Jarosław Rokicki

Mienie zabużańskie, rekompensaty, reprywatyzacja

Skontaktuj się z nami
(+48) 604 400 161 (+48) 604 297 044

NOWA LISTA! Majątki województwa wołyńskiego potwierdzone na dzień 1 września 1939 r.

Poszukujemy spadkobierców niżej wymienionych majątków województwa Wołyńskiego. Jednocześnie podajemy właścicieli majątków na dzień 01.09.1939 r.

Nazwa majątkuPowiatgminaNazwisko i imię właściciela
?WłodzimierzMikuliczeBlum Zelman
?KrzemieniecDederkałySzubiakowska Helena
?SarnyWłodzimierzecLew Łomakowski
AleksandrjaRówneAleksandrjaLubomirski ks. Hubert
AndruhaSarnyWłodzimierzecChamiec Bronisław
AndrusijówRówneMiędzyrzecPodhorecka Janina
AndrusijówRówneMiędzyrzecLasocina Maria
AnielówkaKostopolDeraźneSpadkobiercy- Wydżga Bolesława
AntonowceKrzemieniecBereźceHr. Chodkiewicz Mieczysław
Babie Jasienówka i Babie AŁuckSzczurzynHr. Ponińscy- Walewscy Leszek i Kamila
BabinRówneRówneMogilewska Paulina
BakonówkaHorochówChorówAntonowicz Stanisława i Bolesław
BakszynkaKowelSiedliszczeBielcow Wsiewołod i Olga
BakszynkaKowelSiedliszczeKolbusz Franciszek
Bakszynka- CzeremszankaKowelSiedliszczeKolbusz Franciszek
BarmakiRówneRównePruszyńska W. ?
BaszynaRówneHoszczaIsakow Jakub
Bawyłówka? vel Wawyłówka?WłodzimierzOleskNazarkiewicz Anna
BegeńRówneRówneWołkoński ks. Aleksander
Begeń GródekRówneRównePotukij ? Józef
Bereh- MinkowceDubnoWerbaLuba Radzymińscy Maria Tekla Gabriela, Zygmunt, Ludwik, Antoni i Maria
Beresk HorochówKisielinKasianowski Antoni
Beresk i Stare SiołoHorochówKisielinGołembiowski Stanisław
BeresteczkoHorochówBeresteczkoWysocka Olga
Beresteczko RusinoweDubnoBoremelGłowacka Irena
Beresteczko RusinoweDubnoBoremelLipski Władysław
Beresteczko RusinoweDubnoBoremelKonarzewski Mirosław
BerestowiecKostopolKostopolMadejski Wacław
Berezołupy MałeŁuckSzczurzyn Falkenhagen Ryszard
Berezołupy WielkieŁuckSzczurzynKuzmienko Włodzimierz, Rudowski Oleg
BereźneKostopolBereźneMałyński Marek
Bereźne - częśćKostopolBereźneIljaszenko vel Eliaszenko Włodzimierz, K…. wicz ? Wiktor, Wańkowicz Witold
BereźnicaSarnyDąbrowicaSztejnwurcel Szmaja i inni
BereźceKrzemieniecBereźceHr. Morstin Pelagia Paulina
Bereżnica częśćSarnyWłodzimierzecKaszowski hr. Zygmunt
BielczakiKostopolLudwipolŁyszczyński- Trojekurow Włodzimierz
BielskawolaSarnyBielska WolaRadeccy- Mikuliczowie Witold, Karol, Stefan i Marceli
BinduhaLubomlBereźceKrzyżanowska Marja
Biskupicze MałeWłodzimierzMikuliczeGuskowska ? Feliksa i Paszkowska ? Halina?
Biskupicze, Bubnów, RusnówWłodzimierzMikuliczeKaszowski Zygmunt
BłudówHorochówŚwiniuchyRottermund hr. Edward - Spadkobiercy
BłudówHorochówŚwiniuchyRottermund hr. Edward - Spadkobiercy
BobłyKowelTurzyskJochenzonowie Aba, Ber i in.
Boczanica AZdołbunówSijańceZadembski Kamil
BodziaczówHorochówPodberezieBielski Władysław młodszy
BodziaczówHorochówPodberezieGłowińska Marta
BodziaczówHorochówPodberezieMartynowicz S.
BodziaczówHorochówPodberezieBielski Władysław starszy
BodziaczówHorochówPodberezieBabin Helena
BogumiłówŁuckTorczynSioma Julia
Borbin- AnielinDubnoMalinHulewicz Maria
BoremelDubnoBoremelWysocki Kazimierz
BorowiczeŁuckTrościaniecSpadkobiercy- Niestrojew Hipolit
BorsukiKrzemieniecŁanowceRzewuski Leon
Borszczówka KoźlinKostopolKostopolCyran Bronisław, Maria Bilut ? Wilut ?
BortnówWłodzimierzChotiaczówPopiel Paweł
BoruchówŁuckPoddębcePeretiatkowicz Maria, Stanisław, Jerzy i Anna
BorzowaKowelSiedliszczeStasiukiewicz vel Stasiukowicz ? Władysław
Boża WolaKowelNiesuchojeżeSzewczuk Nikanor
BożkiewiczeDubnoMłynówPrystupa- Kalinowski Jan
Brany i Katerynówka AHorochówBranyJankowski Wiktoryn i Michał
BronikiRówneKlewańJarecki Benedykt
BrykówKrzemieniecSzumskDębińska- Pióro Helena
Brzezina-JanówkaSarnyRafałówkaGanenko Helena
BrzuchowiceKowelHołobySpadkobiercy- Palecki Teodor
Buda, Tru… ?RówneMiędzyrzecRadecki- Mikulicz …?
BuhłówKrzemieniecBiałozórkaKumanowski Hipolit
BuhrynRówneBuhrynPoniński hr. Stefan i G…? Abram
Buławica ?WłodzimierzWłodzimierzSzulman ? Srul
BuszczaZdołbunówBuderażAndrejewa Helena- Sukc.
ButejkiKostopolStepańChamiec Janina i Zofia
Bużany HorochówBranyLedóchowska hr. Maria
Bykowce- HermankaKrzemieniecDederkałyCzosnowski Izydor
Cecylówka częśćRówneTuczynArmur Maria
CecyniówkaKrzemieniecKaterburgMinakow Nikita
CeweliczeHorochówChorówPopławski Mikołaj
Chiczawka- KiryłówkaDubnoSudobiczeLoskiewicz vel Łośkiewicz Adela
Chinocze RadyżewSarnyWłodzimierzecPodhorscy Włodzimierz, Wacław i Zygmunt
ChobułtówWłodzimierzMikuliczeRudnicki Wilhelm
ChobułtówWłodzimierzMikuliczeGołębiowska vel Gołembiowska Jadwiga
ChobułtówWłodzimierzMikuliczeKaczkowski Antoni
ChocinRówneAleksandrjaRadecka- Mikulicz Maria Adela
Chociwl vel ChociwelKowelSiedliszczeSpadkobiercy Penzowski Piotr
ChodosyRówneAleksandrjaSołaja Stanisław
ChołoniewiczeŁuckSilnoBrodnicka Kazimiera
ChołoniewiczeŁuckSilnoDmowska Regina
ChołoniewiczeŁuckSilnoKern Zofja
Chołoniów - ZwiniaczeHorochówSkobełkaKrasicki hr. Zygmunt
ChołopeczeHorochówKisielinStarczewski Stanisław
ChołopyKostopolLudwipolPonińska Walewska Zofia
ChorłupyŁuckOłykaGalik Wanda Maria z Milowiczów
ChotenkaKostopolKostopolPops Ludmiła
ChotyńDubnoTesłuhówProszta ? Maria
ChotyńDubnoTesłuhówŚwiesznikow Barbara
ChotyńDubnoTesłuhówŚwiesznikow Kirył
Chotyń- ŁopawszeDubnoTesłuhówBilimow ? Zofia
ChrenówZdołbunówSijańceMyśliński ? Ignacy
CzajczyńceKrzemieniecKołodno- LisowszczyznaKulesza Henryk
CzeremosznoKowelPowórskSpadkobiercy Nawrocka Józefa
CzeremosznoKowelPowórskIdzikowski Tadeusz
CzeremszankaKowelSiedliszczeFryderycy Helena
CzeremszankaKowelSiedliszczeGodowski Adam
CzerewachaKowelManiewiczeNowicka ? Halina
CzerskKowelPowórskSpadkobiercy- Skorupski Franciszek
Czerwona GóraKostopolKostopolBurba Kazimierz
CzetwertniaŁuckTrościaniecRadecka- Mikulicz Maria
CzudnicaRówneHoszczaSpława- Neyman Radosław
CzudwyKostopolDeraźneNiechajewska Nina
CzudwyKostopolDeraźneSpadkobiercy- Niwiński Teodor
DażwaKowelKupiczówChojnacka Justyna
DąbrowaSarnyAntonówka nad HoryniemChamiec Maria
DąbrowicaSarnyDąbrowicaBroel- Plater
DebrycaKostopolDeraźneWejner Benzjon
DebrycaKostopolDeraźneHalperson ? Abram i inn.
Debryca- Postójno IIKostopolDeraźneRogalińska Jadwiga
Dederkały WielkieKrzemieniecDederkałyBujalska Maria
DemidówkaDubnoKniahininSerzinek Jan
DeraźneKostopolDeraźnePotocki hr. Roman
DębówkaSarnyWłodzimierzecPotocka hr. Leontyna
DiuksynKostopolDeraźneMargulian Mordko
Diuksyn KostopolDeraźneCinert Władysław i Sajczuk Antoni
Diuksyn Leśny AKostopolDeraźneCinert Władysław
Dolsk z przyległościamiKowelTurzyskHr. Rzyszczewska Emilia Hortensja Antonina
DołęgówWłodzimierzMikuliczeStrójwąs Wanda
DołęgówWłodzimierzMikuliczeStrójwąs Stanisław
DołheSarnyAntonówka nad HoryniemBożew Mikołaj
Dołhe KoloniaSarnyAntonówka nad HoryniemParczewski Michał
Dołhe KoloniaSarnyAntonówka nad HoryniemUziembło Wacław
DołhoszyjeDubnoMalinBogusz Zofia
Domaninka WielkaKrzemieniecWyżgródekPolewoj Pantelejmon
DorohobużRówneBuhrynAnna z Isakowych Rakowicz
Dowgieliszki ZdołbunówNowomalinDowgiałło Idalia
DrewinyWłodzimierzPoryckRudnicka Jadwiga
DrozdnieKowelLubitówMycielska Anna
Drozdnie Gończy BródKowelHołobySpadkobiercy Łobaczewski Józef
DulibyRówneHoszczaBykowski Ignacy
DulibyRówneHoszczaJackowski ? Mieczysław i inn.
DziatkowiczeRówneDziatkowiczeKoprowski Zygmunt
Falimicze vel Falemicze vel FaleniczeWłodzimierzMikuliczeHr. Ledóchowski Adam Nestor Marian i Leon
Folwarki WielkieKrzemieniecKaterburgChęciński Kazimierz
FundumWłodzimierzChotiaczówZaremba Michał
Fusów SzpikołosyHorochówPodberezieMochliński Jan
Glińsk RówneDziatkowiczeKrzyżanowska Helena
Glińsk CzeskiRówneDziatkowiczeNicze ? Józef
Głębokie Sowina HutaKowelManiewiczeKarnicki ludwik
GnojnoWłodzimierzWerbaTeliczko ? Elżbieta
GnojnoWłodzimierzWerbaFiodorow Aleksy i S i S. D…..?
GnojnoWłodzimierzWerbaDam…. ? Nadzieja
Goły BórDubnoWerbaSochacka Ludwika
Goły BórWłodzimierzWerbaSochacka Ludwika
Gończy BródKowelHołobyMaciejewska Leontyna
Grabowa Niwa vel NiwkaKostopolDeraźneKaraczewski- Wołk Grzegorz
GrabowoLubomlPulmoCzerwiński Michał
GrabówKowelNiesuchojeżeSpadkobiercy Nieczuja Wierzbicki Eustachy
GródekKowelManiewiczeSanducci Konstanty
GródekRówneRówneBaron Sztejngiel Teodor
GrzybowaKrzemieniecŁanowceMichalewicz Filaret
HalinowolaLubomlHołownoSpadkobiercy- Penzowski Piotr
HarajmówkaŁuckSilnoJaxa- Bykowska Anna- Spadkobiercy i Żabotinowie Włodzimierz, Aleksander i Maria
Hatki vel HatŁuckTrościaniecPeretiatkowicz Kazimierz i Michał, Cieszkowska Michalina i Chońska Zofia
HodomiczeŁuckTrościaniecNiestrojew Aleksander
HołobyKowelHołobyMianowski Leopold
HołownicaRówneKorzecZałęski Adolf
HołubneKostopolBereźneDydyński Stanisław
HołuzjaSarnyBielska WolaSpadkobiercy- Samsonow Mikołaj
Hołuzja i uroczysko Klonin?SarnyBielska WolaWnuczek Edward i Woźlica ? Leontij
Horodnica WieśDubnoJarosławiczeWołosewicz Natalia
HorodyszczeŁuckPołonkaHr. Chodkiewicz Felicja Janina Maria
Horodziec vel HorodecSarnyAntonówka nad Horyniemde Pourbaix Kamil
HorynkaKrzemieniecStary OleksiniecFaliński Franciszek
HorynkaKrzemieniecWiśniowiecBobrykow Jerzy
Horzwin- BiałystokŁuckTorczynKrutin vel Krut Zenobij vel Zenon
HranieSarnyDąbrowicaBruns Irma
Hrehorowicze vel HryhorowiczeŁuckCzarukówZwolińska Maria
Hruszówno CzerskKowelPowórskSpadkobiercy Moczulski Franciszek i Bronisława
HruszwicaRówneDziatkowiczeNehrebecki Antoni i Inni
HruszwicaRówneDziatkowiczeJanczarski Zbigniew
HruziatynŁuckTrościaniecSłowik Bolesław
HrywiatkiKowelPowórskJaworska Helena
Hulewicze częśćKowel ManiewiczeMielżyński Józef
HurbyZdołbunówBuderażSpadkobiercy- Zusman Maks
Huta Lisowska i KamieniuchaŁuckNowy CzartoryskSpadkobiercy Hermana Klemensa (Klimenta) oraz Herman Eugenia, Mielnik Grzegorz, Kubaj Kuźma i Kubaj Jakim
Huta ParejmaSarnyNiemowiczeLecewicz Ksawery i Remiszewski ? Eugeniusz ?
Iłowica WielkaKrzemieniecBereźceSpadkobiercy- Kossakowski Józef
IwankowceDubnoMalinBiszlager Stanisław
IzbicaSarnyKlesówBogusz- Szyszko Maria
JachimówkaKowelTurzyskZymensztajn Eljukin
JackowiczeKostopolLudwipolJakubowska Augustyna vel Augusta
JakimowceKrzemieniecDederkałyZaleska Maria i inn.
JanówkaDubnoKrupiecSpadkobiercy- Babij Michał
JanówkaDubnoKrupiecMalinowska Maria
JanówkaRówneHoszczaKaliszewska ? Zofia
Janówka- PrzewałyWłodzimierzOleskSpadkobiercy- Rybicka Józefa
JapołoćKostopolStydyńSpadkobiercy- Bogusz Józef
JarosławiczeDubnoJarosławiczeTeleżyński Konstanty
Jarosławicze i Horodnica WielkaDubnoJarosławiczeTeleżyński Konstanty
JarynówkaKostopolBereźneIljaszenko vel Eliaszenko Włodzimierz, Kuckiewicz Wiktor, Wańkowicz Witold
JarynówkaKostopolBereźneKobyłecki Leon
JasieniewiczeRówneDziatkowiczeZaw…? Józef
JasionówkaHorochówChorówMijakowski Marian
Jasionówka - JanówkaWłodzimierzOleskPińkowski ? Antoni
Jełowica- ZygmuntówkaKostopolDeraźneRusiecki Alojzy
JezierceHorochówŚwiniuchyZieliński Anatol
JezioroSarnyWłodzimierzecZawadzki Mieczysław
JezioroSarnyWłodzimierzecŁosiowa Maria
KałusówWłodzimierzGrzybowicaŁoś Helena
KamienicaDubnoWerbaStobnicki Wacław
Kamieniucha ŁuckMedwieżeSpadkobiercy Hermana Klemensa (Klimenta) oraz Herman Eugenia, Mielnik Grzegorz, Kubaj Kuźma i Jakim
KamienneSarnyKlesówPrzybylak Roman
KamienneSarnyKlesówStrawiński - Bracia
KamienneSarnyKlesówPierzyński ? Stefan
KamienneSarnyKlesówKuźmicz Ilja
KanoniczeSarnyWłodzimierzecCzarnocka Zofia
Karajewicze częśćRówneRówneBogusz Józef
KarasinKowelManiewiczeŚlezkin vel Slezkin Michał
KarasinSarnyLubikowiczeGawroński Jan
KarczemkaSarnyWłodzimierzecWojner ? L. I inni
KarolinkaDubnoTesłuhówRogoziński Adam
Kazimirka vel KazimierzówkaKostopolStepańKind Ignacy
KijażŁuckSzczurzynSpadkobiercy- Pohoska Józefa
Kiryłówka- IśniawaDubnoSudobiczeKoryciński Wacław
KisielinHorochówKisielinSzeptycka Stanisława
Kisielin -StudzinieHorochówKisielinOlizar hr. Andrzej
Kisielin -StudzinieHorochówKisielinHr. Olizar Aleksander
Kisielin -StudzinieHorochówKisielinHr. Szeptycka z Olizarów Stanisława
KiwerceŁuckPoddębceKulczycka Eugenia
Klecka Wielka i SzczekiczynRówneMiędzyrzecStecki Józef
Klesowska WólkaSarnyKlesówJełowicka Cecylia
KliczkowiceKowelStare KoszaryHorodyska Antonina
Klucz PawłowickiHorochówKisielinStecki Józef, Jełowicka Cecylia i in.
KniahininDubnoKniahininChodkiewicz Krzysztof
Kołki, ZałużeSarnyLubikowiczeTuszowska Anna
KołodeźnoKowelLubitówSpadkobiercy- Kosacz Piotr
KołosówKrzemieniecBereźceDenysienko Anastazja
KołosówKrzemieniecBereźceBurzyńska Antonina
KomarówkaKrzemieniecBereźceSpadkobiercy- Mytkowski Hipolit
KomarówkaKrzemieniecBereźceMalinowski Mieczysław
KoniuchyHorochówŚwiniuchyHr. Czacki Tadeusz
KonstantynówkaSarnyNiemowiczeKozakiewicz Wiktor
KopaczówkaSarnyAntonówka nad HoryniemSpadkobiercy- Zalewski Ludwik
KopaczówkaSarnyAntonówka nad HoryniemZalewska Henryka
Kopytków- Oktawin AZdołbunówZdołbicaKurzeniecki Józef
KordyszówKrzemieniecSzumskTermeno Jan i Iwanowa Zinaida
KornaczówkaKrzemieniecBiałozórkaSpadkobiercy- Kański Stanisław
KorostowaZdołbunówChorówPiątkowski Włodzimierz i spadkobiercy- Aleksander Piątkowski
Korościatyn RówneTuczynSpadkobiercy- Hornowska Maria
KorszówŁuckCzarukówSpadkobiercy- Bielajew Anatol
KorytnoDubnoTesłuhówSpadkobiercy- Jankowska Czesława
KosmaczówKostopolKostopolBiałoskórski Mieczysław
KościuchnówkaŁuckNowy CzartoryskPłachecki Marian, Nowakowski Bolesław i Adam
KotiaczynKrzemieniecSzumskCzosnowski Leon
KowalówkaKowelTurzyskBaliński Józef
KoziatynHorochówPodberezieKomarnicki Władysław
KozłówHorochówChorówBreza Stefan
Kolin, HorodyszczeRówneAleksandrjaKudaszew Sergiej Armur Maria
Kruk vel KruhyKostopolLudwipolGryszczuk ? Hryszczuk ? Jeremiej ?
KruszynySarnyWłodzimierzecSzyszkin Andrzej i Lipszyc ? M.
KrutniówKrzemieniecPoczajówWrzosek Magdalena
KrutniówKrzemieniecPoczajówSzymborski Kazimierz
KrutniówKrzemieniecPoczajówSzymborski Edward
KrutniówKrzemieniecPoczajówSzymborski Bronisław
KrutniówKrzemieniecPoczajówMalinowska Maria
KrzeczówWłodzimierzGrzybowicaCzerniawska Olga
KucharyKowelWielickRóżański Jan
Kudrianka KostopolLudwipolKaszancew Zofia
Kudrianka KostopolLudwipolRusiecki Zygmunt
KukleKowelManiewiczeCielecki Aleksander
Kukle vel KukłyKowelManiewiczeSpadkobiercy- Cielecki Witold Marek
KulczynŁuckKiwerceGłucziczuk ? Jeremi
Kulikowicze- KomarówŁuckKołkiSpadkobiercy Leonid Ter Asaturow -Sukc.
Kulikowicze- KomarówŁuckKołkiFranio Adelina
Kuniniec WielkiKrzemieniecWiśniowiecStefański Julian
KuraszSarnyLubikowiczeKaszowska Wanda
KuraszSarnyDąbrowicaSzechet Abram
Kurasz AdolfówSarnyDąbrowicaKaszowski Witold
KurhanyZdołbunówSijańceSzulgin Wasyl
KustyńRówneAleksandrjaJodko Irena Jadwiga
Kuśkowce MałeKrzemieniecŁanowceStecki Stanisław i Anna
KutyKrzemieniecSzumskSpadkobiercy- Daniłow Michalina
Kwasiłów Czeski i KoszatówRówneDziatkowiczeJandura Józef
KwasowicaŁuckTorczynRychliński Tadeusz
KwasówHorochówPodberezieAntonowicz Władysław
KwasówHorochówPodberezieSpadkobiercy- Babij Michał
KwasówHorochówPodberezieGersztańska ? Hersztańska ? Helena
KwasówHorochówPodberezieBabij Lidia
LeduchówKrzemieniecPoczajówSpadkobiercy- Malczycka Katarzyna
LeszczeniecSarnyKlesówKulczycki Emil
LiniówHorochówŚwiniuchyFeodosjewa ? Antonina
LiniówHorochówŚwiniuchyGrodziński Aleksander
LiniówHorochówŚwiniuchyGrodziński Michał
LiniówHorochówŚwiniuchyLeontjewa Elżbieta
LiniówHorochówŚwiniuchyLewczonowska Helena
LipaHorochówBeresteczkoJodko Jadwiga
Lipki część II, Buda HruszewskaRówneMiędzyrzecRadecki- Mikulicz Stefan
Lipki, Buda HruszewskaRówneMiędzyrzecRadecki- Mikulicz Karol
LipnoŁuckSilnoBrodnicki Urban
Lipno RówneNiemowiczeBogulubow Helena
Lipno częśćSarnyWłodzimierzecKrupiński Grzegorz
LiszniówkaKowelManiewiczeŚlezkin vel Slezkin Michał
LitynKowelTurzyskSzumowski Stefan
Lubaszka MałaKostopolKostopolKudaszew Sergiej i Armur Maria
LubiczHorochówChorówRudnicka Czesława
LubikowiczeSarnyLubikowiczeMeysztowicz Zygmunt i Matwiejew Wasyl
LubliniecKowelStare KoszaryKonopacki Zygmunt
Luboml LubomlLubomlKampioni Konstanty
LuchczeSarnyNiemowiczeWiniarski Mieczysław
LudwipolKostopolLudwipolMurawjew Mikołaj
LudwiszczeKrzemieniecUhorskStarczewski Tomasz
Lulińce KrzemieniecBiałozórkaOlejnik Prokop spadkobiercy
ŁadynkaLubomlPulmoHaller Helena
ŁanowceKrzemieniecŁanowce….niuk ? Wasyl
ŁawrówŁuckPołonkaCzartoryska Lidia i Gawroński Jan
Łobaczówka HorochówBeresteczkoAjzenberg Szmul- Lejb
ŁosiatynKrzemieniecPoczajówŚwiętojański Prokop
ŁosiatynKrzemieniecPoczajówSkibicki Roman
ŁozyKrzemieniecWiśniowiecHulanicki Stefan
ŁysinDubnoBoremelRutkowski Zygmunt
ŁyszczeŁuckTrościaniecSpadkobiercy- Bielajew Anatol
ŁyszczeŁuckTrościaniecSojman ? Anna
Majdan MokwińskiKostopolBereźnePonińska- Walewska Maria
Majunicze- TysiecSarnyRafałówkaSpadkobiercy- Marta Szyprykiewicz
Mała Lubaszka vel LubaszaKostopolKostopolLitwak Becel
Małe CepcewiczeSarnyAntonówka nad HoryniemUziembło Wacław
Małe MedwieżeŁuckNowy CzartoryskSpadkobiercy- Erdman Alfred
ManiewiczeKowelManiewiczeBirar Antoni
ManiówKrzemieniecWiśniowiecDżus Jan
MarcelinaDubnoSudobiczeKlec ? Kloc ? Berta
MarcelinaDubnoSudobiczeSawicz Antoni
Marjanówka częśćRówneBuhrynSpadkobiercy- Krasowska Katarzyna
MarkostawWłodzimierzMikuliczeMijakowski Jan
Marynin- HłuboczekKostopolLudwipolJełowicka Cecylia
MaszówLubomlLubomlKunachowicz Włodzimierz - Spadkobiercy
MaszówLubomlLubomlGołębiowski vel Gołembiewski Stanisław
MatwijowceKrzemieniecŁanowceSpadkobiercy- Ledóchowski hr. Leon
Medwieże WielkieŁuckNowy CzartoryskRdułtowski Zygmunt
MichałówkaKrzemieniecŁanowceGrządkowscy Wiktor
Michałpol vel Michampol - PłoskaZdołbunówChorówŚwiatopełk- Czetwertyńska ks. Waleria
MichotynKrzemieniecStary OleksiniecMytkowski Bronisław
MikuliczeWłodzimierzMikuliczeRuszkiewicz Włodzimierz
MikuliczeWłodzimierzMikuliczeRuszkiewicz Seweryn
MikuliczeWłodzimierzMikuliczeIwanowa Maria
MikuliczeWłodzimierzMikuliczeMogara…? Olimpia
MilanowiczeKowelStare KoszarySpadkobiercy- Chomiak Al.
Milatyn- BurynyZdołbunówSijańceJurec Jan
Milatyn- PoczapkiZdołbunówSijańceSpadkobiercy_ Klementyna Łukicz i M. Nieładkiewicz ? Nieradkiewicz ?
Milcza WielkaDubnoWerbaKorzeniowski Józef Marian
Mirochoszcza NowaDubnoDubnoSoldatiuk ? Dmitrij
MirohoszczaDubnoDubnoKozakiewicz Piotr
MizoczZdołbunówMizoczDunin- Karwicki hr. Józef
Młynowce KrzemieniecStary OleksiniecFieszczenko ? - …? Zinaida
Młynowce- Stary OleksiniecKrzemieniecStary OleksiniecDziandt de Costellati Michał
MłynówDubnoMłynówChodkiewicz hr. Mieczysław- Spadkobiercy
MłynówDubnoMłynówNikolska Anna
MoczulkiRówneKlewańRadecka- Mikuliczowa Maria Adela
MohilnoWłodzimierzWerbaSpadkobiercy- Antonowicz Stanisław
MokrzecWłodzimierzWerbaZaleski vel Zalewski Jakub
MokrzecWłodzimierzWerbaGutowski Michał
MokwinKostopolBereźnePoniński- Walewski Marek
MorozowiczeWłodzimierzGrzybowicaKrycka Kazimiera
MoskalówkaKrzemieniecBiałozórkaOlejnik Jan
MoszkówDubnoMalinDmochowski Józef
MoszkówDubnoMalinPopiel Józef
Mydzk częśćKostopolStydyńCzarkowski Kleman ? i Kirył ?
MyszówWłodzimierzGrzybowicaDwernicka Helena
MyszówWłodzimierzGrzybowicaNikotin ? Aleksander
Nałęczówek przy wsi ChobułtówWłodzimierzMikuliczeKaczkowski Marian Henryk i Franciszek
Naręczyn BeresteczkoHorochówBeresteczkoGrabbe Paweł
NataljaKostopolBereźneTańkowska Kamila i Przestępska T.
NiebrzydówWłodzimierzOleskBarańska ? Maria
Niebrzydów WłodzimierzOleskGolcz Adam
NieklukwinKostopolStepańKelus ? Aleksander
NiemirŁuckSzczurzynRodziewicz Kazimierz
Niemowicze CzęśćSarnyNiemowiczeRutowski Andrzej i Wierzbiański ? Z.
NiesuchojeżeKowelNiesuchojeżeMulejser ? Michał
NieświczŁuckCzarukówOmieciński Wincenty
NiewirkówRówneMiędzyrzecMałyński Marek Emanuel
Niezwir, Łyczki, SmeredynŁuckTrościaniecDłuska Barbara
NikityczeWłodzimierzKorytnicaJochenzon Aba
NikityczeDubnoWerbaRossowiecki Celestyn
NiskieniczeWłodzimierzGrzybowicaSlaski/ Slazki Witold
NosowiczeŁuckOłykaDyrks vel Dirx Adolf, Kriksfeld ? Małgorzata i Maria Kliba ?
NowakiSarnyWłodzimierzecKrasicka Anna
NowakiSarnyWłodzimierzecKulesza Antoni
NowomalinZdołbunówNowomalinDowgiałło Karol
NowosiółkiWłodzimierzChotiaczówZalińska ? Maria
NowosiółkiWłodzimierzOleskPodlewski Adam
NowosiółkiKrzemieniecKaterburgŚwiętochowski
Nowosiółki RuskieHorochówSkobełkaSławoszewska Aleksandra Feliksa i Maria Róża
Nowy DwórKowelKupiczówSpadkobiercy Pomorski Wacław
Nowy GródekKowelManiewiczeMajewski Zygmunt
Nowy WorczynWłodzimierzKorytnicaSpadkobiercy- Wróblewski Emil
NużelKowelHołobyMichalewicz vel Michalewska Nadzieja
NużelKowelHołobyKozicka Elżbieta i Natalia
NyryKowelKupiczówChmielowski Zygmunt
Obhów, Majdan, Gurby?DubnoSudobiczeKs. Lubomirski Stanisław
OboryKrzemieniecDederkałyCzosnowski Piotr
OchotnikiWłodzimierzOleskRonikier Halina
OderadówkaKrzemieniecUhorsk… jakowska ? Helena
OkońskKowelManiewiczeŻorniewicz vel Żurniewicz ? Józef
Okorsk MałyŁuckTorczynSpadkobiercy- Kozakowska Janina
Okorsk WielkiŁuckTorczynRychliński vel Rychlicki Bolesław i Edmund
OleksiniecKrzemieniecStary OleksiniecKowalewski Aleksander
OleskWłodzimierzOleskTeodorowicz Aleksander
OleskWłodzimierzOleskOleksewicz Barbara
OleskWłodzimierzOleskMalewicz Afanasjew ?
OłykaŁuckOłykaRadziwiłł ks. Janusz
Orany- ŁaskówWłodzimierzChotiaczówRachlewski vel Rychlewski Franciszek
OrłowoWłodzimierzKorytnicaStarczewski Stanisław?
OrłowoWłodzimierzKorytnicaJochenzon Ber
OrłówkaSarnyNiemowiczeOrłowska Anastazja
OryszkowceKrzemieniecBiałozórkaSpadkobiercy- Popławski Kazimierz
OryszkowceKrzemieniecBiałozórkaOlizar Aleksandra
OserebyWłodzimierzOleskks. Lubomirski Feliks lub Felicja ?
Ostrożec ADubnoMalinLedóchowski hr. August
OstrówŁuckTrościaniecKossowicz Grzegorz
OstrówŁuckTrościaniecLipińska Maria
OstrówekWłodzimierzWłodzimierzMichalewicz Kirył ?
Ostrówek vel OstrówkiKostopolStepańDembiński Ignacy
OśmicowiceKowelKupiczówZajcew Mikołaj
OśnikiKrzemieniecBiałozórkaPrystupa Anna
OwadnoWłodzimierzWerbaSpadkobiercy- Krasicka Maria
Ozierany z częścią KoniuszkiDubnoWarkowiczeEllis Nadzieja
Oziery- RozważZdołbunówChorówMirkowicz Lidia- Sukc.
OździutyczeHorochówKisielinRymkiewicz Seweryn
OżeninZdołbunówChorówJełowicki vel Jełowiecki Stefan
Pańska DolinaDubnoMłynówBaranowski Feliks
Pańska DolinaDubnoMłynówPiotrowski Edward
PełżaDubnoMalinKobylińska Zofia
PerekaleDubnoKniahininDrowanowski Aleksander
PeremiłówkaDubnoMalinDmochowska Maria Władysława
PeremiłówkaDubnoMalinSokołowska Izabela
PeremorówkaKrzemieniecSzumskBlinowska Wiera i Rusanowa
Peremyl- HumniszczeHorochówBeresteczkoWroczyńscy Jan, Maria i Jarosław
PereniatyńDubnoRadziwiłłówKozakiewicz Mikołaj
PeresiekaKowelLubitówSpadkobiercy- Mittelstaedt Józefa
PerkowiczeKowelLubitówDrohojowski Mieczysław
PiasecznoKowelSiedliszczeCygan Franciszek
Piatydni vel PiatydnieWłodzimierzChotiaczówLedóchowska hr. Zofja
PieczałówkaKostopolKostopolStrejnikowa ? Anna i Koberski ? Grzegorz
PieczychwostyHorochówPodberezieWaniewicz Kazimierz i Czerwińska Maria
Pięciogóry vel Piatyhory II vel Piatyhorcy IIZdołbunówZdołbicaSomol Włodzimierz i inn.
PiszczaLubomlPulmoGutowski Wiktor
PlaszowaDubnoKrupiecMielnikow Włodzimierz
PłoskaRówneDziatkowiczeJakubiec ? Ludmiła
PodberezieŁuckCzarukówKownacka Irena
PodgórzeLubomlPulmoWyrzykowski Stefan, Antoni i Konstanty
PodliskiRówneMiędzyrzecJasiński Serafin Janusz
PodłużeDubnoWerbaMarkiewicz Teodor
PodłużeDubnoWerbaMarkiewicz Jan
PokaszczówŁuckOłykaSpadkobiercy Laube Janina
PolanówkaKostopolDeraźneAniołkowska Janina
Polany- BronneKostopolBereźneDzięciołowski Władysław
PoliceSarnyRafałówkaNiekraszewicz Wasylij
PoliceSarnyRafałówkaGanenko Michał
PoliceSarnyRafałówkaZmeczorowski i An… ?
PoliceSarnyRafałówkaCzekmorewa ? Lidia
Police SarnyRafałówkaMeysztowicz Zygmunt
PopowceKrzemieniecBereźceSzmidt Katarzyna
Porsk WielkiKowelWielickSpadkobiercy Wróblewska Emilia
Porsk WielkiKowelWielickWróblewski Stanisław
Porsk WielkiKowelWielickSpadkobiercy- Lejter Berek
Poryck- LachówWłodzimierzPoryckCzacki hr. Stanisław
PostójnoKostopolDeraźnePotocki hr. Roman
PostójnoKostopolDeraźneGruner z Omiecińskich Anna
Postójno KostopolDeraźneOmieciński Wincenty
PotutorówKrzemieniecDederkałyHr. Colonna- Czosnowska Klementyna
PożarkiŁuckRożyszczeJarocka vel Jarecka Ksenia
PruskiZdołbunówSijańceMogilnicka Jadwiga
PruskiZdołbunówSijańceJełowicki Grzegorz
PrzewałyWłodzimierzOleskGr…ska ? Maria
PrzewałyWłodzimierzOleskDworakowski Tadeusz
PulemiecLubomlPulmoSzumowska Emilia
PulmoLubomlPulmoFilipowicz Władysław
PustomytyRówneTuczynPruszyński Andrzej
RaczynDubnoDubnoPorajski Jan Erazm i Aniela
RadoszówkaKrzemieniecDederkałyRadzimińska Maria
RadoszówkaKrzemieniecDederkałyBlit Awram
RadoszówkaKrzemieniecDederkałyCzosnowski Eustachy I Radzimińska Maria
RadoszynKowelHołobyMacko Mikołaj
Radowicze WłodzimierzPoryckGutowski Paweł
Radowicze AbramowiecKowelTurzyskStarczewski Stanisław
RadzieżSarnyNiemowiczeSonkup Teodor
RadziwiłłówDubnoRadziwiłłówSpadkobiercy- Urysow Leon
RafałówkaSarnyRafałówkaPawłowski Stefan
RafałówkaSarnyRafałówkaPruszczyński Andrzej i Maria
Rakowiec CzosnowskiKrzemieniecStary OleksiniecGrinberg Abram
Rakowiec WielkiKrzemieniecKołodno- LisowszczyznaKozubski Borys
RatniówŁuckPołonkaRzyszczewska Jadwiga
Retówka ŁuckRożyszczeGorensztejn Szulim
Retówka vel Retowo- rewir leśnyŁuckRożyszczeCygan Franz
RogożnoWłodzimierzMikuliczeBu…? Zygmunt
RokitnicaKowelLubitówSpadkobiercy- Białostocka Anna
Rokitno częśćRówneKisoryczePołow…? Helena i inni
Romaszkowszczyzna- OłykaŁuckOłykaRadziwiłł ks. Janusz
RomejkiSarnyAntonówka nad HoryniemNiekraszewicz Szymon
Romejki WielichówSarnyAntonówka nad HoryniemSpadkobiercy- Rybnikow Aleksander
RostokiKrzemieniecPoczajówSzychewicz ? Wiera
RostokiKrzemieniecPoczajówPilipiec Grzegorz
RostokiKrzemieniecPoczajówPawłowski Wiktor
RostokiKrzemieniecPoczajówOsmołowska Eugenia
Rostoki KrzemieniecPoczajówRudzit Katarzyna
RowinKrzemieniecSzumskRowińska Helena
Rówieńskie DobraRówneRówneLubomirski ks. Hubert
RównoLubomlHuszczaKonczeński Bronisław, Aleksander i Zofia
Ruda- WołosówkaKowelKupiczówNikitin Michał i Aleksander
Rudka KukielskaŁuckNowy CzartoryskSpadkobiercy- Cielecki Dariusz
Rudnia-LwaSarnyKisoryczeWold ? Anna
RudnoKowelTurzyskKabzińska Magdalena
RusywelRówneHoszczaDowgiałło Oskar
RydkówDubnoTesłuhówSokołowska Jadwiga
RydomlKrzemieniecStary OleksiniecSpadkobiercy- Bączkowski Wiktor
Rykanie- PerepiłkiŁuckPołonkaCzartoryska Zofia
Rzewuszki - Turzysk KowelTurzyskGripari Marek, Jerzy, Piotr i Marietta i Paraskewa Mary vel Mairy
RzyszczówHorochówBranyAleksandrowa Ilja ?
SadkiZdołbunówSijańceSpadkobiercy- Kaspruk Włodzimierz
SadkiKrzemieniecDederkałyGuzowska ? Maria
SadkiKrzemieniecDederkały… sewicz ? Józef
SadówŁuckTorczynJakubowska Antonina
SatyjówDubnoWarkowiczeBogusz Józef
SerchówSarnyBielska WolaTereszczenko Aleksander Chłopot ? Elizatieta ? Elżbieta ?
SewerynówkaKowelManiewiczeRożen Teodor ?
SewerynówkaKowelManiewiczeSpadkobiercy Korwin- Piotrowski
SiedliszczeKowelSiedliszczeSpadkobiercy Penzowski Piotr
SielecWłodzimierzMikuliczePołońska Eugenia
SielecWłodzimierzMikuliczeMichnicka Wiera
SieniawkaKowelKupiczówSpadkobiercy Zajcew Włodzimierz
Sienne vel SiennojeRówneTuczynŁukomski Sergiej
SiestratynDubnoKrupiecNawrocki Józef
SijańceZdołbunówSijańceSpadkobiercy- Kaspruk Włodzimierz
SkoromlaLubomlSzackBojko Emilian i Petryszyn
SkurczeŁuckCzarukówPeretjatkowicz Michał
SławkówSarnyKlesówPeretiatkowicz Wanda
SmerdynŁuckTrościaniecCybulski Dmitrij
SmolawaHorochówBeresteczkoKaszmińska vel Kaszmieńska Olga
SmolawaHorochówBeresteczkoPrzemyska Anna
SmolawaHorochówBeresteczkoSztejngel Natan
SmordwaDubnoMłynówLedóchowski hr. Aleksander
Sokól vel SokulŁuckRożyszczeStępkowski Konrad
Sokól vel SokulŁuckRożyszczeStępkowski Wiktor
SołotwinKowelHołobyKruszewski Wincenty
Sołpa WielkaKostopolLudwipolStecki Józef
SosnówkaKrzemieniecUhorskKaznowiecka Anna
StachówKowelMaciejówGrzymałowska Wanda
StachurekWłodzimierzOleskGr…ska ? Maria
StadnikiRówneBuhrynJałowiecki vel Jałowicki Grzegorz
Stare KoszaryKowelStare KoszaryMałaszkiewicz Ewa
StaromiejszczyznaKrzemieniecWiśniowiecGryzun Piotr, Stefan i Wasyl
Stary DwórKrzemieniecStary OleksiniecBączkowski Wiktor
Stary DwórKrzemieniecStary OleksiniecBączkowski Apoloniusz
StarykiDubnoRadziwiłłówSpadkobiercy- Franek Mikołaj
StawekKowelTurzyskAbramowicz Jadwiga
StawekKostopolDeraźneFilipowa Maria, Chlebkiewicz ? W. i Karaczewski- Wołk Aleksander
StawekKostopolDeraźneMarkowa Natalia
Stawek i Klin StaweckiKostopolDeraźneJakubczyk Irena
Stawek vel Stawecki KlimKostopolDeraźneKaraczewska- Wołk Tatiana
StawkiWłodzimierzOleskZalewski Gustaw
StepangródSarnyWłodzimierzecSzol Janina
Stojło- LachówZdołbunówNowomalinCzosnowska Colonna hr. Bronisława
StołbiecDubnoWerbaDobrowolski Edgart
Stołpin, Czerteż, WodnikRówneMiędzyrzecJełwicka Cecylia
StorożówRówneKorzecPotocki Roman
Strzelcze vel StrzylceHorochówPodberezieKrzyszkowska Ewelina
Stubły-HurbyZdołbunówMizoczZapolska Maria- Paulina I Lipkowska Krystyna- Maria
Stydyń KostopolStydyńPołchowska Marja i ……? Władysław
Suchodoły WłodzimierzChotiaczówGutowski Władysław
SudobiczeDubnoSudobiczeHułowa Maria
SudobiczeDubnoSudobiczeAleszko Zinajda
SwarynieSarnyAntonówka nad HoryniemGiedroyć Renata
SymonówRówneHoszczaSpadkobiercy- Czosnowska hr. Bronisława
SzepelŁuckTorczynPodhorodeński Juljan vel Juliusz, Machlińska Ludwika
SzerokaHorochówBranyTkaczuk Kuźma
SzkrobotówkaKrzemieniecDederkałyZałęski Witold
SzkrobotówkaKrzemieniecDederkałyIlińska Celina
SzpanówRówneRówneRadziwiłł ks. Janusz
SzpikołosyKrzemieniecBereźcePetriczek Olga
SzpikołosyKrzemieniecBereźceKrasnonowiec Sergiusz
SzpikołosyKrzemieniecBereźceKrasnonowiec Mikołaj
SzpikołosyKrzemieniecBereźceKrasnomowiec Z… ?
SzpikołosyKrzemieniecBereźceDubicka ? Zofia
SzpikołosyKrzemieniecBereźceKrasnomowiec Katarzyna
Szubków - KarłowszczyznaRówneTuczynMatuszewska Maria i inni
SzumbarKrzemieniecDederkałySierzycka- Popowa Stanisława
SzyczewoSarnyKlesówSpadkobiercy- Szyczewski Józef Karol
Świnarzyn- BereźnicaKowelKupiczówKarnkowska Pelagia
Świniarzyn- BereźnicaKowelSiedliszczeStrójwąs Stanisław
Świniarzyn- BereźnicaKowelWielickSpadkobiercy- Czacki Stanisław
Świniarzyn- BereźnicaKowelWielickRudnicki Ksawery
Świniarzyn- BereźnicaKowelWielickCzacka Jadwiga
Świniarzyn- BereźnicaKowelWielickStrójwąs Wanda
Świniarzyn- BereźnicaKowelWielickCzacka Róża
ŚwiniuchyKrzemieniecUhorskHr. Korwin- Kossakowska Maria Ludwika
ŚwiteźLubomlSzackPrusakiewicz Ignacy
TajkuryZdołbunówZdołbicaPiszczenko Anna
TarasówkaKowelSiedliszczeSpadkobiercy Brzostowski Kazimierz
Taraż Nowy i InnyKrzemieniecPoczajówMinakow Timofiej
TatarzyńceKrzemieniecDederkałyPolewoj Antoni
TemnohajceKrzemieniecKaterburgMinakow Sergjusz
TemnohajceKrzemieniecKaterburgMinakow Bazyli
TeodorówkaSarnyKlesówDąbrowski Antoni
TesówZdołbunówSijańceHumański i Rybakow
TomaszgródSarnyKlesówSzyczewski Kazimierz
TorczynŁuckTorczynLipiński Włodzimierz
TorczynŁuckTorczynŻmijewska Wanda
TrościaniecŁuckTrościaniecPiotrowski Adam i Maria
TrościaniecŁuckTrościaniecSpadkobiercy- Zajączkowski Kazimierz
TrudyKostopolStepańKulesza Stanisław -Sukc.
TryputniaSarnyDąbrowicaSpadkobiercy- de Leslie Leonidas
TuczynRówneTuczynOtfinowska Olga
Tudorów- BudziskoRówneHoszczaSpadkobiercy- Jesieńska ? Wanda
Tudorów- Zasków ?RówneHoszczaSpadkobiercy- Jasiński vel Jasieński Władysław Konstanty Wincenty
TuliczówKowelTurzyskDobrowolski Władysław
TuminHorochówKisielinLedóchowski Adam i Ewa
TuminHorochówKisielinSumińska Irena
TupałyKowelStare KoszaryMartynowicz Bonifacy
TupałyKowelStare KoszaryPrzełowska Lidia
TuryczanyWłodzimierzOlesktrzy nazwiska w tym dwa na literę K
TuryczanyWłodzimierzOleskKusznituk Michał
TuryczanyWłodzimierzOleskKrzyżanowski Tadeusz
TuryczanyWłodzimierzOleskKrzyżanowska Antonina
TuryczewoDubnoSudobiczeSzuwałowa Elżbieta
TutowiczeSarnyAntonówka nad HoryniemJaworski Marceli
TutowiczeSarnyAntonówka nad HoryniemKwiatkowska Zinaida
TutowiczeSarnyAntonówka nad HoryniemKwiatkowski Sergiusz
TutowiczeSarnyAntonówka nad HoryniemŁętowska ? Jolanta ? Juliana ?
TutowiczeSarnyAntonówka nad HoryniemPrzyłucka Olga
TwerdyńHorochówKisielinPaszkowska Maria Antonina, Martynowska Antonina i Paszkowska Zofia
TwerdyńHorochówKisielinNiechodowska Anna
TynneSarnyNiemowiczeSpadkobiercy- Młodzianowski Hipolit
TysiecSarnyRafałówkaBorzewska Maria
TysiecSarnyRafałówkaZiniewicz Grzegorz
TysiecSarnyRafałówkaSakowicz Ilja
UbereżKostopolStepańSpadkobiercy- Pereświet Sołtan
Uhły SielecKowelWielickJurkiewicz Artur
UholceRówneBuhrynIsakow Sergiej, Bantysz ? Lubow
UhorskKrzemieniecUhorskSznajder Akeksander
UhorskKrzemieniecUhorskKopaczew Olga
UjścieKostopolLudwipolZałęski Stanisław i Henryk
UścieczkoKrzemieniecStary OleksiniecMazurkiewicz Piotr
WanżułówKrzemieniecBiałozórka… bniski ? Piotr i inn.
WarkowiczeDubnoWarkowiczeDawidowska Maria
WarkowiczeDubnoWarkowiczeGruferman Etla
WerbaWłodzimierzWerbaMichałowska Aniela
Werbcze MałeKostopolStepańKulesza Maria, Grzegorz i Wojciech
WerbeńDubnoBoremelSpadkobiercy- Hulewicz Władysław
WerszczakiKrzemieniecWyżgródeksłabo czytelne
WiczynieŁuckSzczurzynZabrocka Julia
WidutyWłodzimierzOleskMil... ? El…? I Fryt?
Wielick JanówkaKowelWielickSpadkobiercy Łada- Łobaczewski Stanisław
Wielkie CepcewiczeSarnyAntonówka nad HoryniemPoniatowski Szczęsny Leon Józef
WierzycaRówneKorzecKapecki Józef
Wilcza GórkaSarnyKisoryczePlenkiewicz ? Alfred i Zdzisław
Wilczy PrzewózLubomlHuszczaKampioni Ludwika
WiljaZdołbunówNowomalinGużkowska Wanda
WiszenkiŁuckRożyszczeKonusiewiczówna Ludwika, Grosicki Jan, Leble ? Maria i Kołodziejczyk S.
Wiśniowa Góra, Góry IRówneRównePotocki hr. Józef
WitkówRówneHoszczaSnarska T. i inni
WładzinKowelHołobyTeleżyński Konstanty
WłaszczyńceKrzemieniecWyżgródekJepiszow Aleksander
WłaszczyńceKrzemieniecWyżgródekJepiszow Natalia
WłaszczyńceKrzemieniecWyżgródekJepiszew Fiodor ?
WłodzimierzWłodzimierzWłodzimierzSzczurowski ? Aleksander
WłodzimierzWłodzimierzWłodzimierzBerezowski Jan
WłodzimierzecSarnyWłodzimierzecde Pourbaix Maria z hr. Miączyńskich
WojkowiczeHorochówChorówKaszowski hr. Zygmunt
Wolica MorozowickaWłodzimierzGrzybowicaTurowicz A.
Wolica MorozowickaWłodzimierzGrzybowicaTor Stanisław
WołczeckŁuckNowy CzartoryskBruchman Ajzyk
Wołkoszów, Haczan, Buda Hruszewska nr 2RówneMiędzyrzecRadecki- Mikulicz Marceli
WołkowceKrzemieniecDederkałyCzosnowski Leon
WołkowyjeDubnoTesłuhówBernatowicz Halina
WołkowyjeDubnoTesłuhówLewandowska Helena
Wołkowyje CzeskieDubnoTesłuhówMroczek Rościsław
WoronnaKowelLubitówMikułowska Zofja
WoronówRówneTuczynPruszyński hr. Piotr
WorotniówŁuckPoddębceJezierski hr. Stanisław, Grzegorz, Gerhard
WoskodawyRówneTuczynSpadkobiercy- Lubomirska ks. Maria
Wólka ChołopskaKostopolLudwipolOżarowski Ludomir Wacław
Wólka Chrypska i ChrypakLubomlPulmoGrodki Karol
Wólka UhruskaLubomlHuszczaŁagodziński Emilian
WydżgówWłodzimierzOleskSpadkobiercy- Śliwowska Wanda
WysockLubomlBereźceŻmijewski ? Witold
ZabaraRówneMiędzyrzecRadecki- Mikulicz Witold
ZabołotceWłodzimierzGrzybowicaTurowski W.
ZaborolRówneAleksandrjaSpadkobiercy- Laessig Gustaw
ZaborolŁuckTorczynSzlemmer Teodor
Zabuże vel Zaburze vel ZaburzwieLubomlHuszczaHornowski Paweł i Michał
ZaciszeKowelStare KoszarySpadkobiercy- Horodecki Adolf
ZadybyKowelTurzyskTrębicka Ludwika
ZahorceKrzemieniecŁanowceSpadkobiercy- Jełowicki Kazimierz
Zahorce WielkieDubnoDubnoStraszewski Jan
ZahoroszczZdołbunówZdołbicaJandura Józef
Zahorów vel Zagorów NowyHorochówChorówJakubowski Jerzy
ZajączyceHorochówChorówMijakowski Antoni
Załuże KrzemieniecSzumskAnterhoft Wilhelm
Załuże - HradkiDubnoSudobiczeIttar Stefan
Załuże- Litowiszcze KrzemieniecSzumskAnterhoft Paweł
Załuże MłynDubnoSudobiczeIttar Higin
ZamliczeHorochówChorówSumowski Aleksander
Zarzecze DużeWłodzimierzWerbaMuszyńska Maria
Zarzyck, Karajewicze, Janówka, Józefów, HumiennikiRówneDziatkowiczeBogusz Marcin
ZasławieŁuckKołkiKunda Ignacy
ZaturceHorochówKisielinKaczkowski Cezary
ZaturceHorochówKisielinLipiński Stanisław
Zaturce HorochówKisielinMartynowski Tadeusz
Zaturce- OlsznikHorochówKisielinWojtych Leontyna
Zboryszów StaryHorochówBranyWydżga Jan
Zbytyń i Wolica ZbytyńskaDubnoDubnoRąbalski Mieczysław Spadkobiercy
ZdżaryWłodzimierzGrzybowicaTrautgold? Andrzej
ZdżaryWłodzimierzGrzybowicaStrzelecki
Zielenica SarnyWłodzimierzecSpadkobiercy- Kumanowski Ludwik
ZiemlicaWłodzimierzKorytnicaGórski Stanislaw
ZiemlicaWłodzimierzKorytnicaGórska Józefa
ZiemlicaWłodzimierzKorytnicaGórska Kazimiera
ZmieniniecŁuckKniahininStaniewicz Bolesław
ZnamirówkaŁuckSilnoOlszewski Grzegorz, Wołoszynowski Zygmunt
ZnosiczeSarnyNiemowiczeIwaszkiewicz Aleksander
ZnosiczeSarnyNiemowiczeCzałowski Czesław i inn
ZnosiczeSarnyNiemowiczeHr. Badeni Maria
ZnosiczeSarnyNiemowiczeIwaszkiewicz Aleksander
ZnosiczeSarnyNiemowiczeTaylor Robert
Znosicze- NiemowiczeSarnyNiemowiczeJakowiec P. ? i inni
ZofijówkaKostopolKostopolRogalińska Zofia
ZosinSarnyAntonówka nad HoryniemChamiec Leonia
ZusmanówkaZdołbunówNowomalinSpadkobiercy- Zusman Maks
Zwiniacze PołudnioweHorochówSkobełkaHr. Maria Krasicka
ŻabokrzykiDubnoTesłuhówSpadkobiercy- Wolska Zuzanna
Żabokrzyki DubnoTesłuhówSpadkobiercy- Wolska Zuzanna
Żabokrzyki WielkieDubnoTesłuhówRybicki Zygmunt
Żabokrzyki WielkieDubnoTesłuhówŻytyńska Leontyna
Żabokrzyki WielkieDubnoTesłuhówZiembicka z Rybickich Jadwiga
Żabokrzyki WielkieDubnoTesłuhówDrymmer Halina
Żabokrzyki WielkieDubnoTesłuhówWolicka ? Karolina
ŻalinKostopolStydyńSpadkobiercy Jezierski Mikołaj
ŻawrówRówneHoszczaGołębski Stanisław i Helena
ŻobryńKostopolDeraźneWodkowski vel Wódkowski Aleksander
ŻołobkiKrzemieniecBereźceKamieński Jan
ŻornówDubnoWarkowiczeSaranczow Andrzej i Aleksander
ŻornówDubnoWarkowiczePanlienko ? Nina
ŻukowceKrzemieniecWyżgródekSzmidt A.
ŻukowceKrzemieniecWyżgródekSzandruka Jan
ŻukowceKrzemieniecWyżgródekKanteluka Michał
ŻurawiczeŁuckSilnoKirylenko Michał