Jarosław Rokicki

Mienie zabużańskie, rekompensaty, reprywatyzacja

List of properties of the Lviv, Stanisławów and Tarnopol provinces.

List of properties of the Lviv, Stanisławów and Tarnopol provinces. Documents confirming property ownership to 1939

DistrictVoivodeshipDistrictCommunityOWNER
AntoniówkaStanisławowskieŻydaczówMłyniskaBarański Eustachy Janusz 2 im.
AntonówTarnopolskieCzortkówŚwidowaLanckoroński Karol hr.
ArtasówLwowskieŻółkiewDzibułkiKrzysztofowicz Jan
Baba Buczacka i Trybuchowska czyli Józefówka WielkaTarnopolskieBuczaczBuczaczRosenblatt Paulina Jetti
BaczówTarnopolskiePrzemyślanyJanczynKorytowska Olga z Horodyńskich; Bilińska Kamila z Horodyńskich; Wojnoda Zofia z Horodyńskich
Bajkowce 3/4 TarnopolskieTarnopolŁozowaFriedberg Juliusz; Friedberg Maria Zofia
Bajkowce NoweTarnopolskieTarnopolŁozowaManiewski Roman
BakowceLwowskieBóbrkaStrzeliska NoweBączkowski Aleksander
Bakowce i Lubeszka-Wołochowo LwowskieBóbrkaStrzeliska NoweBączkowski Aleksander
BaliceLwowskieMościskaHusakówSkibniewski Władysław
Balice - SuszczyznaLwowskieMościskaHusakówGutteter Edward
Balicze PodgórneStanisławowskieStryjSokołów Simon Tadeusz Aleksander; Simon Stanisława
Balicze PodróżneStanisławowskieStryjSokołów Simon Tadeusz
Balicze ZarzeczneStanisławowskieStryjSokołów Simon Edgar
BalińceStanisławowskieKołomyjaKułaczkowceAgopsowicz Mieczysław
Baranie PeretokiLwowskieSokalSkomorochyHarasymczuk Maksymilian
Baranów i JarhorówTarnopolskieBuczaczUście ZieloneNadachowska Helena z Wierzchowskich
BarańczyceLwowskieSamborBarańczyceHorodyski Roman Bronisław Samuel; Horodyski Wiktor Aleksy Jan Andrzej; Horodyski Erazm Marian
BaryszTarnopolskieBuczaczBaryszŚwidrygiełło Świderski Władysław
BatiatyczeTarnopolskieKamionka StrumiłowaKamionkaPapara Antoni; Papara Jerzy; Papara Maria
BazarTarnopolskieCzortkówPauszówkaMatylda Respaldiza z Boguckich
Bełżec z BrzezinąLwowskieRawa RuskaBełżecMoraczewska Trzecieska Irena Maria z Lewandowskich
BeremianyTarnopolskieBuczaczJazłowiec IIHeydel Franciszek Bronisław br.
BerezowicaTarnopolskieTarnopolBerezowica WielkaJanicka Zofia z Morawskich
Berezowica 4/5TarnopolskieTarnopolBerezowica WielkaCieńska Stefania
Berezowica WielkaTarnopolskieTarnopolBerezowica WielkaGużkowski Janicki Jan
Białobożnica KalinowszczyznaTarnopolskieCzortkówBiałobożnicaOchocki Roman Zefiryn
BiałogłowyTarnopolskieZborówOlejówWęgrzyński Jan
BiałokiernicaTarnopolskiePodhajceBiałokiernicaRottenberg Juliusz
Bielawińce TarnopolskieBuczaczPetlikowce NoweKorytowski Władysław Kazimierz hr.
Bieńkowa Wisznia LwowskieRudkiHoszanyFelicja hr Skarbkowa
Bieńkowce i FragaStanisławowskieRohatyńPodkamieńStarzeński Leopold hr.
BilczeTarnopolskieBorszczówBilcze ZłotePaweł ks. Sapieha
Bilinka MałaLwowskieSamborKalinówKomorowski Andrzej
Bilitówka vel Biletówka i TousteTarnopolskieSkałatGrzymałówFedorowicz Jerzy Andrzej Maria
BiłkaStanisławowskieHorodenkaHorodenkaBrunicka Joanna Antonina Stefania bar. z bar. Romaszkanów; Plantacje Buraków Cukrowych Horodenka SA
Biłka KrólewskaLwowskieLwówBiłka SzlacheckaSeweryna hr. Uruskich, ks. Sapieżyna
BiskowiceLwowskieSamborBiskowiceRojecki Włodzimierz
BiskowiceLwowskieSamborBiskowiceKopciuch Jan
BiskowiceLwowskieSamborBiskowiceSkrzyński Władysław
Błażów - Suchowszczyzna - GałęczyznaLwowskieSamborBłażówSponner Jan
BłudnikiStanisławowskieStanisławówBłudnikiJaroszyński Marian
BłyszczankaTarnopolskieZaleszczykiUhryńkowceJakubowicz Kajetan; Jakubowicz Jan
BochdanówkaTarnopolskiePrzemyślanyZadwórzeBogdanowiczowa Cecylia z Bochdanów
Bogusława i ŻupanieStanisławowskieStryjŁawoczneSkarbek Borowska Maria z Dzieduszyckich; Zawadzka Maria Ludwika z Borowskich; Sędzimirowa Anna Maria z Borowskich; Małecka Klementyna Maria Katarzyna z Borowskich; Skarbek Borowski Stanisław Marian
BohorodyczynStanisławowskieTłumaczTarnawica PolnaStadler Celestyn; Stadler Józefa Zubrzycka
Bohorodyczyn TelefuszczyznaStanisławowskieTłumaczTarnawica PolnaLuft Abraham; Luft Cynia; Luft Naftali
BojaniceLwowskieSokalChorobówZyberek Plater Maria; Zyberek Plater Jadwiga; Zyberek Plater Elżbieta
BojaniecLwowskieŻółkiewMosty WielkieGłogowska Jadwiga; Głogowski Piotr
BolanowiceLwowskieMościskaHusakówDrohojowski Adam hr.
Bołoszowce vel BołszowceStanisławowskieRohatyńBołoszowceKrzeczunowicz Kornel
BoniowiceLwowskieDobromilNowe MiastoŻurowski Wiktor
Boniowice i Posada NowomiejskaLwowskieDobromilNowe MiastoMaksym Katarzyna z Pawliszaków
BoratyczeLwowskiePrzemyślMiżyniec Anna Ks. Lubomirska
Borszów vel Borszewka vel BorszówkaTarnopolskiePrzemyślanyPrzemyślanyAlfred hr. Potocki
BortnikiLwowskieBóbrkaBortnikiZamoyski Franciszek i Zamoyska Maria
BortnikiStanisławowskieTłumaczChocimierzKintzi Wilhelmina z Schoferów; Kintzi Erwin Piotr Franciszek; Kintzi Matylda Adela Małgorzata
BoryniczeLwowskieBóbrkaOstrówMycielska Maria hr.
BouszówStanisławowskieRohatynBołoszowceKrzeczunowicz Zofia
BruchnalLwowskieJaworówBruchnalSzeptycki Leon hr.
BrusnoLwowskieLubaczówHoryniecLiptay Maksymilian
Brusno Nowe i ŁówczaLwowskieLubaczówHoryniecLiptay Alfred
BrykońTarnopolskiePrzemyślanyPrzemyślanyAlfred hr. Potocki
Bryńce CerkiewneLwowskieBóbrkaSokołówkaSzeptycki Jan hr.
Bryńce ZagórneLwowskieBóbrkaSokołówkaZwolski Stanisław
BrzeżanyTarnopolskieBrzeżanyBrzeżanyJakub hr. Potocki
BrzuchowiceTarnopolskiePrzemyślanyDobrzanicaHahn Józef; Hahn Jetti
BucniówTarnopolskieTarnopolBerezowica WielkaDwernicka Jadwiga Felicja z Serwatowskich; Serwatowski Władysław Teodor; Serwatowska Maria Helena; Serwatowski Jan; Serwatowska Wanda Maria
Buców i SzechynieLwowskiePrzemyślStubnoPawlikowska Aniela z Wolskich; Michał Pawlikowski
BuczaczTarnopolskieBuczaczBuczaczPotocki Artur Kazimierz hr.
Buczacz, Nagórzanka, PodzameczekTarnopolskieBuczaczBuczaczPotocki Artur Kazimierz hr.
Budków LwowskieBóbrkaStare SiołoAlfred hr. Potocki
BursztynStanisławowskieRohatyńBursztynHeydel Karolina Katarzyna z Jabłonowskich; Pasławska Zofia Maria Eleonora Jadwiga z Jabłonowskich; Jabłonowska Maria Teresa Jadwiga Eleonora Ewa Julia; Cieńska Maria Cecylia z Jabłonowskich
Butyny, SzyszakiLwowskieŻółkiewButynyNiezabitowski Stanisław
BybłoLwowskiePrzemyślMiżyniecWink Sławomir; Tarnawski Jerzy
ByczkowceTarnopolskieCzortkówBiałobożnicaCielecki Piotr; Cielecka Helena; Cielecki Iwo; Cielecka Krystyna
ByczkowceTarnopolskieCzortkówBiałobożnicaCielecka Helena; Cielecka Krystyna
BykówLwowskiePrzemyślMiżyniecLubomirska Anna ks.; Lubomirska Jadwiga Ks.; Przeździecka Zofia z ks. Lubomirskich
ByszkiTarnopolskieBrzeżanyBrzeżanyJakub hr. Potocki
ByszówLwowskieSokalKorczynTarnowski Juliusz Walerian Jan i Helena Mańkowska
ByszówStanisławowskieStanisławówDelejówHohendorf Jerzy i Józef
CebłówLwowskieSokalBełzLeszczyński Tadeusz, Leszczyński Włodzimierz; Kozłowska Janina, Kralowa Zofia
Cebrów i SeredyńceTarnopolskieTarnopolCebrówGarapich de Sichelburg Kazimierz; Garapich Adam
CeniawaStanisławowskieKołomyjaKołomyjaKunzowa Paulina z Łukasiewiczów
ChartanowceTarnopolskieZaleszczykiUhryńkowceTruskolaski Marian
Chlebowice WielkieLwowskieBóbrkaStare SiołoAlfred hr. Potocki
ChlibówTarnopolskieSkałatGrzymałówKoziebrodzki Szczęsny hr.
ChlipleLwowskieMościskaPnikutMarkiewicz Teodozja
ChlipleLwowskieMościskaPnikutMarkiewicz Marian Innocenty
ChłopczyceLwowskieRudkiKoniuszki SiemianowskieGiżyński Adam; Giżyńska Julia z Jarzymowskich; Wilkosz Maria z Jarzymowskich
ChmieliskaTarnopolskieSkałatSkałat StaryLocker Salomea z Hausnerów
ChmielowaStanisławowskieHorodenkaCzernelicaKrzyżanowski Franciszek
ChmielowaTarnopolskieZaleszczykiDrohiczówkaGłażewski Ignacy; Głażewski Andrzej; Głażewski Gustaw; Głażewski Konstanty
ChocimierzStanisławowskieTłumaczChocimierzJełowiecka Maria - zarządczyni masy spadkowej
ChomiakówkaStanisławowskieTłumaczMarkowceSierakowska Helena z Lubomirskich
ChorobrówLwowskieSokalChorobrówKruszewski Roman
Choronów i ChlewczanyLwowskieRawa RuskaBruckenthalLewandowska Maria i Lewandowski Stanisław
ChorostkówTarnopolskieKopyczyńceChorostkówSiemieński Lewicki Stanisław
Chorostków PolskiStanisławowskieStanisławówDelejówMyczkowski Leon; Myczkowska Eugenia; Myczkowski Adam
Chorościec i ChorobrówTarnopolskieBrzeżanyPłaucza MałaMazur Jan; Kakubsche Zofia z Greków; Rozwadowska Maria z Komorowskich
Chotylub 1/2LwowskieLubaczówCieszanówZarzycki Jerzy, Zarzycka Zofia, Zarzycki Adam, Zarzycki Radeusz, Zarzycka Kazimiera
Chotylub II połowaLwowskieLubaczówCieszanówBorek Preka Stefan
ChotyniecLwowskieJaworówGnojniceMyczkowski Tadeusz
ChwalibogaStanisławowskieKołomyjaWinogradPuzyna Tadeusz Kniaź
CiemierzyńceTarnopolskiePrzemyślanyDunajówAlfred hr. Potocki
CyganyTarnopolskieBorszczówBilcze ZłotePaweł ks. Sapieha
CykówLwowskiePrzemyślPopowiceLubomirska Anna ks.; Lubomirska Jadwiga ks.
CzahrówStanisławowskieRohatyńKoniuszkiCieński Józef
Czanicz vel Czanicze vel CzanyżTarnopolskieKamionkaGrabowaBadeni Stanisław hr.
CzapleLwowskieSamborFelsztynJędrzejowicz Jan
Czarnokońce, Czarnokoniecka WolaTarnopolskieKopyczyńceCzarnokońce WielkieAleksander Bogucki; Maria z Boguckich Respaldiza
CzarnołoźceStanisławowskieTłumaczMarkowceRylska Józefa
CzechyTarnopolskieBrodyPonikowicaKrajewski Stanisław
CzerczeStanisławowskieRohatyńRohatynŁobodziński Agenor
CzernichówTarnopolskieTarnopolKoniuszki SiemianowskieKorytowski Erazm hr.
Czernielów AnielówkaTarnopolskieTarnopolBorki WielkieGlogier Konrad
Czernielów MazowieckiTarnopolskieTarnopolBorki WielkieBogorja Podleski Leon Edward; Bogorja Podleska Anna z Jordan-Rozwadowskich
Czernielów Ruski CzołhańszczyznaTarnopolskieTarnopolBorki WielkieGlogier Konrad
CzerwonogródTarnopolskieZaleszczykiUścieczkoLubomirska Maria; Lubomirska Jadwiga; Lubomirska Anna; Lubomirska Zofia
CześnikiStanisławowskieRohatyńPukówMiliński Franciszek; Milińska Maria z Maniewskich
Czołhany I, II, IIIStanisławowskieDolinaBolechówZakrzewski Ignacy
Czołhynie LwowskieJaworówBruchnalLeon ks. Szeptycki
Czortowiec DolnyStanisławowskieHorodenkaTyszkowceBaran Bernard
CzystyłówTarnopolskieTarnopolHłuboczek WielkiKorytowski Erazm hr.
CzyszkiLwowskieSamborByliceAgopsowicz Antoni
CzyszkiTarnopolskieZłoczówOżydówUjejska Zofia Franciszka z Pajączkowskich
ĆwitowaStanisławowskieKałuszTomaszowceSmoleński Roman
DarachówTarnopolskieTrembowlaDarachówStażyński Jakub vel Sommerstein Jakub
DawidkowceTarnopolskieCzortkówKolędzianySiemaszkowa Jadwiga Feliksa z Wachowiczów
Dąbrowa KułaczkowieckaStanisławowskieKołomyjaKułaczkowceAgopsowicz Kajetan Antoni Jan
DelejówStanisławowskieStanisławówDelejówCywińska Elżbieta Ewa
Demnia vel Dembnia vel DembnicaTarnopolskieBrzeżanyKurzanyWolfarth Tadeusz Włodzimierz Marian; Gużkowska-Janicka Jadwiga Maria z Wolfarthów
Denysów MałyTarnopolskieTarnopolJastrzębowoApanańska Janina z Ujejskich (Zawistowska)
Denysów WielkiTarnopolskieTarnopolJastrzębowoUjejski Feliks
DerewlanyTarnopolskieKamionkaMilatyn NowyBogusz Adam
DerewniaLwowskieŻółkiewTurynka Starzyński Tadeusz Adolf; Starzyńska Konstancja; Starzyńska Zofia; Starzyńska Józefa
Derzów cz. JabłońskichStanisławowskieŻydaczówŻydaczówJabłońska Wanda
DębówkaTarnopolskieBorszczówGusztynZaliwski Stanisław Justyn
DmytrowiceLwowskieMościskaSądowa WiszniaKonarska Cecylia z Tarnowskich hr.
Dobra Wola i KossówTarnopolskieCzortkówDobrotwórBogdanowicz Jan, Bogdanowicz Stefania, Bogdanowicz Michał
Dobrotwór i MaziarniaTarnopolskieKamionkaDobrotwórWeissglas Zygmunt -spadkobiercy; Weissglas Jakub - zarządca masy spadkowej
Dobrowlany JanówkaStanisławowskieStryjUherskoRupp Eugeniusz
Dobrowlany Janówka, Stary Dwór i Folwark PryzmaStanisławowskieStryjUherskospadkobiercy po śp. Kazimierzu Lubomirskim
Dobrowlany Milerówka StanisławowskieStryjUherskoWehrstein Karolina
DobrowodyTarnopolskiePodhajceHołhoczeRaciborski Feliks
DobrzankaLwowskieDobromilBirczaSpadkobiercy- Sroka Michał
DobrzanyLwowskieGródekRodatyczeJabłonowska Maria z Romerów; Jabłonowski Aleksander; Jabłoński Kazimierz
DolinaStanisławowskieTłumaczDolinaBergmann Mozes syn Markusa
DolinaTarnopolskieCzortkówJagielnicaLanckoroński Karol hr.
DołheStanisławowskieStryjBratkowceGodlewski Witold
Dołhołuka vel Błonie DołhołukaStanisławowskieStryjLubieńceKrzyżanowski Stanisław inż.
DołhomościskaLwowskieMościskaSądowa WiszniaFilipowiczowa Helena (nazwisko z 1 męża - Gottleb Haszlakiewiczowa)
DołpotówStanisławowskieKałuszWojniłówRozwadowska Janina
DołżankaTarnopolskieTarnopolJanówkaBorkowski Dunin Piotr
DołżkaStanisławowskieKałuszWojniłówHoszowski Mikołaj syn Mikołaja
Dołżka GórnaStanisławowskieKałuszWojniłówZarzycki Ludomir ks.
DrohiczówkaTarnopolskieZaleszczykiDrohiczówkaWielowieyska Anna z Cieńskich
DrohomyślLwowskieJaworówNahaczówLilber Pesla i Mozes
DrozdowiceLwowskiePrzemyślMiżyniecLubomirska ks. Anna
DryszczówTarnopolskiePodhajceHorożankaSzczurowski Włodzimierz
DubaniowiceLwowskieRudkiHoszanyBrunicki Seweryn
DusanówTarnopolskiePrzemyślanyJanczynLink Franciszek; Rasińska Helena; Dworzaczkowa Maria
DworceLwowskieŻółkiewButynyStarzyńska Józefa
Dydyatycze vel DydiatyczeLwowskieMościskaDydiatyczeRupp Fryderyk Rudolf
DyniskaLwowskieRawa RuskaTarnoszynReiss Gitla, Izrael, Dawid, Izak, Perla
Dyniska Nowe i MagdalenkaLwowskieRawa RuskaTarnoszynSkolimowska Leontyna z Sulimirskich
DytkowceTarnopolskieBrodySuchowolaDawid Karol; Dawid Fryderyka
DziewiętnikiLwowskieBóbrkaSokołówkaSzeptycki Leon hr.
Dźwiniacz i MarcelówkaTarnopolskieZaleszczykiZaleszczykiWartanowicz Julia - spadobiercy
Dźwinogród LwowskieBóbrkaPodhorodyszczeSeidlerowa Eugenia z Dawidowiczów
Dźwinogród i TrubczynTarnopolskieBorszczówDźwiniaczkaKimelman Jadwiga; Liebentritt Luiza Lotta z Kimelmanów
Dżurków Dolny I, II, IIIStanisławowskieKołomyjaWinogradTennenblatt Tilla zam. Tisch; Tennenblatt Frieda
DżurówStanisławowskieŚniatynDżurówPieniążkowa Jadwiga; Łazarska Maria; Bohdanowicz Stefan; Bruckmanowa Zofia z Bohdanowiczów; Krzysztofowiczowa Franciszkaz Bohdanowiczów
Felsztyn i Posada FelsztyńskaLwowskieSamborFelsztynGiusel Maria; Giusel-Ruszkowska Olga
FirlejówkaTarnopolskieZłoczówKrasneGniewosz Maria Felicja; Gniewosz Władysław Cherubin; Gniewosz Anna Eleonora; Gniewosz Józef Franciszek; Gniewosz Maria Aniela
FragaStanisławowskieRohatyńPodkamieńKimmelman Izak
FragaStanisławowskieRohatyńPodkamieńStarzeński Leopold hr.
FujnaLwowskieŻółkiewKrechówSmoleńska Zofia z Rozwadowskich
Fujna vel Fojna LwowskieŻółkiewKrechówTeodorowicz Jerzy Mieczysław; Teodorowicz Mieczysław; Antonina Smoleńska Zofia z Rozwadowskich
Fujna vel Foyna, ProwałaLwowskieŻółkiewKrechówTeodorowicz Mieczysław; Teodorowicz Antonina z Górskich; Smoleńska Zofia z Rozwadowskich
Fujna, Horbowice, ProwałaLwowskieŻółkiewKrechówOsuchowski Feliks
GdeszyceLwowskiePrzemyślMiżyniecLubomirska Anna ks.; Lubomirska Jadwiga Ks.; Przeździecka Zofia z ks. Lubomirskich
GermakówkaTarnopolskieBorszczówGermakówkaBaworowski Michał Maria hr.
GłęboczekTarnopolskieBorszczówBilcze ZłoteSapieha Paweł ks.
Głęboka i SąsiadowiceLwowskieSamborFelsztynOkęcka Helena z Drohojowskich
GłuchówLwowskieSokalChorobówPlater-Zyberk Andrzej
GnojnicaLwowskieJaworówGnojniceLubieńska Jadwiga hr.
GrąziowaLwowskieDobromilWojtkowaNowosielecki Bronisław
GrodowiceLwowskieSamborGrodowiceKonarska Maria hr.
GródekTarnopolskieZaleszczykiKasperowceBorkowski Dunin Jan hr; Moszyńska Maria; Cieńska Elżbieta z Borkowskich; Borkowska Dunin Paulina
GrzybowiceLwowskieLwówMalechówTarnawska Maria i Tarnawska Karolina
GrzymałówTarnopolskieSkałatGrzymałówWolańska Julia hr. z hr. Pinińskich
Gusztyn IIITarnopolskieBorszczówGusztynPollo Jadwiga z Fabricius vel Fabriciusz; Fabricius vel Fabriciusz Wawrzyna z Żukowskich
Gwoździec Miasto, OstapkowceStanisławowskieKołomyjaGwoździec MiastoPuzyna Stanisław; Puzyna Teresa
Gwoździec Stary i PodstajeStanisławowskieKołomyjaGwoździec MiastoHorochowa Anna z Komorowskich
HałuszczyńceTarnopolskieSkałatKołodziejówkaRzeszotarski Dominik
Hanaczówka TarnopolskiePrzemyślanyPohorylceAlfred hr. Potocki
HatowiceLwowskieSokalChorobówLongchamps Aniela ze Strzeleckich
Helenków i TeofipólkaTarnopolskieBrzeżanyKozowaMiliński Józef
HerbutówStanisławowskieRohatyńBołoszowceKrzeczunowicz Kornel
HermanowiceLwowskiePrzemyślHermanowiceLubomirska Maria z Zamoyskich
HinowiecTarnopolskieBrzeżanyBrzeżanyPotocki Jakub hr.
HleszczawaTarnopolskieTrembowlaIławczeUjejska Maria
HnizdyczówStanisławowskieŻydaczówŻydaczówGołuchowski Karol hr.
HohołówLwowskieSokalKorczynKruszewski Walentyn; Kruszewski Henryk
HoleszówStanisławowskieŻydaczówMłyniskaŁoboś Longin Józef; Łoboś Maria ze Slamów
Hołobutów i ZawadówStanisławowskieStryjGrabowiec StryjskiGoldhammer Artur Dr
HołodówkaLwowskieLubaczówLisie JamyHausen Efraim i Sara
HołoszyńceTarnopolskieZbarażSkorykiZuckerman Ludwik; Zuckerman Maurycy
HołotkiTarnopolskieZbarażKoszlakiJanin-Kański Kazimierz Ludwik
HołowczyńceTarnopolskieZaleszczykiTłusteFlecker Klara z Weiserów
HołubicaTarnopolskieBrodyPieniakiCieński Stanisław
HorbkówLwowskieSokalTartakówJankowski Michał, Jankowski Wiktoryn, Jankowski Józef
Horodenka StanisławowskieHorodenkaHorodenkaBrunicka Joanna Antonina Stefania bar. z bar. Romaszkanów; Plantacje Buraków Cukrowych Horodenka SA
Horodenka część PiastówkaStanisławowskieHorodenkaHorodenkaBrunicka Joanna Antonina Stefania bar. z bar. Romaszkanów; Plantacje Buraków Cukrowych Horodenka SA
HorodłowiceLwowskieSokalSkomorochySchmutzer Zallel; Kram Izak,Jan, Benjamin, Fani (matka i opiekunka nieletnich Leopolda i Arnolda), Sala, Debora Roth
Horodłowice 1/2LwowskieSokalSkomorochyNikorowicz Józef
HorodnicaTarnopolskieKopyczyńceHorodnicaJabłonowski Prus Stanisław
HorodysławiceLwowskieBóbrkaPodhorodyszczeDaszewska Stanisława z Siedleckich; Siedlecka Michalina
HorodyszczeTarnopolskieTarnopolJankowceCieńska Kazimiera; Cieńska Maria; Cieńska Zofia; Cieńska Janina
HorożankaTarnopolskiePodhajceHorożankaRomanowski Aleksander Andrzej; Romanowska Ambrozyna z Grodzickich
HostówStanisławowskieTłumaczTarnawica PolnaNikorowicz Ludwika
HoszanyLwowskieRudkiHoszanyJanko Henryk
Howiłów MałyTarnopolskieTrembowlaMszaniecBilik Mikołaj
HrebenneLwowskieRawa RuskaSiedliskaSapieha Paweł
HrehorówStanisławowskieRohatyńŻurówRoztworowski Kazimierz hr.
HryniówLwowskieBóbrkaPodhorodyszczeAlfred hr. Potocki
HryniówLwowskieBóbrkaPodhorodyszczePić Kazimierz; Pić Józef Bronisław; Jackulak Kazimierz; Jaworski Jan
HubinTarnopolskieBuczaczZłoty Potok IISpiegel Salomon; Spieglowa Jutte; Feiwel Józef; Feiwlowa Maria
Hucisko vel Huta SuchowolskaLwowskieBóbrkaChlebowice WielkieAlfred hr. Potocki
HujczeLwowskieRawa RuskaHujczeObertyński Zdzisław ks. Dr Prof.; Bulandówna Maria
Hulcze i ChochołówLwowskieSokalWarężNiwicka Kornelia z Krzyżanowskich
Hułaszczyńce vel HałuszczyńceTarnopolskieSkałatKołodziejówkaRzeszotarski Dominik
Isaków IVStanisławowskieHorodenkaNieźwiskaZłowodzka Helena z Czaykowskich
Iwaczów DolnyTarnopolskieTarnopolIhrowicaKorytowski Erazm hr.
IwanikówkaStanisławowskieStanisławówŁysiecGraff Tadeusz
IwanówkaTarnopolskieSkałatKaczanówkaPiniński Mieczysław hr.
IwanówkaTarnopolskieTrembowlaTrembowlaSzotarski Michał; Szotarska Maria z Potockich
IzydorówkaStanisławowskieŻydaczówRudaDzieduszycki Konstanty hr.
JabłonówTarnopolskieKopyczyńceSuchostawChoiński-Dzieduszycki Jan Korczak
JagielnicaTarnopolskieCzortkówBiałaLanckoroński Antoni hr.
JakobówkaStanisławowskieHorodenkaObertynMinnicka Rogoszewska Maria z Teodorowiczów
JaksmaniceLwowskiePrzemyślPopowiceLubomirska Karolina
Jamelna LwowskieGródekDomażyrRadomski Tadeusz
Jamielnica, JamielniczkiStanisławowskieStryjPodhorodceRothe Efroim
JanczynTarnopolskiePrzemyślanyJanczynŁucki Wadziak Michał; Łucki Wadziak Miron; Łucki Wadziak Włodzimierz
JankowceTarnopolskieTarnopolJankowceKorytowski Erazm hr.
Janów z przyległościamiLwowskieGródekJanówWojciech hr. Gołuchowski i Zofia Gołuchowska
Janów, MłyniskaTarnopolskieTrembowlaJanówDunin Borkowski Piotr hr.
JarhorówTarnopolskieBuczaczUście ZieloneStarzyński Julian
JarosławiceTarnopolskieZborówHukałowceKomarnicki Marian
JaroszyceStanisławowskieStryjDaszawaBocheński Franciszek
Jaryczów NowyLwowskieLwówJaryczów NowyKrzeczunowicz Walerian
Jaryczów Stary i NowyLwowskieLwówJaryczów NowyKrzeczunowicz Walerian
JasienicaLwowskieDobromilBirczaTarnawska Wincenta z Waygartów
JasieniówStanisławowskieKosówJasieniów GórnyKrzysztofowicz Roman i Krzysztofowicz Krzysztof, Krzysztofowicz Marian, Krzysztofowicz Maria z Passaków
Jasieniów PolnyStanisławowskieKosówJasieniów GórnyKrzysztofowicz Marian
Jasienów Górny, Strasserowszczyzna vel Jasieniów Górny pod Żabiem i SzybenyStanisławowskieKosówJasieniów Górnyspadkobiercy Jana hr. Baworowskiego
Jatwięgi LwowskieRudkiHoszanySkarbkowa Felicja hr
JaworówLwowskieJaworówJaworówJanina hr. Dębicka, Elżbieta hr. Dębicka, Leon hr. Dębicki
Jezierzany i JezierzankaTarnopolskieBorszczówBilcze ZłoteSapieha Paweł ks.
Jezierzany, Hrehorów i BortnikiTarnopolskieBuczaczJezierzanySerwatowski Władysław
Jezierzyska, Horodnica i WojewodyńsceTarnopolskieKopyczyńceHorodnicaBrykczyńska Olga z Prus Jabłonowskich
JeziorkoStanisławowskieStanisławówDelejówMorawska Zofia
Jezupol i SielecStanisławowskieStanisławówJezupolDzieduszycki Jakub Władysław; Dzieduszycka Ewa z Koziebrodzkich
JózefówkaStanisławowskieRohatyńKnihyniczeWaranka Helena
Jureczkowa ILwowskieDobromilWojtkowaKorwin Maciej Mieczysław Ludwik
Jureczkowa IILwowskieDobromilWojtkowaKropińska Stefania z Korwinów
KaczanówkaTarnopolskieSkałatKaczanówkaJaruzelska Janina Józefa ze Świdrygiełło-Świderskich
KalnikówLwowskieMościskaMałnówOrzechowicz Bolesław
KamienopolStanisławowskieRohatyńBursztynKrzeczunowicz Walerian
Kamionka MałaStanisławowskieKołomyjaKołomyjaWiśniowski Błażej
Kamionka Strumiłowa, Jasienica MałaTarnopolskieKamionkaKamionka StrumiłowaGodlewska Celina z Wisłockich; Rakowska Wanda z Wisłockich
Kamionka WołoskaLwowskieRawa RuskaKamionka WołoskaKrzeczunowiczowa Wanda
Kamionka WołoskaLwowskieRawa RuskaKamionka WołoskaCzaykowski Jan;
KamionkiTarnopolskieSkałatBogdanówkaFedorowicz Zofia z Kraińskich
KapuścińceTarnopolskieCzortkówUłaszkowceKołodziej Mirosław
KapuścińceTarnopolskieCzortkówUłaszkowceKrzyżanowski Marian; Kołodziej Józef; Dunin Borkowski Władysław; Dunin Borkowska Ewelina z Mazarackich
Karolówka ad Lipica GórnaStanisławowskieRohatyńBukaczowceParecki Karol Ludwik
KarówLwowskieRawa RuskaBruckenthalMarmorosz Zdzisław
Karów i WankiLwowskieRawa RuskaBruckenthalKownacka Aniela z Marmoroszów; Marmorosz Zdzisław
Kawsko HorowicówkaStanisławowskieStryjUherskoHorowitz: Adler Amalia, Fuss Julia, Rottenberg Nasze, Reifler Stefania, Grosskopf Blanka, Tune Dora
Kąt SłobudzkiTarnopolskieCzortkówBiałobożnicaCielecka Józefa z Tyszkiewiczów
Kimirz, UszkowceTarnopolskiePrzemyślanyŚwirzWybranowski Stanisław
KlebanówkaTarnopolskieZbarażMaksymówkaJulia Federowiczowa
KlebanówkaTarnopolskieZbarażMaksymówkaTyszkiewicz Tadeusz
KlebanówkaTarnopolskieZbarażMaksymówkaTyszkiewicz Zofia
KlimkowceTarnopolskieZbarażSkorykiCzarniakowska vel Czerniakowska Jadwiga Sabina
KłodzienkoLwowskieŻółkiewKłodno WielkieSkarbkowa Felicja hr.
KniażeTarnopolskieZłoczówZłoczówRosner Ignacy vel Chaim Izaak; Rosner Helena z Atlasów vel Hena Róża
KnihyniczeStanisławowskieRohatynKnihyniczeTustanowski Juliusz
Kobyla IITarnopolskieZbarażDobrowodySmarzewski Tadeusz; Smarzewski Edward; Dzieduszycka Karolina Teodozja ze Smarzewskich
Kobylec NazurnaStanisławowskieKołomyjaGwoździec MiastoAgopsowicz Jakub; Agopsowicz Maria
KochanówkaLwowskieJaworówNahaczówFundacja Fundusz zapomogowo-stypendyjny dr Antoni Lachowicz
KociubińceTarnopolskieKopyczyńceKopyczyńceHorodyski Andrzej Feliks Maria Wiktor
Kociubińce i KordulówkaTarnopolskieKopyczyńceKopyczyńceHorodyski Andrzej Feliks Maria Wiktor
Kocurów LwowskieBóbrkaPodhorodyszczeAlfred hr. Potocki
KolankiStanisławowskieHorodenkaSiemakowcePassakas Juliusz
Kolendziany i ŁopatówkaTarnopolskieCzortkówKolędzianyHorodyski Ludwik
KołodróbkaTarnopolskieZaleszczykiSinkówDella Scala Julia; Della Scala Oskar; Della Scala Letycja
KołodziejówkaTarnopolskieSkałatKołodziejówkaZagórski Stanisław
KołoklinStanisławowskieRohatyńŻurówRomanowska Amrozja
KomarnikiLwowskieTurkaKomarnikiNestor Salomon
KomarówStanisławowskieStanisławówBednarówPiekarska Maria Eleonora Teofila Józefa Anna Pia z Horodyskich; Horodyska Anna z hr. Tyszkiewiczów; Horodyski Władysław
KomarówkaTarnopolskieBuczaczMonasterzyskaWolgner Maria
Koniuszki KrólewskieLwowskieRudkiPohorceWechsler Izak
Koniuszki Nanowskie i Koniuszki Nanowskie PołowaLwowskieMościskaMościskaOtowska Emilia
Konstantynówka, Krasówka, DyczkówTarnopolskieTarnopolBorki WielkieOstrowski Antoni hr.; Ostrowska Maria hr.; Romanowska Helena z Ostrowskich; Świstunowa Zofia z Ostrowskich; Ostrowski Witold hr.
Konty i BrachówkaTarnopolskieZłoczówOżydówGniewoszowa Maria
Kończaki StareStanisławowskieStanisławówDelejówGrodzicka Helena; Grodzicki Feliks; Romanowska Ambrozyna z Grodzickich; Nowosielska Helena z Grodzickich; Grodzicki Krzysztof
KopaczyńceStanisławowskieHorodenkaCzernelicaBergman Izak; Bergman Matla
KorczówLwowskieRawa RuskaTarnoszynKapliński Adam, Kaplińska Ewa
Kornicz i KropiwiszczeStanisławowskieKołomyjaKołomyjaTatarczuchowa Eugenia z Krzysztofowiczów
KorolówkaTarnopolskieBorszczówKorolówkaJawetz Georg; Jawetz Filip; Jawetz Emil; Jawetz Jakub
Korolówka i JuriampolTarnopolskieBorszczówKorolówkaJawetz Bronisław; Jawetz Róża; Jawetz Michał; Jawetz Maria
KoropiecTarnopolskieZłoczówRemizowceAszkenazy Juliusz; Aszkenazy Anzelm; Aszkenazy Erna Augusta; Aszkenazy Regina Wanda; Rottenberg Zygmunt; Rottenberg Edmund
Koropiec, Nowosiółka, ZubrzecTarnopolskieBuczaczKoropiecBadeni Stefan hr.
KoszlakiTarnopolskieZbarażKoszlakiMałecki Tadeusz
KoszyłowceTarnopolskieZaleszczykiKoszyłowceNiemirowska Anna z Sommersteinów; Modzelewska Teodora z Niemirowskich
Koszyłowce real.TarnopolskieZaleszczykiKoszyłowceCieński Szczęsny
KościelnikiTarnopolskieBuczaczPotok Złoty IIStein Ozjasz; Stein Zachariasz; Stein Berta z Bergmanów
KośmierzynTarnopolskieBuczaczPotok Złoty IIPotocka Leonia; Cyncar Stanisława i Paulina
KowalówkaTarnopolskieBuczaczMonasterzyskaBoguszowa Anna z Czajkowskich
KozaczyznaTarnopolskieBorszczówBilcze ZłoteSapieha Paweł ks.
Kozary vel KozaraStanisławowskieRohatynBukaczowceKrzeczunowicz Kornel
Kozimka vel KozówkaTarnopolskieBrzeżanyBrzeżanyPotocki Jakub hr.
KozinaStanisławowskieStanisławówJezupolBohosiewicz Jan Andrzej Michał
Kozina z BiłkąTarnopolskieSkałatKrasneKornberger Wiktor; Kornberger Julia z Bienieckich
KozłówTarnopolskieKamionkaMilatyn NowyRozwadowski Franciszek; i spadkobiercy po Janie Rozwadowskim
KozowaTarnopolskieBrzeżanyKozowaSzeliski Henryk
KozówkaTarnopolskieTarnopolBaworówMochnacka Krummel Maria z Morawskich; Mochnacka Helena Maria; Mochnacka Anna; Mochnacki Zygmunt Alojzy
KrakowiecLwowskieJaworówKrakowiecŁubieńska Jadwiga z Rożnowskich
KrasneTarnopolskieZłoczówKrasneJakubowicz Maria ?
KrasneTarnopolskieZłoczówKrasneRussocka Helena hr. z Gnoińskich
KrasnolesieTarnopolskiePodhajceLitwinówGołębski Władysław; Gołębska Ludwika z Dąbrowskich
Krąglak Białecki i CzystyłówTarnopolskieBrodyLeszniówKorytowski Erazm hr.
Krąglak Białecki vel BiałaTarnopolskieTarnopolLeszniówKorytowski Erazm hr.
Kropiwniki vel KropielnikiLwowskieRudkiKupnowceGunther Jerzy; Gunther Emilia; Bollenbach Jan Filip
Krosienko vel KrościenkoTarnopolskiePrzemyślanyPrzemyślanyAlfred hr. Potocki
Krowica Sama i CzestyniaLwowskieLubaczówLisie JamyFedorowicz Adam- spadkobiercy
KrukieniceLwowskieMościskaPnikutStraszewscy Henryk i Janina
KrymidówStanisławowskieStanisławówDelejówManiewska Irena z Niesiołowskich; Maniewska Maria
KrystynopolLwowskieSokalKrystynopolWiśniewski Stanisław hr.
KrzewicaLwowskieRawa RuskaTarnoszynOssolińska Maria z Lewandowskich
Krzywe I, II i IIITarnopolskieRadziechówRadziechówKraiński Edmund; Kuczyńska Emilia z Kraińskich
KrzywołukaTarnopolskieCzortkówPauszówkaKorytowski Erazm hr.
Krzywotuły Nowe i StareStanisławowskieTłumaczOttynia/ Tarnawica PolnaAywasowa Ludwika z Nikorowiczów
KudryńceTarnopolskieBorszczówKudryńceBertfeld Moses Abraham
Kulawa i LubellaLwowskieŻółkiewTurynka i ButynySikorska Maria ze Stanków; Stanek Jan; Kuncewiczowa Jadwiga ze Stanków
KuliczkówLwowskieSokalBełzOsmólski Kazimierz; Skoczylasowa Helena
KułaczkowceStanisławowskieKołomyjaKułaczkowceAgopsowiczowa Janina Olga; Agopsowiczówna Teresa Maria Helena
KunaszówStanisławowskieRohatyńBołoszowceKrzeczunowicz Kornel
Kunaszów StanisławowskieRohatyńBursztynCieński Mikołaj
KupczyńceTarnopolskieTarnopolJastrzębowoZawistowski Kazimierz
KupiatyczeLwowskiePrzemyślHermanowiceJarzymowski Marian Stanisław
Kurowce 1/2TarnopolskieTarnopolCebrówJurystowski Edmund; Jurystowski Wiktor
KurowiceTarnopolskiePrzemyślanyKurowiceAlfred hr. Potocki
KurówStanisławowskieRohatyńBołoszowceCieński Mikołaj
Kurzany i WólkaTarnopolskieBrzeżanyKurzanyKamińska Janina z Turzańskich; Turzański Czesław
Kutyska Kamienna vel Kutyszcze IIStanisławowskieTłumaczNiżniówKapri Anna z Petrowiczów
Lachowice PodróżneStanisławowskieŻydaczówŻurawnoDzieduszycki Aleksander Marian Dominik Jacek 4 im. Hr.
Lacka Wola vel TytowaLwowskieMościskaMościskaKoziek Teodor i Maria
Las Chodaczkowski, PieniakiTarnopolskieBrodyPieniakiDubanowiczowa Magdalena z Cieńskich
LaskowceTarnopolskieTrembowlaMoglinicaGromnicki Jan; Niemlingowa Maria; Witkowska Olga
Laszki i SrokiLwowskieLwówMalechówStojowski Jerzy Jordan Maria
Laszki MurowaneLwowskieSamborFelsztynKrasicki August hr.
Laszki ZawiązaneLwowskieRudkiKoniuszki SiemianowskieMaria Aresin z Jahnów
LaszkówTarnopolskieRadziechówLaszkówRzyszczewska Jadwiga hr. z Gorayskich
LeszczańceTarnopolskiePodhajceLitwinówGołębska Ludwika z Dąbrowskich
LeszczańceTarnopolskieBuczaczZubrzecHarsdorfowa Zofia z Gołębskich; Pragłowska Jadwiga z Gołębskich; Rydlowa Wiktoria z Gołębskich
Leszczawa GórnaLwowskieDobromilKuźminaLachawiec Stanisław; Lachawcowa Leontyna ze Stojałowskich
LeszczkówLwowskieSokalWar꿯urowski Roman i Żurowska Karolina z Kraińskich
LeśniowceLwowskieLwówNawarjaStroynowska Maria z Kiselków
Leśniowice LwowskieGródekBiałogóraSiedmann Mojżesz i Chawa
LinderówkaStanisławowskieStanisławówPasiecznaspadkobiercy Aleksandra Lewickiego - m.in. Władysław Lewicki
LipaStanisławowskieDolinaWitwicaGriffel Schaje; Freudenthal Oskar; Griffel Dawid
Lipa GórnaLwowskieDobromilBirczaKozłowski-Zaremba Florian
Lipica DolnaStanisławowskieRohatyńLipica DolnaRussocka Katarzyna
Lipica GórnaStanisławowskieRohatyńLipica DolnaParecki Karol Ludwik; Rapaczyńska Maria Irena z Pareckich - WHL 452 - po połowie
Lipsko II ŁukawicaLwowskieLubaczówLipskoDzierżyńska Maria z Łokuciejowskich
Lisiczyńce vel Lisieczyńce, Czernakówka i SkierniewiceTarnopolskieZbarażNowe SiołoCzarniakowska Jadwiga
Lisko i NowosiołkiTarnopolskieKamionkaMilatyn NowyTreter Tadeusz Hilary
LitiatynTarnopolskieBrzeżanyPotutoryWojciechowski Karol
LitwinówTarnopolskiePodhajceLitwinówLityńska Helena
Ładańce vel ŁadanówTarnopolskiePrzemyślanyPrzemyślanyAlfred hr. Potocki
ŁadyczynTarnopolskieTarnopolMikulińceReyowa Józefa hr. z br. Konopków
Ładyczyn real.TarnopolskieTarnopolMikulińceGajewska Alina z Siedleckich
ŁahodówTarnopolskiePrzemyślanyPohorylceIpohorski Lenkiewicz Włodzimierz; Ipohorska Lenkiewicz Zofia z Lachowskich
ŁanowceTarnopolskieBorszczówBilcze ZłoteSapieha Paweł ks.
ŁanowiceLwowskieSamborBiskowiceEwy Henryk, Ewy Elżbieta
ŁatkowceTarnopolskieBorszczówDźwiniaczkamasa spadkowa po Bernardzie Kimelmanie
Łopuszna LwowskieBóbrkaChlebowice WielkieAlfred hr. Potocki
Łosiacz i BurdiakowceTarnopolskieBorszczówGusztynGołuchowski Agenor hr.
ŁowczyceStanisławowskieŻydaczówRudaGołuchowski Karol hr.
ŁówczaLwowskieLubaczówLipskoLiptay Alfred
ŁówczaLwowskieLubaczówLipskoLiptay Alfred; Spółka Rolnicza we Lwowie Sp. z o.o.
Łubianki Wyżne i NiżneTarnopolskieZbarażLubianki WyższeBuber Berta błp.; Segal Ilza Marta z Buberów; Buber Oswald dr; Buber Leopold dr
ŁuczkaTarnopolskieTarnoolMikulińceKatz Anna; Katz Pepa; Kleinberg Chaim; Katz Izak;
ŁuczyceLwowskiePrzemyślHermanowiceMadeyski Zygmunt
Łuczyce i BujawaLwowskieSokalTartakówMyszkowski Jerzy
ŁukaStanisławowskieKałuszTomaszowcePrek Róża
ŁukaStanisławowskieHorodenkaNieźwiskaJaegerman Franciszek
Łuka MałaTarnopolskieSkałatTurówkaGrocholski Kazimierz
Łukawica StanisławowskieStryjBratkowceBarański Tadeusz Józef
Łukawica NiżnaStanisławowskieStryjBratkowceBarański Eustachy
ŁyskówStanisławowskieŻydaczówŻurawnoWołkowicka Skrzyńska Eugenia z Dembowskich
MachnówLwowskieRawa RuskaWierzbicaGeppertowa Helena z Romerów
MagdalówkaTarnopolskieSkałatKołodziejówkaGrodzki Ludwik Jerzy
MagierówLwowskieRawa RuskaMagierówSiemieński Jan hr.
Majdan GórnyStanisławowskieNadwórnaMajdan ŚredniBodnar Mojżesz
Majdan Średni ad KluczynStanisławowskieNadwórnaMajdan ŚredniEberle Bogusława z Kluczyńskich
MalawaLwowskieDobromilBirczaJaniszewscy Stefan i Józefa z Głowackich
MalczyceLwowskieGródekMszanaJaroszyńska Maria z Ziembickich, Jaroszyński Zbigniew; Jaroszyński Witold
MałaszowceTarnopolskieTarnopolJankowceKorytowski Erazm hr.
ManasterzecLwowskieSamborBłażówŁęcki Zdzisław
Manastyrek TarnopolskieRadziechówOhladówKrajewski Stanisław
Marianów vel Marjanów ad SzumlanyTarnopolskiePodhajce LitwinówGołębski Konstanty
Mariówka ad Lipica GórnaStanisławowskieRohatyńLipica DolnaRapaczyńska Maria Irena z Pareckich
Marjanka i JózefówkaTarnopolskieTarnopolNastasówWszelaczyński Teofil Tymon
Markowce - KosówkaStanisławowskieTłumaczMarkowceŁadomirski Zdzisław
Martynów Nowy, Martynów Stary, MariówkaStanisławowskieRohatyńBukaczowceDzieduszycka Maria hr.
Medwedowce i NowostawceTarnopolskieBuczaczPodzameczekGryf Czaykowski Michał Marian
Medwedowce i NowostawceTarnopolskieBuczaczPodzameczekMakomaska Maria Anna Barbara z Gryf Czaykowskich
MedyńTarnopolskieZbarażSkorykiMałachowska Olga z Kańskich; Małachowski Andrzej Maria Edward Hieronim; Małachowski Aleksander Maria Łukasz; Małachowski Krzysztof Maria Jan
MichalewiceLwowskieRudkiKoniuszki SiemianowskieRajski Albin; Kuratorium Zakładu Narodowego im. Ossolińskich we Lwowie
MielnicaTarnopolskieBorszczówMielnicaDunin Borkowski Juliusz Marian
MikłaszówLwowskieLwówBiłka SzlacheckaWachtman Marian Ludwik; Wachtman Michał Jan; Wachtman Anna
Mikołajów i SterkowceTarnopolskieRadziechówSzczurowiceBaran Etli Lifsche z Boraków; Kohn Feiga z Boraków; Borak Jonasz, Borak Salomon
MikulińceTarnopolskieTarnopolMikulińceSilberman Izrael
Mikulińce TarnopolskieTarnopolMikulińceKępińska Maria ze Świątków
MilowceTarnopolskieCzortkówUłaszkowceGeringer de Oedenberg Konrad Władysław
MiłkówLwowskieLubaczówDzików StaryCzartoryski ks. Witold
MiżyniecLwowskiePrzemyślMiżyniecŚwierzawska Jadwiga z ks. Lubomirskich; Lubomirska Anna
MłynowceTarnopolskieZborówZborówCieńska Elżbieta z hr. Dunin Borkowskich; Dunin Borkowska Stella; Dunin Borkowska Paulina; Moszyńska Maria Stella z Dunin Borkowskich
Mogielnica NowaTarnopolskieTrembowlaMogilnicaStarzeński Adam hr.
Mogielnica StaraTarnopolskieTrembowlaMogilnicaSauczek Jan Czesław
MołczanówkaTarnopolskieSkałatBogdanówkaRiesel Lea z Hausnerów
Mołoszkowice, Henrykówa, Józefówka i WygodaLwowskieJaworówBruchnalChmura Antoni; Chmurowa Maria
MorańceLwowskieJaworówSzutowaKarczewski Ludwik i Karczewska Aleksandra
Morańce cz. 2LwowskieJaworówSzutowaBuczyńska Kazimiera
Mosty WielkieLwowskieŻółkiewMosty WielkieHoroch Eustachy, Krasińska Marya z Horochów
MoszkówLwowskieSokalChorobówPlater-Zyberk Jan
Moszków, Siebieczów, OstrówLwowskieSokalChorobówPlater-Zyberk Jan; Plater- Zyberk Andrzej;
MszaniecTarnopolskieTarnopolIhrowicaWeissglass Ida; Weissglass Maurycy; Weissglass Jakub
MuchawkaTarnopolskieCzortkówŚwidowaLanckoroński Karol hr.
Muszkatowce TarnopolskieBorszczówBorszczówMelzer Mozes Dawid
Mużyłów i DerenichaTarnopolskiePodhajceStare MiastoReyowa Idalia hr. Z Bocheńskich
Myców, PrzemysłówLwowskieSokalBełzBilińska Magdalena, Biliński Janusz, Biliński Lesław
Mysłowa i Podwołoszczyska TarnopolskieSkałaPodwłoczyskaGołuchowska Zofia z hr. Baworowskich
Nagórzanka, BuczaczTarnopolskieBuczaczPodzameczekPotocki hr. Artur Kazimierz Maria
NesterowceTarnopolskieZborówBogdanówkaNiezabitowska Jadwiga
NiegowceStanisławowskieKałuszTomaszowceCzarkowski Konstanty
Niemirów ZdrójLwowskieRawa RuskaNiemirówKrusenstern Karol Stefan
Niemirów ZdrójLwowskieRawa RuskaNiemirówKrusenstern Karol Stefan
Niesłuchów; Żelechów Wielki; HryckówTarnopolskieKamionkaŻelechów WielkiDzieduszycki Stanisław hr.; Dzieduszycka Róża hr.
Niezwiska ad Korolówka, HarasymówStanisławowskieHorodenkaNieźwiskaTheodorowicz Jan
Niezwiska i WoronówStanisławowskieHorodenkaNieźwiskaSzaszkiewicz Cyryl; Szaszkiewicz Joanna ze Skrzyszowskich
NieżuchówStanisławowskieStryjGrabowiec StryjskiOnyszkiewicz Andrzej Rudolf i Onyszkiewicz Jan
Nieżuchów i ZawadówStanisławowskieStryjGrabowiec StryjskiFrankl Leon
NikłowiceLwowskieMościskaSądowa WiszniaSkarbkowa Felicja ze Szczepańskich; Pawlikowski Henryk
NikłowiceLwowskieMościskaSądowa WiszniaPawlikowski Henryk
NiskołyzyTarnopolskieBuczaczUście ZieloneMenzel Karol
Nosowce i PleszkowceTarnopolskieTarnopolJankowceCieńska Stanisława z Janickich
Nowe SiołoStanisławowskieŻydaczówRudaŁabańców Stefan; Łabańców Józef
Nowe SiołoTarnopolskieZbarażNowe SiołoBaczkowski Kazimierz
Nowe Sioło i KoszelówLwowskieŻółkiewNadyczeObertyńska Zofia z Jaroszyńskich
Nowe Sioło vel NowesiołoLwowskieLubaczówCieszanówGnoińska Elżbieta z Schiwitz Szchiwitzhoffen; Gnoiński Roman, Gnoińska Elżbieta, Gnoińska Edyta, Gnoińska Helena
Nowosiółka JazłowieckaTarnopolskieBuczaczJazłowiec IIBłażowska Maria br.
Nowosiółka Kostiukowa-Scheda V i Nowosiółka- Scheda I, II, III, IV; VITarnopolskieZaleszczykiKasperowceAuerbach Klara Leonia z Ornsteinów; Menkes Stella z Ornsteinów; Margules Jakub
Nowosiółka Malinik ad SkałeckaTarnopolskieSkałatTousteKurzrock Rafał
Nowosiółka TesarowskaTarnopolskiePodhajceNowosiółkaWasilkowski Edmund; Wasilkowska Zenobia z Biernackich
NowosiółkiLwowskieRawa RuskaWierzbicaSeligman Jan spadkobiercy
Nowosiółki PrzednieLwowskieRawa RuskaWierzbicaŁoziak Demko i Łoziak Małanka; Seligman Józef
Nozdrzec i KorolówkaLwowskieLwów?Zaremba Skrzyński Stefan i Andrzej; decyzja o całkowitej parcelacji
NuszczeTarnopolskieZborówHukałowceZawidowski Weissman Stanisław Franciszek
ObelnicaStanisławowskieRohatyńKoniuszkiMironowicz Barbara
ObelnicaStanisławowskieRohatyńKoniuszkiMironowicz Eustachy; Jurków Michalina z Mironowiczów i Hołubinkowa Zofia
OchrymowceTarnopolskieZbarażCzernichowceKozłowski Stanisław; Gromnicki Jan; Nemling Maria z Gromnickich; Witkowska Olga z Gromnickich
OhladówTarnopolskieRadziechówOhladówKrajewski Stanisław
OknianyStanisławowskieTłumaczTłumaczSzczepański Piotr, Szczepańska Kazimiera, Szczepański Stanisław, Szczepańska Zofia
Okno I i IIStanisławowskieHorodenkaCzerniatynCieński Jan
Okno i KamionkiTarnopolskieSkałatOstapieFedorowicz Jerzy Andrzej Maria
Okno i KamionkiTarnopolskieSkałatOstapieFedorowicz Zofia
OlchowaTarnopolskieBorszczówBilcze ZłoteRomanowska Celina
OlchowiecLwowskieBóbrkaChlebowice WielkieAlfred hr. Potocki
Olejowa KorolówkaStanisławowskieHorodenkaTyszkowceWielowieyski Władysław - Zarządca masy spadkowej po ś.p. Janie Wielowieyskim
OlejówTarnopolskieZborówOlejówWodzicki Aleksander hr.; Wodzicka Maria hr. Z hr. Dzieduszyckich
OleksińceTarnopolskieBorszczówGłęboczekGromnicki Stanisław; Adam; Antoni
OleskoTarnopolskieZłoczówOleskoBeym Władysław
Oleszyce StareLwowskieLubaczówDzików StarySapieha ks. Józef Józfifat Stanisław Adam
Olszanik LwowskieSamborHorodyszczeReubenbauerowa Anna Helena z Weberów
Olszanka MałaTarnopolskieZłoczówKrasneGniewoszowa Maria z hr. Zamoyskich i spadkobiercy
OlszowaLwowskieBrzesko?Stecka Maria
Opłucko TarnopolskieRadziechówOhladówKrajewski Stanisław
Orchowiec LwowskieMościskaDydiatyczeSkarbkowa Felicja hr
Oskrzesińce, WasiuczynStanisławowskieRohatyńKnihyniczeTustanowski Stefan
Oskrzesińce, WasiuczynStanisławowskieRohatyńKnihyniczeTustanowski Stefan
OssowceTarnopolskieBuczaczPetlikowce StareCieński Zdzisław
OstobużLwowskieRawa RuskaBruckenthalKierska Helena i Kierski Zbigniew
Ostobuż cz. IIILwowskieRawa RuskaBruckenthalKrajewski Aleksander
OstraTarnopolskieBuczaczKoropiecWiśniewski Ludwik Maria
OstrowiecStanisławowskieKołomyjaWinogradZdańska Bronisława z Bogdanowiczów
Ostrowiec Polny vel Ostrowczyk Polny vel OstrowczykTarnopolskieZłoczówSkwarzawaJaworska Maria z Chrząszczów
OstrożecLwowskieMościskaPnikutRoszek Wojciech; Roszek Bronisława z Gużkowskich;
OstrówTarnopolskieZłoczówKrasneŻebracka Anna z Torosiewiczów
Ostrów LwowskieRudkiPohorcePlater-Zyberk Andrzej
Ostrów Okopy, Ostrów BłażowszczyznaLwowskieRudkiPohorceJarzymowski Dubin Wojciech
OstryniaStanisławowskieTłumaczOleszówPotulicka Maria z Lubomirskich
OttyniowiceLwowskieBóbrkaOstrówWoroniecka Maria z Bocheńskich
OttyniowiceLwowskieBóbrkaOstrówGottwald Piotr
PacykówStanisławowskieStanisławówPasiecznaLewiccy: Zofia, Maria Haberling; Aleksander Jerzy; Władysław Kazimierz
Paćkowice LwowskiePrzemyślMiżyniecLubomirska Anna ks.; Lubomirska Jadwiga Ks.; Przeździecka Zofia z ks. Lubomirskich
PanasówkaTarnopolskieSkałatKołodziejówkaZagórski Stanisław
PaniowceTarnopolskieBorszczówKudryńceBartfield Frieda recte Grossmann
Parchacz i SielecLwowskieSokalParchaczMadeyski Jan
ParypsyLwowskieRawa RuskaWróblaczynKrusenstern Karol Stefan
PauszówkaTarnopolskieCzortkówPauszówkaBogucki Aleksander
PawłówTarnopolskieRadziechówChołojówBartmańska Henryka z Ujejskich
PeczeniaTarnopolskiePrzemyślanyKurowiceAlfred hr. Potocki
PerepelnikiTarnopolskieZborówHukałowceWolski Kazimierz
Perespa i ZubkówLwowskieSokalTartakówKuczyńska Emilia z Kraińskich; Kraiński Roman; Kraiński Edmund; Horochowa Maria z Kraińskich
PetlikowceTarnopolskieBuczaczPetlikowce StareKorytowski Erazm hr.
Petryków, Zagrobela i JanówkaTarnopolskieTarnopolBerezowica WielkaCzarkowski-Golejewski Wiktor
PiadykiStanisławowskieKołomyjaKołomyjaHorodyński Bogusław
Piadyki StasinStanisławowskieKołomyjaKołomyjaGunia Antoni
PianowiceLwowskieSamborBiskowiceSkoflegowa Helena z Sowińskich; Romanowiczowa Wiktoria z Gogojewiczów; Zieliński Witold syn Witolda; Romanowiczowa Olga z Bunikiewiczów; Romanowicz Jerzy; Matauszek Stanisław; Matauszek Wacław + drobni właściciele
Pielawa vel PilawaTarnopolskieBuczaczPodzameczekGołębska Elżbieta z Haneuschildów Przerąb; Gołębska Wandy z Brykczyńskich
PieńkowceTarnopolskieZbarażSkorykiMałachowska Gabriela z Mrozowskich vel Mrozowieckich
PietniczanyLwowskieBóbrkaSokołówkaCzaykowski Włodzimierz
Pietrycze vel PietryczeTarnopolskieZłoczówSkwarzawaSolański Stanisław
Pietrycze vel PietryczeTarnopolskieZłoczówSkwarzawaBRAK DANYCH
Pietrycze vel PietryczeTarnopolskieZłoczówSkwarzawaWelecki Tadeusz
Pietrycze vel PietryczeTarnopolskieZłoczówSkwarzawaDianni Jadwiga
Pietrycze vel PietryczeTarnopolskieZłoczówSkwarzawaSzeliga Mieczysław
Pietrycze vel PietryczeTarnopolskieZłoczówSkwarzawaDrzewicka Jasińska Rylska Stefania
Pietrycze vel PietryczeTarnopolskieZłoczówSkwarzawaSettelle Adela; Welecki Tadeusz; Solański Stanisław; Diani vel Dianni Olga z Czermaków
Pietrycze vel PietryczeTarnopolskieZłoczówSkwarzawaSettelle Adela; Nowińska Olga
Pietrycze vel PietryczeTarnopolskieZłoczówSkwarzawaDianni Jadwiga
Pietrycze vel PietryczeTarnopolskieZłoczówSkwarzawaWelecki Tadeusz
Pietrycze vel PietryczeTarnopolskieZłoczówSkwarzawaSolański Stanisław
Pietrycze vel PietryczeTarnopolskieZłoczówSkwarzawaSzeliga Mieczysław
Pietrycze vel PietryczeTarnopolskieZłoczówSkwarzawaSettelle Adela; Welecki Tadeusz; Solański Stanisław; Dianni Jadwiga
Piotrów III i Siekierczyn SchedaStanisławowskieHorodenkaNieźwiskaMinasiewicz Antoni Jan
Piratyn LwowskieRawa RuskaKamionka WołoskaKosarski Onufry; Kosarska Maria; Baldówna Rozalia
Piszczatyńce i StrzałkowceTarnopolskieBorszczówKorolówkaCzarkowski-Golejowski Cyryl
Piwowszczyzna LwowskieSokalChorobówPlater-Zyberk Jan
PlenikówTarnopolskiePrzemyślanyDunajówAlfred hr. Potocki
PleszkowceTarnopolskieTarnopolJankowceCieńska Stefania z Janickich
PleszowiceLwowskiePrzemyślPopowiceŚwieżawska Jadwiga z Lubomirskich ks.
PlichówTarnopolskieBrzeżanyBrzeżanyPotocki Jakub hr.
PłotyczTarnopolskieTarnopolHłuboczek WielkiKorytowski Erazm hr.
Pniatyń BukowiecTarnopolskiePrzemyślanyPrzemyślanyBlumski Kazimierz Lech
Pniatyń OrszowiecTarnopolskiePrzemyślanyPrzemyślanySękowska Helena
Pniatyń PodwysokaTarnopolskiePrzemyślanyPrzemyślanyDuschek Sydonia z Załuskich; Korpało Michał
PobereżeStanisławowskieStanisławówJezupolDzieduszycka Ewa Hr. Z hr. Koziebrodzkich; Dzieduszycki Jakub hr.
PodbórTarnopolskiePrzemyślanyZadwórzeKozłowski Władysław; Kozłowska Maria ze Statkiewiczów
Podburze i MełnaStanisławowskieRohatyńPodkamieńZąbecki Tadeusz, Turzański Eustachy; Zofia z Ząbeckich - po 1/3
Podciemno TołszczówLwowskieLwówKrasówAlfred hr. Potocki
PoddębceLwowskieRawa RuskaWierzbicaJanowska Wanda; Kurilec Zofia z Ederów; Eder Franciszka; Wędrychowska Michalina
Podfilipie, Załucze i WierzbówkaTarnopolskieBorszczówTurylczeFeibisch Lieber Stock
PodhajczykiLwowskieRudkiHoszanySkarbkowa Felicja hr
PodhajczykiTarnopolskieTrembowlaTrembowlaBolesta Koziebrodzki Tadeusz hr.
Podhajczyki 1/2 i 1/4StanisławowskieKołomyjaGwoździec MiastoBohosiewiczowa Maria z Łukasiewiczów; Bohosiewiczowa Helena Wiktoria z Łukasiewiczów
Podhorce i StrzałkówStanisławowskieStryjDaszawaBrunicki Julian Jakub bar.
Podhorodyszcze LwowskieBóbrkaPodhorodyszczeAlfred hr. Potocki
PodkamieńTarnopolskieBrodyPodkamieńSumiński Albert hr.
Podkamień i Jahłusz vel JakłuszStanisławowskieRohatyńPodkamieńStarzeńska Helena hr.
PodlesieTarnopolskieBuczaczPodzameczekRey Stanisław
Podlipce JanuszowskieTarnopolskieZłoczówPłuhówKostheim Stanisław; Kostheim Zofia z Torosiewiczów
PodmanasterzLwowskieBóbrkaStare SiołoAlfred hr. Potocki
PodmojsceLwowskiePrzemyślHermanowicePindelski Piotr i spadkobiercy Stanisławy Pindelskiej
PodmojsceLwowskiePrzemyślHermanowicePindelscy Piotr i Stanisława
PodsosnówLwowskieBóbrkaPodhorodyszczeWeissbrod Stanisława z Mierników
PodwysokieLwowskieRudkiPodzwierzyniecGizowska Julia z Netrembskich
PohorylceTarnopolskiePrzemyślanyPohorylceSkrzeszowska Tchórznicka Teresa z hr. Potockich
PolanaLwowskieLwówKrasówFundacja Dawida i Antoniny z Suchodolskich Abrahamowiczów
PolanyLwowskieŻółkiewMokrotynBarańska Gizella; Dulębina Karolina i Stoynowska Maria
PołoniceTarnopolskiePrzemyślanyZadwórzeBochdan Józef
PołupanówkaTarnopolskieSkałatSkałat StaryHausner Joel; Locker Salomea z Hausnerów; Rieslowa Lea z Hausnerów
Pomonięta i DolinianyStanisławowskieRohatyńKnihyniczeGottwaldowa Helena
Ponikwa TarnopolskieBrodyJasionówBocheńska Maria Małgorzata z Dunin Borkowskich hr.; Bocheński Adolf
PopowceTarnopolskieBrodyPodkamieńJabłonowski Stanisław
PopowiceLwowskiePrzemyślPopowiceŚwieżawska Jadwiga z Lubomirskich ks.
PorsznaLwowskieLwówNawarjaRotta Jan; Rotta Witold
PorudnoLwowskieJaworówSzutowaBalazs Aleksander i Balzas Stefania z Martynowiczów
Posolówka vel SosolówkaTarnopolskieCzortkówUłaszkowceLanckoroński Karol hr.
PotahiczeStanisławowskieTłumacz?Dosehot Eleonora
PotoczekStanisławowskieŚniatynStecowaTeodorowicz Waleria
PotoczyskaStanisławowskieHorodenkaHorodenkaBrunicka Joanna Antonina Stefania bar. z bar. Romaszkanów; Plantacje Buraków Cukrowych Horodenka SA
PotokStanisławowskieRohatyńRohatynMyczkowski Adam
PotokStanisławowskieRohatyńRohatynMyczkowski Adam
Potok i TeniatyskaLwowskieRawa RuskaLubycza KrólewskaLeib Reiss
Potok z folwarkiem SeńkówTarnopolskieBrzeżanyBrzeżanyPotocki Jakub hr.
Potok ZłotyTarnopolskieBuczaczPotok Złoty IGniewosz Aleksander; Gniewosz Antoni
Potok Złoty SokulecTarnopolskieBuczaczPotok Złoty ICzajkowski Władysław
PoturzycaLwowskieSokalKrystynopolOrganizcja Familijna im. Dzieduszyckich
Probużna i HryńkowceTarnopolskieKopyczyńceProbużnaDrohojowski Adam hr.
PrzedmieścieLwowskieRawa RuskaWróblaczynKrusenstern Karol Stefan
PrzewłokaTarnopolskieBuczaczJezierzanySzawłowska Julia z Kallenbachów
PrzewoziecStanisławowskieKałuszWojniłówScazighinowa Stanisława Ewelina Wilhelmina 3 im. Z Komarnickich
Przybyń vel Prybyń vel PrybeńTarnopolskiePrzemyślanyDobrzanicaStarzeński Leopold hr.
PrzyłbiceLwowskieJaworówBruchnalSzeptycki Leon ks.
Psary i Dehowa StanisławowskieRohatyńPodkamieńRey Ludwik Wawrzyniec hr.
PuhałaTarnopolskieBuczacz?Cieński Zdzisław; Strawiński Roman; Strawińska Maria
PutiatyczeLwowskieGródekRodatyczeJabłonowscy Hr: Kazimierz; Stefan; Feliks; Maria; Wydżga: Tytus Sękowska Maria; Gerlicz Anna; Guzik Franciszek płk.
PutiatyńceStanisławowskieRohatyńRohatynTorosiewicz Klemens
PyszkowceTarnopolskieBuczaczTrybuchowiceHorodyski Franciszek
RajTarnopolskieBrzeżanyBrzeżanyPotocki Jakub hr.
Rajtarowice I, II i IIILwowskieSamborByliceDziedyszycka Felicja Maria hr. z Serwatowskich
Rakowiec, Podciemne, TołczówLwowskieLwówDawidówAlfred hr. Potocki
RaszkówStanisławowskieHorodenkaHorodenkaBrunicka Joanna Antonina Stefania bar. z bar. Romaszkanów; Plantacje Buraków Cukrowych Horodenka SA
RekliniecLwowskieŻółkiewMosty WielkieKremitzer Adolf
RemenówLwowskieLwówJaryczów StaryKintzi Henryk
RochaczynTarnopolskieBrzeżanyBrzeżanyPotocki Jakub hr.
Rojatyn, ZagrobelkaLwowskieSokalSkomorochyHawlik Paulina
RokitnoLwowskieLwówBrzuchowiceKopecki Edward
RomanówLwowskieBóbrkaPodhorodyszczeAlfred hr. Potocki
RomanówkaLwowskieRawa RuskaBruckenthalSommerstein Marcin dr
Romanówka, Karamanda, KłopotówkaTarnopolskieTarnopolBorki WielkieOlexiński Jerzy; Olexińska Helena
Romanówka, Nowa RomanówkaTarnopolskieTrembowlaMogilnicaKorzeniowska Anna Petronela z Kosińskich; Kosiński Tomasz Witalis
RomaszówkaTarnopolskieCzortkówKosówRudrof Franciszek - spadkobiercy
RosochaczTarnopolskieCzortkówUłaszkowceLanckoroński Karol hr.
RosochowaciecTarnopolskiePodhajceSiemikowiceRussocka Wiktoryna; Jankowska Helena z Gawlińskich; Jankowski Henryk
RozhurczeStanisławowskieStryjLubieńceBarański Włodzimierz Walery Tadeusz 3 im.
Roznoszyńce z HołodówkąTarnopolskieZbarażKapuścińceMałecki Władysław
RozworzanyTarnopolskiePrzemyślanyGlinianyAlfred hr. Potocki
Rożubowice i StanisławczykLwowskiePrzemyślPopowiceLubomirska Karolina ks.
RożyskaTarnopolskieSkałatTurówkaGrocholski Kazimierz
RudkiLwowskieRudkiHoszanySkarbkowa Felicja hr
Rudniki i ŁysaTarnopolskiePodhajceLitwinówRoińska Wanda z Czyżewiczów
RukomyszTarnopolskieBuczaczJezierzanyPotocki hr. Karol
Rulów LwowskieJaworówBruchnalSzeptycki Leon ks.
RusiłówTarnopolskieBuczaczPotok Złoty IIStein Chaja Beila recte Berta z Bergmanów
RustweczkoLwowskieMościskaMościskaRomanowska Celina
RykówTarnopolskieZłoczówPłuhówMariański Jan Walery; Mariańska Irena z Sobolewskich
RykówTarnopolskieZłoczówPłuhówMariańska Irena z Sobolewskich
RzeczycaLwowskieRawa RuskaTarnoszynMetal Mina z Hornów; Metal Dawid
RzeczycaLwowskieRawa RuskaTarnoszynLandau Teresa z Rokachów
SalówkaTarnopolskieCzortkówJagielnicaLanckoroński Karol hr.
SamołuskowceTarnopolskieKopyczyńceHorodnicaGołuchowski Agenor hr.
SapahówStanisławowskieStanisławówBednarówBurstin Henryk Dr
SapohówTarnopolskieBorszczówKrzywczeBolesta Koziebrodzki Władysław hr.
Sarnki DolneStanisławowskieRohatyńLipica DolnaKrzeczunowicz Aleksander Jan
Sarnki GórneStanisławowskieRohatynLipica DolnaBorzemska Zofia z Burlingów; Meraviglja-Grivelli Antonina Helena z Borzemskich; Borzemski Paweł Jerzy Stanisław
Sarnki GórneStanisławowskieRohatyńLipica DolnaDunin Kępliczowa Stefania z Morawskich
Sarnki Średnie i DolneStanisławowskieRohatynLipica DolnaKrzeczunowicz Aleksander Jan
SemenówTarnopolskieTrembowlaTrembowlaKoziebrodzka Justyna hr.; Bolesta Koziebrodzki Józef Maria hr.
SemenówkaStanisławowskieHorodenkaNieźwiskaBaran Natan
SiankiLwowskieTurkaSiankiCzarnek Antoni; Czarnek Ewarysta Wanda z Truszkowskich
SidorówTarnopolskieKopyczyńceSidorówPaygert Józef Kalasanty
SiebieczówLwowskieSokalChorobówPlater-Zyberk Jan; Plater- Zyberk Andrzej
SiechówStanisławowskieStryjSokołówHeydel Melania bar. z Dzieduszyckich hr.; Woroniecka Maria z Bocheńskich
SiedliskaLwowskieBóbrkaPodhorodyszczeAlfred hr. Potocki
SiedliskaLwowskiePrzemyślPopowiceLubomirska Karolina ks.
Siedliska StanisławowskieStanisławówBłudnikiJaroszyński Marian
SiekierczyceLwowskieSamborKalinówKomorowski Stefan Karol; Komorowski Andrzej MariaStefan; Hordyńska Karolina z Łuckich
Siekierczyn scheda IVStanisławowskieHorodenkaNieźwiskaBorysiewicz Adam i spadkobiercy
Sielec BieńkówTarnopolskieKamionkaRuda SieleckaUjejski Roman; Bartmański Kazimierz
Sielec z przyległościamiLwowskieSamborHorodyszczePodolska Wanda z Reubenbauerów; Reubenbauer Anna Helena z Weeberów
Siemakowce StanisławowskieHorodenkaHorodenkaBrunicka Joanna Antonina Stefania bar. z bar. Romaszkanów; Plantacje Buraków Cukrowych Horodenka SA
SiemiginówStanisławowskieStryjBratkowceBarański Włodzimierz Walery Tadeusz
SiemikowceTarnopolskiePodhajceSiemikowceLityński Zygmunt
Sieńków i SłominTarnopolskieRadziechówSieńkówRapaport Samuel; Rapaport Jonasz; Reiss Maria z Rapaportów; Rapaport Rafael Mojżesz; Rapaport Simche Józef
SkałaTarnopolskieBorszczówSkałaGołuchowski Agenor hr
SkniłówTarnopolskieZłoczówKrasneSchnell Edgar
SkniłówTarnopolskieZłoczówKrasneSchnell Edgar
SkomorochyTarnopolskieBuczaczZłoty PotokZałęska Janina z Bołoz Antoniewiczów
Skomorochy NoweStanisławowskieRohatyńBołoszowceKrzeczunowicz Walerian; Sroczyńska Izabela z Krzeczunowiczów
SkorykiTarnopolskieZbarażSkorykiMałachowski Czesław Benedykt
SkwarzawaLwowskieŻółkiewMokrotynCzaykowska Cecyli z Żarskich
Skwarzawa NowaLwowskieŻółkiewMokrotynSiemieńska Julia z Żarskich
SławentynTarnopolskiePodhajceLitwinówGołębska Celina z Morawskich; Gołębski Marceli; Gołębski Jan
Słobódka BołszowieckaStanisławowskieRohatyńBursztynKrzeczunowicz Kornel
Słobódka StrusowskaTarnopolskieTrembowlaDarachówSłomnicka Dorota z Sommersteinów; Dutczyńska Wanda ze Słomnickich; Słomnicka Maria; Zienkiewiczowa Janina Maria ze Słomnickich
Słobudka Sidorowska vel Słobódka SidorowskaTarnopolskieKopyczyńceSidorówSiemaszko Józef
Słobudka vel SłobódkaStanisławowskieKałuszWojniłówFranciszek Rozwadowski, Wincenty Rozwadowski, Cecylia Rozwadowska, Mieczysław Rozwadowski
SłochynieLwowskieDobromilBąkowceSkalski Zbigniew
Słowita i KrzywiceTarnopolskiePrzemyślanyGlinianyTraczewski Stefan; Pinińska Maria Matylda hr. Z Traczewskich
SmolinLwowskieRawa RuskaWróblaczynAndruszewski Zygmunt
Snowicz i CzyżówTarnopolskieZłoczówRemizowiceBernholz Róża z Arkanazych; Bernholz Salomon; Rattler Joanna z Bernholzów; Bernholz Edmund
SnowidówTarnopolskieBuczaczPotok Złoty IIKobylański Aleksander
SokołówStanisławowskieStryjSokołówDzieduszycki Stanisław hr.
SokołówTarnopolskieTarnopol?Korytowski Erazm hr.; Bogucka Maria z Wolańskich
SołowaTarnopolskiePrzemyślanyKurowiceAlfred hr. Potocki
SosnówTarnopolskiePodhajceSiemikowiceKrzeczunowicz Maria Izabela
SpasTarnopolskieKamionkaŻelechów WielkiBartmański Roman
SpasówLwowskieSokalTartakówRomanowska Maria z Raciborskich
SpasówLwowskieSokalTartakówRaciborski Aleksander, Raciborska Teresa; Raciborski Jerzy
Spasów Folwark BreniówLwowskieSokalTartakówRaciborska Teresa z Wodzickich hr.
Spasów i PerwiatyczeLwowskieSokalTartakówRaciborska Aniela
StaczawaLwowskieMościska?Pawlikowski Mieczysław
Staje i RadkowszczyznaLwowskieRawa RuskaTarnoszynBiałoskórska Helena z Holimków
StańkowaStanisławowskieKałuszWierzchniaMetzger Pinkas; Siedman Wolf; Dubinski Kazimierz; Dubinska Józefa; Krymbuszewska Paulina z Dubinskich
StańkówStanisławowskieStryjBratkowceRylska Ramułtowa Maria Kniaziówna z Kozielska Puzynianka
Stare BrodyTarnopolskieBrodyBrodySchnell Artur
Stare BrodyTarnopolskieBrodyBrodyBaworowski Władysław; Baworowski Michał Rudolf
Stare SiołoLwowskieBóbrkaStare SiołoAlfred hr. Potocki
Stare Sioło wraz z: Kocurów, Wodniki, Chlebowice WielkieLwowskieBóbrkaStare SiołoAlfred hr. Potocki
StarogródLwowskieSokalChorobrówKosiński Tomasz
StaromiejszczyznaTarnopolskieSkałatPodwłoczyskaGołuchowska Zofia z Baworowskich
Starzyska, Wola Starzyska, KurnikiLwowskieJaworówSzkłoZawidowski Weissman Edward
StawkiTarnopolskieSkałatKrasneUjejska Józefa z Zawistowskich
StecowaStanisławowskieŚniatynŚniatynKrzysztofowiczowa Maria z Passakasów
Stojańce 1 i 2LwowskieMościskaTwierdzaSkibniewska Helena; Skibniewska Helena Ewa z Śmiałowskich; Śmiałowska Jadwiga z Misiągiewiczów
StratynStanisławowskieRohatyńPukówKrasicki Michał hr.
StronibabyTarnopolskieZłoczówKrasneObertyński Józef - spadkobiercy
StroniowceLwowskiePrzemyślMiżyniecPrzeździecka Zofia ks. z ks. Lubomirskich
Strusów TarnopolskieTrembowlaStrusów Dunin Borkowski Piotr i Dunin Borkowska Maria hr. z Gołuchowskich
StryhankaTarnopolskieKamionkaDobrotwórŁukaszewicz Julian
StrzałkiLwowskieBóbrkaBóbrkaCzarkowska Golejowska Izabela z Małachowskich
Strzałkowce TarnopolskieBorszczówKorolówkaCzarkowski Golejewski Cyryl
StrzałkówStanisławowskieStryjBratkowceBrunicki Józef hr.
Studzieniec LadczańskiStanisławowskieTłumaczChocieńczyceKniechinecki Władysław i spadkobiercy Antoniego Łuk Kniechinickiego
Sucha Wola vel SuchowolaTarnopolskieBrodySuchowolaOczosalska Cetner Olga z Sozańskich
SuchodołyTarnopolskieBrodyJasionówWierzbowski Tadeusz; Wierzbowska Jadwiga z Rotterów
Suchodół LwowskieBóbrkaChlebowice WielkieAlfred hr. Potocki
SuchowolaTarnopolskieBrodySuchowolaPohoryles Herman; Frischman Anna, Baras Otylia
Suchowola i HenrykówkaLwowskieGródekMszanaBielska Maria Seweryna, Komarnicka Olga
Sudkowice vel Sutkowice cz.II i Chliple I-IVLwowskieMościskaPnikutJanusz Józef; Markiewicz Innocenty Józef; Janusz Józef; Pogłodowski Dionizy i dzieci Pogłodowskiej Marii z Wójczyńskich
Sulimów I i IILwowskieŻółkiewNadyczeDżarowiczowa Zenobia; Matkowska Antonina Kornelia; Dżarowicz Justyn
SupranówkaTarnopolskieSkałatPodwłoczyskaKoźmińska Maria z Zawistowskich
SuszczynTarnopolskieTrembowlaŁoszniówPiniński Władysław hr.
Suszno i Tobalowa TarnopolskieRadziechówWitków NowyRostworowska Olga z Żelechowskich
Suszyca WielkaLwowskieDobromilBąkowceGardulska Bakalarz Rozalia z Bartów, Franciszek Oswald
SwaryczówStanisławowskieDolinaBroszniówWeinfeld Feiga
SzalenikLwowskieRawa RuskaLubycza KrólewskaKaempffe Małgorzata
Szałasze vel SałaszeLwowskieRawa RuskaBruckenthalSchwarzwald Aba; Lowenkron Abraham; Szafkański Noe
SzczepiatynLwowskieRawa RuskaTarnoszynDunin Ludwik
Szczepiatyn i UlhówekLwowskieRawa RuskaTarnoszynHulimka Danuta, Hulimka Irena, Hulimka Stanisława
Szechowce vel SuchowceTarnopolskieZbarażNowe SiołoFundacja Stypendialna im. Kazimierza Czerniakowskiego
Szmitków LwowskieSokalChorobówPlater-Zyberk Jan
Szumlany WielkieTarnopolskiePodhajceLitwinówGelewski Stanisław Jerzy
Szwajkowce IITarnopolskieCzortkówKolędzianyPotocki Tadeusz
ŚciankaTarnopolskieSkałatTousteMazurek Maria Celina z Janickich
ŚrodopolceTarnopolskieRadziechówRadziechówStecki Bolesław
ŚwidowaTarnopolskieCzortkówŚwidowaLanckoroński Karol hr.
ŚwierzkowceTarnopolskieZaleszczykiDrohiczówkaHeydel Franciszek br.
Świrz i UwsieTarnopolskiePrzemyślanyŚwirzKomorowska Irena hr.
Świstelniki Dolne i HałasówkaStanisławowskieRohatyńLipica DolnaBowankowa Paulina z Schirmerów
ŚwitarzówLwowskieSokalSkomorochyObertyńska Helena z Rulikowskich
TadanieTarnopolskieKamionkaKamionka StrumiłowaBartmański Oswald
Targowica PolnaStanisławowskieHorodenkaCzerniatynAbrahamowicz Wiktor- spadkobiercy
Tarnawa NiżnaLwowskieTurkaTarnawa NiżnaTurowscy: Marian; Tarozac (?) Emilia; Miernik Stanisław; Miernk Jan Józef
TarnoszynLwowskieRawa RuskaTarnoszynHulimka Teodor
Tehlów i SeminówLwowskieRawa RuskaBruckenthalZaklika Walerian
TelaczeTarnopolskiePodhajceStare MiastoPuzynina Maria Eufemia ks. z Cywińskich
TenetnikiStanisławowskieRohatyńBukaczowceGorayska Maria Eleonora Karolina Zofia z Jabłonowskich
TeresówTarnopolskieBrody?spadkobiercy - Julia Maria Radziejowska
Terpiłówka IITarnopolskieZbarażNowe SiołoWeissman Mojżesz
Terszaków IILwowskieRudkiPodzwierzyniecRojecki Włodzimierz
TetewczyceTarnopolskieRadziechówStojanówJakubsche Zofia
Tetewczyce część KadłubskichTarnopolskieRadziechówStojanówCzermińska Maria z Obertyńskich
TłumaczStanisławowskieTłumaczTłumaczDolais Magdalena z Kozubowskich
Tłuste MiastoTarnopolskieZaleszczykiTłusteMakowiecka Wanda z Wachowiczów
Tołczów vel Tołszczów i PodciemnoLwowskieLwówDawidówAlfred hr. Potocki
TorkiLwowskieSokalKorczynSaphier Leon Lejb; Adolf; Zygmunt vel Samiel; Klara Grossmann; Demczuk Mykieta
TorskieTarnopolskieZaleszczykiUścieczkoŁosiowa Zofia hr. z hr. Rostworowskich
TousteTarnopolskieSkałatTousteFedorowicz Jerzy Andrzej Maria
Toustobaby II SchedaTarnopolskiePodhajceToustobabyRozwadowska Helena Maria; Rozwadowska Kazimiera Maria Małgorzata; Rozwadowska Maria Ludwika; Rozwadowski Stanisław Franciszek Marian
Toustogłowy TarnopolskieZborówZborówLitwinowicz Anna
ToustoługTarnopolskieTarnopolBaworówMochnacki Włodzimierz
TrofanówkaStanisławowskieKołomyjaKułaczkowceAgopsowicz Kajetan Antoni Jan
TrójcaStanisławowskieŚniatynZabłotówWartanowicz Maria z Dobków
Trybuchowce i PyszkowceTarnopolskieBuczaczTrybuchowceHorodyski Kornel Jan Leon Ludwik; Horodyska Jadwiga Maria
TrzcianiecLwowskieDobromilWojtkowaGroman Kornel de Gronau
TrzcieniecLwowskieMościskaMościskaYounga Adam de Lenie
Tułkowice, Hankowice vel HańkowceLwowskieMościskaPnikutDrohojowska Stanisława
TułukówStanisławowskieŚniatynWołczkowceAgopsowicz Kazimierz
TuraTarnopolskiePrzemyślany?Stalier - Woźniak Wilhelmina Michalina z Rippergierów; Stalier Woźniak Bronisław
Turady i IwanowceStanisławowskieŻydaczówŻydaczówKomornicki Bronisław; Komornicka Helena
TurówkaTarnopolskieSkałatTurówkaBogorya Podleska Anna z Rozwadowskich
TuszkówLwowskieSokalBełzSprung Keila z Fedrburzów; Sprung Leiba, Sprung Sara, Sprung Rebeka, Sprung Estera, Sprung Wolf
TyszkowiceLwowskiePrzemyślPopowiceŚwieżawska Jadwiga z Lubomirskich ks.
TyśmieniczanyStanisławowskieStanisławówCzerniejówGarapichowa Felicja z Horodyńskich; Garapich Władysław
Tytowa czyli Lacka WolaLwowskieMościskaMościskaKoziek Maria; Koziek Józef?
UbieńTarnopolskieKamionkaKamionka Strumiłowa Domański Feliks
UdnówLwowskieŻółkiewNadyczeObertyński Józef
UhełnaStanisławowskieStryjSokołówWoroniecka Maria z Bocheńskich
UhełnaStanisławowskieStryjSokołówBocheńska Maria Tymotea z hr. Dzieduszyckich
UhrówLwowskieLwów?Geppertowa Helena
Uhrynów Dolny; Jamnica; ZagwóźdźStanisławowskieStanisławówPasiecznaDunin Borkowska Maria Stella hr.
Uhrynów Górny i RybnoStanisławowskieStanisławówPasiecznaBurzyński Tadeusz
Uhrynów i Tudorkowce vel TuturkowceLwowskieSokalChorobówRylski Ścibor Eustachy Zenon Włodzimierz
Uhryń Połowa i Uhryń WasilewskiTarnopolskieCzortkówKolędzianyPotocki Tadeusz i Potocka Helena z Krzysztofowiczów
Uhryńkowce i StawkiTarnopolskieZaleszczykiUhryńkowceKimmelman Jadwiga Maria z Krisów; Liebentritt Luiza Lotta czyli Liselotta z Kimmelmanów
UlhówekLwowskieRawa RuskaTarnoszynHulimka Franciszek
UlwówekLwowskieSokalSkomorochyNikorowicz Józef
UlwówekLwowskieSokalSkomorochyNikorowicz Józef
UniżStanisławowskieHorodenkaNieźwiskaPrzybysławski Kazimierz
UrmańTarnopolskieBrzeżanyBrzeżanyPotocki Jakub hr.
Uście nad PrutemStanisławowskieŚniatynMikulińceKomar Edmund
UwisłaTarnopolskieKopyczyńceChorostkówCieński Włodzimierz
UwsieTarnopolskieBrzeżanyKozowaKomorowska Irena Pelagia hr. z Lamezan Salins
WarężLwowskieSokalWarężHulimkowa Jadwiga z Marmoroszów; Marmorosz Eustachy Kazimierz
Wasiuczyn i OkrzesińceStanisławowskieRohatynKnihyniczeSłotwińska Helena; Kollatorowiczowa Stefania
Wasylkowce cz. XITarnopolskieKopyczyńceWasylkowceUjejski Stanisław
Wertełka i ReniówTarnopolskieZborówZałoźceCieński Ludwik; Cieńska Jadwiga
Wicyń z MereszówkąTarnopolskieZłoczówRemizowceVrabetz vel Wrabetz Maria z Ederów; Remin Bronisława z Ederów
Wielkie Oczy IILwowskieJaworówWielkie OczyCzerny Karol
WierczanyStanisławowskieStryjDaszawaBrunicki Julian Jakub bar.
WierzbicaLwowskieBóbrkaChodorówBiliński Marian Wiktor
Wierzbica I, II; Wulka Wierzbicka I, IILwowskieRawa RuskaWierzbicaRomer Stefan; Geppertowa Helena z Romerów
Wierzbowce vel WierzbowiecStanisławowskieHorodenkaCzerniatynJasińska Helena z Czuczawów Słotyło
Wierzchniakowce TarnopolskieBorszczówKorolówkaCzarkowski Golejewski Cyryl
Więckowice i Wulka WięckowskaLwowskieSamborBarańczyceKieszkowska Maria
WiktorówStanisławowskieStanisławówBednarówZakrzewska Joanna vel Janina z hr. Konarskich; Zakrzewski Ignacy Tomasz Adolf
Wiktorówek i MedowaTarnopolskieBrzeżanyKozowaWolfarth Ludwika z Milińskich
WiniatyńceTarnopolskieZaleszczykiKasperowceBrykczyński Benedykt; Brykczyńska Olga z Jabłonowskich
WinogradStanisławowskieKołomyjaWinogradBołoz Antoniewicz Róża; Bołoz Atoniewicz Barbara
Winograd LeonówkaStanisławowskieKołomyjaWinogradSchmidt Maria z Bołoz Antoniewiczów
WisłobokiLwowskieLwówJaryczów StaryMalczewski Włodzimierz
Wiszenka z przyległościamiLwowskieGródekWiszenkaStanek Jan, Stanek Jadwiga, Stanek Zofia
Wiśniowczyk TarnopolskiePodhajceDunajówAlfred hr. Potocki
Władkówka i Step ŁadyczyńskiTarnopolskieTarnopolMikulińceBlaschke Władysław
WładypolStanisławowskieHorodenkaTyszkowceWielowieyska Zofia
Wodniki LwowskieBóbrkaStare SiołoAlfred hr. Potocki
Wodniki i ŁanyStanisławowskieStanisławówMarjampolStrawińska Olga z Cieńskich
Wojtkowa, Wielki DwórLwowskieDobromilWojtkowaNowosielecka Ewa z Dębickich; Nowosielecka Kazimiera z Jaczyńskich
WojutyczeLwowskieSamborBiskowiceTchórznicki Leon; Tchórznicka Ewelina; Tchórznicki Jan
Wola MazowieckaTarnopolskieTarnopolMikulińceKonopka Jerzy br.
Wola Wysocka i Folwark SobieszczyznaLwowskieŻółkiewWola WysockaSpadkobiercy- Szynagel Leon
WolicaLwowskieŻółkiewMosty WielkieSponner Melita z Błońskich-Reindl
Wolica BaryłowaTarnopolskieRadziechówSieńkówEcker Ozjasz; Ecker Mojżesz; Ecker Azriel
Wolica HniazdyczowskaStanisławowskieŻydaczówŻydaczówŁubkowska Seweryna
Wolica KomarowaLwowskieSokalTartakówKuczyński Marian Gaudenty, Kuczyńska Emila
WołczyniecStanisławowskieStanisławówUhornikiZarząd masy spadkowej po Błp. Karolu Kalmanie Halpernie
WołkowceTarnopolskieBorszczówDźwiniaczkaCzarkowski-Golejewski Cyryl
WołkówTarnopolskiePrzemyślanyPrzemyślanyAlfred hr. Potocki
WołoszczyznaLwowskieBóbrkaChlebowice WielkieAlfred hr. Potocki
WołoszczyznaTarnopolskiePodhajceLitwinówCywińska Ewa
WołoweStanisławowskieKołomyja?Strzelbicka Bronisława z Topczewskich; Zerygiewicz Anna Adela ze Strzelbickich
WorochtaLwowskieSokalBełzKomorowska Klotylda
WoronaStanisławowskieTłumaczOttyniaBalicka Stefania
WorwolińceTarnopolskieZaleszczykiUhryńkowceMerdinger Izrael; Singer Fani z Merdingerów; Merdinger Mordke Leib
WoziłówTarnopolskieBuczaczZłoty Potok IIBogdanowicz Zenobia z Łosiów
Wróblaczyn i JeziorkoLwowskieRawa RuskaNiemirówKrusenstern Karol Stefan
Wulka MazowieckaLwowskieRawa RuskaHujczeZamoyska Maria z ks. Sapiehów; Dzieduszycka Wanda hr. z ks. Sapiehów
WybranówkaLwowskieBóbrka SokołówkaIsterewicz Stefan
WykotyLwowskieSamborBiskowiceBalicka Maria; Balicki Czesław
Wypyski vel WypiskaTarnopolskiePrzemyślanyPrzemyślanyAlfred hr. Potocki
WysoczankaStanisławowskieStanisławówBednarówKuźniewicz Maria z Zakrzewskich; Schmidt Helena z Zakrzewskich
WysuczkaTarnopolskieBorszczówKorolówkaCzarkowski Golejewski Cyryl
WyszatyceLwowskiePrzemyślŻurawicaFedorowicz Zofia z Kraińskich
Wyżlany vel Wyźlany vel WyźnianyTarnopolskiePrzemyślanyKurowiceAlfred hr. Potocki
ZabawaTarnopolskieRadziechówWitków NowyKraiński Roman; Kraińska Helena z Szumlańskich
ZabłotówkaTarnopolskieCzortkówUłaszkowceLanckoroński Karol hr.
ZaborzeLwowskieRawa RuskaHujczeŁączyński Zygmunt
Zadwórze i PołoniceTarnopolskiePrzemyślanyZadwórzeBochdan Józef; Bochdan Stanisław
Zagórze, Niżkowce vel NiskowceTarnopolskieZborówZałoźceGarapich Eliasz
Zagwóźdź ŚredniStanisławowskieStanisławówPasiecznaBrykczyńska Maria Stella
Zagwóźdź Zarybno, Uhrynów DolnyStanisławowskieStanisławówPasiecznaDunin-Borkowska Maria Stella
ZahajceTarnopolskiePodhajceSiółkoZeitleben de Saxe Stanisław; Zeitleben de Saxe Adam; Zeitleben de Saxe Jan
Zaleszczyki MałeTarnopolskieBuczaczJazłowiec IIKorytowski Erazm hr.
Zaleszczyki MałeTarnopolskieBuczaczJazłowiec IIBogucka Maria z Wolańskich
ZaliskiTarnopolskieRadziechówSzczurowiceBorak Adolf; Borak Jakub Wolf
Załucze nad Czeremoszem GórneStanisławowskieŚniatynZałuczeKrzysztofowicz Henryk
ZamulińceStanisławowskieKołomyjaMatyjowceBrubacher Berta; Bachman Joanna z Brubacherów; Brubacher Irena
ZarzyszczeLwowskieŻółkiewWola WysockaKrateil Jan Mateusz; Krateil Maria; Wasilewska Stanisława
ZaszkówTarnopolskieZłoczówGołogórySchofer Maria; Baran Janina z Schoferów; Prugar Karolina z Schoferów; Lewekowa Wanda z Schoferów; Schofer Krystyna; Schofer Helena
ZawałówTarnopolskiePodhajceZawałówRaczyński Aleksander Stefan
ZawidowiceLwowskieGródekLubień WielkiZawidowski Weissman Jerzy Ferdynand
ZielińceTarnopolskieBorszczówBilcze ZłoteSapieha Paweł ks.
Zielony Kąt z NarajówkąTarnopolskieKopyczyńceKopyczyńceHorodyska Emilia z Makowieckich
ZielówLwowskieGródekDomażyrSchofer Franciszek
Złotniki i JezierzanyTarnopolskiePodhajce i BuczaczZłotnikiSerwatowski Władysław
ZrotowiceLwowskiePrzemyślMiżyniecLubomirska ks. Anna
ZwiniaczTarnopolskieCzortkówKosówRawicz Mysłowska Stefania z Ryzińskich
ŻabińceTarnopolskieKopyczyńceŻabińceHorodyska Natalia z Wierzchowskich
Żałanów, Dziczki, MaliniskaStanisławowskieRohatynPodkamieńKanarek Eliasz; Kanarek Anna
ŻarwanicaTarnopolskiePodhajceWiśniowczykOchocki Zefiryn
Żelec vel ŻełdecLwowskieŻółkiewDzibułkiGłogowski Jan; Głogowski Piotr; Głogowski Tytus
Żezawa i PieczarnaTarnopolskieZaleszczykiZaleszczykiŁukasiewicz Jan
ŻniatyńLwowskieSokalWarężDogilewski Jakub; Erbsen Maurycy; Hubner Joachim
ŻołczówStanisławowskieRohatyńPukówHoszowska Zofia z Onyszkiewiczów; Onyszkiewicz Kamila; Krajewski Franciszek; Krajewska Sabina
ŻorniskaLwowskieGródekDomażyrWeigel-Milleret Józef Paweł
ŻółtańceLwowskieŻółkiewKłodno WielkieŁępkowska Zofia z Lewandowskich
ŻukocinStanisławowskieKołomyjaKorszówSzymanowska Henryka z Teodorowiczów
ŻukówStanisławowskieHorodenkaObetrynKrzysztofowicz Roman; Krzysztofowicz Krzysztof
ŻukówTarnopolskieBrzeżanyBrzeżanyPotocki Jakub hr.
ŻulinStanisławowskieStryjBratkowceBarański Eustachy Janusz 2 im.
ŻurawienkoStanisławowskieRohatyńBukaczowceKrzeczunowicz Aleksander Jan
ŻurawnoStanisławowskieŻydaczówŻurawnoCzartoryska Helena Ks. ze Skrzyńskich
ŻurawnoStanisławowskieŻydaczówŻurawnoHening Stanisław; Hening Stanisław Franciszek; Hening Helena z Bilińskich
ŻurawnoStanisławowskieŻydaczówŻurawnoCzartoryska Helena Ks. ze Skrzyńskich
ŻywaczówStanisławowskieHorodenkaNieźwiskaSchulim Lieblich; Lieblich Rózia z Reissów