Jarosław Rokicki

Mienie zabużańskie, rekompensaty, reprywatyzacja

Skontaktuj się z nami
(+48) 604 400 161 (+48) 604 297 044

Majątki kresowe, adresy właścicieli domów w Wilnie

Pełna lista majątków kresowych, adresy właścicieli domów Wilna i ich ówczesnych właścicieli.

Nazwa majątkuPowiatgminaNazwisko i imię właściciela
AndrzejewoŚwięcianyŚwięcianyPietkiewicz Antoni
AwiżeniszkiŚwięcianyŚwięcianyBłażewicz Adolf
AntonowoŚwięcianyMielegjanyGobisowa Marianna
AdamowoŚwięcianyŚwięcianyBronowska Gabriela
AntonowoŚwięcianyPodbrodzieBiesiekirski Antoni
AndrzejewoŚwięcianyŚwięcianyMiłosz Antoni
AleksandriaŚwięcianyŻukojnie Kozełło Leon
AntonowoŚwięcianyDuksztyOzławska Maria
AntolesinoŚwięcianySzemetowszczyznaStarakowa Wanda
AugustowoŚwięcianyŚwięcianyPolkowski Józef
AntolesinoŚwięcianySzemetowszczyznaBraniewicz Alfons
AntoprudzieŚwięcianyKołtynianyGinżewski Antoni
AntoprudzieŚwięcianyKołtynianyWerzelin Julian
AnastazowoŚwięcianyKołtynianyBortkiewicz Zygmunt
Biezieniki vel BerżenikiŚwięcianyDuksztyStankiewicz Kazimierz
BeczeŚwięcianyPodbrodzieDąbrowski Piotr
BieciunyŚwięcianyDaugieliszkiCzerniewski Jan i Jadwiga
BurbliszkiŚwięcianyPodbrodzieWilkojc Ludwik
BudziszkiŚwięcianyMielegjanyTomaszewicz Walenty
BekiepuryŚwięcianyPodbrodzieStaniewicz Bojomir
Botwiniewka vel BotwinówkaŚwięcianyKiemieliszkiŻwikiewicz Grzegorz
Bołosza Nowa IŚwięcianyKiemieliszkiUszacki Kazimierz
Bołosza Stara IŚwięcianyKiemieliszkiMaciesowicz Piotr
BojaryŚwięcianyDuksztyCzarnocka Weronika, Maria i Wiktoria
BlakiszkiŚwięcianyŚwięcianySkrutkowski Stanisław
BielanyŚwięcianyMielegjanyKusarczykowie Bolesław i Ewelina
BielanyŚwięcianyMielegjanySkieńczyk Inocenty i Paulina
BogomaliszkiŚwięcianyDuksztyMaciulis Kajetan
BielamiszkiŚwięcianyDuksztyGazło Michał
BorówkaŚwięcianyDuksztyTaluntis Hubert
Baranowo I zaść. PodaszczenkaŚwięcianyŚwięcianyMichniewicz Jan
BolkówŚwięcianyŚwirBiszewski Józef
Bołtaniszki vel BałteniszkiŚwięcianyDaugieliszkiPrzyłuski Bohdan
Cejknie - DwórŚwięcianyMielegjanyKątkowska Helena
CzarnoliszkiŚwięcianyKiemieliszkiStambrowski Piotr
CzyżyszkiŚwięcianyMielegjanyBobrowska Maria
CerkliszkiŚwięcianyŚwięcianyChalecka Wanda
CyjanyŚwięcianyKołtynianyGajgałas Kazimierz
CzerniatyŚwięcianyKomajeRomaszewski Jan i Wiktor
CzerniatyŚwięcianyKomajeSzostak Wirginia
CzepukiszkiŚwięcianyMielegjanyBielikowicz Leon
CzarnolesŚwięcianyŚwięcianySpadkobiercy- Drozdowicz Józef
CzarnoliszkiŚwięcianyPodbrodzieKobylińska Maria
Cejkinie- LipowszczyznaŚwięcianyMielegjanyZaniewska Adela
DziedziełówkaŚwięcianyPodbrodzieMarczenko Zofia
Dubinki vel DubnikiŚwięcianyŚwirKs. Tyszkiewicz Benedykt
DarynieŚwięcianyPodbrodzieLipiński Karol
Dębówka (Jastrzębice)ŚwięcianyKiemieliszkiGoławski Witold
DolnikiŚwięcianyKiemieliszkiRudziński Adolf
DubnikiŚwięcianyŚwirWojniłłowicz Janina
DeguciszkiŚwięcianyMielegjanyBukowski Wiktor
MarcjanowoŚwięcianyŻukojnie Starzyński Józef
MuncewiczeŚwięcianyKomajeStańczyk Hieronim
MiłaŚwięcianyKomajeSterpiński Paweł
NowosiółkiŚwięcianyDaugieliszkiSzewalje Józef
NatrynieŚwięcianyDuksztyWojtkiewicz Bronisław
Nieżeliszki vel NiezeliszkiŚwięcianyŁyntupyNosowski Józef
NowobratkaŚwięcianyKołtynianyZajączkowski Justyn
Nowa MyślŚwięcianyPodbrodzieJekatow Bazyli
Nowy DwórŚwięcianyPodbrodzieSalcewicz Julian
Nowy DziałŚwięcianyMielegjanyMalinowski Adolf
Nieżeliszki vel NiezeliszkiŚwięcianyŁyntupyAchramowicz Józef
Nieżeliszki vel NiezeliszkiŚwięcianyŁyntupyDzięgielewski Józef
Nieżeliszki vel NiezeliszkiŚwięcianyŁyntupyBuksimowicz Bernard
OlechniszkiŚwięcianyKomajeCzerniawski Konstanty
OlechniszkiŚwięcianyKomajeMilewski Feliks
OducieŚwięcianyKomajePiwcewicz Michał
OrnianyŚwięcianyPodbrodzieHr. Tyszkiewicz Michał
OgrodnikiŚwięcianyDuksztyPaszawowie Andrzej, Dominik i Onufry
OżeryszkiŚwięcianyŚwięcianyLipiński Bronisław
OlszewŚwięcianyŚwirChomiński Aleksander
OleszkiŚwięcianyŚwirKozłowski Marian
PodwiszniakŚwięcianyKomajeSoroko Konstanty
Perwieniszki IŚwięcianyKołtynianySoroko Witalis
PolanyŚwięcianyKiemieliszkiBrejtkopf Władysław
PietruszkiŚwięcianyŚwięcianyGajewski Edward
PłatunyŚwięcianyDuksztyBabiński Adolf
PernaksztaŚwięcianyŚwięcianyTubilewicz Józef
PurwinkaŚwięcianyKomajeŻukowscy - Mieczysław i inni
PorojścieŚwięcianyŚwięcianySawicz Józef
PurwinkaŚwięcianyKomajeŻukowski Kazimierz
PniewoŚwięcianyŚwięcianyPolkowski Kazimierz
PoławkajeŚwięcianyKołtynianyGintowt- Dziewaltowska Anna
PoszakarwaŚwięcianyKołtynianyPaukszto Józef
PerwoniszkiŚwięcianyKołtynianyJerzymowski Wiktor i Karol
PodolceŚwięcianyKiemieliszkiKorwin- Kurkowski Eugeniusz
Punzianki vel PunżankiŚwięcianyKiemieliszkiSpadkobiercy- Konarzewski Wincenty
PodbrodzieŚwięcianyPodbrodzieBer Szolom i Szupiro Nosel
Podlipie vel PodlipianyŚwięcianyKiemieliszkiSzwański Antoni
PoleśŚwięcianyMielegjanyBrzeziński Romuald
PrzyjaźńŚwięcianyDaugieliszkiDorochowa Helena
PodudzieŚwięcianyDuksztyWojtkiewicz Michał
PiewilieŚwięcianyTwereczPietraszis Helena
PaulinowoŚwięcianyŚwięcianyPietrowa Zofia
PerszukstaŚwięcianyŚwięcianyBildzinkiewicz Władysław
PoszumieńŚwięcianyKołtynianyBukowski Wiktor ?
ByzhoryŚwięcianyKiemieliszkiCzarnowska Maria
BiekiecieŚwięcianyMielegjanyChlewińska Władysława
Rozłogi IIŚwięcianyŁyntupyBukowski Antoni
Rozłogi IŚwięcianyŁyntupyMazurkiewicz Julian
Budziany ? Rudziany ?ŚwięcianyKołtynianyRudziński Adam
RomaniszkiŚwięcianyŁyntupyDowgiałło Helena
StanuliszkiŚwięcianyKiemieliszkiBrancewicz Józef
SosnowiecŚwięcianyKiemieliszkiMichajłowicz Stanisław
ŚwirkiŚwięcianyHoduciszkiDuniec Maciej
Struna "A"ŚwięcianyŚwięcianyRadwański Jan
StraczaŚwięcianyŻukojnie Jankowski Bolesław
ScholinŚwięcianyKomajeSoroka Helena
SurwiliszkiŚwięcianyKomajeTrzeciak Janina
Smelinka vel ŚmielinkaŚwięcianyŚwięcianyStackiewicz Jakub
SkrupliszkiŚwięcianyŚwięcianyPawlukiewicz Gabriel i Karol
SłyczkiŚwięcianyTwereczŻuton Jan
SenadwórŚwięcianyŚwięcianyŁukaszewicz Mieczysław
StarzkiŚwięcianyMielegjanyBłażewicz Ignacy
Świżany Wielkie AŚwięcianyKiemieliszkiGrenlich Stefan
Sołomianka MorylinŚwięcianyŚwięcianyBrynk Maria
SatelkaŚwięcianyMielegjanyAgliński vel Ogliński Gabriel
SkirlanyŚwięcianyPodbrodziePożarska Konstancja
StańczykiŚwięcianyŁyntupyMituniewicz Józef
SwirdunyŚwięcianyŁyntupyKątkowski Edward
SkirlanyŚwięcianyŁyntupyDrohomirecka Helena
SzemetowszczyznaŚwięcianySzemetowszczyznaSkirmunt Bolesław
SkretuciszkiŚwięcianyŁyntupyBrzeziński Kazimierz
SerenezanyŚwięcianyŁyntupyKątkowski Eugeniusz
SerenezanyŚwięcianyŁyntupyRaksimowicz Feliks i Stanisław
Swirany MałeŚwięcianyKiemieliszkiChmarzyna Maria
Stracza- NiedraszkaŚwięcianyŚwirGwozdowski Aleksander
Stracza- NiedraszkaŚwięcianyŚwirGwozdowski Aleksander i Grzegorz
Stracza- NiedraszkaŚwięcianyŚwirTomasiewicz Stanisław i Feliks
SzwintaŚwięcianyŚwięcianySpadkobiercy- Cywiński M.
ŚwirkiŚwięcianyHoduciszkiHreczka Eugeniusz
KlewieŚwięcianyŻukojnie Siemaszkiewicz Adam
KurkowoŚwięcianyKomajeKurkowski Władysław
KojryszkiŚwięcianyDaugieliszkiŁawrynowicz Adam
KubiszkiŚwięcianyŁyntupyLipiński Jan
KrykiankaŚwięcianyMielegjanyMaldziuk S. i A.
KomajeŚwięcianyKomajeTrzeciak Janina
LinkiszkiŚwięcianyKołtynianyŁozowski Jakub i Józef
ŁugiŚwięcianyŁyntupyWasiljew Szymon
Las BoroweŚwięcianySzemetowszczyznaKorbut- Daszkiewicz Daniel
LubciszkiŚwięcianyMielegjanyBrynk Wilhelm
LubciszkiŚwięcianyMielegjanyBrynk Ludwik
LigunyŚwięcianyDuksztyMotorko Feliks
ŁyntupyŚwięcianyŁyntupySawicz Józef i Leonora
LeonówkaŚwięcianyHoduciszkiMożejko Adam
ŁyntupyŚwięcianyŁyntupyBiszewski Józef
Lebejki vel LelejkiŚwięcianyKomajeBałabanowie Szyszko i Gejlunowie
Lubochowo I vel LubuchowoŚwięcianyŚwięcianyŻebrowski Wacław
Lubochowo I vel LubuchowoŚwięcianyŚwięcianyŻebrowski Mieczysław
MarcjanowoŚwięcianyŻukojnie Stwoła Adolf
MazutówkaŚwięcianyMielegjanyŁawrynowicz Józef
MiedziuszanyŚwięcianyŚwięcianyTitow
MichalinowoŚwięcianyŻukojnie Ramiński Janusz
MielegjankaŚwięcianyMielegjanyGrzybowski Ignacy
Marylin SołomiankaŚwięcianyŚwięcianyMieczkowski Alfred
MarguciszkiŚwięcianyKiemieliszkiDąbrowska Michalina
MichałowszczyznaŚwięcianySzemetowszczyznaPalczewski Michał
MejłunyŚwięcianyDuksztySzejko Jan
SłyczkiŚwięcianyTwereczStrymiewska Apolonia
SerenczanyŚwięcianyŁyntupyKozakiewicz Władysław Witold
SurwiliszkiŚwięcianyKomajeCzechowicz Edmund
SkrypiszkiŚwięcianyŚwięcianyJanuszewski Klemens
ŚmilingaŚwięcianyDaugieliszkiSteckiewicz Jakub
SakiszkiŚwięcianyDuksztyŁabucki Paweł
Struna "B"ŚwięcianyŚwięcianyGarllard Maria
SzajkunyŚwięcianyŻukojnie Swolkień Konstanty
Świrany Wielkie "B"ŚwięcianyKiemieliszkiGrenlich Kazimierz
TrzebierzpolŚwięcianyKiemieliszkiSpadkobiercy - Kurkowska Anna
n. UświaćŚwięcianyKiemieliszkiBobrowska Maria
zaść. UświaćŚwięcianyKiemieliszkiPietrusiewicz Jan
m. UświaćŚwięcianyKiemieliszkiBabicz Konstanty
TaborŚwięcianyDuksztyAranłowicz Kleofas i Francisz.
Żodekino ?ŚwięcianyDaugieliszkiSzewalje Jan Bolesław i Konstanty
WinceleŚwięcianyKołtynianyMesojed Franciszek
WinceleŚwięcianyKołtynianyMesojed Zenon
ŻwirdziunyŚwięcianyPodbrodzieKozłowski Karol
Zielony StawŚwięcianyMielegjanyBojaruniec Stanisław
WieriszkiŚwięcianyMielegjanyBojaruniec Konstanty
ZalesieŚwięcianyKołtynianyCzeczurko Józef
Wormianka I vel WoroniankaŚwięcianyDaugieliszkiSkrzyniecki
WołczynŚwięcianySzemetowszczyznaNazarewiczowa M.
WojciszkiŚwięcianyDuksztySzyszkiewicz W.
WaszkańceŚwięcianyDuksztySzyłejk O.
WładysławowoŚwięcianyPodbrodzieHr. Tyszkiewicz Michał
DworopiewoŚwięcianyMielegjanyJurszan Robert
DuksztyŚwięcianyDuksztyZan Tomasz
DzieniszkiŚwięcianyKomajeNalipowicz Leokadia
Dziekaniszki vel DekaniszkiŚwięcianyDaugieliszkiOsmołowski Władysław
Drujenki ?ŚwięcianyDaugieliszkiBukowski Wiktor
DębówkaŚwięcianyKiemieliszkiOłtaniełowa Maria
EdwardowoŚwięcianyMielegjanyMaldziuk Jan
FlorjanowoŚwięcianyPodbrodzieŻejmo Weronika
Tilizbury vel FilizburgŚwięcianyŚwięcianyRatwińska Konstancja
GierkanyŚwięcianyDuksztyZanowa Teresa
GasperyszkiŚwięcianyMielegjanySpadkobiercy - Abramowiczowa Eugenia
GrzybyŚwięcianyŚwięcianyOsiński Wilhelm
Grunwald-PokretonkaŚwięcianyKołtynianyZawadzka Maria
Grunwald-PokretonkaŚwięcianyKołtynianyEztel Aleksandra
GierdzialiszkiŚwięcianyŚwięcianySkinder Ignacy
GierdzialiszkiŚwięcianyŚwięcianyWieliczko Wacław
HoduciszkiŚwięcianyHoduciszkiLeszniewska Justyna, Jadwiga, Tekla
Gudziszki IIŚwięcianyDuksztyCzarnocki Jan
Gudziszki IŚwięcianyDuksztySpadkobiercy - Czarnocki Bernard
InnocentówkaŚwięcianyPodbrodzieTiader Michał
JózefowoŚwięcianyPodbrodzieBiesiekirski Józef
JusinoŚwięcianyPodbrodzieBojaruniec Roman
JusinoŚwięcianyPodbrodzieBojaruniec Daniel
JusinoŚwięcianyPodbrodzieBajko Bronisław
Jodino-WojcienkiszkiŚwięcianyKołtynianyKonwald Romuald
JózefinoŚwięcianyKołtynianySzklennik Kazimierz
JanuliszkiŚwięcianyKołtynianyGajdamowicz Edward
JukiszkiŚwięcianyKołtynianyJakszto Józef
IgnalinkaŚwięcianyDaugieliszkiJeleniewski E i inni
JanoszyszkiŚwięcianyDaugieliszkiBukowska Wanda
JanopolŚwięcianyDaugieliszkiBortkiewicz Z
JózefatowoŚwięcianyDuksztyRastenisówny Salomea i Aniela
KołtynianyŚwięcianyKołtynianyMordwin Paweł Olga i Aleksander
Kamillewo-SzwintełkaŚwięcianyKołtynianyPodbereska Kamilla
KołtynianyŚwięcianyKołtynianyKopeć Adolf
KupryŚwięcianyKołtynianyCzechowiczowa Emilia
KawiniaŚwięcianyKołtynianySmereczyńska Maria
KaraczunyŚwięcianyDuksztyKaczerginski Salomon
KaraczunyŚwięcianyDuksztyŁabucki Wacław i Józef
KlewaciszkiŚwięcianyKiemieliszkiSiemaszko Wacław
KomarowoŚwięcianyMielegjanyGuze Aleksander
KluszczanyŚwięcianyŻukojnie Swolkien Konstanty
KoziczynŚwięcianyDaugieliszkiBortkiewicz Zygmunt
KomarowszczynaŚwięcianyŚwirStarzeńska Maria
Konstantynów vel KonstantynowoŚwięcianyŚwięcianyStarzeński August
KrykianyŚwięcianyMielegjanyBenisławski Edward
KołodnoŚwięcianySzemetowszczyznaCzechowicz Leon
KraszonyŚwięcianyŚwięcianyWojtkiewicz Edward
KozaczyznaŚwięcianyDuksztyDymbel Jerzy
KozaczyznaŚwięcianyDuksztyRadecki-Mikulicz Marian
KwaterkaŚwięcianyPodbrodzieAramowicz Jadwiga
Klewaciszki DolneŚwięcianyKiemieliszkiSurkontowa Julia
KarolinowŚwięcianyKomajeRomerowa Helena
AwtasyBrasławNowy PohostPietkiewicz Kownaty
AdelinBrasławRymszanyStoma Marjan
AntolinBrasławRymszanyStoma Antoni
AntonowoBrasławSłobódkaŻabina Kazimiera
AdamowoBrasławDryświatyMartynkin Anton
Antosito BrasławDryświatyKorejwo Barbara
AnnodwórBrasławJodyŁopaciński Jerzy
AleksandrowoBrasławJodyZambrzycka Walerja
AleksandrowoBrasławJodyRadzikowski Jerzy
AntonowoBrasławSłobódkaŻaba Antoni
WidzeBrasławWidzeLipkowski Antodol
AleksandrowoBrasławMioryWyganowski Stanisław
AleksandrynoBrasławLeonpolBatyszko Stefan
AnnapolBrasławBrasławParszuto Bonifacy
BielejcaBrasławPrzebrodzieBouffał Anna
Biały ZaścianekBrasławWidzeMinejko Władysław
BelmontBrasławBrasławRadecka-Mikulicz Elżbieta
BalujeBrasławDrujaSpadkobiercy - Taubman J.
BorsuczyznaBrasławMioryPalczewski Antoni
Borsuczyzna w. ZahorjeBrasławMioryPalczewski Girdza Jan i Antoni
Buda IIBrasławNowy PohostRodziewicz Otton
BohuszyszkiBrasławWidzeBocheńska Elżbieta
Buda IBrasławNowy PohostChidekel Lejzez i Dejcz Bejnes
BogdaniszkiBrasławSmołwyPożaryski
BalciszkiBrasławSmołwyKsiążkiewicz Halina
BerenhofBrasławSmołwyJodko Edward
Borek-AdamowoBrasławDrujaLutyński Adam
BalujeBrasławDrujaTaubmanowa Dwejra
Bor MościszczeBrasławDrujaSzwider Bolesław
BucioreceBrasławBrasławSzwański Jan
BoguciszkiBrasławRymszanyKoziell-Poklewski Marian
BronisławowoBrasławSłobódkaŻaba Helena
BudziszczeBrasławSłobódkaPlatt Francziszek
Biały-ZaścianekBrasławWidzeMinejko Tomasz
Bugile, Gurele, ZwireleBrasławWidzeSzemiotk Maria
BirukiBrasławNowy PohostCiszewscy Mirosław i Maria
BogudziszkiBrasławMioryBogusławlewicz Wł.
Czeres-SieliszczeBrasławMioryAjzensztadt Abram i Henoeh
ChomątowoBrasławRymszanyCycan Marein
Czarny-JelnikBrasławJodyŁopaciński K. i Kiersnowska A.
CzerewikBrasławMiorySpadkobiercy - Klott Jan
DziedzinkaBrasławDrujaWiszniewski Aleksander i Ksenia
DobrolewszczyznaBrasławLeonpolKrupko Tadeusz
Dembinki vel DębinkiBrasławLeonpolŁopacińska Józefa
DębiniakBrasławLeonpolPawłowicz Halina
DębinkiBrasławLeonpolSzczuczko Stanisław
DębinkaBrasławLeonpolSzczuczko Mieczysław
DryświatyBrasławDryświatyUxhill-Gullenbaud Helena
DąblinowoBrasławWidzeMiłaszewicz Józef
DrujkaBrasławSłobódkaŻaba Maria
DrujkaBrasławSłobódkaŻaba Cezary
DrujkaBrasławDrujaKondratowicz Władysław
GryszkowszczyznaBrasławRymszanyBejnar Wacław
HołowskBrasławBohińPiławski Stanisław
GierejszeBrasławDryświatyTrąmszyńscy
GóryBrasławWidzeSawicz Antoni i Kazimierz
GlinówkaBrasławSłobódkaSpadkobiercy - Ugarenko Piotr
GierczanyBrasławDryświatyTiekowicz Alfons
GrybieliszkiBrasławBrasławKarpowicz Władysław
GirejszeBrasławDryświatyTromszczyńska Karolina
Gierjaty vel GirajtyBrasławMioryHerbko Józef
GierasimowoBrasławBrasławMinkiewicz Ignacy
HenżyszkiBrasławBrasławMilewicz Kazimierz
HowowaczeBrasławOpsaSzypiłło J.
HornieBrasławMioryKs. Światopełk-Mirska Emilia
GodziszkiBrasławWidzeRagnis Konstanty i Dominik
InowoBrasławJodySzaniawski Bronisław
Jasna GóraBrasławDryświatyZakrzewski wiktor
Jawżyszki vel JawryszkiBrasławDryświatyPławska Maria
Jasnogórka vel Jasna GóraBrasławDryświatySzarska Anna
JampolBrasławDryświatyMackiewicz Michał
IdałtaBrasławDrujaŚwiderski Ignacy
IdałtaBrasławDrujaŚwiderski Antoni
IdałtaBrasławDrujaŚwiderski Michał
InowoBrasławJodyRudomino Alina
JodziszkiBrasławWidzeStankiewicz Michał
JanopolBrasławMioryMizez Józef
JanopolBrasławNowy PohostProkofjew Włodzimierz
Jody IBrasławJodyŁopacinski Hendryk
InowaBrasławPrzebrodzieGryń Bazyli
JanczynoBrasławLeonpolBiełousowa Wiktoria
KowalenBrasławOpsaKoziełł-Poklewski Władysław
KamieńpolBrasławMioryKs. Światopełk-Mirski
KonstantynowoBrasławOpsaOgiński Wacław
KarolinowoBrasławSmołwyBogdanowicz Romuald
Kraśne IBrasławNowy PohostMaszara Michał
Kraśne IBrasławNowy PohostBohowicz Brunon
KołonicaBrasławNowy PohostSołowiej Wincenty
KnibiszkiBrasławRymszany Żejc vel Żeja Helena
KozarynoBrasławSłobódkaSpadkobiercy - Woronowicz Ignacy
KomaryszkiBrasławSmołwySzuksztal Anna
KandzierszczyznaBrasławDrujaTrabszo Alfons
KarasinoBrasławDryświatyKorejwo Ignacy
KoniecpolBrasławDryświatyMichałowska Felicia
Końce IBrasławDryświatyŁowejko Maria
KlemenspolBrasławDryświatyOgiński Wacław i Michał
KlemenspolBrasławDryświatyStankiewicz Wilhelm
KonstalinoBrasławOpsaNazel Konstanty
KisłeBrasławDrujaSpadkobiercy - Sudnicki Mikołaj
KiędzierszczyznaBrasławDrujaMichniewicz Mikołaj
KonstanejanowoBrasławDruja Gaze Zygmunt
KonstanejanowoBrasławDrujaGaze Rajmund
KrapiwnikiBrasławJodyRogaczow Jan
KułakiBrasławJodyRomanas Ferdynand
KlotyldowoBrasławJodySzantyr Mieczysław
KoncynowoBrasławJodyŚwiatopełk- Mirska
KarpiszkiBrasławWidzeBużyńska Helena
KiaksztyBrasławWidzeMozolewski Michał
KoniecpoleBrasławDryświatyŻółtkowski Piotr
KiermielowszczyznaBrasławDryświatyWierkowicz Józef
Końce BrasławDryświatyMinałko Michał
KnibiszkiBrasławRymszanyPaszkiewicz Józef
KrycewiczeBrasławMioryFeodorowicz Władysław
KimborciszkiBrasławSmołwyKwinto Stefan
LeonpolBrasławLeonpolŁopaciński Stanisław
LizowszczyznaBrasławNowy PohostŁazarew Alfons
ŁubinowoBrasławNowy PohostŁabanowski i Łapkowski
LinjaBrasławNowy PohostKuryłowicz Władysław
Lady IIBrasławNowy PohostUłanowski Walenty
ŁotowszczyznaBrasławLeonpolPietkiewicz Michał
LeonowoBrasławDryświatyChmielnicki Konstanty
ŁapuszeniszkiBrasławDryświatyKuzniecow Teodor
LeonpolBrasławWidzeSalukas ? Piotr i Aniela
Lody IBrasławNowy PohostApatkowicz A. T i W.
Lipniszki i JanowoBrasławSmołwyKwinto M.
MagunelkiBrasławRymszanyRodziewicz Józef
Murmiszki vel MuraniszkiBrasławSmołwyRozen Jan
MagunyBrasławSmołwyNowak Franciszek
MagunyBrasławSmołwyBłazejewicz Weronika
MajorawszczyznaBrasławNowy PohostMałachowski Kazimierz
Miesztowiec I vel MisztowcieBrasławSmołwyHorejwo Józef
Miesztowiec II vel MisztowcieBrasławSmołwyHorejwo Zygmunt
MalinowszczyznaBrasławOpsaHryniewicz Antoni
MagunyBrasławSmołwyBłażewicz Weronika
MiędzyrzecBrasławLeonpolOskierko Olgierd
MłynekBrasławSłobódkaWasiucionek Jan
Miory- JabłońskiegoBrasławMioryJabłoński Antoni
MiluńceBrasławDryświatyKropalski Kasprowicz Ignacy
Miory- RodziewiczaBrasławMioryRodziewicz Józef
Miory- NiekraszewiczaBrasławMioryNiekraszewicz Fabjan
MiturkiBrasławLeonpolSnarski Antoni
MarynkiBrasławLeonpolNiewiarowska Wanda
Miory- KlołtoBrasławMioryDobrowolska Janina
MunciunyBrasławWidzeGasperowicz Nikodem
MiejsztyBrasławWidzeMejsztowicz Szymon i Elżbieta
MilkiBrasławJodySpadkobiercy- Erdman Konstancja
MilkiBrasławJodyCzerwiński Stanisław
MilkiBrasławJodyNiezabytowska Alina
MikołajówBrasławJodyZawisza Zofia
MaczkiBrasławJodyŁopacińska Kamilla
MickianyBrasławBrasławBortkiewicz Wł. i Eug.
MinerutyBrasławDrujaĆwirko- Godycki Władysław
MarianpolBrasławDrujaSiła- Nowicka Tekla
MałkowszczyznaBrasławDrujaSpadkobiercy- Szaumanów
MiluńceBrasławDryświatyRostowski Zdzisław
MiluńceBrasławDryświatyRostowski Stanisław
Mikołajów vel MikołajuńcieBrasławDryświatyZawisza Zofia
MaczkiBrasławJodyFundowiczowa K.
MikołajówBrasławJodyZawisza Zofia
MuszkietyszkiBrasławRymszanyAdamowicz Paweł
MinkowiczeBrasławDryświatyBiełow Tryton i Zenaida
Nowy DwórBrasławDryświatyŻarniewicz Jerzy
NiekraszeBrasławOpsaBortkiewicz Hipolit
Nowy DwórBrasławDryświatySzarska Anna
Nowe ŻygucieBrasławWidzeŻelabowski Jerzy
NiewieliczeBrasławJodyŁatyszonok Zofia
Nowy DwórBrasławRymszanyGiedziunowa Wiktoria
NawłokaBrasławPrzebrodzieKlott Ildefons
Nowy DwórBrasławMioryŚwiderska Emilia
Nowy DwórBrasławMioryRajewicz Ryszard
NiewieliczeBrasławJodyŁatyszenko Zofia
NajnieBrasławSmołwyZienkiewicz Genowefa
OrzechowoBrasławBrasławRudomino
OpsaBrasławOpsaNilipowicz Jan
ObokieBrasławSłobódkaŻaba Zygmunt
OstanówkaBrasławNowy PohostMaślakow Menon
OrzechówkaBrasławMiorySzabnaki Józef
OblatowoBrasławLeonpolObrąpalski Zygmunt
PanówkaBrasławDrujaBudnik Leonard
PonczanyBrasławDrujaPietkiewicz Felicjan
Pustosz Zamchówka vel Pustoszka ZamachówkaBrasławJodyPolagoszko Stefan
PodrezowszczyznaBrasławJodyDulniec Pawel
PodrawiszkiBrasławWidzeJanuszewski Władysław
PodrawiszkiBrasławWidzeJanuszewska Anna
Podziśnie i KimborciszkiBrasławWidzeSalmanowicz Józef
PodrukszeBrasławWidzeBortkiewicz Hipolit
PiestunyBrasławNowy PohostWalawko Karp
PohoszczeBrasławOpsaSzałno Antoni
PuszkiBrasławWidzePisani Michał
PudnikszeBrasławOpsaPielikan Tamara
PasieciszkiBrasławPrzebrodzieSpadkobiercy- Dorofiejewa Iwona
PiestunyBrasławNowy PohostWalawko Karp
PielniwoBrasławNowy PohostSalmanowicz Kazimierz
PaszkiBrasławNowy PohostSidorow F. i Konachowicz J.
PielikanyBrasławOpsaPielikan Helena
PaukszteliszkiBrasławSmołwyJodko Aleksander
PacowoBrasławMioryGiża vel Giza Ignacy
ParszekBrasławMiorySpadkobiercy- Fiedukowicz Adam
PasiuciszkiBrasławPrzebrodzieDorofiejew M. S. i Leon
PłantopolBrasławMiorySpadkobiercy- Minczyn Jakub
PietrowszczyznaBrasławBrasławWróblewski Józef i Sylwester
RudzieBrasławOpsaAleksandrowicz Konstanty
RogalinoBrasławDrujaSpadkobiercy- Szaumanów
RudzieBrasławOpsaPuzynkiewicz Michał
RafałowoBrasławJodySawicki Teofil
RyżewszczyznaBrasławMiorySpadkobiercy- Kołas Józef
RajpoleBrasławMioryDoręgowska Bronisława
Ruska WieśBrasławMioryPalczewski Józef
RyżewszczyznaBrasławDrujaZolniepowicz Helena
Stawarele z folwarkiem JaminBrasławDryświatyWrześniowski Zdzisław
StanilowoBrasławMiorySzalkiewicz N.
SymuliszkiBrasławRymszanyBorejko Józef
SkutaliszkiBrasławDryświatyKorotkin Teodor
SwikszczanyBrasławDryświatyBiesiekierski Józef
Stawarele BrasławDryświatyWrześniowski Paweł
SzczytnikiBrasławDryświatyMichałowska Kazimiera
SorbaiszkiBrasławDryświatySzylin Michał
StobatiszkiBrasławDryświatyWyrwin Helena
StolarowszczyznaBrasławDrujaWojcechowicz Wincenty
ŚwiackieBrasławJodyFiodorowicz Olgierd
SielibkaBrasławJodyŁopacińska Anna
StrustoBrasławBrasławAleksandrowicz Bohdan
StrustoBrasławBrasławAleksandrowicz Jan i Jawiłow
SzliksztaBrasławWidzeWołkowski Wacław
SołowieBrasławMiorySzulgo Łukasz
SkirnoBrasławSmołwyChodźko Adam
SkirnoBrasławSmołwyChodźko Adam
ŚniegiBrasławPrzebrodzieGład Anna
SacikiBrasławPrzebrodzieSalmonowicz Ludwik
StołpowszczyznaBrasławOpsaWanginowa Benedykta
StołpowszczyznaBrasławOpsaWangin Kazimierz
SzudzielewszczyznaBrasławNowy PohostJermałowicz Józef
StefanowoBrasławNowy PohostSzumski- Szauman Konstanty
StaciunyBrasławSmołwyPłoski Stefan
SłobódkaBrasławMioryBorysionok Jan
SzczołnoBrasławMioryDoregowski Konrad
SzendzinoBrasławNowy PohostKisiel Feliks
StabatyszkiBrasławDryświatyMoroz Alfons
SzczytnikiBrasławDryświatyŻółtkowski Kazimierz i Stanisław
StabatyszkiBrasławNowy PohostMadanecki Władysław
SynadworceBrasławNowy PohostŻabionok Piotr
Smołwy- DwórBrasławSmołwyBlum Monika
SitoBrasławDryświatySzarska Helena
StretowoBrasławMiorySzczerbiński Edward
TrybuchyBrasławDrujaReder ? Redez ? Wiktor
Teresjanów vel TerezjanowoBrasławJodyZantuon ? Tekla
Teresjanowo IIBrasławJodyAnanicz Czesław
TurowszczyznaBrasławSmołwyJanikowska Halina
TrzeciakiBrasławNowy PohostSkukowska Antonina
TrzeciakiBrasławNowy PohostSkukowska Bronisława
TadulinBrasławJodySpadkobiercy- Łopaciński Sergiusz
TumiłowoBrasławMioryŁopaciński Aleksander
TumiłowoBrasławMioryMunic Josel
TrejbszunyBrasławWidzeSpadkobiercy- Wołkowski Jan
UstrońBrasławJodyŁopaciński Józef
UsianyBrasławBrasławBortkiewicz Eugeniusz
UźmianyBrasławLeonpolCywińska Jadwiga
UktaBrasławPrzebrodzieCiszkowski Benedykt
UktaBrasławPrzebrodzieDianow ? Arkadiusz
Ustroń za rzekąBrasławDrujaMichniewicz Jadwiga
Użwertyn vel UżwertynieBrasławSmołwySienkiewicz Antoni
WasiliszkiBrasławDryświatySpadkobiercy- Mioduszewski Aleksander
WrzesiankaBrasławDrujaDoręgowski Marian
WierzchowjeBrasławJodyŁopaciński Jerzy
WidokiBrasławJodyŚwiatopełk- Mirska
WierzchowszczyznaBrasławSłobódkaGrudziłowicz Wiaczesław
WidokiBrasławJodySkurjat Wincenty
WrzesiankaBrasławDrujaKisielewski Jan
WrzesiankaBrasławDrujaLisowski Antoni
WincentynowoBrasławSmołwyWyrzykowski J.
ŻwirynieBrasławDryświatyStankiewicz J. W. i M.
ŻwirynieBrasławDryświatyPohoska Judyta
ZielonkaBrasławDryświatyStankiewicz B. i Korzuchowy W. i G.
ZaleśnaBrasławDrujaSpadkobiercy- Szaumanów
ZamoszeBrasławJodyRomer Wacław
Zamosze NoweBrasławJodyKoziell-Poklewski Marian
ZimnikiBrasławJodySpadkobiercy- Czyczelis Wincenty
ZajnowoBrasławJodyŚwiatopełk- Mirska Paulina
ŻwitryBrasławJodyWangin Florian
Zosina GórkaBrasławSłobódkaStaszkiewicz- Szarska
ZubkowoBrasławMioryZawadzki Stanisław
ZabołocieBrasławPrzebrodzieDmochowski Władysław
ZapołosieBrasławPrzebrodzieWoronow Teodor
ŻydówkaBrasławNowy PohostBuczyński Kazimierz
ZahorzeBrasławMioryBatuszko Antoni i Stef.
ZagórzeBrasławPrzebrodzieKagan M. i Dworzecki Wł.
ZawierzBrasławSłobódkaHahn Joachim
ZahorzeBrasławMioryBohdanowicz
ZastarzyńceBrasławMioryDworzecka Maria
ZastarzyńceBrasławMioryOnoszko Paulina
ZabołocieBrasławPrzebrodzieStelmaczonok Donat
IłówkaDzisnaŁużkiPierzchalski Feliks
JanówDzisnaDokszyceUlmer Józef
Iwanowszczyzna vel IwanówkaDzisnaHołubiczeSpadkobiercy- Węcławowicz Walerian
JasiewszczyznaDzisnaParafianówChądzyńska Felicja i Bednażowa Julia
JezioryDzisnaHermanowiczeMateu Edward
JabłonkaDzisnaHermanowiczeKlimczycka Henryka
JamnoDzisnaParafianówJasiński Wincenty
IhumilnowoDzisnaHermanowiczeStaszkiewicz Paweł
Janiszewka vel Januszówka MałaDzisnaPorpliszczeSznitko Jan
JanuszewoDzisnaPorpliszczeRudomino Franciszek
IzabelinoDzisnaMikołajówJasińscy
JazinDzisnaMikołajówJakowieccy
JakubowoDzisnaMikołajówRutkiewicz Wincenty
Józefowo IDzisnaMikołajówAlchomowiczowa Anna (dzierż.)
JulianowoDzisnaSzarkowszczyznaGolupanowa Beskadja
Józefowo i Czar. DwórDzisnaSzarkowszczyznaBogucki Bohdan
JakóbowoDzisnaSzarkowszczyznaBurtowicz Jan
ImościówDzisnaSzarkowszczyznaZdrojewski Jan
JózefowoDzisnaGłębokieOskierko Zygmunt
Józefowo i Jeleńskie WyspyDzisnaHermanowiczeSztern Ryszard
JezulinoDzisnaPlissaIgnatowicz Jan
JanowoDzisnaParafianówSpadkobierczy- Chocianowicz Jan
IgnapolDzisnaParafianówAramowicz Stanisław
IgnapolDzisnaParafianówAramowicz Helena
IwanowoDzisnaParafianówLewkowicz Władysław
IwanowoDzisnaParafianówLewkowicz Teofil
IwanowoDzisnaParafianówSpadkobiercy- Hejniawski Jan
IwanowoDzisnaParafianówLeśniewski Ignacy
IrenpolDzisnaPlissaWróblewska Maria
Ist IDzisnaJaznoGajewski Piotr
Ist IIDzisnaJaznoGajewski Leon
JaroszczyznaDzisnaJaznoDoboszyńska Ewa
JaznoDzisnaJaznoBortkiewicz Zofia
JulianówDzisnaGłębokieMackiewicz Aniela
IwanowszczyznaDzisnaHołubiczeFilipowicz Aleksander
JózefowoDzisnaProzorokiZubko Piotr
Jasna GórkaDzisnaProzorokiPawłowicz Bronisław
JanopolDzisnaProzorokiSpadkobiercy- Jakutowicz Aleksander
JampolDzisnaProzorokiKandybo Michał
JustianowoDzisnaProzorokiSpadkobiercy- Bujnicka- Urbanowicz K.
KotowiczeDzisnaJaznoPotrykowski Józef
KijakówDzisnaParafianówKijakowski Bohdan
KuryłowiczeDzisnaJaznoMuraszew Eugeniusz
KlemensówDzisnaParafianówŻongołłowicz Janusz (dzierż.)
KontoryszczeDzisnaHermanowiczeSzewczyk Leonida
KasztelanowszczyznaDzisnaGłębokieBychowiec Bolesław
KopciowoDzisnaDzisnaSmoliński Adam
KurczanyDzisnaMikołajówMorozowski Aleksy
KożanyDzisnaSzarkowszczyznaŁabuć Michał
KisielówkaDzisnaSzarkowszczyznaBiesiekierska Jadwiga
KrzywdaDzisnaSzarkowszczyznaWangin Ignacy i Pierchurowicz Jerzy
KrasowszczyznaDzisnaHermanowiczeSztern Jerzy
Krasna GórkaDzisnaHermanowiczeWasgrid Algierd
Kletenburg vel KletemburgDzisnaParafianówStelmaszewicz Władysław
KarczeDzisnaPlissaKamieński Ignacy
KolanoDzisnaPlissaDoboszyński Edmund
KisielówkaDzisnaParafianówBudzko Bronisław
KniazynDzisnaJaznoOlechnowicz Helena
KmityDzisnaPlissaPiastun Ludwik
KuczywszczyznaDzisnaPlissaKarczewska Aniela
KuraczynoDzisnaPlissaZaremba Adam
KrukiDzisnaParafianówSznitko Bazyli
KrasnopolDzisnaJaznoMiłaszewicz Aleksander
KaponowoDzisnaJaznoMackiewicz Anna
MojsiejówkiDzisnaProzorokiSzpiłło Jan
Małość IDzisnaProzorokiAnkudo Bazyli
NorwidpolDzisnaDokszyceWęcławowicz Zygmunt
Nowy DwórDzisnaProzorokiSpadkobiercy- Korsak Wiera
Nowa WieśDzisnaPorpliszczeZembrzycki Józef
NowoszyńceDzisnaMikołajówRutkiewicz Rozalia
NaddatkiDzisnaDokszyceStankiewicz Helena
NowopolDzisnaDokszyceJacyno Ferdynand
NarowyDzisnaJaznoNiemiro Stefan
NiewieraniceDzisnaParafianówWojnicz Jan
NiedzwiechowoDzisnaJaznoMakarski Jan
Nakoł IDzisnaHołubiczeMackiewicz Józef
NowopolDzisnaGłębokieFilmanowicz Mieczysław
Nieczowszczyzna IDzisnaHołubiczeDobrański Michał i Benjamin
Nieczowszczyzna IIDzisnaHołubiczeDobrański Michał i Benjamin
NiwjeDzisnaHołubiczeBorowski Piotr
Nakol IDzisnaHołubiczeZabłocki Wiktor - dzierż.
Nowinki IDzisnaProzorokiAnkudo Wanda
Nowe JanowoDzisnaDokszycePoczobutt- Odlanicki L.
OjczyznaDzisnaPlissaDrozdowicz Janina
OjczyznaDzisnaPlissaDrozdowicz Bronisław
DzikiewoDzisnaHermanowiczeMirski Ignacy
OlchnówkaDzisnaHermanowiczeKolago Kuźma
OściewiczeDzisnaDzisnaWachowska Stefania
Ościewicze IDzisnaDzisnaSzapakowski Rafał
Olszany Czerwony DwórDzisnaSzarkowszczyznaAnanin Czesław
OlenówkaDzisnaHołubiczePracukiewicz Ignacy
OstrówDzisnaPlissaRaubo Maria
OkuniewoDzisnaPlissaSpadkobiercy- Grauzy Grzegorz
OziorkiDzisnaPlissaKarnicki Jan - dzierżawca
OlesiowoDzisnaHołubiczeSzyniakowski Bolesław
OsiniówkaDzisnaGłębokieRudomino Kazimierz
OtwałowszczyznaDzisnaHołubiczeKocowie Salomon i Wiktor
OsienszczeDzisnaHołubiczeKorsak Witold
OzierceDzisnaGłębokieOskierko Zygmunt
PorzeczeDzisnaDokszyceJózefowicz Piotr
ParafianówDzisnaParafianówSłotwiński Ludwik
PowianówkaDzisnaDzisnaProniewska Albina
PlissaDzisnaPlissaKorwin- Pawłowski Jan
PrzemysłDzisnaSzarkowszczyznaRutkiewicz Edward
PsujaDzisnaProzorokiKossow Otton
PsujaDzisnaProzorokiNawojczyk Aleksander
PiszczelówkaDzisnaHermanowiczeCzerniawski Józef
ProzorokiDzisnaProzorokiStopnicki Walerian i Rzewski Adam
PawłowiczeDzisnaPorpliszczeKul Władysław
PietrówkaDzisnaPorpliszczePłygawko Piotr
PiotrkówDzisnaDzisnaRobako Szymon (dzierżawca)
PistonówkaDzisnaMikołajówProtas Aleksy
Podzisienice vel PoddzisienieDzisnaMikołajówSobolewski Stanisław
Plyszczyno vel MyszczynoDzisnaMikołajówLimanowski Artur
PonizowoDzisnaMikołajówKoczyn Jankiel (dzierżawca)
PodolszczyznaDzisnaHermanowiczeSzyrynowa Maria
PligawkiDzisnaJaznoSoczywko Teodor
PrzemysławiceDzisnaPlissaSokołowa Irena
PaszukiDzisnaPlissaKonan Józef
Pusty UgołDzisnaPlissaSzybko Szaweli
ProsiałkowiczeDzisnaJaznoDoborzyńska Ella
PoradnieDzisnaJaznoBujwid Tadeusz
PuciacinoDzisnaJaznoKosiuski Bolesław
PuzyryDzisnaHołubiczePaszkiewicz Jan
PuniszczeDzisnaHołubiczeNieszczortow Samson
Puszcza Hołub.DzisnaHołubiczeOsiecimski Roman i Piotrowska Zofia
Puszcza Hołub.DzisnaHołubiczeEiger Antoni
PieczyszczeDzisnaHołubiczeBaryło Józef
PopowszczyznaDzisnaHołubiczeKs. Zubowicz Antoni
PieresieczynoDzisnaHołubiczeZdrojewski Zygmunt
ProlewoDzisnaGłębokieWincza Antonina
PolewaczeDzisnaProzorokiUrbanowicz Katarzyna
Pczelnik vel PszczelnikiDzisnaProzorokiCzarny Stefan
Psuja NowaDzisnaProzorokiBrzostowski Władysław
PotokDzisnaHołubiczePaczkowski Józef
PolankaDzisnaJaznoSakowicz Jerzy
Porzecze Stare i BorysówkaDzisnaPlissaRapp Oskar
RyzmontyDzisnaDzisnaKrupko Stefan
RaszkówkaDzisnaDokszyceProszyński Witold
RaszkówkaDzisnaDokszyceBohdanowicz Władysław
RejenpolDzisnaHermanowiczeLutyński Stanisław
RedzikowoDzisnaMikołajówSzantyr Jan
Rekuny IDzisnaMikołajówWasilewski Józef
RozharyDzisnaMikołajówRutkiewicz Wincenty
RyżmontyDzisnaMikołajówPoniżnikowie
RulakiDzisnaDokszyceBobiowska Helena
RodziewszczyznaDzisnaProzorokiTarłowski Kazimierz
RzemkiDzisnaSzarkowszczyznaFiodorow Sara
RakowceDzisnaSzarkowszczyznaFiodorow Filat
RaczkiDzisnaSzarkowszczyznaKowalewski Józef
RzeczkiDzisnaSzarkowszczyznaCytowicz Symon, Mikołaj Just.
RadzinkiDzisnaSzarkowszczyznaZadnejko Mikołaj
Radzinki IDzisnaSzarkowszczyznaNejmanowa Wanda
RóżanpolDzisnaJaznoRutkiewicz Nikodem
RóżampolDzisnaParafianówBusz Adam
Rajpol DzisnaJaznoŻołkowski Julian
Równe PoleDzisnaHołubiczeKorsak Dominik (dzierżawca)
RudnikiDzisnaProzorokiSzyryn Ignacy
SiemjazynDzisnaJaznoBohdanowa Maria
StarosielDzisnaProzorokiKulesza Witold
ŚwiłłaDzisnaPlissaMissuna Otton
Szendzino vel SzendzinDzisnaHermanowiczeŚmigielska Józefa
SzczeksielaDzisnaSzarkowszczyznaObuchowicz Władysław
Szmiejno vel ŚmiejnoDzisnaHermanowiczeMakowiecka Renata
SiemażynDzisnaJaznoRożyński Jan
SawczonkiDzisnaMikołajówRożnowski (dzierżawca)
SiećkówDzisnaMikołajówGoryniewski
SoroczynoDzisnaMikołajówSpadkobiercy- Wigrab Ida
StanisławowoDzisnaMikołajówJakowicki Stanisław
StrapczyznaDzisnaMikołajówBuczyńska Irena
Stawziele IIDzisnaDokszyceSzadziewski Mieczysław
SurdykiDzisnaSzarkowszczyznaFiederowicz Józef
SutakiDzisnaHermanowiczeRolicz Bazyli
Szarkowszczyzna A (stara)DzisnaSzarkowszczyznaBohdanowiczowa Wanda
SebastianowoDzisnaSzarkowszczyznaZdrojewski Jan
SeroczynoDzisnaMikołajówMarkiewicz Aleksander (dzierżawca)
SzendzinDzisnaHermanowiczeŚmigielski Adrian
StrychanówkaDzisnaParafianówSieniawski Edmund
StanisławowoDzisnaParafianówSpadkobiercy- Kijakowska Zofia
ŚwiłaDzisnaPlissaFałkowska Wanda
SzepilowoDzisnaPlissaBrzostowski Władysław
ŚwiłkaDzisnaPlissaBaran Jerzy
SzerstniceDzisnaPlissaBortkiewicz Piotr
SzerstniceDzisnaPlissaOlkowicz Józef
StaniszkiDzisnaPlissaNowicka Maria
SielecDzisnaPlissaKołłątaj Edmund
StarzynoDzisnaPlissaHryszkiewicz Stefan
StodolnikiDzisnaParafianówSpadkobiercy- Wołocki Konstanty
SoninoDzisnaParafianówTurska Lidia
SorokiDzisnaGłębokieRudomino Wacław
Subotowo i folwark HoranieDzisnaPorpliszczeCzechowicz Czesław
Stelmanowo MałeDzisnaProzorokiUrbański Franciszek
ŚwiadowoDzisnaProzorokiRudomino Adam
Sannicki vel SanniczkiDzisnaProzorokiMattoszko Zygmunt
StarzynkaDzisnaProzorokiJarmołowicz Bronisław
SannikiDzisnaProzorokiJacewiczowa Maria
SzoDzisnaProzorokiGryganiec Ludwik Władysław
SannikiDzisnaProzorokiBorowski Romuald
Sitce Wielkie i folwark WianucinoDzisnaParafianówPopławska Leonia
TurkowoDzisnaMikołajówKonopko Daniel (dzierżawca)
TrusyDzisnaDokszyceWęcławicz Henryk
TurulkaDzisnaDokszyceSznitko Stefan
TerespolDzisnaŁużkiWasilewski Witold
TerespolDzisnaProzorokiZaworonok Andrzej
TruchnowoDzisnaProzorokiRybczyński Józef
TeresdwórDzisnaProzorokiOczepowski Witold
TaklanowoDzisnaProzorokiBajczonok Jan
UrszeczeDzisnaGłębokieKorsak Konstanty
UzharelicaDzisnaMikołajówKałmanowicz Benjamin
UzharelicaDzisnaMikołajówKałmanowicz Don
UzharelicaDzisnaMikołajówKałmanowicz Małka
UjścieDzisnaPlissaSzwengrubeń Bolesław
WianużaDzisnaDzisnaFiederowicz Michał
WańkowszczyznaDzisnaZalesie Gintowt Bolesław
WincentowoDzisnaHermanowiczeBurzyński Wincenty
WołyDzisnaGłębokieJacewicz Teodor
WincentowoDzisnaPorpliszczePaczkowska Maria
WincentowoDzisnaPorpliszczeRomarowski Władysław
WianucinoDzisnaPorpliszczePopławska Leonia
WerkiDzisnaMikołajówMalinowski Stanisław (dzierżawca)
WickowszczyznaDzisnaParafianówStelmasiewoczowa Janina
WylicynoDzisnaPlissaDoborzyński Stanisław
WoronowoDzisnaPlissaPiertraszkiewicz Piotr
WoronowoDzisnaPlissaSzybko Jan
Woronino DziceDzisnaJaznoJermałowicz Adela
WitówkaDzisnaHołubiczeSzypko Kalistrat
WitkiDzisnaGłębokieSabyniec Wincenty
WitkiDzisnaGłębokieJanowski Jan
Waśkowo IIDzisnaProzorokiMienicka Stefania
WaśkowiczeDzisnaProzorokiKozaryn Otton
ZajelniakiDzisnaParafianówSokołowski Jan
ZaruczeDzisnaDokszyceŻegottaAleksander i inni
ZalesieDzisnaZalesie Hr. Mohl Maria
ZagrodaDzisnaMikołajówRusiecki Kazimierz
Złoty BorekDzisnaHermanowiczePunawko Justyn
ZarecznojeDzisnaŁużkiPinskier Eichen
ZagrodaDzisnaDzisnaKablicki Antoni (dzierżawca)
ZaciszeDzisnaMikołajówBobiatyński Otton
ZdanowoDzisnaMikołajówChmielewscy
ZahoranyDzisnaDokszyceHiechorowicz Ludwik
ŻmigołaDzisnaSzarkowszczyznaSpadkobiercy- Łagunionek Adam
Zielno ŁąkaDzisnaSzarkowszczyznaBogucki Konstanty
ZbiedaDzisnaSzarkowszczyznaFejgelman Nochim
ZopuszczanyDzisnaSzarkowszczyznaTomaszewski Władysłąw
ZabłocieDzisnaJaznoProtas Aleksander
ZajelniakiDzisnaParafianówRzeczycki Paweł
ZaryDzisnaParafianówGintowt- Dziewałtowski Klemens
ZmuntowoDzisnaPlissaDoborzyńska Julia
ZancićDzisnaJaznoKario Leonard
ZagościnieDzisnaJaznoKraśnicki Leonard
Zaucie MałeDzisnaJaznoKorzeniewski Franciszek
ŻujnicaDzisnaHołubiczeWasilewicz Kuźma
ŻukiDzisnaGłębokieKusterowa Maria
ŻuczkiDzisnaGłębokiejakutowicz Emilia
ZamokowoDzisnaProzorokiWasilewski Antoni
ZahacieDzisnaProzorokiIwaniewska
ZamoszeDzisnaPorpliszczeSłotwiński Ludwik
KoparowiczeDzisnaHołubiczeŁabuć vel Łabudź Michał
KrupienieDzisnaHołubiczeSzklennik Mieczysław
KrupienieDzisnaHołubiczeWasilewski Stanisław
KonstantynówDzisnaGłębokieSusałko Józef
KurowszczyznaDzisnaHołubiczeMissuna Edward
KopowiszczeDzisnaHołubiczeCzechowicz Wacław
KatarzynowoDzisnaGłębokieZadwojec Władysław
KulhajeDzisnaProzorokiDrozdowicz Emilia
Kiesarowszczyzna vel KisarewszczyznaDzisnaZalesieCzerniawski Anatol
Kiesarowszczyzna vel KisarewszczyznaDzisnaZalesieSpadkobiercy- Czerniawska Emila
Kiesarowszczyzna vel KisarewszczyznaDzisnaZalesieCzerniawski Włodzimierz
Konstantynów DwórDzisnaGłębokieGitelzon Majer
KsawerynówDzisnaSzarkowszczyznaLaudańska Weronika
Ludwinów vel LudwinowoDzisnaHermanowiczeCzapliński Kazimierz
LudwinowoDzisnaDokszyceGierłowicz Felicja
LebiedziniecDzisnaŁużkiKracko Piotr (dzierżawca)
Lipowy OstrówDzisnaHermanowiczeKolego Grzegorz
LimanowceDzisnaMikołajówHlasko Mikołaj
LipontyDzisnaMikołajówDaniłowicz Antoni (dzierżawca)
Lipówki IDzisnaMikołajówHlasko Mikołaj
Lipówki IIDzisnaMikołajówGerszmanowie
ŁyskaDzisnaProzorokiJaszuniec (dzierżawca)
LinjaDzisnaSzarkowszczyznaFiedorowicz Józef
LipowoDzisnaSzarkowszczyznaProszko Aleksander
LulkaDzisnaSzarkowszczyznaSpadkobiercy- Fiedorowicz Bernard
LinjaDzisnaSzarkowszczyznaFiedorowicz Zygmunt
ŁonskDzisnaSzarkowszczyznaMilewski Ignacy
LipniagiDzisnaSzarkowszczyznaPołupanów Eufemiusz
Łotysze IDzisnaŁużkiSzyszko Czesław
LudwinowoDzisnaHermanowiczeTarasiewicz Michał
LispolDzisnaJaznoJanowski Władysław
LitowszczyznaDzisnaGłębokieSzyszko Julian
LudwinowoDzisnaGłębokieSpadkobiercy- Tołoczko Maria
ŁawkiDzisnaHołubiczeBielecka Anna
Lipówka IDzisnaMikołajówKorsak Szymon (dzierżawca)
LimanowceDzisnaMikołajówPuchalski I Kowalewko
MieczysławowoDzisnaPlissaAncan Andrzej
Małość DzisnaProzorokiGuttowski Otton
MuszynDzisnaMikołajówMakarski Wacław i Kazimierz
Małość IIDzisnaProzorokiRazmuczyk Szymon
MniucinoDzisnaHermanowiczeRomczyno Rozalia
MiszelmontyDzisnaHermanowiczeTomaszewska Rachela
MarcebelinDzisnaGłębokieZrinyi-Szyryn Ignacy
MiadnielniczeDzisnaMikołajówSzantyr Kazimierz
MikolczykiDzisnaMikołajówChwalibogowa Halina
MuszynoDzisnaMikołajówMałkiewicz Ksawery
MarianowoDzisnaMikołajówMałkiewicze
ModelDzisnaDokszyceAdochowscy (dzierżawcy)
MitrofanowoDzisnaSzarkowszczyznaSiedzikiewicz Mitrofan
MariampolDzisnaSzarkowszczyznaKorujłowicz Julia
MariampolDzisnaSzarkowszczyznaKocello Helena
Monazyl UstrońDzisnaMikołajówMienicki Marian
Mniuta IIDzisnaPlissaBrzostowski Władysław
Mikuliny BuskiDzisnaHołubiczePraciukiewicz Stefan
MalinówkaDzisnaParafianówBłażejewicz Olga
Mniuta IIDzisnaPlissaPerkowski Napoleon
Mamonówka IDzisnaŁużkiSzpillo Julian
MoczurynoDzisnaJaznoBiesiekierska Gabriela
MalinówkaDzisnaParafianówMalinowski Antoni
Mamonówka LejmnówkaDzisnaŁużkiKorzeniowski Franciszek
MalinówkaDzisnaHołubiczeKrywiec Krystyna
MalinowszczyznaDzisnaGłębokieHryniewicz Józef
MichalinoDzisnaGłębokieGitelzon Majer
AleksandrowoOszmianaHolszanyMakiej Franciszek
AntoniakiOszmianaKucewiczeBaturo Aleksander
AntoczkowoOszmianaGraużyszkiBaranowicz Antoni
AnkudyOszmianaOszmianaChmielewska Helena
AdamowszczyznaOszmianaGraużyszkiDokurko Aleksander
AsanyOszmianaKrewoSzutowicz Henryk
AżagieryOszmianaSołyZawadzki Julian
BołtujaOszmianaOszmianaCywińska Jadwiga
BołdyryOszmianaKrewoSakowicz Antoni
BałwaniszkiOszmianaHolszanyMinejko Zygmunt
BałwaniszkiOszmianaHolszanyKopciuch Jan
Bukąty vel BukatyOszmianaHolszanyPilecki Edward
BołtupieOszmianaGraużyszkiOskierko Jadwiga
BataczeOszmianaKucewiczeRozwadowski Witold
BorgaliszkiOszmianaKrewoAchmatowicz Aleksander
BorgaliszkiOszmianaKrewoAchmatowicz Leon
BohdonówkaOszmianaKrewoSpadkobiercy- Dobrzyński Aleksander
BojaryOszmianaOszmianaZieleniewski Kazimierz
BierwieniszkiOszmianaOszmianaSkrzyniecka Helena
BierwieńceOszmianaOszmianaJurewicz Bazyli
Bujciszki ?OszmianaKucewiczeBobrownicki Bolesław
BorowoOszmianaGraużyszkiKostunowicz Wincenty
BardzobohaciszkiOszmianaSołyJasiewicz Emilian
BorkiOszmianaSołyJasiewicz Stefan
BarańceOszmianaSołyJaguczański Paweł
BojaryOszmianaPolanyKrasowski Bronisław
BonifacowoOszmianaSołyBazarewski Stefan
BieninunyOszmianaHolszanyKarczewski Henryk
ChockanyOszmianaPolanyLisowski Jan, Antoni i Edward
ChorążyszkiOszmianaOszmianaZdanowicz Aleksander
ChoćkunyOszmianaOszmianaŻukowski Fabian
ChowańszczyznaOszmianaGraużyszkiKilatycki Jan i Feliks
CzerkasyOszmianaKrewoKraczkowski Mikołaj
ChodkowszczyznaOszmianaKrewoŁokuciewski Jan
ChodkowszczyznaOszmianaKrewoWasilewski Antoni
CzerepakolniaOszmianaOszmianaSosnowski Kazimierz
DokurniszkiOszmianaOszmianaŻyliński Aleksander
Daubuciszki vel DowbuciszkiOszmianaDziewieniszkiDorniak Wacław
DziegieniewoOszmianaPolanyRosomocki Jan
DorgiszkiOszmianaHolszanyRutkowski Kazimierz
DworzyszczeOszmianaHolszanyGan Julian
DrozdziszkiOszmianaKrewoDziemidowicz Michał i Mikołaj
DziechniukOszmianaOszmianaKłujszo Franciszek
DąbrowoOszmianaOszmianaŻukowski Władysław
DzialinOszmianaGraużyszkiKundzicz Wanda
DrozdowszczyznaOszmianaKrewoRodziewicz Władysław
Dachny MikulewszczyznaOszmianaKrewoŁastowski Wacław
DąbrowszczyznaOszmianaSołyBudzko Bronisław i Klemens
Dziagowce vel DziahowceOszmianaSołyMickiewicz Stanisław
DorżeOszmianaGraużyszkiKomar Helena i Ławrynowicz Ewa
DaukszyszkiOszmianaOszmianaLaszkiewicz Włodzimierz
GajdzieOszmianaSołyBernat Józef
LudwinówOszmianaHolszanyTabeńska Natalia
LenkowszczyznaOszmianaSołyKochanowski Franciszek
Małe SołyOszmianaSołyIwanow Paweł
Murowana OszmiankaOszmianaOszmianaMosiewicz Franciszka
MarkieniętaOszmianaHolszanyBiszewski Zygmunt, Edward i Mieczysław
MikleOszmianaPolanyNarkiewicz Edward
Murowana OszmiankaOszmianaOszmianaZahorski Wacław
MazuryszkiOszmianaOszmianaSylwestrowicz Jan
Mokryca vel MokrzycaOszmianaPolanyDownarowicz Marian
MikszanyOszmianaPolanySpadkobiercy- Rogińska Aurelia
MalinówkiOszmianaOszmianaWysocki Franciszek
MiguleOszmianaKrewoNarkowicz Aleksander
MilidowszczyznaOszmianaKrewoŁastowski Hipolit
MedrykiOszmianaSołyKorzon Józef
MiżanyOszmianaSołyGrodź Helena i Władysław
MańkowiczeOszmianaSołySpadkobiercy- Orlicki Karol
MiżanyOszmianaSołySpadkobiercy- Turło Edward
MyszenkiOszmianaHolszanySawko Wiera
MichałowszczyznaOszmianaHolszanySkinder Zofia
NowosiółkiOszmianaOszmianaHutten- Czapski Franciszek
NowopoleOszmianaGraużyszkiMisiewicz Aleksander i Bronisław
NargiełowoOszmianaKrewoHrudzino Michał
NowinyOszmianaPolanyPike ? Franciszek
NędzaOszmianaOszmianaPiotrowska Anna
NowinkaOszmianaPolanyWojniusz Leonard
NowopolOszmianaPolanyWierzbicki Mieczysław
NowosiółkiOszmianaHolszanyMisiunkiewicz Wincenty i Franciszek
NierówkaOszmianaKrewoSakowicz Stefan
NarbutowszczyznaOszmianaSołySzatrowski Wincenty
Nowy DwórOszmianaSołyMiglewicz Jan i Józef
OżłobekOszmianaOszmianaRaczko Paweł
Ożłobek IIOszmianaOszmianaPołoński Michał
OlszynaOszmianaHolszanyPiotrowicz Stanisław
OlszynaOszmianaHolszanyPiotrowicz Jan
OzaryszkiOszmianaGraużyszkiJankowski Wincenty
Oboziszcze ?OszmianaHolszanyWasiukiewicz Julian
OsinówkaOszmianaSołyPuhowska Salomea
OżyszkiOszmianaOszmianaMinejko Eustachy
OsipianyOszmianaSołySiwicki Stanisław i inni
ObiziszczeOszmianaKrewoKryczyński Leon
OlanyOszmianaKucewiczeJankowski Jan
PolanyOszmianaOszmianaOlański Adam
PaszluszkiOszmianaHolszanyGurwicz Abel
PracaOszmianaHolszanyRonisz Olga
PodhajeOszmianaGraużyszkiMacijewski Konstanty i Józef
PonaraOszmianaKucewiczeFiedorowicz Kazimierz
Perłowa GóraOszmianaKrewoDobryńska Maria
PopieliszczeOszmianaKrewoKryczyńska Dina
PakoszewoOszmianaSołySzaworda Bronisław
PogiryOszmianaOszmianaTomaszewicz Pius
Pomier Słociszki vel Słociszki PomereczOszmianaPolanySpadkobiercy- Tartyłło
Pomier SłociszkiOszmianaPolanyTartyłło Franciszek
WołojcieOszmianaOszmianaSpadkobiercy- Marcinowski Józef
WalerynOszmianaOszmianaŁaszkiewicz Marian
WarakumszczyznaOszmianaSołyRomanowicz Zofia
WojszmaryszkiOszmianaGraużyszkiRogiński Jan
WiśniówkaOszmianaSołyWiśniewski Marian
ZagorowszczyznaOszmianaGraużyszkiRyzewska Helena
ŻurawyOszmianaOszmianaCzyż Maria
Zahorze OszmianaHolszanyDunin- Ślepść Antoni
ZynkowszczyznaOszmianaHolszanyStankiewicz i Łubieńska
ZabłocieOszmianaGraużyszkiŻamojfa Wincenty
ŻrebiszkiOszmianaOszmianaIwanowski Adolf
ZarzeczeOszmianaSołyPleskaczewski Józef
ZaciszeOszmianaSołyŁaszkiewicz Jadwiga
Zabłocie vel ZabłoćOszmianaHolszanyTabeńska Natalia
StrugieryOszmianaSołyZawadzki Julian
StodolnikiOszmianaGraużyszkiBokszczanin Józef
ŚlimanyOszmianaGraużyszkiSielubski Icko
StrypunyOszmianaKucewiczeBieldzieszewska Maria
SkirdzinyOszmianaKucewiczeCzapliński Ignacy
SielecOszmianaKrewoBaranowicz Mieczysław I Konstanty
Szumiliszki vel SzumieliszkiOszmianaSołySpadkobiercy- Sasinowski Marian
ŚwietlanyOszmianaSmorgonieAleksandrow Aleksander
SkuratowoOszmianaSmorgonieTerlecki Ignacy
SkuratowoOszmianaSmorgonieMarkiewicz Janina
SzymanowoOszmianaSmorgonieSadowski Ryszard
SzłopakowszczyznaOszmianaOszmianaKolenda Marian
SylwestrowoOszmianaOszmianaOkraso Olga
SzkiłondziszkiOszmianaOszmianaKossacki Stanisław
StępkowszczyznaOszmianaPolanyDokurno Stanisław
ŚwiłówkaOszmianaHolszanyOdyńcowa Maria
SkipmunciszkiOszmianaGraużyszkiChmielewski Zdzisław
SzachowszczyznaOszmianaKrewoMurza- Murzicz Konstanty
Szczepanowicze vel SzczepankowiczeOszmianaGraużyszkiSpadkobiercy- Swieboda Leon
SzachowszczyznaOszmianaKrewoMalinowski Stanisław
SosnówkaOszmianaOszmianaRogiński Stanisław
TeresjanówOszmianaHolszanyTabeńska Natalia
TruchaniszkiOszmianaOszmianaBujko Franciszek
TrokieleOszmianaOszmianaDobryjanowicz Filomena
TrośnikiOszmianaSołyJankojć Stanisław
TomasówkaOszmianaKrewoAleksandrowicz Edward
TeresjanówOszmianaHolszanyWęcławowicz Jan
UstrońOszmianaPolanyZapolski- Downar Wacław
UkropiszkiOszmianaOszmianaBukowski Otton
UglejowoOszmianaOszmianaWysocki Franciszek
UglejowoOszmianaOszmianaWysocki Aleksander
UłanówkaOszmianaHolszanyMoszardo Eugenia
Wielkie SołyOszmianaSołyŁacińska Eugenia
WojtkunyOszmianaHolszanyOdyniec Paweł
WalerynOszmianaGraużyszkiOdyniec Maria
WalerynOszmianaGraużyszkiOdyniec Czesław
Wiljanowo vel WilanowoOszmianaPolanyIwaszkiewicz Józef
WisztokiOszmianaPolanyJaroszewicz Bronisław
WojszmaryszkiOszmianaGraużyszkiRogiński Jan, Antoni i Stanisław
WojgietaOszmianaOszmianaBortkiewicz Feliks
Wydomka vel WydumkaOszmianaPolanyRogiński Antoni
WiktoryszkiOszmianaPolanyKozicz Justyn
WojgianyOszmianaHolszanyAdamowicz Adam
WysokaOszmianaGraużyszkiKomrat Gustaw
WaszkienikiOszmianaGraużyszkiChomski Hipolit i Adolf
WaszkienikiOszmianaGraużyszkiCzepalonis Jan
Wielka MyszaOszmianaSmorgonieKarp Aleksander
WielbutowoOszmianaGraużyszkiBals Kazimierz
WielbutowoOszmianaGraużyszkiDokurko Bronisław
WielbutowoOszmianaGraużyszkiDrutel Wincenty
WielbutowoOszmianaGraużyszkiDokurko Stanisław
WielbutowoOszmianaGraużyszkiZabłocki Bronisław
WielbutowoOszmianaGraużyszkiŻamojfa Stanisław
WierkielanyOszmianaSołyOlszewska Maria
Polany IIOszmianaOszmianaRomanowski Piotr
PoluchowszczyznaOszmianaOszmianaJureko Józef
PonadstawieOszmianaPolanyMichałowska Maria
ProniunyOszmianaPolanyGrużewski Ludwik
ProniunyOszmianaPolanyAndrzejewski Józef i Piotr
PiotrowiczeOszmianaHolszanyZawadzki Józef
PoholszaOszmianaHolszanyPławski Mieczysław
PalenikiOszmianaGraużyszkiTrzeciak Hipolit
PopławszczyznaOszmianaSołyŁopato Ignacy
Pawie GóryOszmianaSołyŻylińska Kamila
PawiłojcieOszmianaGraużyszkiSobole
PrackowszczyznaOszmianaOszmianaMoczydłowski Bohdan
PaszkiszkiOszmianaHolszanyGan Julian
Pietkowszczyzna vel HudopoleOszmianaOszmianaSzalgrowski Michał
RemiejkiszkiOszmianaHolszanySalmanowicz Adam
RaczunyOszmianaSołySławiński Zenon
RockiszkiOszmianaDziewieniszkiJamont Maciej
RejstówkaOszmianaDziewieniszkiRodziewicz i Piotrowicz
RównopolOszmianaOszmianaSitowski Tadeusz
RudaOszmianaHolszanyŁastowski Wincenty
RomaszkowszczyznaOszmianaGraużyszkiCzepalonis Maciej
RomaszkowszczyznaOszmianaGraużyszkiCzepalonis Józef
RuteliszkiOszmianaSołyRab. Bokszczanin Bolesław
RudziszkiOszmianaSołyStefanidas Józef
Raczuny WielkieOszmianaSołyIwanow Sergiusz
RowyOszmianaKrewoKryczyńska Maria
KrasowszczyznaOszmianaSołyKukielowa Maria
KlejeOszmianaSołyKołwzanówna Antonina
KajryszkiOszmianaSołySzumkowski Ignacy
Kuszlany IOszmianaSołySzafnagiel Henryk
KucewiczeOszmianaKucewiczeŁaskow Morduch
KucewiczeOszmianaKucewiczeSzuszkiewin Jan i MIchał
Kurański LasOszmianaKucewiczeSawko Wiera
ŁowciszkiOszmianaOszmianaMiłasz Jan i Józef
lejłubkaOszmianaOszmianaSulkiewicz Helena
ŁubiankaOszmianaGraużyszkiSpadkobiercy- Bohdniewicz Józef
ŁopiejkiOszmianaGraużyszkiWin Dawid
LudwinowoOszmianaKrewoKisielewicz Jerzy
LipinyOszmianaOszmianaBalcewicz Maria
LubciszkiOszmianaOszmianaBłażejewicz Franciszek
LegowszczyznaOszmianaOszmianaBobrowski Antoni
LegowszczyznaOszmianaOszmianaWysocki Hipolit
ŁoszaOszmianaPolanyBobrowski Aleksander
ŁowciszkiOszmianaOszmianaKossacki Wacław
Łojciszki vel ŁuściszkiOszmianaKucewiczeBorownicki Julian
Łojciszki vel ŁuściszkiOszmianaKucewiczeSpadkobiercy- Kochanowski Franciszek
LenkowszczyznaOszmianaHolszanyStaniewicz Lidia
ŁakucjewszczyznaOszmianaHolszanySalmonowicz Augustyn
LudwikowszczyznaOszmianaGraużyszkiJankowski Wincenty
ŁostajeOszmianaKrewoSulkiewicz Leon
ŁostajeOszmianaKrewoFalkowski Józef
ŁostajeOszmianaKrewoFalkowski Jan
ŁopocieOszmianaSołyHawryłkiewicz Stanisław
GabrjałowszczyznaOszmianaGraużyszkiSantocka Wiktoria
GabrjałowszczyznaOszmianaGraużyszkiPolonis Antoni
GabrjałowszczyznaOszmianaGraużyszkiPolonis Antoni
GradowszczyznaOszmianaOszmianaButkiewicz Jan
GirdzikłyOszmianaOszmianaButkiewicz Bronisław
GoreczkowszczyznaOszmianaHolszanyKryczyński Olgierd
Giejstuny vel GejstunyOszmianaHolszanySpadkobiercy- Kochanowski Antoni
Giejstuny vel GejstunyOszmianaHolszanyZaharenko Joanna
GóryOszmianaHolszanyStankiewicz Romuald
Gaj OszmianaKrewoNarkowicz Antoni
Guściszki- BorówkaOszmianaSołySawicki Józef
Graużyszki- BórOszmianaGraużyszkiBaranowski Jawicz i Kremer
HolszanyOszmianaHolszanyKozłowski Morduch
HołoblewszczyznaOszmianaHolszanyDerre Karol
HołoblewszczyznaOszmianaHolszanyMalinowska Janina
HolszanyOszmianaHolszanyJagmin Aleksander
HołoblewszczyznaOszmianaHolszanyBronowska Wanda
JurkiszkiOszmianaGraużyszkiSpadkobiercy- Bortkiewicz Wincenty
IgnacynowoOszmianaGraużyszkiJusiel Maciej
JulianowoOszmianaKucewiczeSzukiełajc Bronisław
JermalinoOszmianaKrewoSpadkobiercy- Kowalewski Dominik
JurgielanyOszmianaDziewieniszkiJarolewicz
JasienowoOszmianaOszmianaDownarowicz Stefan
JurszanyOszmianaOszmianaOlechnowicz Ferdynand
JurszanyOszmianaOszmianaWoronowicz Barbara
JurszanyOszmianaOszmianaEjnik Stanisław
JózefowoOszmianaOszmianaUrbanowicz Anastazja
JagiełłowszczyznaOszmianaPolanySiwoszewicz Jadwiga
JarociszkiOszmianaOszmianaŁukszo Jan i Stefan
JurszanyOszmianaPolanyDulkiewicz Andrzej
JagiełłowszczyznaOszmianaPolanyPołoniewicz Antoni
JuzulinOszmianaOszmianaHuturowicz Jan
KozłowszczyznaOszmianaHolszanyNiekrasz Roman
Koncarezy vel KońcerezyOszmianaHolszanySpadkobiercy- Kochanowski Antoni
KrywuleOszmianaHolszanyJagmin Eugenia
KarolinowoOszmianaHolszanyEjgierdowie
KrzemieszowoOszmianaKucewiczeSuchodolski Ignacy
KonwaliszkiOszmianaDziewieniszkiUmiastowska Janina
KlewicaOszmianaDziewieniszkiUmiastowska Janina
KamionkaOszmianaHolszanyDewaldon Maria
KurowszczyznaOszmianaHolszanyJewanowska vel Iwanowska Maria
KurowszczyznaOszmianaHolszanyKosobudzka Maria
Kunielany vel KumelanyOszmianaHolszanyOdyniec Maria
KurowszczyznaOszmianaHolszanyMiniejko Stanisława
KarłowszczyznaOszmianaHolszanyRadzowski Witold - Spadkobiercy Wojewódzkiego
KuraszewoOszmianaGraużyszkiBozukajc Ignacy
KurowszczyznaOszmianaGraużyszkiSieńkiewicz Julian, Józef i Adam
KrzywskOszmianaKrewoSpadkobiercy- Romanowski Aleksander
KozarowszczyznaOszmianaKrewoŁastowski Jan
Kuszlany OszmianaSołyKarkocki Józef
Kuszlany OszmianaSołySpadkobiercy- Karkocki Stanisław
Kuszlany OszmianaSołyKownacka Maria
Kuszlany OszmianaSołyKarkocki Antoni
Kuszlany OszmianaSołyKarkocki Julian
AnulinMołodecznoGródekSpadkobiercy- Konarzewski Władysław
AndrzejczukiMołodecznoRadoszkowiczeGoldsztajn Noebin (dzierżawca)
Aleksiejewski Pirawoz ?MołodecznoLebiedziewJasiński Konstanty
AndrzejówkaMołodecznoRadoszkowiczeSnitkowa Elżbieta
Antonopol ?MołodecznoRadoszkowiczeSzalkiewicz Antoni
Bakszty WielkieMołodecznoRadoszkowiczeJaniszewska Elżbieta
Bienica DwórMołodecznoBienicaKiskańska Janina
BielewoMołodecznoGródekOdyniec Ryszard
BorekMołodecznoRakówKuczewski Karol Ignacy
BielewoMołodecznoGródekGłuszkowski Leonard
Bieniarowszczyzna vel Bieniawszczyzna MołodecznoBienicaSpadkobiercy- Łukomski Antoni
BielewoMołodecznoGródekKurowski Czesław
BalceryMołodecznoGródekKorsak Adam
BielewoMołodecznoGródekde Czość ? - Rokicka Maria
BrzozowoMołodecznoMołodecznoNiechwiadowicz Eustachy
BłudowoMołodecznoLebiedziewHoroszkiewicz Wincenty
CzeremowoMołodecznoLebiedziewCywińska Katarzyna
Cielatki vel CielakiMołodecznoBienicaHoroszkiewicz Antoni i Józef
ChołchłoMołodecznoGródekCzajkinowa Olga
ChożówMołodecznoMołodecznoChełebowski Eugeniusz
ChmarzyszkiMołodecznoGródekMoross- Mros Jadwiga
ChocimMołodecznoPołoczanyMiełgaj Leon
CiemienicaMołodecznoLebiedziewMamaj Marcin
DuszkówMołodecznoRakówSpadkobiercy- Bułbak Emil (Edward)
Duszczyce MołodecznoGródekPiotrowski Stanisław
DzierakiMołodecznoBienicaSpadkobiercy- Bajraszewska Helena
DaszkowszczyznaMołodecznoGródekOdyniec Czesław
DowcewiczeMołodecznoGródekSzymkiewicz Wanda
DuszczyceMołodecznoGródekSzydłowski Ksawery
DworzecMołodecznoGródekPietraszkiewicz Wanda
DworzecMołodecznoGródekSpadkobiercy- Pietraszkiewicz Wacław
DworzecMołodecznoGródekSpadkobiercy- Pietraszkiewicz Ignacy
DuszczyceMołodecznoGródekPiotrowska Regina (dzierżawca)
DworzecMołodecznoKraśneSons Szymon (dzierżawca)
GierduciszkiMołodecznoGródekBobarewicz Witold i Jan
GajMołodecznoRakówWiszniewski Antoni
GierduciszkiMołodecznoGródekEljaszewicz Józef
Hodowszczyzna i ZalesieMołodecznoRakówGodycki- Ćwirko Jan
HermaniszkiMołodecznoGródekHruszwicki Mieczysław
HolandiaMołodecznoRakówGórski Jan
HurnowiczeMołodecznoRadoszkowiczeWolańska Irena
HorodziłówMołodecznoPołoczanyLenkowski Franciszek (dzierżawca)
JachimowszczyznaMołodecznoPołoczanyŚwiętorzecka Zofia (Świętorzecki Karol)
JuchnowiczeMołodecznoRadoszkowiczeŚwidowa Zofia
JózefpolMołodecznoBienicaMironowicz Zofia
IzabelinMołodecznoMołodecznoHr. Tyszkiewicz Zdzisław
KruszyńszczyznaMołodecznoGródekKarnicki Karol
Kościerze vel KościeczeMołodecznoGródekSpadkobiercy- Karnicki Eugeniusz
Kaśkiewicze GórneMołodecznoBienicaTrapielnikow Teodor
KazimierzowoMołodecznoBienicaCiundziewicka Janina
KiziełowoMołodecznoPołoczanyJabłonowski Antoni i Władysław
KijowiecMołodecznoRakówJeśkowa Adelajda
Krzywicze vel BekaczeMołodecznoRakówGórski Bolesław
KaperowszczyznaMołodecznoGródekGnatowski Czesław
KarniczMołodecznoGródekAucielewski Władysław
KopciowszczyznaMołodecznoGródekKalinowski Waldemar
KorsakowiczeMołodecznoKraśneKuczyński Michał
KlinekMołodecznoKraśneŚwirski Hilary (dzierżawca)
Koszewniki z folwarkiem KłajducieMołodecznoKraśneOsiecimski Władysłąw
Kaśkiewicze DolneMołodecznoBienicaMikulski Stanisław
KasynowoMołodecznoBienicaTalkowski Roman
KukieleMołodecznoGródekSzymkiewicz Józef i julian
KraśneMołodecznoKraśneSnitkowa Elżbieta
KucharyMołodecznoGródekPrałat Jan
StarzynkiMołodecznoGródekRymaszewski Paweł
SzapowałyMołodecznoRakówPrachimowa Maria
Soroczyn MołodecznoGródekPiotrowski Stanisław
Stary RakówMołodecznoRakówRawa Stanisław
TyszynMołodecznoKraśneTyszyński Antoni
UszeMołodecznoKraśneŁupuch ? Aleksander
UszeMołodecznoKraśneTalikowa Adela
UszeMołodecznoKraśneKorobkow Andrzej
UszeMołodecznoKraśneWitkowski Michał i Piotr
UszeMołodecznoKraśneUłasewicz Mikita
Wielkie BorkiMołodecznoPołoczanyPawłowicz Stanisław
Wielkie SiołoMołodecznoPołoczanySzpilewski Jaro
WiazyńMołodecznoRadoszkowiczeZambrzycki Józef
WyhoniczeMołodecznoRakówHruszwicki Bohdan
WierzchówkaMołodecznoLebiedziewPilecka Konstancja
WidawszczyznaMołodecznoPołoczanyPilecki Jan
Wielki BórMołodecznoKraśneŚwida Wiktor
Wydrycze DońkiMołodecznoGródekCzerniawski Antoni
WiałoruczMołodecznoGródekBoharewicz Bolesław
WiązowiecMołodecznoMołodecznoOdyniec Czesław
Wielkie SiołoMołodecznoGródekMiniutko Franciszek i Inni
WiederowoMołodecznoKraśneAncuta Eugeniusz
Wojcierze vel WojciaszeMołodecznoKraśneKnobelsdorf Ryszard
Wielkie HraniczeMołodecznoKraśneŚwidowa Zofia
WozgieniszkiMołodecznoGródekTarnolicki Józef
Wielkie PoleMołodecznoGródekCimochowicz Julian
WysokieMołodecznoLebiedziewKożuchowska Helena
WierzgołówkaMołodecznoLebiedziewKoziełło Ignacy
Wilczy ŁugMołodecznoGródekGłuszkowska Kazimiera
WidzierowszczyznaMołodecznoKraśneSobolewska Kazimiera
WojteleMołodecznoKraśneZienkiewicz Maria
ZwierzyniecMołodecznoBienicaParowicz Józefa
Zalesie "a" SmorgońskieMołodecznoBienicaŻebrowska Maria
ZygmuntowoMołodecznoKraśneSmołowski Wincenty
Zalesie "b" SmorgońskieMołodecznoBienicaKopczyńscy
Krzywicze WielkieMołodecznoRakówŚwiętorzecki A. i W.
KreczowceMołodecznoRakówBoczkowski Florian
KułakowszczyznaMołodecznoRakówHryszczykowa Maria
KolendzinMołodecznoLebiedziewPietkiewicz Helena
KrzywiczeMołodecznoRakówZdziechowski Kazimierz
Krzywicze vel BekaczeMołodecznoRakówGórski Aleksander
KaczukiMołodecznoPołoczanyŚwiętorzecka Maria
LesznoMołodecznoLebiedziewSakowicz Tomasz
Łożany (Łużki)MołodecznoPołoczanyJankowska Wanda
LenkowszczyznaMołodecznoBienicaStrutyńska Stanisława
ŁazawiecMołodecznoMołodecznoProniewicz Stanisław
LechaczeMołodecznoRakówGórska Melania
Lucyno z folwarkiem IgnatowoMołodecznoGródekZellówna Zofia
LenkowszczyznaMołodecznoBienicaWierciński Franciszek
LechaczeMołodecznoRakówMironowicz Józef i inni (dzierżawca)
MalinowszczyznaMołodecznoLebiedziewŚwiętorzecki Bolesław
ManiuszczyceMołodecznoBienicaOsipowicz Paweł, Agata i Maria
Małe BorkiMołodecznoPołoczanyAkselrod Berko
MoszewkiMołodecznoGródekDubowik Adolf
MoszninoMołodecznoBienicaSpadkobiercy- Łukowski Czesław
MiećbowszczyznaMołodecznoGródekJurewicz Dominik
MościszczeMołodecznoMołodecznoOrańska Daniela i Łabędź
Międzyrzecze z folwarkiem FranciszkowoMołodecznoRakówMasłowska Maria
MiasotaMołodecznoKraśneTyszyński Leon
MigówkaMołodecznoRadoszkowiczeAwłasow Aleksander
Małe HraniczeMołodecznoKraśneŚwida Oskar
MańkowszczyznaMołodecznoGródekPrzelaskowski Konstanty
MieczysławowoMołodecznoGródekParoluć Józef
MarkowoMołodecznoBienicaStraszyński Włodzimierz
MałaszkiMołodecznoKraśneSeifertowa Zofia
Nowe PoleMołodecznoGródekGnatowski Emil
Nowy BórMołodecznoKraśneDawidowicz Anna
Nowy DwórMołodecznoRakówKozubowski J. i Boguszewski St.
OlszankaMołodecznoRakówGayny Tomasz
OborekMołodecznoPołoczanyEjnarowicz Wanda
OlechnowiczeMołodecznoKraśneOsipowicz Stefan
OlechnowiczeMołodecznoKraśneSpadkobiercy- Borkowski Wincenty
OstrówMołodecznoGródekSpadkobiercy- Węcławowicz Władysław
PołujkiMołodecznoGródekBobarewicz Stanisław
PiotrowszczyznaMołodecznoGródekSztyller Alfred (dzierżawca)
PorzeczeMołodecznoPołoczanyPuciata Jan
PonizieMołodecznoBienicaAntuszewicz Gustaw
PonizieMołodecznoBienicaOganowski Antoni
PonizieMołodecznoBienicaKozłowska Zofia
PietryłówkaMołodecznoGródekMartusewicz Antoni
PuniszczeMołodecznoGródekSopoćko Leon
PomorszczyznaMołodecznoRakówZdziechowski Kazimierz
PereżyryMołodecznoRakówRatyński Eugeniusz
PoniatowszczyznaMołodecznoGródekKodź J.
RakówMołodecznoRakówZdziechowski Kazimierz
RymeleMołodecznoBienicaLebiedź Samuel
RekuciowszczyznaMołodecznoKraśneSeifertowa Zofia
RekuciowszczyznaMołodecznoKraśneBuchowiecki Zygmunt
RekuciowszczyznaMołodecznoKraśneUlczyc Józef
RekuciowszczyznaMołodecznoKraśneGryszel Andrzej
RydyMołodecznoGródekKarnicka Aleksandra
Rokonowo i SawłowoMołodecznoPołoczanyPuciata Jan
RadoszkowiczeMołodecznoRadoszkowiczeSnitkowa Elżbieta
RaczkówMołodecznoPołoczanyŚwiętorzecka Zofia
ŚwieczkiMołodecznoGródekKurowski Czesław i Rejnold
SienkowszczyznaMołodecznoPołoczanyBohuszewicz Henryk
StarzynkiMołodecznoGródekBorysewicz Bronisław
SienkowszczyznaMołodecznoPołoczanyKuczuk Zinaida
IwancewiczeWilejkaKurzeniecZalewska Zofia i Maria
JuncewiczeWilejkaIljaBorowski Józef i Michał
JackiewiczeWilejkaWilejkaRozańcewa Krystyna
JackiewiczeWilejkaWilejkaSuchorzewski Zygmunt
KostykiWilejkaKościeniewiczePoklewski- Koziełł Tadeusz
KniahininWilejkaKościeniewiczePoklewska- Koziełł Józefa
KurzeniecWilejkaKurzeniecKozakiewicz Olga
KrystynopolWilejkaWiszniewHurynowicz Jan
KazimierzowoWilejkaIljaRodziewiczowie i Lamprecht Leon
KrynicaWilejkaIljaKretowicz Leon
KoziniętaWilejkaŻodziszkiEngel Jadwiga
KoziniętaWilejkaŻodziszkiSobol Józef
KulikowoWilejkaBudsławMickiewicz Jan
KulikowoWilejkaBudsławKopczyński Władysław
KulikowoWilejkaBudsławKruszyński Aleksander
KulikowoWilejkaBudsławMatoszko Nina
KazimierówkaWilejkaBudsławDubowik Nikodem
KulbaczynoWilejkaKurzeniecTerlecki Wacław
KrzywiczeWilejkaKrzywiczeSiemaszkiewicz Nikodem
KowaleWilejkaKrzywiczeTomaszewscy Maria, Ludwik i Kazimierz
KościewiczeWilejkaKrzywiczeŻakiewicz Stanisław
KościewiczeWilejkaKrzywiczeUssakowska Alina
KlarjanówWilejkaKrzywiczeRodziewicz Aleksander
KlarjanówWilejkaKrzywiczeRotsztajn Szymon
KurczeWilejkaWiszniewBrowko Aleksander
KarolinWilejkaDołhinówNiezabytowski Konstanty
Królewszczyzna IWilejkaChocieńczyceSpadkobiercy- Gierłowicz
Królewszczyzna IIWilejkaChocieńczyceHrykorowicz Alina
Luboń i TurowszczyznaWilejkaKurzeniecGuzoban sp. z o.o. Min. Skarb.
ŁukawiecWilejkaChocieńczyceBorowski Jan
ŁuniszkiWilejkaKołowiczeSkirmuntt Wanda
LiberjuszowoWilejkaWiazyńChruszczowa Anna
LudwinowoWilejkaKościeniewiczePoklewski- Koziełł Wincenty
LewinówkaWilejkaBudsławPatolski Zygmunt
LenowoWilejkaKrzywiczeZawojd Adam
MichalinowoWilejkaWiszniewRunowicz Zofia i Kazimierz
MariampolWilejkaKościeniewiczeKazimirski Edmund
Mały SerweczWilejkaKościeniewiczeRodziewicz Franciszka
MarsunowoWilejkaKościeniewiczeBuhajewicz Michał
MariampolWilejkaIljaKuczyński Adam
MikulinWilejkaDołhinówLewinson Izaak
MotykiWilejkaKrzywiczeCywińscy Stanisław, Władysław i Alina
MylinkiWilejkaKrzywiczeKamieniecki Kazimierz
MichalinowoWilejkaWiszniewNaliwajko Bazyli
MotykiWilejkaKrzywiczeFiedziukowicz Al., Andrzej i Mikołaj
MaćkowceWilejkaIljaBohdanowicz Maria
MakowoWilejkaIljaLamprecht Maria
Nowa StraczaWilejkaWiszniewSupko Franciszek
NiestaniszkiWilejkaWiszniewCiejko Józef i Władysław
OstaszkowoWilejkaKościeniewiczeCiechanowicz Jan i Bujnowicz Zofia
OściukowiczeWilejkaIljaTukałło Zofia
OrpaWilejkaKościeniewiczeBohdanowicz Ignacy
OstrowiecWilejkaBudsławKazimierski Feliks
ObdowceWilejkaIljaBohdanowicz Mieczysław
PaszkowszczyznaWilejkaKościeniewiczeWysocki Kazimierz
PolanyWilejkaIljaWaśniewski Witold
Polany IIIWilejkaIljaWaśniewska Zofia
PucilichaWilejkaWiszniewStępowska Wanda
Polany I WilejkaWiszniewJanowski Bohdan
Polany II WilejkaWiszniewKurnosowa Anna
PierekaljeWilejkaKościeniewiczeLitwinowicz Maksym
PohrebiszczeWilejkaIljaHajło Mikołaj
PiłowajceWilejkaŻodziszkiSidorowicz Juli., Bol., Izabela
PlebańceWilejkaDołhinówKowalewska Stefania
AdamkowoWilejkaWojstomSzafkowski Adam
BobrówkaWilejkaIljaCzechowski Piotr
Budsław i WerebjeWilejkaBudsławOskierko Zygmunt Marian
Bierkowszczyzna vel BerkowszczyznaWilejkaKrzywiczePoklewski- Koziełł Fortunat
BorsuczyznaWilejkaKrzywiczeAniko Aleksander
BłotnikiWilejkaWiszniewSpadkobiercy- Boczkowska Zofia
BrydzieWilejkaIljaKrasowska Eufrozyna
BorkowszczyznaWilejkaBudsławDobrjan Antoni I Rzeczycki Ignacy
BohdanowoWilejkaKurzeniecHranicki Józef (plenipotent)
Borodzino IWilejkaKurzeniecBednarzowa J.
BujleWilejkaWiazyńSkobiej Mieczysław
BudziszczeWilejkaKrzywiczeCywiński Władysław
BorsuczynoWilejkaKrzywiczeSmoleński Stanisław
Borki IWilejkaIljaHoszkiewicz Stanisław
CzerwiakiWilejkaChocieńczyceBorowski Ignacy
Czarnorucz vel CzarnuruczWilejkaIljaKowarski Józef
Czurlony vel CzurlanyWilejkaWiszniewKrasicka Michalina
Czurlony vel CzurlanyWilejkaWiszniewWojnowski Antoni (dzierżawca)
Czurlony vel CzurlanyWilejkaWiszniewKrasicka Michalina
Czerwony DwórWilejkaKościeniewiczeSzupienko Eljasz
Czerwony DwórWilejkaKościeniewiczeWołczek Paweł
CzarnoruczWilejkaIljaBirula Józef
Czarny Dwór uroczyskoWilejkaŻodziszkiAleksandrow Aleksander
CyryljanowoWilejkaWiazyńRadziwinowicz Aleksander
CiapińceWilejkaWiazyńSonicz Aleksander i inni
ChamistrówkaWilejkaKrzywiczeDmochowska Jadwiga
CzarnochwostowoWilejkaWilejkaRodziewicz Aleksandra
CudWilejkaWilejkaWołłowiczowa Leonarda
CzerniętaWilejkaŻodziszkiKizik Zygmunt
CzerniętaWilejkaŻodziszkiKizik Malwina
ChocieńczyceWilejkaChocieńczyceWojtkiewicz Helena
CharkiWilejkaKościeniewiczeBorowska Bronisława
DziewiętneWilejkaWojstomObuchowicz Anna
DworekWilejkaChocieńczyceBorowski Leon
DudzinWilejkaIljaHoszkiewicz Michał i inni
DudzinWilejkaIljaBohdanowiczówna Helena
DubatówkaWilejkaWojstomKapciuk Dymitr
DaniszewWilejkaŻodziszkiKiersnowska Maria
DzieziębneWilejkaŻodziszkiRososzko Hipolit
DziakowszczyznaWilejkaKurzeniecKleczkowska Kazimiera
DąbrówkaWilejkaDołhinówOffenberg Teodozja
DąbrówkaWilejkaDołhinówMoroz Kamila
DziałtowoWilejkaKrzywiczeTomaszewska Maria
DudzinWilejkaIljaBohdanowicz Helena
Głębowicze KowaleWilejkaKrzywiczePetelicka Eleonora i Bielewicz Edward
Głębowicze KowaleWilejkaKrzywiczeNiewierski Jan
Głębowicze KowaleWilejkaKrzywiczeWasilewicz Stefan
GajWilejkaIljaRodziewiczówna Jadwiga
HeljanowoWilejkaChocieńczyceSpadkobiercy- Borowski Konrad
HrudzienicaWilejkaWilejkaSpadkobiercy- Stefanowski Jan
HipolitowoWilejkaWiszniewCzajkowa Melania
HaćWilejkaWiszniewRodziewiczówna Weronika
HumniczeWilejkaWiazyńSkobiej Mikołaj
HorodyszczeWilejkaWilejkaŻakiewicz Felicjan
HipolitowoWilejkaWiszniewMuszyński Józef
HumniczeWilejkaWiazyńSkobiej Mikołaj
HanutaWilejkaKołowiczeWołłowiczowa Leonarda
IzabelinWilejkaDołhinówPoklewska- Koziełł Magdalena
IłowoWilejkaBudsławOkuszko Aleksander
JuncewiczeWilejkaIljaBorowski Kazimierz
IwancewiczeWilejkaKurzeniecZalewska Zofia
JanowoWilejkaWiszniewGażelard ? Stanisław
JurkowoWilejkaIljaMandryk Aleksy
ZalesieWilejkaIljaWaśniewska Helena i Jadwiga
Zawodny BórWilejkaKościeniewiczeOsipiuk- Osipow Mikołaj
ZaborzeWilejkaIljaKapuściński Stanisław
ZarubinoWilejkaBudsławBazanowicz Mustafa
ZosinWilejkaBudsławWenckiewicz Antoni
ZazierzeWilejkaWiazyńPokładok Chrystofor
Żydowskie PoleWilejkaWiazyńIdelson Nelson i Marcin
ŻaryWilejkaDołhinówBonddarenko Andrzej
ŻaryWilejkaDołhinówHorodecki Dominik
ZaborzeWilejkaIljaJaniszewski Mieczysław
ZabłotczyznaWilejkaKościeniewiczeKorybut- Daszkiewicz Wacław
ZaciszeWilejkaChocieńczyceWołczek Paweł
PogórzeWilejkaDołhinówDoborzyńska Otylia
PankratyWilejkaKrzywiczePawłowska i Perkowska
PiotrowszczyznaWilejkaKrzywiczeDubowik Nikodem
PokucieWilejkaKrzywiczeLeniewicz- Kamieńska Adelaida
PłaszynoWilejkaKrzywiczeKamieniecka Adelaida
ProsaWilejkaWilejkaDokańska Anna
ProsaWilejkaWilejkaRadziwiłłowicz Robert i Irena
PlebańceWilejkaDołhinówSawicz Zenaida i Grigoriewa Maria
PolanaWilejkaIljaHoszkiewicz Józef
Ruskie SiołoWilejkaWojstomMierzejewska Stanisłąwa
RudakiWilejkaWiszniewWojszkun Konstanty I inni
RudakiWilejkaWiszniewMosiewicz Mikołaj
Rudnia uroczyskoWilejkaŻodziszkiStankiewicz Jan
Rudnia WilejkaŻodziszkiMuraszko Justyn
RepućWilejkaKrzywiczeSielewicz Stefan
RyżowszczyznaWilejkaWilejkaNowakowska Izabela
Stary KniahininWilejkaKościeniewiczePrusińska Halina
StajkiWilejkaIljaBohdanowicz Maria, Krystyna i Michał
SkobierzecWilejkaChocieńczyceSpadkobiercy Rodziewicz Izabala
SienneWilejkaKołowiczeKorsakówna Romana
Słobódka IIIWilejkaKrzywiczeCiszańska Anna
Słobódka IIWilejkaKrzywiczeGlebowa Irena
StrumieńWilejkaWojstomMuchlińska Zofia
SamiszkiWilejkaWiszniewKamieniecki Jerzy
SwinkaWilejkaWiszniewŁastowski Jan
SpiahlicaWilejkaWiszniewKiersnowska Izabella
SitnikiWilejkaIljaJanowski Józef
Słobódka IWilejkaKrzywiczeAugustynowicz Eugenia
SakowiczeWilejkaKurzeniecŁopurzyńska Olga
Suchy BórWilejkaDołhinówHelmerse Janina
SosnowszczyznaWilejkaDołhinówNiewiarowicz Leontyna
SyczyniętaWilejkaŻodziszkiGrzyb Stanisław
SwinkaWilejkaWiszniewRodziewicz Jan
StarzynkiWilejkaIljaBohdanowicz Mieczysław
Szybki WielkieWilejkaChocieńczyceKopeć Witold
TupolczyznaWilejkaŻodziszkiBokszański Włodzimierz
TeklinopolWilejkaKołowiczeStaszewicz Felicja
TeklomirWilejkaWiszniewFostowicz- Zaborska Helena
UstrońWilejkaWiazyńSawicz Piotr
UstrońWilejkaKrzywiczePadmo Helena
UstrońWilejkaKrzywiczeSokołowski Konstanty
WiązowszczyznaWilejkaIljaBorsuk Wincenty
Wiazyń i DomanowoWilejkaWiazyńHorodyńska Zofia
WołczkiWilejkaKościeniewiczeSkuratowicz Adam
Wielki SerweczWilejkaKościeniewiczePoklewski- Koziełł Józef
WincentowoWilejkaIljaKamiński Julian i inni
WiązowszczyznaWilejkaIljaBorzukowie I Majewscy
WincentowoWilejkaIljaKamiński Dominik
WincentowoWilejkaIljaJacyno Kazimierz
WrzosyWilejkaDołhinówBuszowa Amelia
WasilewoWilejkaKrzywiczeSielewicz Adolf
Wyholenięta IWilejkaWiszniewAbramowicz Józefa
Wyholenięta IIWilejkaWiszniewNiewiarowicz Giedymin
WincentowoWilejkaIljaHoszkiewicz Michał
WiszniewWilejkaWiszniewBorkowski Jan
Wierkowlany IWilejkaChocieńczyceSpadkobiercy- Sieńko Ignacy
Wierkowlany IIWilejkaChocieńczyceKrzyciewicz Tichon
Zaczerwienie ? r.f. Manieje vel MamajeWilejkaKołowiczeStaszewicz Alfred
ZaciemieńWilejkaIljaBohdanowicz Karol
ZaborzeWilejkaChocieńczyceKuźmiński Władysław
ZabłocieWilejkaDołhinówJordan Józef
Zaczerwienie r.l. GościłowoWilejkaKołowiczeStarzewicz Aleksander
Zaczerwienie r.l. GościłowoWilejkaKołowiczeStarzewicz Jan
AleksandrowoPostawyŻośnoSpadkobiercy- Toczycki Aleksander
Augustowo i uroczysko ProńkiPostawyKobylnikNasierowski Witold
BrzostowicaPostawyPostawyRudajewski Władysław
Budkowo vel BuńkowoPostawyWoropajewoBunkiewicz Adolf
BudrysówkaPostawyMiadziołJabłońska Helena
BorysówkaPostawyKozłowszczyznaZawadzka Adela
BorsuczynoPostawyŁuczajZiemczonek Zygmunt
Buda IIPostawyKozłowszczyznaMatoszko Donat
BirwitaPostawyPostawyDrozd Piotr i Hieronim
BarsaPostawyŻośnoNowicka Julia
BorsuczynoPostawyKobylnikKs. Daliukiewicz Michał
BejmiszkiPostawyKobylnikKrysztofajn Wacław
BorysówkaPostawyKozłowszczyznaMoczulski Mieczysław
CzuczelicePostawyKobylnikSoroko Karol
CerkowiszczePostawyKozłowszczyznaGirstunowa Maria
ChrystowoPostawyNorzycaSpadkobiercy- Ziemczenko Zygmunt
Cieszyłów GórkaPostawyHruzdowoOkulicz Konrad
CieszyłowoPostawyPostawyDr Okulicz Bolesław
CzerniatyPostawyHruzdowoLenczyk Rafał
ChodasyPostawyHruzdowoJancewicz Jan
CerkowjePostawyHruzdowoOkulicz Aleksander
ChomiejkiPostawyKobylnikSiemaszko Zygmunt
DarewoPostawyDuniłowiczePolikowska Zofia
DubowojePostawyMiadziołTrubacz Wincenty
DuniłowiczePostawyDuniłowiczeHr. Tyszkiewicz Józef
DubowojePostawyMiadziołDubiaho / ko Konstanty
DziahilePostawyŻośnoWojciechowicz Alfred
Dotrjanów vel DobrianowoPostawyNorzycaBusz Eugeniusz
Dobra WolaPostawyPostawyOkulicz Aleksander
DzierchunowoPostawyŻośnoPomećko Józef
DobrześtakPostawyKobylnikGumpur Józef
GrunwaldyPostawyKozłowszczyznaKuleszo Marcin
GozdawaPostawyKobylnikBoczkowski Władysław
HolszankaPostawyMiadziołSpadkobiercy- Trocki Konstanty
HiniówkaPostawyŻośnoSpadkobiercy- Koziełłowa Konstancja
Hulidowo vel HuilidowoPostawyNorzycaSidorowicz Konstanty
HeronimowoPostawyHruzdowoBychowiec Olimpia
HelenowoPostawyKozłowszczyznaPietkiewicz Albin
HubinoPostawyKozłowszczyznaGajewska Zofia
HoraniePostawyKobylnikJanowicz Stefan
HeljanówPostawyKobylnikKozłowski Tadeusz i Sawicz Franciszek
HołubiejPostawyWoropajewoJacyno Jan
HoljanówPostawyŻośnoCzechowicz Zbigniew
IzmajłowoPostawyHruzdowoMackiewicz Zygmunt
JuchnowoPostawyHruzdowoButlerowa Stefania
JerebiszkiPostawyPostawyMikucki Czesław
JustynowoPostawyKozłowszczyznaKaczan Justyn
JustynowoPostawyKozłowszczyznaKaczan Wiktor
JunowszczyznaPostawyKobylnikJunowicz Witold
KobylnikiPostawyKobylnikPiekutowski Czesław
Naddatki LeśnePostawyŻośnoChrapowiecki Szymon
Niesłucz uroczyskiPostawyKobylnikBoczkowski Władysław
Nowa ŻośnaPostawyŻośnoJuchniewicz Ignacy
Oddział KubarskiPostawyHruzdowoKajrowicz Antoni
OstrówPostawyMiadziołSpadkobiercy- Jabłońska Maria
OleszynoPostawyDuniłowiczeSzafarowicz Tytus
Oddział KubarskiPostawyHruzdowoCzarnocka Jadwiga
PociechaPostawyMiadziołChatlos Wanda
ParyżPostawyKozłowszczyznaBicer
ParniewiczePostawyDuniłowiczeSnarski Ludwik
Przyjażń IPostawyKozłowszczyznaJasiukiewicz Stefan
Pliszczycha uroczyskoPostawyKobylnikBohdanowicz Franciszek
PostawyPostawyPostawyHr. Przeździecki J.
PostawyPostawyPostawyHr. Przeździecki J.
PostawyPostawyPostawyHr. Przeździecki J.
RybczanyPostawyPostawyMiedziucho Antoni
RypczaniePostawyPostawyCedrowski Wilhelm
RałowcePostawyHruzdowoJanuszewski Andrzej
RałowcePostawyHruzdowoŁawnikowski Walerian
Rubież IPostawyNorzycaMaculewicz Piotr
Rudomyśl vel RadomyślPostawyKozłowszczyznaUrbelewiczówna Jadwiga
Rudomyśl vel RadomyślPostawyKozłowszczyznaDemidowiczowa Anna
RudoszanyPostawyKobylnikTrzeciak Tadeusz
RudkaPostawyDuniłowiczeDłużniewski Jan
SorokiPostawyDuniłowiczeWoronkiewicz Antoni
StaniszczePostawyWoropajewoSkinder Władysław
StefanpolPostawyMiadziołKalinowska Helena
StefanpolPostawyMiadziołKuckiewicz Józef
SokołowoPostawyHruzdowoSzatuniewicz Antoni
SyrmierzPostawyKobylnikSpadkobiercy- Protas Tomasz
SkrobunyPostawyKozłowszczyznaGintowt Napoleon
SwinicaPostawyŁuczajAdamowicz Jan
SporyPostawyŻośnoToczycki Florian
Staro JeśniewiczePostawyDuniłowiczeNielipowicz Franciszek
Staro JeśniewiczePostawyDuniłowiczeNielipowicz Józef
SzczekotowoPostawyHruzdowoKamieniecka Józefa
SkorychówkaPostawyŁuczajSobol Roman
Starzyna IIPostawyŻośnoPohuda Izydor
ŚciepieniewoPostawyKobylnikRodziewicz Wiktoria
Stara ŻośnaPostawyŻośnoSnarski Mieczysław
ŚcieparzynoPostawyHruzdowoSpadkobiercy- Boniewiczowa Justyna
StawiszowoPostawyKobylnikMichniewicz Kazimierz
SmyczPostawyHruzdowoHr. Przeździecki Józef
SmyczPostawyHruzdowoHr. Przeździecki Józef
TalejówkaPostawyKobylnikMichniewicz Antoni i Wiktor
UrbepolPostawyKozłowszczyznaUrbelewicz Józef
Urła WielkaPostawyMiadziołPietrowski Adam
TeresdwórPostawyŻośnoOskierko Edmund
WołokPostawyMiadziołMałachowicz Jan
WereczatkaPostawyMiadziołWysokiński Roman
WołoczekPostawyMiadziołFirko Henryk
WoropajewoPostawyWoropajewoSzałkowski Bolesław
WojciechowoPostawyDuniłowiczeSpadkobiercy- Niechwiadowicz Józef
Wielkie SzpakiPostawyPostawySpadkobiercy- Stankiewicz Ryszard
Wielkie SporyPostawyPostawyMilewska Maria
Wielkie SzpakiPostawyPostawyWilnsik ? Stanisław i Michał
WierzchowiePostawyNorzycaGintowt Eugenia
WołkołataPostawyWołkołataWasilewski Bronisław
WoropajewoPostawyWoropajewoHr. Przeździecki Konstanty
ZakubeljePostawyMiadziołCzerniawski Maciej
Żucinek OlesinPostawyHruzdowoDomaradzki Napoleon
ZadziewjePostawyPostawyGrabowska Maria
ZubrynicePostawyŁuczajTanona Marian
ŻerstwiankaPostawyKozłowszczyznaRutkiewicz Edward
ZaprudziePostawyŻośnoPomećko Nikodem
ŻołnicaPostawyKozłowszczyznaJacewska Maria
ZubryniecPostawyŁuczajHankiewicz Antoni
ŻelazowszczyznaPostawyPostawySpadkobiercy- Kurkowski Józef
ŻaryPostawyKobylnikSzyliński Józef
Krywały vel KrykałyPostawyDuniłowiczeJarocińska A.
KozłowszczyznaPostawyKozłowszczyznaBortkun Kazimierz
KlinPostawyDuniłowiczeGrauterd Pinkus
KuźmiczePostawyKobylnikWolska Zofia
Korobice vel KorobiecPostawyKozłowszczyznaZielonko Adela
Krzywy MostPostawyŁuczajMichalewicz Aleksander
KohaczewoPostawyHruzdowoSpadkobiercy- Okulicz Wiktor
KorewicaPostawyHruzdowoTomaszewiczowa Zofia
KowalePostawyŻośnoSpadkobiercy- Strenkowska Konstancja
KraśnianyPostawyDuniłowiczeStacewicz Witold i Jan
Krzywonosy BPostawyKobylnikCybulski Benjamin Witold i Napoleon
KozłowskPostawyKozłowszczyznaNiezabytowska Zofia
KuźmiczePostawyKobylnikCybulski Rufin
Krzywonosy PostawyKobylnikCybulski Andrzej
KamionkaPostawyKozłowszczyznaDoliniec Pius
KabkiPostawyKobylnikPisarczyk Jan
ŁapuszynoPostawyKozłowszczyznaBielewicz Jan
Leoszków II vel LeoszkowoPostawyKozłowszczyznaTurski Wacław
Leoszków I vel LeoszkowoPostawyKozłowszczyznaTurski Henryk
LewkowoPostawyDuniłowiczeWojciechowicz Paweł
ŁatyholPostawyNorzycaSakowicz Jan
ŁasunowoPostawyPostawyKonczanin Antonina
LeoanrdowoPostawyŻośnoProkopowicz Kazimierz
ŁopaczewoPostawyNorzycaSzemiot- Połoczański Eugeniusz
ŁasicaPostawyNorzycaMołczanowa Maria
ŁasunyPostawyDuniłowiczeWoronkowicz Jan
LipówkaPostawyŁuczajJanusz Izydor
ŁatyholPostawyNorzycaStrenkowski Konstanty
LachowszczyznaPostawyDuniłowiczeSiemaszko Antoni
LenkowszczyznaPostawyDuniłowiczeWierciński Karol
LaskowszczyznaPostawyMiadziołKuprewicz Antoni
MichalinoPostawyDuniłowiczeKorecki Paweł
MikolcePostawyMiadziołHałko Aleksander
MańkowiczePostawyHruzdowoHaller Maria, Olga i Cezary
MańkowiczePostawyHruzdowoNewelski Józef
MichalinoPostawyDuniłowiczeKorecka Nina
MostyPostawyKozłowszczyznaKosaczynowa Helena
MazurynoPostawyKozłowszczyznaMatoszko Genowefa
MazurynoPostawyKozłowszczyznaMatoszko Leonard
Małe SporyPostawyPostawyMosejko Stanisław
MieczysławowaPostawyPostawyWińcza Oskar
MańkowiczePostawyHruzdowoSpadkobiercy- Leńska Maria
Mosarz (Repiszcze)PostawyKozłowszczyznaPiłsudski Kalikst
MichałowoPostawyNorzycaSalmanowicz Jerzy
Michałówka uroczyskoPostawyKobylnikGrabowska Maria
MokrzycaPostawyKobylnikMieczkowski Zygmunt
MołczanowoPostawyKobylnikLeonowicz Aleksander
MiadziołPostawyMiadziołGłuszkowski Leonard
Nowe JesieniewiczePostawyDuniłowiczeMakowiecka Maria
NowoleskiPostawyMiadziołCimka Stefan
NorzycaPostawyDuniłowiczeOkuszko Radwan Eugeniusz
AntoninowoWileńsko- TrockiMejszagołaGiedrojć Antoni i Helena
AntonowoWileńsko- TrockiMejszagołaBohdanowicz Tranciszek
AntonowoWileńsko- TrockiMejszagołaGieczul Wiktor
AntonajcieWileńsko- TrockiMejszagołaSaletis Wincenty
BrzozowiszkiWileńsko- TrockiMejszagołaSosnowski Paweł i Romuald
BortkuszkiWileńsko- TrockiMejszagołaWoyniłowicz Gustaw
Antolin i AlinowoWileńsko- TrockiMejszagołaŚlizień Jan i Rafał
BortkuszkiWileńsko- TrockiMejszagołaSpadkobiercy- Lechicki Aleksander
BrykowszczyznaWileńsko- TrockiMejszagołaMaculewicz Janusz
BogumiłówWileńsko- TrockiMejszagołaHouwalt Anna
BorysowszczyznaWileńsko- TrockiMejszagołaPimonow Piotr
Bohatele vel BogateleWileńsko- TrockiMejszagołaSzeszmicew ? Szuszniewicz? Leon
DobrowolaWileńsko- TrockiMejszagołaKorowajczyk Wincenty
EjlakiszkiWileńsko- TrockiMejszagołaSpadkobiercy- Honesti Rudolf
ElizabelinWileńsko- TrockiMejszagołaKoleśnik Eugeniusz
EuropaWileńsko- TrockiMejszagołaGórski Zygmunt
EuropaWileńsko- TrockiMejszagołaBaranowski Adam
ElnokumpieWileńsko- TrockiMejszagołaFrantfetter Aleksan.
GładkiszkiWileńsko- TrockiMejszagołaHouwalt Witold
GrudziszkiWileńsko- TrockiMejszagołaBogucka Leonia
GrabiałyWileńsko- TrockiMejszagołaJocherowa Anna
GudilinWileńsko- TrockiMejszagołaKukliński Jarosław
GirałkaWileńsko- TrockiMejszagołaŁawiński Leonard
GładkiszkiWileńsko- TrockiMejszagołaSwolkień Kazimierz
JodaWileńsko- TrockiMejszagołaZawadzka Zofia
Jurkiszki vel JurkiliszkiWileńsko- TrockiMejszagołaJundziłł Zygmunt
JawniunkaWileńsko- TrockiMejszagołaWachmistrowicz Wład.
KlamieleWileńsko- TrockiMejszagołaPożarski Bogusław
KiszkiszkiWileńsko- TrockiMejszagołaPożarski Bogusław
ŻelemceWileńsko- TrockiMejszagołaPożarski Bogusław
KomaryszkiWileńsko- TrockiMejszagołaStachowski Hipolit
KiernówekWileńsko- TrockiMejszagołaZawadzki Feliks
Kosmowszczyzna vel KosmorowszczyznaWileńsko- TrockiMejszagołaSienkiewicz Juliusz
KłaniańceWileńsko- TrockiMejszagołaTomkowski Konstanty
KorwieWileńsko- TrockiMejszagołaStrumiłło Justyn
KotliszkiWileńsko- TrockiMejszagołaRomejko Helena
KrynicaWileńsko- TrockiMejszagołaDowgiałło Stanisława
LewidanyWileńsko- TrockiMejszagołaWierszuł- Kowalski Czesław
MejszagołaWileńsko- TrockiMejszagołaHouwalt Witold
MielkiWileńsko- TrockiMejszagołaToczyłowski Benedykt
MichaliszkiWileńsko- TrockiMejszagołaBartoszewicz Kazimierz i Bronisław
MurowankaWileńsko- TrockiMejszagołaKosiński Marian
MiczyniszkiWileńsko- TrockiMejszagołaChmielewski Witold
NowosiółkiWileńsko- TrockiMejszagołaSpadkobiercy- Drozdowski Piotr
PiotrówkaWileńsko- TrockiMejszagołaStrumiłło Justyn
PurwiszkiWileńsko- TrockiMejszagołaSpadkobiercy- Wołejko Józef
PietrowszczyznaWileńsko- TrockiMejszagołaPimonow Borys
PlikiszkiWileńsko- TrockiMejszagołaKlukowski Karol
Plikiszk vel PlekiszkiiWileńsko- TrockiMejszagołaKraśnicka Nadzieja
PobłędzieWileńsko- TrockiMejszagołaZambrzycki Ignacy i Józefa
RudominkaWileńsko- TrockiMejszagołaToczyłowska Maria
SzałkowszczyznaWileńsko- TrockiMejszagołaPimonow Arseniusz
SłobodziszkiWileńsko- TrockiMejszagołaSurotkowicz Jan
Sawkiszki IWileńsko- TrockiMejszagołaSpadkobiercy- Sutocki Bolesław
Sawkiszki IIWileńsko- TrockiMejszagołaSutocka Emilia
SzyłeleWileńsko- TrockiMejszagołaŁopato Józef
SibirówkaWileńsko- TrockiMejszagołaRzewuski Eustachy
SidorańceWileńsko- TrockiMejszagołaTabero Andrzej
SidorańceWileńsko- TrockiMejszagołaTabero Józef
ToczyłowoWileńsko- TrockiMejszagołaToczyłowski Włodzimierz, Eleonora i Jadwiga
WierszmiszkiWileńsko- TrockiMejszagołaAnksztolis Bolesław
WierszmiszkiWileńsko- TrockiMejszagołaŚwirski Piotr i Helena
ŻaroszkoszniaWileńsko- TrockiMejszagołaChmiel Antoni
ZielonkaWileńsko- TrockiMejszagołaDrozdowski Adam
ZabłoćWileńsko- TrockiMejszagołaDrozdowski Adam
ŻelańceWileńsko- TrockiMejszagołaPożarski Bogusław
BohdaniszkiWileńsko- TrockiGierwiatyBukiel Władysław
BohdaniszkiWileńsko- TrockiGierwiatyRebieć Mateusz
BohdaniszkiWileńsko- TrockiGierwiatyGwozdowicz Marcin
BohdaniszkiWileńsko- TrockiGierwiatyRebieć Jerzy
BohdaniszkiWileńsko- TrockiGierwiatyKudzin Michał
BohdaniszkiWileńsko- TrockiGierwiatyGwozdowicz Ignacy
BohdaniszkiWileńsko- TrockiGierwiatyJermak Bolesław
KrasówkaWileńsko- TrockiGierwiatyRyndziun Izydor
ZawielceWileńsko- TrockiGierwiatyTeraz Jan
PietroliszkiWileńsko- TrockiGierwiatyKurnosow Bazyli
PuchowiczeWileńsko- TrockiGierwiatySpadkobiercy- Chomska Julia
GierwiatyWileńsko- TrockiGierwiatyDomeyko Maria
GudzienikiWileńsko- TrockiGierwiatyIwaszkiewicz Józef
SzulnikiWileńsko- TrockiGierwiatyZajączkowski Teodor
SzulnikiWileńsko- TrockiGierwiatyBrynk Pelagia
KaciewiczeWileńsko- TrockiGierwiatyJanikowska Maria
BrzegiWileńsko- TrockiGierwiatyZawiszyna Józefa
MichaliszkiWileńsko- TrockiGierwiatyŚwirscy Ajzik
TurłyWileńsko- TrockiGierwiatySpadkobiercy- Kotwicz Jan
CzerniewoWileńsko- TrockiGierwiatyWasilonok Antoni
CzerniewoWileńsko- TrockiGierwiatyWasilonok Antoni
DubokWileńsko- TrockiGierwiatyRomanowski Jan
DubokWileńsko- TrockiGierwiatyRomanowski Józef
DubokWileńsko- TrockiGierwiatySzymkowski Stanisław
DubokWileńsko- TrockiGierwiatySobol Karol
DubokWileńsko- TrockiGierwiatyCharko Stefan
Ustjeziero ?Wileńsko- TrockiGierwiatyRypiński Władysław
HipolitowoWileńsko- TrockiGierwiatyWańkowicz Artur
Olgieniany IWileńsko- TrockiGierwiatyWańkowicz Hipolit
Olgieniany IIWileńsko- TrockiGierwiatyRudzki Gustaw
WitkiWileńsko- TrockiGierwiatyDziakoński Bolesław
WojciszkiWileńsko- TrockiGierwiatyDrabat Felicja
RyndziunyWileńsko- TrockiGierwiatyKorwin- Kurkowski Józef
RyndziunyWileńsko- TrockiGierwiatyKoczanowski Leon i Maria
SawiczanyWileńsko- TrockiGierwiatyKowalewski Antoni
ZakuńceWileńsko- TrockiGierwiatyPryjzo ? Jan
Sofiówka vel ZofiówkaWileńsko- TrockiGierwiatyBielinowa Amelia
SokołajcieWileńsko- TrockiGierwiatyStrucki Mieczysław
PalestynaWileńsko- TrockiGierwiatyDobrowolski Stanisław
Połcie vel PolcieWileńsko- TrockiGierwiatyCzepukojć Wincenty
AntowilWileńsko- TrockiNiemenczynFiszman Maria
AntowilWileńsko- TrockiNiemenczynStarodolska Olga
BalimpolWileńsko- TrockiNiemenczynFalewicz Wanda
BarwiszaWileńsko- TrockiNiemenczynPodzieliński Piotr
BarwiszaWileńsko- TrockiNiemenczynSienkiewicz Bonifacy
BezdanyWileńsko- TrockiNiemenczynBrojdo Samuel
BordziunyWileńsko- TrockiNiemenczynRymkiewicz Stanisław
Czerwony DwórWileńsko- TrockiNiemenczynZajkowska Stanisława
Czerwony DwórWileńsko- TrockiNiemenczynRutkowski Ludwik
Czerwony DwórWileńsko- TrockiNiemenczynParczewski Walenty i Nizen Jokel
CzapokowszczyznaWileńsko- TrockiNiemenczynTyszkiewicz Michał
DaukszeWileńsko- TrockiNiemenczynPakietur Mikołaj
DaniłowoWileńsko- TrockiNiemenczynTawrogiński vel Taurogiński Edward
GóryszkiWileńsko- TrockiNiemenczynJakutowicz Julia
Góry Wileńsko- TrockiNiemenczynTalewicz Wincenty
Hamernia DużaWileńsko- TrockiNiemenczynSpadkobiercy- Mickiewicz Stefan
Hamernia MałaWileńsko- TrockiNiemenczynMickiewicz Marian
JaninowoWileńsko- TrockiNiemenczynFalewicz Janina
JanopolWileńsko- TrockiNiemenczynFrąckiewicz Augustyn
JusinoWileńsko- TrockiNiemenczynParczewski Walenty
KaroliszkiWileńsko- TrockiNiemenczynNielzonowie Sznejer
KorejwiszkiWileńsko- TrockiNiemenczynMarkiewiczowa Genowefa
Kromkacz ?Wileńsko- TrockiNiemenczynBagieński Witold
MalinowszczyznaWileńsko- TrockiNiemenczynKawecki Jan
MejryszkiWileńsko- TrockiNiemenczynKurowski Wacław
MargutowoWileńsko- TrockiNiemenczynPrzewłocki Gustaw i Maria
MesynaWileńsko- TrockiNiemenczynJasiński Zbigniew
Michałówka vel MichałowoWileńsko- TrockiNiemenczynFrąckiewicz Władysław i Maria
MojżeszówkaWileńsko- TrockiNiemenczynRudnicki Gierszon
OrwidowoWileńsko- TrockiNiemenczynKościałkowski Zynebrum ?
Orwidów DolnyWileńsko- TrockiNiemenczynDąbrowska Stefania
ParczewWileńsko- TrockiNiemenczynParczewski Walenty
PodkrajczyznaWileńsko- TrockiNiemenczynUmiastowski Henryk
PoniemenczeWileńsko- TrockiNiemenczynMaculewicz Stanisław
PunżanyWileńsko- TrockiNiemenczynStabrowski Piotr
PodkrzyżWileńsko- TrockiNiemenczynPławska Anna
PodsieczkiWileńsko- TrockiNiemenczynSuswiłowie St. I Bronisław
PodsieczkaWileńsko- TrockiNiemenczynZaćwilichowski Kazimierz
RakszanyWileńsko- TrockiNiemenczynZaremba Jan i Tytus
Romanów- RajstWileńsko- TrockiNiemenczynEfros Michał
SkałaWileńsko- TrockiNiemenczynJankowska Janina
SkałaWileńsko- TrockiNiemenczynŁutowicz Stanisław
SkinderyszkiWileńsko- TrockiNiemenczynAjewski Franciszek
SłobódkaWileńsko- TrockiNiemenczynFalewicz Wojciech
Sukiszki ?Wileńsko- TrockiNiemenczynMikutel Adam i Izydora
Sukiszki ?Wileńsko- TrockiNiemenczynMikutel Aleksander
SzukiszkiWileńsko- TrockiNiemenczynSuswiłło Edward
SużanyWileńsko- TrockiNiemenczynTyszkiewicz Michał
ŚniegiWileńsko- TrockiNiemenczynTyszkiewicz Benedykt
SkirsoboleWileńsko- TrockiNiemenczynMarciszewska Zofia
SkirsoboleWileńsko- TrockiNiemenczynUmiastowska Maria
SkirsoboleWileńsko- TrockiNiemenczynBartel Stanisław
TantuliszkiWileńsko- TrockiNiemenczynSzaniawska Stefania
WarlinkaWileńsko- TrockiNiemenczynJasińska Maria
WerusówWileńsko- TrockiNiemenczynMackiewicz Konstanty
WiryWileńsko- TrockiNiemenczynNagrodzka Helena
WoropniszkiWileńsko- TrockiNiemenczynDuczmańska Jadwiga
WitaniszkiWileńsko- TrockiNiemenczynAukstka…? Mikołaj i Karol
WitaniszkiWileńsko- TrockiNiemenczynCzerniakiewicz Konstanty
WitaniszkiWileńsko- TrockiNiemenczynWalentynowicz Adam
ŻyngiWileńsko- TrockiNiemenczynPimonow An. ?
PokirnieWileńsko- TrockiNiemenczynChlewiński Leonard i Mikołaj
SmolnikiWileńsko- TrockiOlkienikiWaszkiewicz Bonifacy i Walenty
SmolnikiWileńsko- TrockiOlkienikiBilewicz Aleksander
SmolnikiWileńsko- TrockiOlkienikiMiszkinis Ewa i Anna
SmolnikiWileńsko- TrockiOlkienikiBilewicz Józef i Paulina
DziechciaryWileńsko- TrockiOlkienikiBieksza Maciej
PomereczWileńsko- TrockiOlkienikiDynowski Stefan
RomanyWileńsko- TrockiOlkienikiPolakowa Alina
BarteleWileńsko- TrockiOlkienikiSzczesnulewicz Szymon
BarteleWileńsko- TrockiOlkienikiArnowski Piotr
BarteleWileńsko- TrockiOlkienikiArnowski Józef
BarteleWileńsko- TrockiOlkienikiMaczonis Wawrzyniec
BarteleWileńsko- TrockiOlkienikiPaszkuć Jerzy
PoliłukiWileńsko- TrockiOlkienikiCejdlerowa Maria
BarteleWileńsko- TrockiOlkienikiPiqu…? Aleksand.
BarteleWileńsko- TrockiOlkienikiGudajcis Józef
BarteleWileńsko- TrockiOlkienikiKozłowski Piotr
BarteleWileńsko- TrockiOlkienikiKozłowski Józef
ChorążyceWileńsko- TrockiOranyJazukiewicz Dominik
CzepietunyWileńsko- TrockiOranyKamieński Jan
HołodówkaWileńsko- TrockiOranySpadkobiercy- Jocz Józefa
KłącieWileńsko- TrockiOranySiewruk Michał
ŻukanyWileńsko- TrockiOranyMickiewicz Maria
DziniszkiWileńsko- TrockiOranyWojewódzki Adam
KołodziczkiWileńsko- TrockiOranyŻeźniewski Antoni i Jarosław
KijucieWileńsko- TrockiOranyKamieński Jan
KijucieWileńsko- TrockiOranyTyśko Zygmunt
JurgiszkiWileńsko- TrockiOranyŚwiąckiewicz Witold
KomaruńceWileńsko- TrockiOranyWołoćko Jan
KomaruńceWileńsko- TrockiOranyKaszetowa Antonina
LikańceWileńsko- TrockiOranyJocz Stanisław
LikańceWileńsko- TrockiOranyJocz Bronisław
LikańceWileńsko- TrockiOranyJocz Jarosław
LikańceWileńsko- TrockiOranyPietraszkiewicz Paulina
LikańceWileńsko- TrockiOranyPietkiewicz Melania
MarianowoWileńsko- TrockiOranyŚwiąckiewicz Marian
PozgryndaWileńsko- TrockiOranyŻemojtel Paweł
PodbaranieWileńsko- TrockiOranyDryngiel Józef s. Jana
PodbaranieWileńsko- TrockiOranyDryngiel Józef s. Szymona
SiemaszkiWileńsko- TrockiOranyJasewiczowa Józefa
SiemaszkiWileńsko- TrockiOranyWniczo Józef
SiemaszkiWileńsko- TrockiOranyWniczo Jarosław
PozgryndaWileńsko- TrockiOranyKonopacki Bronisław
PokoniawkaWileńsko- TrockiOranyGaltowt Hilary
GierażeryWileńsko- TrockiOranyNowjalis Hilary
GierażeryWileńsko- TrockiOranyMaksiałło Bartłomiej
GierażeryWileńsko- TrockiOranyHarpowicz Ewa
Małe DubnoWileńsko- TrockiOranyKarpowicz Ewa
Małe DubnoWileńsko- TrockiOranyMiszkinis Wincenty
MergażeryWileńsko- TrockiOranySpadkobiercy- Koszeta Józef
MergażeryWileńsko- TrockiOranyKaszeta Adam
MergażeryWileńsko- TrockiOranyKaszeta Antoni
MergażeryWileńsko- TrockiOranyKaszeta Malwina
MergażeryWileńsko- TrockiOranySpadkobiercy- Lenkiewicz Teofil
MergażeryWileńsko- TrockiOranyStarynowicz Piotr
MergażeryWileńsko- TrockiOranyBolonis Zenon
MergażeryWileńsko- TrockiOranyWalentukiewicz Marcin
MergażeryWileńsko- TrockiOranyLejkowski Władysław
Małe DubnoWileńsko- TrockiOranyKarpowicz Kazimierz
Małe DubnoWileńsko- TrockiOranyPiotrowski Wincenty
Małe DubnoWileńsko- TrockiOranyWojniłowicz Antoni
Małe DubnoWileńsko- TrockiOranyWotkiewicz Dominik
Małe DubnoWileńsko- TrockiOranyWojniłowicz Franciszek
Małe DubnoWileńsko- TrockiOranyKarłan Jakub
Dzikie JoczeWileńsko- TrockiOranyJocz Mateusz
Dzikie JoczeWileńsko- TrockiOranyWersoccy Ewa i Jan
Dzikie JoczeWileńsko- TrockiOranySuchocki Walerian i Adolf
Dzikie JoczeWileńsko- TrockiOranyWersocki Antoni
HutkaWileńsko- TrockiOranyBartoszewicz Idalia
JagiełłowiczeWileńsko- TrockiOranySzukiewicz Zygmunt
PakuliszkiWileńsko- TrockiOranynaruszewicz Władysław
PowasupieWileńsko- TrockiOranyŚwirski Feliks
PółkabeleWileńsko- TrockiOranyNowicki Antoni
PółkabeleWileńsko- TrockiOranyNowicki Jan
PółkabeleWileńsko- TrockiOranyNowicki Wincenty i Jan
KaszetyWileńsko- TrockiOranyWilczyński Michał
NaszkuńceWileńsko- TrockiOranySpadkobiercy- Boder Jan
NaszkuńceWileńsko- TrockiOranyLenkiewicz Józef
MonczagiryWileńsko- TrockiOranyKarociej Karol
MonczagiryWileńsko- TrockiOranyKarociej Jan
MonczagiryWileńsko- TrockiOranyKarociej Agata
MonczagiryWileńsko- TrockiOranySzczesnulewicz Mateusz
MonczagiryWileńsko- TrockiOranySzczesnulewicz Tomasz
MonczagiryWileńsko- TrockiOranySzczesnulewicz Helena
MonczagiryWileńsko- TrockiOranySzczesnulewicz Piotr
MonczagiryWileńsko- TrockiOranySzczesnulewicz Stanisław
MonczagiryWileńsko- TrockiOranySzczesnulewicz Wincenty
MonczagiryWileńsko- TrockiOranyWalentukiewicz Józef
MonczagiryWileńsko- TrockiOranySieluta Wincenty
MonczagiryWileńsko- TrockiOranySieluta Roman
MonczagiryWileńsko- TrockiOranyŁajpenis Szymon
MonczagiryWileńsko- TrockiOranyLejkowski Edward
MonczagiryWileńsko- TrockiOranySzczesnulewicz Wincenty
MonczagiryWileńsko- TrockiOranySzczesnulewicz Józef
MonczagiryWileńsko- TrockiOranyMiszkinis Tomasz i Anna
PauleWileńsko- TrockiOranySzczesnulewicz Maciej
PauleWileńsko- TrockiOranySzczesnulewicz Stanisław
PauleWileńsko- TrockiOranySpadkobiercy- Hryszkiewicz Wincenty
PauleWileńsko- TrockiOranyCzyras Izydor
PauleWileńsko- TrockiOranyCzyras Krzysztof
PauleWileńsko- TrockiOranyŁawruszkiewicz Piotr
PauleWileńsko- TrockiOranyŁawruszkiewicz Wincenty
PauleWileńsko- TrockiOranySzczesnulewicz Jan
PauleWileńsko- TrockiOranyWilczyński Piotr
PauleWileńsko- TrockiOranyTamulewicz Jan
PauleWileńsko- TrockiOranyTamulewicz Dominik
PauleWileńsko- TrockiOranyTamulewicz Piotr
PauleWileńsko- TrockiOranyMaksiałło Edward
PauleWileńsko- TrockiOranyMaksiałło Fortunat
PauleWileńsko- TrockiOranyTamulewicz Szymon
Zerwiny WielkieWileńsko- TrockiOranyTamulewicz Jan
Zerwiny WielkieWileńsko- TrockiOranySzczesnulewicz Józef
Zerwiny WielkieWileńsko- TrockiOranyTumilewicz Ewa
Zerwiny WielkieWileńsko- TrockiOranyTumilewicz Jerzy
Zerwiny WielkieWileńsko- TrockiOranyMilewski Szymon
Zerwiny WielkieWileńsko- TrockiOranyTumilewicz Helena
Zerwiny WielkieWileńsko- TrockiOranyKaszeto Jan
Zerwiny WielkieWileńsko- TrockiOranyKaszeto Szymon
Zerwiny WielkieWileńsko- TrockiOranyPawłowski Wincenty
Zerwiny WielkieWileńsko- TrockiOranyPigoga Łukasz
Zerwiny WielkieWileńsko- TrockiOranyPigoga Michał
Zerwiny WielkieWileńsko- TrockiOranyGrygas Piotr
HutaWileńsko- TrockiOranySpadkobiercy- Borciak Adam
HutaWileńsko- TrockiOranySiemsia Jerzy
HutaWileńsko- TrockiOranyRodziewicz Franciszek
HutaWileńsko- TrockiOranyBader Andrzej
HutaWileńsko- TrockiOranyLenkiewicz Jan
HutaWileńsko- TrockiOranyCzesnulewicz Aleksander
HutaWileńsko- TrockiOranySpadkobiercy- Brurgis? Augustyn
HutaWileńsko- TrockiOranyBrurgis? Michał
HutaWileńsko- TrockiOranyOkołowicz Bolesław
HutaWileńsko- TrockiOranySpadkobiercy- Szwed Maciej
BotwiniszkiWileńsko- TrockiPodbrzezieTyszkiewicz Michał
GirdrojteleWileńsko- TrockiPodbrzezieTyszkiewicz Michał
RymszyszkiWileńsko- TrockiPodbrzezieKrzywiec Edward
GlinciszkiWileńsko- TrockiPodbrzezieJeleński Kazimierz
KoniuchyWileńsko- TrockiPodbrzezieSpadkobiercy- Dowgiałło Aleksander
KoniuchyWileńsko- TrockiPodbrzezieDowgiałło Anna
MedynaWileńsko- TrockiPodbrzezieHouwalt Bronisław
GiedrojcieWileńsko- TrockiPodbrzeziePurykow Jefin
AntoniszkiWileńsko- TrockiPodbrzezieDaukszo Maria
GierwiatyWileńsko- TrockiPodbrzezieRutkowski Witold
KazimierzowoWileńsko- TrockiPodbrzezieFaleński Bohdan
MariampolWileńsko- TrockiPodbrzezieRutkowski Henryk
MariampolWileńsko- TrockiPodbrzezieBolcewicz Józef
PodbrzeskWileńsko- TrockiPodbrzezieSpadkobiercy- Hurczyn Mieczysław
Las Olany vel Olański LasWileńsko- TrockiPodbrzezieBurba Kazimierz
NugaryWileńsko- TrockiPodbrzezieLebianko Henryk
OżyszkiWileńsko- TrockiPodbrzezieJasieński Witold
OlanyWileńsko- TrockiPodbrzezieMarucki Józef
KowszadołaWileńsko- TrockiPodbrzeziePisanko Stanisław
PiłaciszkiWileńsko- TrockiPodbrzezieMasłowska Maria
PikieliszkiWileńsko- TrockiPodbrzeziePiłsudski Józef i Aleksandra
AnnowilWileńsko- TrockiPodbrzezieErdman Maria
Dymsza ZachodniaWileńsko- TrockiPodbrzezieRodzewicz Jan
Bakaniszki i Dymsza ZachodniaWileńsko- TrockiPodbrzezieRodzewicz Edmund
SzarkiszkiWileńsko- TrockiPodbrzezieKulikowski Leon
GiriaWileńsko- TrockiPodbrzezieTyszkiewicz Michał
JedlinkaWileńsko- TrockiPodbrzezieTyszkiewicz Michał
WiżulanyWileńsko- TrockiPodbrzezieWróblewski Piotr
GawejkiWileńsko- TrockiPodbrzezieJankowski Wojciech
PustowszczyznaWileńsko- TrockiPodbrzezieKuźmicki Adolf
SalutynWileńsko- TrockiPodbrzezieHouwalt Józefa
UnksztaWileńsko- TrockiPodbrzezieJuściński Tadeusz
WojtkuńceWileńsko- TrockiPodbrzezieGajdomowicz Kamila
Bendary GórneWileńsko- TrockiRzeszaChwojnicki Bernard
TrofimowszczyznaWileńsko- TrockiRzeszaRodkiewicz Jadwiga
ZaciszeWileńsko- TrockiRzeszaBagiński Bohdan i Stanisław
BudaWileńsko- TrockiRzeszaKowalewska Ewa
HalinWileńsko- TrockiRzeszaWęcławowicz Maria i Helena
KorweliszkiWileńsko- TrockiRzeszaWęgrys Jan
KrzyżakiWileńsko- TrockiRzeszaBobrowska Helena
MariampolWileńsko- TrockiRzeszaGulbinowicz Michał
UstrońWileńsko- TrockiRzeszaWołejszyna Adela
Wilanów vel WilianówWileńsko- TrockiRzeszaLasocka Adelajda
DukszteleWileńsko- TrockiRzeszaKlimaszewska Zofia
GiejłaszeWileńsko- TrockiRzeszaAleksandrowicz Wojciech
MagazynekWileńsko- TrockiRzeszaHryniewicz Wacław
PowidokiWileńsko- TrockiRzeszaBurnos Kajetan
ZaozierceWileńsko- TrockiRzeszaBurnos Kajetan
SkałkówkaWileńsko- TrockiRzeszaKurec Grzegorz
AugustowoWileńsko- TrockiRzeszaDownarowicz Janina
Czerwony DwórWileńsko- TrockiRzeszaSienkiewicz Stanisław
PrudziszkiWileńsko- TrockiRzeszaGodlewski Józef
Wielka RzeszaWileńsko- TrockiRzeszaRuszczyc Maria
DębówkaWileńsko- TrockiRzeszaLeśniewska Imelda i Napoleon
Rzesza GórnaWileńsko- TrockiRzeszaMarkowa Olga
WygodkaWileńsko- TrockiRzeszaKaczanowski Onufry
ŻudziszkiWileńsko- TrockiRzeszaSzwarcewicz Piotr
ŁawryniszkiWileńsko- TrockiRzeszaKiełczewski Witold i Maria
SuderwaWileńsko- TrockiRzeszaZdziechowska Maria
CiechanowiszkiWileńsko- TrockiRzeszaRogiński Marian
MazuryszkiWileńsko- TrockiRzeszaKułoryga Włodzimierz
MiedziakoleWileńsko- TrockiRzeszaRomańczyk Maciej
Białozoryszki IWileńsko- TrockiRzeszaŁawiński Zygmunt i Józef
Białozoryszki IVWileńsko- TrockiRzeszaBitowt Jan
BoguciszkiWileńsko- TrockiRzeszaNaruszewicz Bolesław
LubówWileńsko- TrockiRzeszaŚlizień Jan i Rafał
PołowkinieWileńsko- TrockiRzeszaŚlizień Stefania
SkopiszkiWileńsko- TrockiRzeszaBatraniec Jan
Żałosa IWileńsko- TrockiRzeszaSzukiewicz Józef
WerkiWileńsko- TrockiRzeszaSpinek Kazimierz
BujwidziszkiWileńsko- TrockiRzeszaBaturbinowa Maria
Sołdenie GórneWileńsko- TrockiRzeszaSzwarcewicz Jan i Marianna
Sołdenie GórneWileńsko- TrockiRzeszaMackiewicz Wacław
ZabrańceWileńsko- TrockiRzeszaTomkowski Justyn
KrzyżówkaWileńsko- TrockiRzeszaPuninow Jerzy
Nowy DwórWileńsko- TrockiRzeszaPiminow Borys
ZameczekWileńsko- TrockiRzeszaPiminow Stefania
ZameczekWileńsko- TrockiRzeszaPiminow Piotr
MazuryszkiWileńsko- TrockiRzeszaWileński Urząd Wojewódzki /dzierż. J. Dąbrowski/
Biała WakaWileńsko- TrockiRudominoŁęski Włodzimierz
KozaklaryWileńsko- TrockiRudominoKorycki Stefan
KozaklaryWileńsko- TrockiRudominoBajraszewski Maciej
KwietniewWileńsko- TrockiRudominoBochwic Janina
NiemieżWileńsko- TrockiRudominoBochwic Michał
NiemieżWileńsko- TrockiRudominoKryczyńska Maria
NiemieżWileńsko- TrockiRudominoChazbijewicz Stefan
NiemieżWileńsko- TrockiRudominoSzcześniak Maria
KowalkiWileńsko- TrockiRudominoRodowicz Jan
KowalkiWileńsko- TrockiRudominoWeyse Maria
PorudominoWileńsko- TrockiRudominoKorff Ernest
PorudominoWileńsko- TrockiRudominoKorff Wanda
DąbrowoWileńsko- TrockiRudominoSosnowski Walenty
DworzyszczeWileńsko- TrockiRudominoPrzegaliński Aleksander
KunyWileńsko- TrockiRudominoPrzegaliński Adolf
OścipiszkiWileńsko- TrockiRudominoWęckowicz Zygmunt
OkmieniszkiWileńsko- TrockiRudominoMuchla Mustafa
OkmieniszkiWileńsko- TrockiRudominoUrbanowicz Łucjan
PodkawierniszkiWileńsko- TrockiRudominoWasilewski Wincenty
Podymane Kamienie ?Wileńsko- TrockiRudominoSpadkobiercy- Malinowska Krystyna
RakońceWileńsko- TrockiRudominoWęckowicz Bolesław
StefaniszkiWileńsko- TrockiRudominoDumnicka Eugenia
KołtówkaWileńsko- TrockiRudominoBiałkowski Franciszek
ParafianowoWileńsko- TrockiRudominoParafianowicz Antoni i Romuald
PeteszaWileńsko- TrockiRudominoWańkowicz Henryk
ZajezierszczyznaWileńsko- TrockiRudominoSpadkobiercy- Koziełło Antoni
PodczarnaWileńsko- TrockiRudominoWęglińska Leonia
Sorok- TataryWileńsko- TrockiRudominoSzulkiewicz Felicja
Sorok- TataryWileńsko- TrockiRudominoPołtarkiewicz Stefan
BorkowszczyznaWileńsko- TrockiRudominoMarkun Michał
SolenikiWileńsko- TrockiRudominoWróblewski Władysław
KlemensowoWileńsko- TrockiRudominoŻukowski Józef
MajówkaWileńsko- TrockiRudominoTyszkiewicz Benedykt
NiemieżWileńsko- TrockiRudominoTyszkiewicz Benedykt
SzwajcaryWileńsko- TrockiRudominoKulesza Józef
SzwajcaryWileńsko- TrockiRudominoKulesza Mieczysław
SzwajcaryWileńsko- TrockiRudominoWartman Witold
TataryszkiWileńsko- TrockiRudominoBogdziewicz Jan
Czarny BórWileńsko- TrockiRudominoWróblewski Władysław
DusiniętaWileńsko- TrockiRudominoGórecka Katarzyna
HamerniaWileńsko- TrockiRudominoRouck Helena
RojstyWileńsko- TrockiRudominoAleksandrowiczowie
WołczunyWileńsko- TrockiRudominoKiersnowska Jadwiga
BenedyktowoWileńsko- TrockiRudominoAntoniewicz Wacław
ElżbietowoWileńsko- TrockiRudominoMikulski Erazm
KienaWileńsko- TrockiRudominoSławiński Witold
KisielewszczyznaWileńsko- TrockiRudominoMankiewicz Józef
WołkorabiszkiWileńsko- TrockiRudominoJoez Konrad
CzerniecWileńsko- TrockiRudominoPekszo Jan, Rondomańska Albina i Iwiecińska Eugenia
DąbrowszczyznaWileńsko- TrockiRudominoSzczęsnowicz Julian
KorzyśćWileńsko- TrockiRudominoCzapliński Władysław
KorzyśćWileńsko- TrockiRudominoTurska Olimpia
KorzyśćWileńsko- TrockiRudominoPlisowski Antoni i Leon
KorzyśćWileńsko- TrockiRudominoRodziewicz Władysław
SkibiszkiWileńsko- TrockiRudominoSzczęsnowicz Józef i Bernard
AnglenikiWileńsko- TrockiRudziszkiRozwadowski Piotr
OłonaWileńsko- TrockiRudziszkiSpadkobiercy- Orłowski Eugeniusz
DołkitanyWileńsko- TrockiRudziszkiKuncewiczowa Stefania
Bukły StareWileńsko- TrockiRudziszkiRaduński Aron
Bukły StareWileńsko- TrockiRudziszkiWiśniewski Alfons i Wanda
KasieliszkiWileńsko- TrockiRudziszkiLazzarini Wilhelm
Obalska PuszczaWileńsko- TrockiRudziszkiLenkiewicz Klementyna
BolesławowoWileńsko- TrockiRudziszkiCzarnicka Eleonora
ChruściceWileńsko- TrockiRudziszkiKucewicz Józefa
OłonaWileńsko- TrockiRudziszkiKucewicz Witold
KiewliszkiWileńsko- TrockiRudziszkiMalinowski Adam
PołukniaWileńsko- TrockiRudziszkiRóżańska Michalina
AnielinWileńsko- TrockiSzumskDownar- Zapolski Czesław
Czerwony BórWileńsko- TrockiSzumskKukołowicz Marek
Czerwony BórWileńsko- TrockiSzumskKukołowicz Piotr
Czerwony BórWileńsko- TrockiSzumskŁopianowska Maria
DubniczkiWileńsko- TrockiSzumskLisowski Antoni
Korycino - SękiWileńsko- TrockiSzumskZeliksonowie Małka i Szmul
PrudeleWileńsko- TrockiSzumskKlebeko Antoni
SmolenikiWileńsko- TrockiSzumskCierpiński Stefan
SmolenikiWileńsko- TrockiSzumskJaszczołt Wanda
SierżantyWileńsko- TrockiSzumskAleksandrowicz Eugenia
SierżantyWileńsko- TrockiSzumskEjnikowa Elżbieta
ZaspolWileńsko- TrockiSzumskZienkiewicz Antonina
ZaczepkaWileńsko- TrockiSzumskBalcewicz Wincenty
HupieWileńsko- TrockiSzumskTurowski Bronisław
HupieWileńsko- TrockiSzumskWierzbicki Antoni
Miedniki WielkieWileńsko- TrockiSzumskWołkowicz Jan
MiedziałtyWileńsko- TrockiSzumskRudzki Nikodem i Orzechowska J.
BykówkaWileńsko- TrockiSzumskŁukaszewicz Anna
BykówkaWileńsko- TrockiSzumskŁukaszewicz Józef
BykówkaWileńsko- TrockiSzumskŁukaszewicz Ignacy
MalinówkaWileńsko- TrockiSzumskSzczęsnowicz Jan
SłobódkaWileńsko- TrockiSzumskMalinowski Stanisław
Kamienny ŁugWileńsko- TrockiSzumskGunderyn Aleksander
Kamienny ŁugWileńsko- TrockiSzumskBohdziewicz Jan
JustynowoWileńsko- TrockiSzumskZawisza Piotr
KozłowszczyznaWileńsko- TrockiSzumskŁokuciewski Aleks. i Bronisł.
SzumskWileńsko- TrockiSzumskKomarowa Elżbieta
BurbiszkiWileńsko- TrockiTrokiKimber ? Franciszek
BarcieWileńsko- TrockiTrokiSpadkobiercy- Zajączkowski Eugeniusz
DeginieWileńsko- TrockiTrokiSadowski Marek
Gaj CzarnobylskiWileńsko- TrockiTrokiWichanowicz Stanisław
KotyszWileńsko- TrockiTrokiNiczko Eugeniusz
KarpiówkaWileńsko- TrockiTrokiPalewicz Alfons
KiermieliszkiWileńsko- TrockiTrokiSpadkobiercy- Niczko Aleks.
LunieWileńsko- TrockiTrokiRomanowski Wincenty
LeśniczówkaWileńsko- TrockiTrokiBrzozowska Anastazja
PawłowoWileńsko- TrockiTrokiNiełojow Jerzy
RajewoWileńsko- TrockiTrokiSadziewicz Konstanty
Kaszczyzna ?Wileńsko- TrockiTrokiBukinowa Olga
WiłuniszkiWileńsko- TrockiTrokiDr. Zajączkowski Wacław
WakaWileńsko- TrockiTrokiTyszkiewicz Jan
Waka MetropolitalnaWileńsko- TrockiTrokiKlasztor OO. Benedyktynów
Zatrocze i BarkiWileńsko- TrockiTrokiTyszkiewicz Andrzej
ZawiasyWileńsko- TrockiTrokiBagiński Stanisław
ZalewszczyznaWileńsko- TrockiTrokiRosochacki Witold
LandwarówWileńsko- TrockiTrokiTyszkiewicz Krystyna Zofia
CzerkasówkaWileńsko- TrockiWoronianyGrodzki Wawrzyniec
CzerkasówkaWileńsko- TrockiWoronianyFilemonowicz Marcjan i Wołejszo
KudraWileńsko- TrockiWoronianyLachowicz Franciszek
KudraWileńsko- TrockiWoronianyMałachowicz Paweł
ŁuczkaWileńsko- TrockiWoronianyArcinowicz Edward
CzerniszkiWileńsko- TrockiWoronianySzmidt Aleksandra
GierwiatyWileńsko- TrockiWoronianyDomejko Maria
DrewieniszkiWileńsko- TrockiWoronianyAlibekowa Jadwiga
DubnikiWileńsko- TrockiWoronianyMinejko Józefa
Nowe FilipianyWileńsko- TrockiWoronianyBogdanowicz Józef
Nowe FilipianyWileńsko- TrockiWoronianyJurkojć Michał
Nowe FilipianyWileńsko- TrockiWoronianySzemisowa Bronisława
JulianowoWileńsko- TrockiWoronianyKrukowski Michał
Jadokłanie StareWileńsko- TrockiWoronianyAnimucka Janina
Jadokłanie StareWileńsko- TrockiWoronianyKrukowska Paulina
Jadokłanie StareWileńsko- TrockiWoronianyŁupiński Antoni
Nowe MaleWileńsko- TrockiWoronianySpadkobiercy- Januszewicz Michał
Nowe MaleWileńsko- TrockiWoronianyKrukowski Włodzimierz
WiktoryszkiWileńsko- TrockiWoronianySpadkobiercy- Stecka Stanisława
ŁunkiełyWileńsko- TrockiWoronianyDubicki Marcin
GasparolinoWileńsko- TrockiWoronianySpadkobiercy- Łotuch Jan
GasparolinoWileńsko- TrockiWoronianyŁotuch Piotr
NowosiadyWileńsko- TrockiWoronianyPietrowicz Janina
Rokita IIWileńsko- TrockiWoronianyIwanowski Franciszek
Biała WodaWileńsko- TrockiWoronianyMarojć Władysław i Franciszek
OsinówkaWileńsko- TrockiWoronianyMinejko Józef
CzubejkiWileńsko- TrockiWoronianyKowalewska Alina
CzubejkiWileńsko- TrockiWoronianyStołyhwowa ? Wanda
KamionkaWileńsko- TrockiWoronianyMatwiejewowa Ludmiła
MazalewszczyznaWileńsko- TrockiWoronianySpadkobiercy- Szyłkowicz Jan
OstrowiecWileńsko- TrockiWoronianySycianko Czesław
OstrowiecWileńsko- TrockiWoronianySycianko Kazimierz
SzarkowszczyznaWileńsko- TrockiWoronianySołogub Aleksander
JezioryszkiWileńsko- TrockiWoronianyMasojć Jan
MakowszczyznaWileńsko- TrockiWoronianyBublewicz Karol
Miedzialiszki IIWileńsko- TrockiWoronianyBublewicz Karol
TrokienikiWileńsko- TrockiWoronianyBrzozowski Jan i Amelia
WoronianyWileńsko- TrockiWoronianyChomiński Zygmunt
PowodzieWileńsko- TrockiWoronianyRomejko Stanisław
DębówkaWileńsko- TrockiWoronianyMohl Hieronim
BubniczkiWileńsko- TrockiWoronianyOlędzki Józef
KarkliniszkiWileńsko- TrockiWoronianyGojżewski Franciszek
KomarowszczyznaWileńsko- TrockiWoronianyMinejko Natalia
SolecznikiWileńsko- TrockiSolecznikiPlater- Zyberg Stanisław i Helena
Huta StockaWileńsko- TrockiSolecznikiUmiastowska Maria
IgnacynowoWileńsko- TrockiSolecznikiSpadkobiercy- Polonis Maciej
KosaciszkiWileńsko- TrockiSolecznikiGrabsztunowicz Józef
PaskielewszczyznaWileńsko- TrockiSolecznikiPolonis Anna
StokiWileńsko- TrockiSolecznikiUmiastowska Maria
WincepoleWileńsko- TrockiSolecznikiKrycka i Narwojsz
BękartyWileńsko- TrockiSolecznikiKirkiłło- Stacewicz Wincenty
Las RudnickiWileńsko- TrockiSolecznikiRakowski józef
JaszunyWileńsko- TrockiSolecznikiSołtan Anna
KamionkaWileńsko- TrockiSolecznikiReniger Helena
PoddębieWileńsko- TrockiSolecznikiHryniowicz Zofia
PieckieleWileńsko- TrockiSolecznikiDznisowa ? Anna
KarolinWileńsko- TrockiSolecznikiB orowski Józef
KiemieliszkiWileńsko- TrockiSolecznikiSpadkobiercy- Skawiński Aleksander
Posolcz MałaWileńsko- TrockiSolecznikiPoczobut Antoni
ŚwieniecWileńsko- TrockiSolecznikiKonarzewski Daniel
TrybańceWileńsko- TrockiSolecznikiBorowska Maria
AlteracjaWileńsko- TrockiSolecznikiCzepulanis Józef
BorkuszkiWileńsko- TrockiSolecznikiMaculewicz Antonina
KiejdzieWileńsko- TrockiSolecznikiWierszyńska Natalia
KiejdzieWileńsko- TrockiSolecznikiKazinowa Katarzyna
ElżbietkaWileńsko- TrockiSolecznikiMianowska Kamilia
JózefinWileńsko- TrockiSolecznikiCierpiński Konstanty
KaczankiWileńsko- TrockiSolecznikiGiedrojć Elwira
KaczankiWileńsko- TrockiSolecznikiGiedrojć Alodia
Zacharyszki WielkieWileńsko- TrockiSolecznikiCierpiński Stefan
Zacharyszki MałeWileńsko- TrockiSolecznikiZiemacka Helena
BogumiliszkiWileńsko- TrockiSolecznikiSielanko Mieczysław
DawciunyWileńsko- TrockiSolecznikiKotler Abel
Kulnik Wileńsko- TrockiSolecznikiAksamit Adam
Bajki ?Wileńsko- TrockiSolecznikiKonter Włodzimierz
Tataryszki vel TatarzyszkiWileńsko- TrockiSolecznikiSielanko Aleksander
PasiekiWileńsko- TrockiSolecznikiPereświet- Sołtan Jerzy Karol
Długa WyspaWileńsko- TrockiSolecznikiSzulc Aleksander
GudełkiWileńsko- TrockiSolecznikiDowgiałło Helena
GudełkiWileńsko- TrockiSolecznikiWagner Witold
GudełkiWileńsko- TrockiSolecznikiSzylański Hirsz
GudełkiWileńsko- TrockiSolecznikiPruski Mendel
GumbaWileńsko- TrockiSolecznikiBożeranowa Wiera
GudełkiWileńsko- TrockiSolecznikiSzapiro D., Rabinowicz L., Lewin Zelman
GudełkiWileńsko- TrockiSolecznikiPruski Mendel, Szydłowszki Hirsz
GudełkiWileńsko- TrockiSolecznikiBaranowski F.
GudełkiWileńsko- TrockiSolecznikiWróblewski Michał
WadaginieWileńsko- TrockiSolecznikiLadochowska Maria Helena
Brusznica IWileńsko- TrockiSolecznikiGrondzka Zofia
Brusznica IIWileńsko- TrockiSolecznikiSolanko Helena
GaściewiczeWileńsko- TrockiSolecznikiBrzozowski Stanisław
KoszarowszczyznaWileńsko- TrockiSolecznikiSzymczyński Zygmunt
MontwiłowszczyznaWileńsko- TrockiSolecznikiPoredko Feliks
MierzyszkiWileńsko- TrockiSolecznikiZniszczyński Józef i Stanisław
PuciatowszczyznaWileńsko- TrockiSolecznikiBortkiewicz melchior i Spadkobiercy
RudowszczyznaWileńsko- TrockiSolecznikiWędziagolski Karol
SkibołuczkaWileńsko- TrockiSolecznikiBrzozowski Jerzy Michał
TrokienieWileńsko- TrockiSolecznikiMianowski Stanisław
ZawiszówkaWileńsko- TrockiSolecznikiŁuszczyk Adam
AnuliszkiWileńsko- TrockiSolecznikiCierpińska Maria
BłużnieWileńsko- TrockiSolecznikiSilko Adam
GrucaWileńsko- TrockiSolecznikiBrzozowski Jerzy Michał
HutaWileńsko- TrockiSolecznikiWagner Karol
Sokolewszczyzna ?Wileńsko- TrockiSolecznikiWagner Karol
KalnicaWileńsko- TrockiSolecznikiWagner Karol
RopiejeWileńsko- TrockiSolecznikiWagner Karol
Soleczniki WielkieWileńsko- TrockiSolecznikiWagner Karol
Wosznipie vel WisznipieWileńsko- TrockiSolecznikiCierpińska Maria
JundzieliszkiWileńsko- TrockiSolecznikiBohdziun Michał
JundzieliszkiWileńsko- TrockiSolecznikiKrupowicz Teofila
TataryszkiWileńsko- TrockiSolecznikiMichałowska Bronisława
BienaWileńsko- TrockiTurgieleKrólikowska Rozalia
HaraburdziszkiWileńsko- TrockiTurgieleKlukowski Karol
HaraburdziszkiWileńsko- TrockiTurgieleKlukowski Jan
HaraburdziszkiWileńsko- TrockiTurgieleKlukowski Ignacy
HaraburdziszkiWileńsko- TrockiTurgieleKlukowska Anna
KierdziejewcaWileńsko- TrockiTurgieleWażyńska Irena
TalejeWileńsko- TrockiTurgieleJacukiewicz Aleksander
KadzieWileńsko- TrockiTurgieleSuchodolski Maciej
ŁajgiszkiWileńsko- TrockiTurgieleSakowicz Józef
OnżadowoWileńsko- TrockiTurgieleGojżewski Mieczysław
OnżadowoWileńsko- TrockiTurgieleMączyński Bolesław
SkierdzimyWileńsko- TrockiTurgieleBiernacki Władysław
TeresdwórWileńsko- TrockiTurgieleGrobicki Antoni
Dworcy vel DworceWileńsko- TrockiTurgieleSotników Jan
Ocnikowszczyzna vel OściukowszczyznaWileńsko- TrockiTurgieleRodziewicz Maria
PobieńWileńsko- TrockiTurgieleSotników Aleks.
GiemzyWileńsko- TrockiTurgieleKoziełło Franciszek
PawłowoWileńsko- TrockiTurgieleSpadkobiercy- Wagner Witold
DuksyWileńsko- TrockiTurgieleBukowska Irena
DuksyWileńsko- TrockiTurgieleBukowska Bronisława
TrypojdzieWileńsko- TrockiTurgieleKarolkiewicz Antoni
TaboryszkiWileńsko- TrockiTurgieleSpadkobiercy- Skarbek Ważyński Józef
AndrzejewoWileńsko- TrockiTurgieleGen. Żeligowski Lucjan
Merecz GajWileńsko- TrockiTurgieleKorecka Barbara
Merecz MichnowoWileńsko- TrockiTurgieleKorecka Anastazja
AbcunyWileńsko- TrockiTurgieleUłanowski Józef
MaliszkiWileńsko- TrockiTurgielePodworski Stanisław i Franciszek
MaliszkiWileńsko- TrockiTurgieleŁabul Feliks
BorkuszkiWileńsko- TrockiTurgieleSokołowska Amelia
MisiuczanyWileńsko- TrockiTurgieleSpadkobiercy- Rajcewicz Robert
BołoszynoWileńsko- TrockiMickunyBanasewicz Stanisław
ŚwiranyŚwięcianyKiemieliszkiHarasimowicz Konstanty
ŚwiranyŚwięcianyKiemieliszkiSpadkobiercy- Słotwiński
ŻarneleWileńsko- TrockiMickunyKowalewski Józef
Burciniszki vel BurniszkiWileńsko- TrockiMickunyJasiński Edward i Maria
CezaryszkiWileńsko- TrockiMickunyLaskowska Paulina
Michałowo IWileńsko- TrockiMickunyChmielewski Władysław i Piotr
NowosadyWileńsko- TrockiMickunySpadkobiercy- Tomaszewicz Edward
Pietropol vel PiotropolWileńsko- TrockiMickunyUrbanowicz Stanisł.
KamionkaWileńsko- TrockiMickunyPilar Ignacy
Margi ?Wileńsko- TrockiMickunyPisiuk Izaak
KrętogłówkaWileńsko- TrockiMickunyŚwierzbiński Antoni
PopaskaWileńsko- TrockiMickunyOberlan Mateusz
CzereleWileńsko- TrockiMickunyPietkiewicz Antoni
MalinówkaWileńsko- TrockiMickunyKarpowicz Kazimierz
Malinówka IWileńsko- TrockiMickunyRynkiewicz Władysław
RomaniszkiWileńsko- TrockiMickunyObst Jan
StrzeliszkiWileńsko- TrockiMickunySiemaszko Tomasz
Wilczy BródWileńsko- TrockiMickunyKisiel Edward