Jarosław Rokicki

Mienie zabużańskie, rekompensaty, reprywatyzacja

Skontaktuj się z nami
(+48) 604 400 161 (+48) 604 297 044

Majątki kresowe z powiatu Pińskiego, stan na 1 stycznia 1938 r.

Poszukujemy spadkobierców niżej wymienionych majątków
z powiatu Pińskiego, województwa Poleskiego.
Jednocześnie podajemy właścicieli majątków na dzień 01.01.1938 r.

Nazwa majątkuWłaściciel
Bobryk IJan Kazimierz Odechowski
Bobryk IISpadkobiercy Mańkowskiego
Borowa-TarażMaria Koelichen
Borowa-TychowiżLudwika Bogórska
ChrapinSpadkobiercy Lucjana Rydzewskiego
CzapczeOstymczuk i inni
Czertok-KrasiczynTadeusz Wiktor
DąbrowaAleksander Blana
DobrosławkaAleksy i Dymitr Chomętowscy
DubojMaria Wydżdżyna
Duboj-SwierkowoMaria Wydżdżyna
GliniszczeBracia Junkiewicze
Jeziory IIWłodzimierz Orda
Jeziory-OstrowskWłodzimierz Orda
Kletna TchoryMirosław Słotwiński
Kletna-DwórLeon Dąbrowski
Konik IMichał Szołomicki
KorzeniówAleksander Skirmuntt
KrotowoMieczysław Prądzyński
Kuchcze MajdanJadwiga Rogalewicz
Kuchocka WolaBerta Świeżawska
Kuchów GródJan Kruszewski
Lachowicze BOrda Stanisław
LisiatyczeBazyli Bakunienko
LubelpolRodzina Korzeniewiczów
ŁopatynKatarzyna Podgórna
Łopatyn IIOlga Smolańska
Łopatyn IIIOlga Smolańska
Mała PłotnicaWacław Zawadzki
Mikołajewo Golje (Holje)Bracia Turczyńscy
Mikołajewo StareZofia Dworczyńska
Moroczno DużeJulia Myszkowska
MutwicaHieronim Nielubowicz
NewelPiotr Młodzianowski
NieńkowiczeTukalski-Nielubowicz
Nowa ZiemiaStaszewicz
ObrowoMikołaj Gusiew
OlszankaTadeusz Lukas
PawlinowoSpadkobiercy Krasowskich i innych
PerekalePaweł Orda i inni
Piaseczno-IwanisówkaMarian Broel- Plater
Planta MurowanaAndrzej Lipkowski
PłoskiniaJan Skirmuntt
PoczapowoStanisław Świerzyński
Pohost- ZarzecznySłużewska i Orda
Pohost-ZahorodzkiJanina Skórzewska-Ogińska
PołkotyczeAbrosimowa, Drużyłowska, Olkowska
Rzeczyca IIIJerzy Terlecki
Rzeczyca VSonia Sosznik
SieliszczeJerzy Osmołowski
StachowiceRodzina Teodorowicz
StarosieleJadwiga Świeżyńska
Swarycewicze GłówneArystides Canaris
SzpanówkaGutowski
Terentjewo IHelena Szaudinat
Tyrwowicze B.Jolanta Sienkiewicz
UholecPaszkiewicz Jadwiga
Weleśnica BórTwardowski
WeszniaHieronim Nielubowicz
WierbowicaMaria Wydżdżyna
Wólka Dostojewski IJerzy Orda
Wólka ŁawskaRodzina Marcinkiewiczów
Wólka RzeczyckaMaria Andracka
WyżłowiczeOlga Tizdel
ZadołżeLubow Gołowina
Zawiszcze IKarol Wojciech Pusłowski
ZytnowiczeTadeusz Rdzewski
ŻmiejkaKazimierz Siewruk