI
ZABŁOCIEDzisnaJaznoALEKSANDER PROTAS
ZAJELNIAKIDzisnaParafianówPAWEŁ RZECZYCKI
ŻARYDzisnaParafianówKLEMENS GINTOWT-DZIEWAŁKOWSKI
ZMUNTOWODzisnaPlissaJULIA DOBORZYŃSKA
ZAUCIEDzisnaJaznoLEONARD KARIO
ZAGOŚCINIEDzisnaJaznoANTONI KRAŚNICKI
ZAUCIE-MAŁEDzisnaJaznoFRANCISZEK KORZENIEWSKI
ZUJNICADzisnaHołubiczeKUZMA WASILEWICZ
ŻUKIDzisnaGłębokieS-CY WŁADYSŁAWA KULERZYNA ,WŁAŚCICIEL MARIA KUSTEROWA
ŻUCZKIDzisnaGłębokieEMILIA JAKUTOWICZ
ZAMOKOWO WOJLIDOWODzisnaProzorokiANTONI WASILEWSKI
ZAHACIEDzisnaProzorokiLEONTYNA IWANIEWSKA
ZAMOSZEDzisnaPorpliszczeLUDWIK SŁOTWIŃSKI
ALEKSANDROWOOszmianaHolszanyFRANCISZEK MAKIEJ
ANTONISZKIOszmianaKucewiczeALEKSANDER BATURO
ANTOCZKOWOOszmianaGraużyszkiANTONI BARANOWICZ
ANKUDYOszmianaOszmianaHELENA CHMIELEWSKA
ADAMOWSZCZYZNAOszmianaGraużyszkiALEKSANDER DOKURKO
ASANYOszmianaKrewoHENRYK SZUTOWICZ
AŻUGIERYOszmianaSołyJULIAN ZAWADZKI
BAŁTUPOszmianaOszmianaJADWIGA CYWIŃSKA
BOŁDYRYOszmianaKrewoANTONI SAKOWICZ
BAŁWANISZKIOszmianaHolszanyZYGMUNT MINEJKO
BAŁWANISZKIOszmianaHolszanyJAN KOPCIUCH
BUKĄTY VEL BUKATYOszmianaHolszanyEDWARD PILECKI
BOŁTUPIEOszmianaGraużyszkiJADWIGA OSKIERKO
BATACZEOszmianaKucewiczeWITOLD ROZWADOWSKI
BORGALISZKIOszmianaKrewoALEKSANDER ACHMATOWICZ
BORGALISZKIOszmianaKrewoLEON ACHMATOWICZ
BOHDANÓWKAOszmianaKrewoS-CY ALEKSANDER DOBRZYŃSKI
BOJARYOszmianaOszmianaKAZIMIERZ ZIELENIEWSKI
BIERWIENCISZKIOszmianaOszmianaHELENA SKRZYNIECKA
BIERWIEŃCEOszmianaOszmianaBAZYLI JUREWICZ
BIJUCISZKIOszmianaHolszanyBOLESŁAW BOBROWNICKI
BOROWOOszmianaGraużyszkiWINCENTY KOSTUNOWICZ
BARDZOBOHACISZKIOszmianaSołyEMILIAN JASIEWICZ
BORKIOszmianaSołySTEFAN JASIEWICZ
BARAŃCEOszmianaSołyPAWEŁ JAGUCZAŃSKI
Bojary z folwarkiem SuchodołyOszmianaPolanyBRONISŁAW KRASOWSKI
BONIFACOWOOszmianaSołySTEFAN BAZAREWSKI
BIENIUNYOszmianaHolszanyHENRYK KARCZEWSKI
CHOCKANYOszmianaPolanyJAN, ANTONI, EDWARD LISOWSCY
CHORĄŻYSZKIOszmianaOszmianaALEKSANDER ZDANOWICZ
CHOĆKUNYOszmianaOszmianaFABIAN ŻUKOWSKI
CHOWAŃSZCZYZNAOszmianaGraużyszkiJAN I FELIKS KILATYCKI
CZERKASYOszmianaKrewoMIKOŁAJ KRACZKOWSKI
CHODKOWSZCZYZNAOszmianaKrewoJAN ŁOKUCIEWSKI
CHODKOWSZCZYZNAOszmianaKrewoANTONI WASILEWSKI
CZEREPAKOLNIAOszmianaOszmianaKAZIMIERZ SOSNOWSKI
DOKURNISZKIOszmianaSołyALEKSANDER ŻYLIŃSKI
DAUBUCISZKI VEL DOWBUCISZKIOszmianaDziewieniszkiWACŁAW DORNIAK
DZIEGIENIEWOOszmianaPolanyJAN ROSOMOCKI; WANDA ŁOKUCJEWSKA
DORGISZKIOszmianaHolszanyKAZIMIERZ RUTKOWSKI
DWORZYSZCZEOszmianaHolszanyJULIAN GAN
DROŻDZISZKIOszmianaKrewoMICHAŁ,MIKOŁAJ,KONSTANTY DZIEMIDOWICZ
DZIECHNIUKOszmianaOszmianaFRANCISZEK KŁUJSZO
DĄBROWOOszmianaOszmianaWŁADYSŁAW ŻUKOWSKI
DZIALINOszmianaGraużyszkiWANDA KUNDZICZ
DROZDOWSZCZYZNAOszmianaKrewoWŁADYSŁAW RODZIEWICZ
DACHNY MIKULEWSZCZYZNAOszmianaKrewoWACŁAW ŁASTOWSKI
DĄBROWSZCZYZNAOszmianaSołyBRONISŁAW I KLEMENS BUDZKO
DZIAGOWCE VEL DZIAHOWCEOszmianaSołySTANISŁAW MICKIEWICZ
DORŻEOszmianaGraużyszkiHELENA KOMAR; EWA ŁAWRYNOWICZ
DAUKSZYSZKIOszmianaOszmianaWŁODZIMIERZ LASZKIEWICZ I KONSTANTY RYMANEWSKI
GAJDZIEOszmianaSołyJÓZEF BERNAT
GABRJAŁOWSZCZYZNAOszmianaGraużyszkiWIKTORIA SANTOCKA
GABRJAŁOWSZCZYZNAOszmianaGraużyszkiANTONI POLONIS
GABRJAŁOWSZCZYZNAOszmianaGraużyszkiANTONI POLONIS
GRADOWSZCZYZNAOszmianaOszmianaJAN BUTKIEWICZ
GIRDZIKŁYOszmianaOszmianaBRONISŁAW BUTKIEWICZ
GORECZKOWSZCZYZNAOszmianaHolszanyOLGIERD KRZYCZYŃSKI
GIEJSTUNY VEL GEJSTUNYOszmianaHolszanyS-CY ANTONI KOCHANOWSKI
GIEJSTUNY VEL GEJSTUNYOszmianaHolszanyJOANNA ZAHARENKO
GÓRYOszmianaHolszanyROMUALD STANKIEWICZ
GAJOszmianaKrewoANTONI NARKOWICZ
GUŚCISZKI-BORÓWKAOszmianaSołyJÓZEF SAWICKI
GRAUŻYSZKI-BÓROszmianaGraużyszkiJAWICZ I KREMER BARANOWSKI
HOLSZANYOszmianaHolszanyMORDUCH KOZŁOWSKI
HOŁOBLEWSZCZYZNAOszmianaHolszanyKAROL DERRE
HOŁOBLEWSZCZYZNAOszmianaHolszanyJANINA MALINOWSKA
HOLSZANYOszmianaHolszanyALEKSANDER JAGMIN
HOŁOBLEWSZCZYZNAOszmianaHolszanyWANDA BRONOWSKA
JURKISZKIOszmianaGraużyszkiS-CY WINCENTY BORTKIEWICZ
IGNACYNOWOOszmianaGraużyszkiMACIEJ JUSIEL
JULIANOWOOszmianaKucewiczeBRONISŁAW SZUKIEŁAJC
JERMALINOOszmianaKrewoS-CY DOMINIK KOWALEWSKI
JURGIELANYOszmianaDziewieniszkiJAROLEWICZ
JASIONOWOOszmianaOszmianaSTEFAN DOWNAROWICZ
JURSZANYOszmianaOszmianaFERDYNAND OLECHNOWICZ
JURSZANYOszmianaOszmianaBARBARA WORONOWICZ
JURSZANYOszmianaOszmianaSTANISŁAW EJNIK
JÓZEFOWOOszmianaOszmianaANASTAZJA URBANOWICZ
JAGIEŁŁOWSZCZYZNAOszmianaPolanyJADWIGA SIWOSZEWICZ, BRONISŁAW CHRUCKI- dzierżawca
JAROCISZKIOszmianaOszmianaJAN I STEFAN ŁUKSZO
JURSZANYOszmianaPolanyANDRZEJ DULKIEWICZ
JAGIEŁŁOWSZCZYZNAOszmianaPolanyANTONI POŁONIEWICZ
JUZULINOszmianaSołyJAN HUTUROWICZ
KOZŁOWSZCZYZNAOszmianaHolszanyROMAN NIEKRASZ
KONCAREZY VEL KOŃCEREZYOszmianaHolszanyS-CY ANTONI KOCHANOWSKI
KRYWULEOszmianaHolszanyEUGENIA JAGMIN
KAROLINOWOOszmianaHolszanyEJGIERDOWIE
KRZEMIESZOWOOszmianaKucewiczeIGNACY SUCHODOLSKI
KONWALISZKIOszmianaDziewieniszkiJANINA UMIASTOWSKA
KLEWICAOszmianaDziewieniszkiJANINA UMIASTOWSKA
KAMIONKAOszmianaHolszanyMARIA DEWALDON I ROMAN HARASIMOWICZ
KARŁOWSZCZYZNAOszmianaHolszanyMARIA ZWANOWSKA
KUROWSZCZYZNAOszmianaHolszanyMARIA KOSOBUDZKA
KUNIELANY VEL KUMELANYOszmianaHolszanyMARIA ODYNIEC
KUROWSZCZYZNAOszmianaHolszanySTANISŁAWA MINIEJKO
KARŁOWSZCZYZNAOszmianaHolszanyS-CY WOJEWÓDZKIEGO WITOLD RADZOWSKI
KURASZEWOOszmianaGraużyszkiIGNACY BOZUKAJC
KARŁOWSZCZYZNAOszmianaHolszanyJULIAN, JÓZEF I ADAM SIENKIEWICZ
KRZYWSKAOszmianaKrewoS-CY ALEKSANDER ROMANOWSKI
KOZAROWSZCZYZNAOszmianaKrewoJAN ŁASTOWSKI
KUSZLANYOszmianaSołyJÓZEF KARKOCKI
KUSZLANYOszmianaSołyS-CY STEFAN KARKOCKI
KUSZLANYOszmianaSołyMARIA KOWNACKA
KUSZLANYOszmianaSołyANTONI KARKOCKI
KUSZLANYOszmianaSołyJULIAN KARKOCKI
KRASOWSZCZYZNAOszmianaSołyMARIA KUKIELOWA
KLEJEOszmianaSołyANTONINA KOŁWZANÓWNA
KAJRYSZKIOszmianaSołyIGNACY SZUMKOWSKI
KUSZLANY IOszmianaSołyHENRYK SZAFNAGIEL
KUCEWICZEOszmianaKucewiczeMORDUCH ŁASKOW
KUCEWICZEOszmianaKucewiczeJAN, MICHAŁ I JANINA SZUSZKIEWIN
KURAŃSKI LASOszmianaKucewiczeWIERA SAWKO
ŁOWCISZKIOszmianaOszmianaJAN I JÓZEF MIŁASZ
LEJŁUBKAOszmianaOszmianaHELENA SULKIEWICZ
ŁUBIANKAOszmianaGraużyszkiS-CY JÓZEF BOHDNIEWICZ
ŁAPIEJKIOszmianaGraużyszkiDAWID WIN
LUDWINOWOOszmianaKrewoJERZY KISIELEWICZ
LIPINYOszmianaOszmianaMACIEJ BALCEWICZ
LUBCISZKIOszmianaOszmianaFRANCISZEK BŁAŻEJEWICZ, STANISŁAW SAWICKI- dzierżawca
LEGOWSZCZYZNAOszmianaOszmianaANTONI BOBROWSKI
LEGOWSZCZYZNAOszmianaOszmianaHIPOLIT WYSOCKI
ŁOSZAOszmianaPolanyOLGA DOBRYŃSKA
ŁOWCISZKIOszmianaOszmianaWACŁAW KOSSACKI
ŁOJCISZKI VEL ŁUŚCISZKIOszmianaKucewiczeJULIAN BOROWNICKI
ŁOJCISZKI VEL ŁUŚCISZKIOszmianaKucewiczeS-CY FRANCISZEK KOCHANOWSKI
LENKOWSZCZYZNAOszmianaHolszanyLIDIA STANIEWICZ
ŁAKUCJEWSZCZYZNAOszmianaHolszanyAUGUSTYN SALMONOWICZ
LUDWIKOWSZCZYZNAOszmianaGraużyszkiWINCENTY JANKOWSKI
ŁOSTAJEOszmianaKrewoLEON SULKIEWICZ
ŁOSTAJEOszmianaKrewoJÓZEF FALKOWSKI
ŁOSTAJEOszmianaKrewoJAN FALKOWSKI
ŁOPOCIEOszmianaSołySTANISŁAW HAWRYŁKIEWICZ
LENKOWSZCZYZNAOszmianaSołyFRANCISZEK KOCHANOWSKI
LUDWINÓWOszmianaHolszanyNATALIA TABEŃSKA
MAŁE SOŁYOszmianaSołyPAWEŁ IWANOW
MUROWANA OSZMIANKAOszmianaOszmianaFRANCISZKA MOSIEWICZ
MARKIENIĘTAOszmianaHolszanyZYGMUNT, EDWARD I MIECZYSŁAW BISZEWSKI
MIKLEOszmianaPolanyEDWARD NARKOWICZ
MUROWANA OSZMIANKAOszmianaOszmianaWACŁAW ZAHORSKI
MAZURYSZKIOszmianaPolanyJAN SYLWESTROWICZ
MOKRYCA VEL MOKRZYCAOszmianaPolanyMARIAN DOWNAROWICZ
MIKSZANYOszmianaPolanyS-CY AURELIA ROGIŃSKA, KAZIMIERZ ROGIŃSKI
MALINÓWKIOszmianaOszmianaFRANCISZEK WYSOCKI
MIGULEOszmianaKrewoALEKSANDER NARKOWICZ
MILIDOWSZCZYZNAOszmianaKrewoHIPOLIT ŁASTOWSKI
MEDRYKIOszmianaSołyJÓZEF KORZON
MIŻANYOszmianaSołyHELENA I WŁADYSŁAW DRODZ
MAŃKOWICZEOszmianaSołyS-CY KAROL ORLICKI
MIŻANYOszmianaSołyS-CY EDWARD TURŁO
MYSZENKIOszmianaHolszanyWIERA SAWKO
MICHAŁOWSZCZYZNAOszmianaHolszanyZOFIA SKINDER
NOWOSIÓŁKIOszmianaOszmianaHR. FRANCISZEK CZAPSKI-HUTTEN
NOWOPOLEOszmianaGraużyszkiALEKSANDER I BRONISŁAW MISIEWICZ
NARGIEŁOWOOszmianaKrewoMICHAŁ HRUDZINO
NOWINYOszmianaPolanyFRANCISZEK PIKE
NĘDZAOszmianaOszmianaANNA PIOTROWSKA
NOWINKAOszmianaPolanyLEONARD WOJNIUSZ
NOWOPOLOszmianaPolanyMIECZYSŁAW WIERZBICKI
NOWOSIÓŁKIOszmianaHolszanyWINCENTY I FRANCISZEK MISIUNKIEWICZ
NIERÓWKAOszmianaKrewoSTEFAN SAKOWICZ
NARBUTOWSZCZYZNAOszmianaSołyWINCENTY SZATROWSKI
NOWY DWÓROszmianaSołyJAN I JÓZEF MIGLEWICZ
OŻŁOBEKOszmianaOszmianaPAWEŁ RACZKO
OŻŁOBEK IIOszmianaOszmianaMICHAŁ POŁOŃSKI
OLSZYNAOszmianaHolszanySTANISŁAW PIOTROWICZ
OLSZYNAOszmianaHolszanyJAN PIOTROWICZ
OZARYSZKIOszmianaGraużyszkiWINCENTY JANKOWSKI
OBOZISZCZEOszmianaHolszanyJULIAN WASIUKIEWICZ
OSINÓWKAOszmianaSołySALOMEA PUHOWSKA
OŻYSZKIOszmianaOszmianaS-CY EUSTACHY MINEJKO
OSIPIANYOszmianaSołySTANISŁAW SAWICKI I INNI
OMELANYOszmianaOszmianaKONSTYSTON EWANGELICKI REFORMOWANY W WILNIE
OBIZISZCZEOszmianaKrewoLEON KRYCZYŃSKI
OLANYOszmianaKucewiczeJAN JANKOWSKI
POLANYOszmianaOszmianaADAM OLAŃSKI
PASZLUSZKIOszmianaHolszanyABEL GURWICZ
PRACAOszmianaHolszanyOLGA RONISZ
PODHAJEOszmianaGraużyszkiKONSTANTY I JÓZEF MACIEJEWSKI
PONARAOszmianaKucewiczeKAZIMIERZ FIEDOROWICZ
PERŁOWA GÓRAOszmianaKrewoMARIA DOBRYŃSKA
POPIELISZCZEOszmianaKrewoDINA KRYCZYŃSKA
PAKOSZEWOOszmianaSołyBRONISŁAW SZAWORDA, KAZIMIERZ STELMACH- dzierżawca
POGIRYOszmianaOszmianaPIUS TOMASZEWICZ
POMIER SŁOCISZKI VEL SŁOCISZKI POMERECZOszmianaPolanyS-CY TARTYŁŁO
POMIER SŁOCISZKIOszmianaPolanyFRANCISZEK TARTYŁŁO
POLANY IIOszmianaOszmianaPIOTR ROMANOWSKI
POLUCHOWSZCZYZNAOszmianaOszmianaJÓZEF JUREKO
PONADSTAWIEOszmianaPolanyMARIA MICHAŁOWSKA
PRONIUNYOszmianaPolanyLUDWIK GRUŻEWSKI
PRONIUNYOszmianaPolanyJÓZEF I PIOTR ANDRZEJEWSKI
PIOTROWICZEOszmianaHolszanyJÓZEF ZAWADZKI
POHOLSZAOszmianaHolszanyMIECZYSŁAW PŁAWSKI
PALENIKIOszmianaGraużyszkiHIPOLIT TRZECIAK
POPŁAWSZCZYZNAOszmianaSołyIGNACY ŁOPATO
PAWIE GÓRYOszmianaSołyKAMILA ŻYLIŃSKA
PAWŁAJCIE vel PawiłojcieOszmianaGraużyszkiSOBOLE
PRACKOWSZCZYZNAOszmianaOszmianaBOHDAN MOCZYDŁOWSKI
PASZKISZKIOszmianaHolszanyJULIAN GAN
PIETKOWSZCZYZNA VEL HUDOPOLEOszmianaOszmianaMICHAŁ SZALGROWSKI
REMIEJKISZKIOszmianaHolszanyADAM SALMANOWICZ
RACZUNYOszmianaSołyZENON SŁAWIŃSKI
ROCKISZKIOszmianaDziewieniszkiMACIEJ JAMONTT
REJSTÓWKAOszmianaDziewieniszkiRODZIEWICZ I PIOTROWICZ
RÓWNOPOLOszmianaOszmianaTADEUSZ SITOWSKI
RUDAOszmianaHolszanyWINCENTY ŁASTOWSKI
ROMASZKOWSZCZYZNAOszmianaGraużyszkiMACIEJ CZEPALONIS
ROMASZKOWSZCZYZNAOszmianaGraużyszkiJÓZEF CZEPALONIS
RUTELISZKIOszmianaSołyRAB.BOLESŁAW BOKSZCZANIN
RACZUNY MAŁEOszmianaSołyPAWEŁ IWANOW
RUDZISZKIOszmianaSołyJÓZEF STEFANIDAS
RACZUNY WIELKIEOszmianaSołySERGJUSZ IWANOW
ROWYOszmianaKrewoMARIA KRYCZYŃSKA
STRUGIORYOszmianaSołyJULIAN ZAWADZKI
STODOLNIKIOszmianaGraużyszkiJÓZEF BOKSZCZANIN
ŚLIMANYOszmianaGraużyszkiICKO SIELUBSKI
STRYPUNYOszmianaKucewiczeMARIA BIELDZIESZEWSKA
SKIRDZINYOszmianaKucewiczeIGNACY CZAPLIŃSKI
SIELECOszmianaKrewoMIECZYSŁAW I KONSTANTY BARANOWICZ
SZUMILISZKI VEL SZUMIELISZKIOszmianaSołyS-CY MARIAN SASINOWSKI, ILIAN BARAN- dzierżawca
ŚWIETLANYOszmianaSmorgonieALEKSANDER ALEKSANDROW
SKURATOWOOszmianaSmorgonieIGNACY TERLECKI
SKURATOWOOszmianaSmorgonieJANINA MARKIEWICZ
SZYMANOWOOszmianaSmorgonieRYSZARD SADOWSKI, JAN BOHUSZEWICZ- dzierżawca
SZŁAPAKOWSZCZYZNAOszmianaPolanyMARIAN KOLENDO
SYLWESTROWOOszmianaOszmianaOLGA OKRASO
SZKIŁONDZISZKI DOLNEOszmianaOszmianaSTANISŁAW KOSSACKI
STĘPKOWSZCZYZNAOszmianaPolanySTANISŁAW DOKURNO
SWIŁÓWKAOszmianaHolszanyMARIA ODYNIEC
SKIPMUNCISZKIOszmianaGraużyszkiZDZISŁAW CHMIELEWSKI
SZACHOWSZCZYZNAOszmianaKrewoKONSTANTY MURZA-MURZICZ
SZCZEPANOWICZE VEL SZCZEPANKOWICZEOszmianaGraużyszkiS-CY LEON SWIEBODA
SZACHOWSZCZYZNAOszmianaKrewoSTANISŁAW MALINOWSKI
SOSNÓWKAOszmianaOszmianaSTANISŁAW ROGIŃSKI
TERESJANÓWOszmianaHolszanyNATALIA TABEŃSKA
TRUCHANISZKIOszmianaOszmianaFRANCISZEK BUJKO
TROKIELEOszmianaOszmianaFILOMENA DOBRYJANOWICZ
TROŚNIKIOszmianaSołySTANISŁAW JANKOJĆ
TOMASÓWKAOszmianaKrewoEDWARD ALEKSANDROWICZ
TERESJANÓWOszmianaHolszanyJAN WĘCŁAWOWICZ
USTROŃOszmianaPolanyWACŁAW ZAPOLSKI-DOWNAR
UKROPISZKIOszmianaOszmianaOTTON BUKOWSKI
UGLEJOWOOszmianaOszmianaFRANCISZEK WYSOCKI
UGLEJOWOOszmianaOszmianaALEKSANDER WYSOCKI
UŁANÓWKAOszmianaHolszanyEUGENIA MOSZARDO
WIELKIE SOŁYOszmianaSołyEUGENIA ŁACIŃSKA
WOJTKUNYOszmianaHolszanyPAWEŁ ODYNIEC
WALERYNOszmianaGraużyszkiMARIA ODYNIEC
WALERYNOszmianaGraużyszkiCZESŁAW ODYNIEC
WILJANOWO VEL WILANOWOOszmianaPolanyJÓZEF IWASZKIEWICZ
WISZTOKIOszmianaPolanyBRONISŁAW JAROSZEWICZ
WOJSZMARYSZKIOszmianaGraużyszkiJAN, ANTONI I STANISŁAW ROGIŃSKI
WOJGIETAOszmianaOszmianaFELIKS BORTKIEWICZ
WYDOMKA VEL WYDUMKAOszmianaPolanyANTONI ROGIŃSKI
WIKTORYSZKIOszmianaPolanyJUSTYN KOZICZ
WOJGIANYOszmianaHolszanyADAM ADAMOWICZ, WŁADYSŁAW KRZYCZYŃSKI-dzierżawca
WYSOKAOszmianaGraużyszkiGUSTAW HOMRAT
WASZKIENISZKIOszmianaGraużyszkiHIPOLIT I ADOLF CHOMSKI, JÓZEF I WINCENTY ROSIDOWICZ- dzierżawcy
WASZKIENISZKIOszmianaGraużyszkiJAN Czepalonis
WIELKA MYSZAOszmianaSmorgonieALEKSANDER KARP
WIELBUTOWOOszmianaGraużyszkiKAZIMIERZ BALS
WIELBUTOWOOszmianaGraużyszkiBRONISŁAW DOKURKO
WIELBUTOWOOszmianaGraużyszkiWINCENTY DRUTEL
WIELBUTOWOOszmianaGraużyszkiSTANISŁAW DOKURKO, ANTONI SIEŃKO- dzierżawca
WIELBUTOWOOszmianaGraużyszkiS-CY BRONISŁAW ZABŁOCKI
WIELBUTOWOOszmianaGraużyszkiSTANISŁAW ŻAMOJFA
WERKIELANYOszmianaSołyMARIA OLSZEWSKA
WOŁOJCIEOszmianaOszmianaS-CY JÓZEF MARCINOWSKI
WALERYNOszmianaOszmianaMARIAN ŁASZKIEWICZ
WARAKUMSZCZYZNAOszmianaSołyZOFIA ROMANOWICZ, ANTONI LISOWSKI- dzierżawca
WOJSZMARYSZKIOszmianaGraużyszkiJAN ROGIŃSKI I DZIEMIDKO
WISZNIÓWKAOszmianaSołyMARIAN WIŚNIEWSKI
ZAGOROWSZCZYZNAOszmianaGraużyszkiHELENA RYZEWSKA
ŻURAWYOszmianaPolanyMARIA CZYŻOWA, IGNACY TOMANEWICZ- dzierżawca
ZAHORZEOszmianaHolszanyANTONI DUNIN-ŚLEPŚĆ
ZYNKOWSZCZYZNAOszmianaHolszanySTANKIEWICZ I ŁUBIEŃSKA
ZABŁOCIEOszmianaGraużyszkiWINCENTY ŻAMOJTA
ŻREBISZKIOszmianaOszmianaADOLF IWANOWSKI, ZUNDOL OLAŃSKI- dzierżawca
ZARZECZEOszmianaSołyJÓZEF PLESKACZEWSKI
ZACISZEOszmianaSołyTADEUSZ KARPOWICZ- dzierżawca
ZABŁOCIE VEL ZABŁOĆOszmianaHolszanyNATALIA TABEŃSKA
ALEKSANDROWOPostawyŻośnoS-CY ALEKSANDER TOCZYCKI
AUGUSTOWO I UROCZYSKO PROŃKIPostawyKobylnikWITOLD NASIEROWSKI
BRZOSTOWICAPostawyPostawyWŁADYSŁAW RUDAJEWSKI
BUDKOWOPostawyWoropajewoADOLF BUNKIEWICZ
BUDRYSÓWKAPostawyMiadziołHELENA JABŁOŃSKA
BORYSÓWKAPostawyKozłowszczyznaADELA ZAWADZKA
BORSUCZYNOPostawyŁuczajZYGMUNT ZIEMCZONEK
BUDA IIPostawyKozłowszczyznaDONAT MATOSZKO
BIRWITAPostawyPostawyPIOTR I HIERONIM DROZD
BARSAPostawyŻośnoJULIA NOWICKA
BORSUCZYNOPostawyKobylnikKS. MICHAŁ DALIUKIEWICZ
BEJMISZKIPostawyKobylnikWACŁAW KRZYSZTOFOWICZ
BORYSÓWKAPostawyKozłowszczyznaMIECZYSŁAW MOCZULSKI- dzierżawca
CZUCZELICEPostawyKobylnikKAROL SOROKO
CERKOWISZCZEPostawyKozłowszczyznaMARIA GIRSTUNOWA; JULIA BRZOSTOWSKA
CHRYSTOWOPostawyNorzycaS-CY ZYGMUNT ZIEMCZENKO
CIESZYŁÓW-GÓRKAPostawyHruzdowoKONRAD OKULICZ
CIESZYŁOWOPostawyPostawyDR. BOLESŁAW OKULICZ
CZERNIATYPostawyHruzdowoRAFAŁ LENCZYK
CHODASYPostawyHruzdowoJAN JANCEWICZ
CERKOWJEPostawyHruzdowoALEKSANDER OKULICZ
CHOMIEJKIPostawyKobylnikZYGMUNT SIEMASZKO
DAREWOPostawyDuniłowiczeZOFIA POLIKOWSKA
DUBOWOJEPostawyMiadziołWINCENTY TRUBACZ
DUNIŁOWICZEPostawyDuniłowiczeHR. JÓZEF TYSZKIEWICZ
DUBOWOJEPostawyMiadziołKONSTANTY DUBIAHO
DZIAHILEPostawyŻośnoALFRED WOJCIECHOWICZ
DOTRJANÓW VEL DOBRIANOWOPostawyNorzycaEUGENIUSZ BUSZ
DOBRA WOLAPostawyPostawyALEKSANDER OKULICZ
DZIERCHUNOWOPostawyŻośnoJÓZEF POMEĆKO
DOBRZEŚTAKPostawyKobylnikJÓZEF GUMPUR
GRUNWALDYPostawyKozłowszczyznaMARCIN KULESZO
GOZDAWAPostawyKobylnikWŁADYSŁAW BOCZKOWSKI
HOLSZANKAPostawyMiadziołS-CY KONSTANTY TROCKI
HINIÓWKAPostawyŻośnoS-CY KONSTANCJA KOZIEŁŁOWA
HULIDOWO VEL HUILIDOWOPostawyNorzycaKONSTANTY SIDOROWICZ
HIERONIMOWOPostawyHruzdowoOLIMPIA BYCHOWIEC
HELINOWOPostawyKobylnikALBIN PIOTKIEWICZ
HUBINOPostawyKozłowszczyznaZOFIA GAJEWSKA
HORANIEPostawyKobylnikSTEFAN JANOWICZ
HELJANÓWPostawyKobylnikTADEUSZ KOZŁOWSKI; FRANCISZEK SAWICZ
HOŁUBIEJPostawyWoropajewoJAN JACYNO
HELJANÓWPostawyŻośnoZBIGNIEW CZECHOWICZ
IZMAJŁOWOPostawyHruzdowoZYGMUNT MACKIEWICZ
JUCHNOWOPostawyHruzdowoSTEFANIA BUTLEROWA
JEREBISZKIPostawyPostawyCZESŁAW MIKUCKI
JUSTYNOWOPostawyKozłowszczyznaJUSTYN KACZAN
JUSTYNOWOPostawyKozłowszczyznaWIKTOR KACZAN
JUNOWSZCZYZNAPostawyKobylnikWITOLD JUNOWICZ
KOBYLNIKIPostawyKobylnikCZESŁAW PIEKUTOWSKI
KRYWAŁY VEL KRYKAŁYPostawyDuniłowiczeA.JAROCIŃSKA
KOZŁOWSZCZYZNAPostawyKozłowszczyznaKAZIMIERZ BORTKUN
KLINPostawyDuniłowiczePINKUS GRAUTERD
KUZMICZEPostawyKobylnikZOFIA WOLSKA
KOROBICE VEL KOROBIECPostawyKozłowszczyznaADELA ZIELONKO
KRZYWY MOSTPostawyŁuczajALEKSANDER MICHALEWICZ
KOHACZEWOPostawyHruzdowoS-CY WIKTOR OKULICZ
KOREWICAPostawyHruzdowoZOFIA TOMASZEWICZ
KOWALEPostawyŻośnoS-CY KONSTANCJA STRENKOWSKA
KRAŚNIANYPostawyDuniłowiczeWITOLD I JAN STACEWICZ- dzierżawcy
KRZYWONOSY BPostawyKobylnikBENJAMIN, WITOLD I NAPOLEON CYBULSKI
KOZŁOWSKPostawyKozłowszczyznaZOFIA NIEZABYTOWSKA
KUZMICZEPostawyKobylnikRUFIN CYBULSKI
KRZYWONOSYPostawyKobylnikANDRZEJ CYBULSKI
KAMIONKAPostawyKozłowszczyznaPIUS DOLINIEC
KABKIPostawyKobylnikJAN PISARCZYK
ŁAPUSZYNOPostawyKozłowszczyznaJAN BIELEWICZ
LEOSZKÓW II VEL LEOSZKOWOPostawyKozłowszczyznaWACŁAW TURSKI
LEOSZKÓW I VEL LEOSZKOWOPostawyKozłowszczyznaHENRYK TURSKI
LEWKOWOPostawyDuniłowiczePAWEŁ WOJCIECHOWICZ- dzierżawca
ŁATYHOLPostawyNorzycaJAN SAKOWICZ I INNI
LASUNOWOPostawyPostawyANTONINA KONCZANINOW
LEONARDOWOPostawyŻośnoKAZIMIERZ PROKOPOWICZ
ŁOPACZEWOPostawyNorzycaEUGENIUSZ SZEMIOT-POŁOCZAŃSKI
ŁASICAPostawyNorzycaMARIA MOŁCZANOWA
LASUNYPostawyDuniłowiczeJAN WORONKOWICZ
LIPÓWKAPostawyŁuczajIZYDOR JANUSZ
ŁATYHOLPostawyNorzycaKONSTANTY STRENKOWSKI
LACHOWSZCZYZNAPostawyDuniłowiczeANTONI SIEMASZKO
LENKOWSZCZYZNAPostawyDuniłowiczeKAROL WIERCIŃSKI- dzierżawca
LASKOWSZCZYZNAPostawyMiadziołANTONI KUPREWICZ
MICHALINOPostawyDuniłowiczePAWEŁ KORECKI
MIKOLCEPostawyMiadziołALEKSANDER HAŁKO
MAŃKOWICZEPostawyHruzdowoMARIA, OLGA I CEZARY HALLER
MAŃKOWICZEPostawyHruzdowoJÓZEF NEWELSKI
MICHALINOPostawyDuniłowiczeNINA KORECKA
MOSTYPostawyKozłowszczyznaHELENA KOSACZYNOWA
MAZURYNOPostawyKozłowszczyznaGENOWEFA MATOSZKO, JAN MATOSZKO- dzierżawca
MAZURYNOPostawyKozłowszczyznaLEONARD MATOSZKO
MAŁE SPORYPostawyPostawySTANISŁAW MOSEJKO
MIECZYSŁAWÓWPostawyPostawyOSKAR WIŃCZA
MAŃKOWICZEPostawyHruzdowoS-CY MARIA LEŃSKA
MOSARZ-REPISZCZEPostawyKozłowszczyznaKALIKST PIŁSUDSKI
MICHAŁOWOPostawyNorzycaJERZY SALMANOWICZ
MICHAŁÓWKA UROCZYSKOPostawyKobylnikMARIA GRABOWSKA
MOKRZYCAPostawyKobylnikZYGMUNT MIECZKOWSKI
MOŁCZANOWOPostawyKobylnikALEKSANDER LEONOWICZ
MIADZIOŁPostawyMiadziołLEONARD GŁUSZKOWSKI
NOWE JAŚNIEWICZEPostawyDuniłowiczeMARIA MAKOWIECKA
NOWOLESKIPostawyMiadziołSTEFAN CIMKA
NORZYCAPostawyDuniłowiczeRADWAN EUGENIUSZ OKUSZKO
NADDATKI LEŚNEPostawyŻośnoSZYMON CHRAPOWIECKI
NIESŁUCZ UROCZYSKIPostawyKobylnikWŁADYSŁAW BOCZKOWSKI
NOWA ŻOŚNAPostawyŻośnoIGNACY JUCHNIEWICZ
ODDZIAŁ KUBARSKIPostawyHruzdowoANTONI KOJROWICZ- dzierżawca
OSTRÓWPostawyMiadziołS-CY MARIA JABŁOŃSKA
OLESZYNEKPostawyDuniłowiczeTYTUS SZAFAREWICZ
ODDZIAŁ KUBARSKIPostawyHruzdowoJADWIGA CZARNOCKA
POCIECHAPostawyMiadziołWANDA CHATLOS
PARYŻPostawyKozłowszczyznaBICER
PARNIEWICZEPostawyDuniłowiczeLUDWIK SNARSKI
PRZYJAŻŃ IPostawyKozłowszczyznaSTEFAN JASIUKIEWICZ
PLISZCZYCKA UROCZYSKOPostawyKobylnikFRANCISZEK BOHDANOWICZ
POSTAWYPostawyPostawyHR.J PRZEZDZIECKI
POSTAWYPostawyPostawyBOLESŁAW SZAŁKOWSKI- dzierżawca
POSTAWYPostawyPostawyHR.J PRZEZDZIECKI
RYBCZANYPostawyPostawyANTONI MIEDZIUCHO
RYPCZANIEPostawyPostawyWILHELM CEDROWSKI
RAŁOWCEPostawyHruzdowoANDRZEJ JANUSZEWSKI
RAŁOWCEPostawyHruzdowoWALERIAN ŁAWNIKOWSKI
RUBIEŻ IPostawyNorzycaPIOTR MACULEWICZ
RUDOMYŚL VEL RADOMYŚLPostawyKozłowszczyznaJADWIGA URBELEWICZ
RUDOMYŚL VEL RADOMYŚLPostawyKozłowszczyznaANNA DEMIDOWICZ- dzierżawca
RUDOSZANYPostawyKobylnikTADEUSZ TRZECIAK
RUDKAPostawyDuniłowiczeJAN DŁUŻNIEWSKI
SOROKIPostawyDuniłowiczeANTONI WORONKIEWICZ
STANISZCZEPostawyWoropajewoWŁADYSŁAW SKINDER
STEFANPOLPostawyMiadziołHELENA KALINOWSKA
STEFANPOLPostawyMiadziołJÓZEF KUCKIEWICZ
SOKOŁOWOPostawyHruzdowoANTONI SZABUNIEWICZ
SYRMIERZPostawyKobylnikS-CY TOMASZ PROTAS
SKROBUNYPostawyKozłowszczyznaNAPOLEON GINTOWT
SWINICAPostawyŁuczajJAN ADAMOWICZ
SPORYPostawyŻośnoFLORIAN TOCZYCKI
STARO JAŚNIEWICZEPostawyDuniłowiczeFRANCISZEK NIELIPOWICZ
STARO JAŚNIEWICZEPostawyDuniłowiczeJÓZEF NIELIPOWICZ
SZCZEKOTOWOPostawyHruzdowoJÓZEFA KAMIENIECKA
SKORYCHÓWKAPostawyŁuczajROMAN SOBOL
STARZYNA IIPostawyŻośnoIZYDOR POHUDA
SCIEPIENIEWOPostawyKobylnikWIKTORIA RODZIEWICZ
STARA ŻOŚNAPostawyŻośnoMIECZYSŁAW SNARSKI
ŚCIEPARZYNOPostawyHruzdowoS-CY JUSTYNA BONIEWICZ
STAWISZOWOPostawyKobylnikKAZIMIERZ MICHNIEWICZ
SMYCZPostawyHruzdowoHR. JÓZEF PRZEZDZIECKI
SMYCZPostawyHruzdowo? HR. JÓZEF PRZEZDZIECKI
TALEJÓWKAPostawyKobylnikANTONI I WIKTOR MICHNIEWICZ
URBEPOLPostawyKozłowszczyznaJÓZEF URBELEWICZ
UZŁA WIELKAPostawyMiadziołADAM PIOTROWSKI
TERESDWÓRPostawyŻośnoEDMUND OSKIERKO
WOŁOKPostawyMiadziołJAN MAŁACHOWICZ
WERECZATKAPostawyMiadziołROMAN WYSOKIŃSKI
WOŁOCZEKPostawyMiadziołHENRYK FIRKO
WOROPAJEWOPostawyWoropajewoBOLESŁAW SZAŁKOWSKI
WOJCIECHOWOPostawyDuniłowiczeS-CY JÓZEF NIECHWIADOWICZ
WIELKIE SZPAKIPostawyPostawyS-CY RYSZARD STANKIEWICZ
WIELKIE SPORYPostawyPostawyMARIA MILEWSKA
WIELKIE SZPAKIPostawyPostawySTANISŁAW I MICHAŁ WILMIK
WIERZCHOWIEPostawyNorzycaEUGENIA GINTOWT
WOŁKOŁATAPostawyWołkołataBRONISŁAW WASILEWSKI
WOROPAJEWOPostawyWoropajewoHR. KONSTANTY PRZEZDZIECKI
ZAKUBELJEPostawyMiadziołMACIEJ CZERNIAWSKI
ŻUCINEK-OLESINPostawyHruzdowoNAPOLEON DOMARADZKI
ZADZIEWJEPostawyPostawyMARIA GRABOWSKA, ADOLF GRYNKIEWICZ- dzierżawca
ZUBRYNIECPostawyŁuczajMARIAN TANONA
ŻERSTWIANKAPostawyKozłowszczyznaEDWARD RUTKIEWICZ
ZAPRUDZIEPostawyŻośnoNIKODEM POMEĆKO
ŻOŁNICAPostawyKozłowszczyznaMARIA JACEWSKA
ZUBRYNIECPostawyŁuczajANTONI HANKIEWICZ
ŻELAZOWSZCZYZNAPostawyPostawyS-CY JÓZEF KURKOWSKI
ŻARYPostawyKobylnikJÓZEF SZYLIŃSKI